Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

05 – 11 Ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya ailevi ortamlarınız da bulunarak, ev alanlarınız devrede olarak başlıyorsunuz sevgili koçlar. Aile ortamlarınızda keyifli hissedeceğiniz ve olayları coşkuyla karşılayacağınız bir dönem içerisindesiniz.

Bu Pazartesi, ev ve ailenizle ilgili önemli kararlar almamaya özen gösterin.

Salı gecesi oluşacak yeniay, aşk hayatınız da önemli karar ve başlangıçları gündeme getirecek. Yine sanatla uğraşıyorsanız, tiyatro işindeyseniz, üretkenliğe, yaratıcılığa dayalı bir işiniz varsa, öğretmenseniz bu alandaki başlangıç ve kararlarınızı önümüzdeki 15 gün boyunca rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar için başlangıçlarınız da bu salı gecesi itibariyle devrede olmaya başlayacak. Kendinize oldukça neşeli, iyimser ve mutlu hissedeceksiniz, spora dayalı faaliyetleriniz artabilir.

Çarşamba günü, eğlenceli konu ve olaylar gündeminizde olacak.

Perşembe günü, Merkür aslan burcuna geçecek. 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlayacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Boga1

Boğa Burcu:
Haftaya ailevi konular ve hayat düzeninizle ilgili durumlar aktif olarak başlayacaksınız sevgili boğalar.

Bu pazartesi gün boyunca önemli işlerle uğraşmak yerine, size huzur verecek kendinizi daha iyi hissettiğiniz yerlerde bulunmak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar size bir çok konuda destek olabilirler. Gün boyunca önemli anlaşmalardan işlerden uzak durmanız gerekecek.

Salı günü ev aile yuva alanlarınızda yeniay oluşuyor. Gece geç saatlerde devreye giren bu yeniayla beraber, önümüzdeki 15 gün boyunca ev alım, satım, kiralama ve gayrimenkule dayalı her türlü iş konusunda harekete geçebilirsiniz. Ailenizde sorunlarınız varsa, ailenizle beraber hareket ederek bu alanları düzelteceğiniz bir süreç içerisindesiniz.

Çarşamba günü işlerinizi evinizden idare etmek öne çıkabilir. Aile hayatınız için yapacaklarınız devreye sokmak isteyeceksiniz.

Perşembe günü Merkür aslan burcuna geçecek. Merkür iki hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket ediyor. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


ikizler1

İkizler Burcu:

Maddi konulara odaklı bir şekilde haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili ikizler.

Bu Pazartesi, kendinizi parasal konularda güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olacak. Bu yüzden önemli konuşmalar ve çözümler üretmeye yönelik hareket edeceksiniz.

Salı günü gece saatlerinde oluşan yeniay, yakın çevre, akraba, kardeşler ya da iş alanlarınızda (iletişim, reklam, bilgisayar, satış, pazarlama, yayıncılık) yeni bir dönemi başlatabilir. Bu alanlarda işiniz varsa önümüzdeki 15 gün boyunca yeni kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Yine kardeşinizleriniz, akrabalarınız veya komşunuzun hayatındaki bir takım değişimlerde 15 gün boyunca hayatınızı etkiliyor olacak.

Çarşamba günü yakın çevrenizle ilgili konularda kısa planlar, yapılacak işler devrede olabilir.

Perşembe günü Merkür aslan burcuna geçecek. Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda duygusal bir şekilde hareket etmenize neden olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler. Önemli koşturmalar, fırsatlar, şanslar gündeminizde olacak. Gün içerisinde konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Tüm gün ay boşlukta olacağından önemli görüşmelerinizi ve anlaşmalarınızı bugüne denk getirmemeye özen gösterin.

Salı günü para evinizde oluşacak bir yeniayla karşılaşacaksınız. Özellikle parasal girişimleriniz, ticari atılacak adımlarda önemli kararlar ve başlangıçlarınızı, salı gününden sonra uygulamaya koyabilirsiniz.

Çarşamba günü, maddi konular hala gündeminizde olacak.

Perşembe günü, Merkür aslan burcuna geçecek. Maddi konular da zorlandığınız konular üzerinde kafa patlatabilir ya da becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Aslan1

Aslan Burcu:

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili aslanlar.

Bugün canınız çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir, geçmiş konu ve olaylar yardım etmeniz gereken insanlar devrede olacak. Özellikle bazı konuları kafanızda büyütmeye meyilli olacaksınız. Aynı zamanda, düşündüklerinizin anında ağzınızdan çıkması, toplum içinde zaman zaman zorlanmanıza neden olabilir. Bugün çok önemli işlerle uğraşmak yerine maneviyatınızı yükseltecek, size keyif verecek alanlara yönelmeniz en doğrusu.

Salı günü gece saatlerinde sizin burcunuzda yeni ay oluşuyor. Hayatınızla ilgili her tür girişim, yeni oluşum ve başlangıçlar için bu dönem sonrası hareket etmeniz en doğrusu. Şimdiye kadar planlarınızı yaptınız, hayatınızı gözden geçirdiniz, yeni girişimlerinizi oluşturdunuz. Şimdi bu yeni aydan sonra girişimlerinizi başlatmanız gerekiyor.

Çarşamba günü kendi istek ve beklentilerinize yönelik bir gün olacak. Diğer insanları çok fazla düşünmeden hareket etmeye meyilli olacaksınız.

Perşembe Merkür sizin burcunuzda hareket etmeye başlayacak Merkür iki hafta boyunca sizin kişisel alanınızı dolaşacak, önemli görüşmeler, konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Sosyal ortamlarınız, arkadaş meclisleriniz aktif olarak haftaya merhaba diyorsunuz sevgili başaklar. Bu aralar gerçekten yoğun plan ve program içerisinde olabilir, bir oradan bir buraya devamlı hareket halinde olabilirsiniz.

Bu pazartesi özellikle geleceğinize dair iş alanlarınızda, önemli kararlardan kaçınmanız gerekecek.

Salı günü gece saatlerinde oluşan yeniay, hiçbir konuda harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Diğer burçların aksine bu yeniay zamanı, daha çok planlarınız üzerinden geçmeli , manevi ve yardımlaşma üzerine dayalı konularda harekete geçmelisiniz.

Çarşamba günü isteksizliğiniz yüksek olabilir, Perşembe günü, Merkür aslan burcuna geçecek. Önemli planlarınız varsa bu dönem harekete geçmemelisiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Terazi1

Terazi Burcu:

Haftaya kariyer ve iş alanlarınız oldukça aktif bir şekilde merhaba diyorsunuz sevgili teraziler.

Bu dönem olabildiğince göz önündesiniz ve bir sürü fırsatla karşılaşıyorsunuz. Zaman zaman patronlarınız ve üstlerinizle anlaşmakta zorlansanız bile, yine de yaptığınız işleri duygusal olarak iyi bir şekilde sırtlanmanızdan kaynaklı olarak çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Bu pazartesi önemli kararlardan ve başlangıçlardan kaçınmanız gerekecek. Bir yandan daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış işleri tamamlamak üzerine gidebilirsiniz.

Salı gecesi oluşan yeniay, sosyal ortamlar ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Bu yeniay itibarıyla, sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirerek, yeni insanlarla tanışarak, yeni çevreler edinerek, yeni projeler içerisine dahil olarak şanslarınızı artırabilirsiniz. Geleceğe dayalı işlerinizde harekete geçmek için oldukça iyi bir dönem.

Çarşamba günü, organizasyonlar, davetler yapacağınız işler devrede olacak.

Perşembe Merkür aslan burcuna geçecek ve sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlayacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


 

Akrep1Akrep Burcu:

Haftaya dış ortamlar, eğitim, seyahat ile ilgili konular devrede olarak başlıyorsunuz sevgili akrepler.

Bu aralar enerjiniz çok yüksek. Dış ortamlara, seyahate dayalı işleriniz varsa bu pazartesi önemli karar ve başlangıçlardan uzak durmanız gerekecek.

Salı gecesi oluşan yeniay, iş ve kariyer alanlarınızda yeni bir dönemi başlatıyor. Önünüzdeki on beş gün boyunca iş değiştirme, yeni bir işe başlama, yeni bir proje üstlenme, kariyerinizde yeni adımlar atma etkilerine sahipsiniz, bu dönemi en güzel şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. İş ve kariyer oluşumlarınız giderek hızlanacak.

Çarşamba günü göz önünde bulunacağınız yerlerde daha mutlu olacaksınız.

Perşembe günü Merkür aslan burcuna geçecek. Merkür on beş gün boyunca, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:
Haftaya ortaklaşa para alanlarınız devrede olarak başlayacaksınız sevgili yaylar. Para ödemeleri, para dengeleri, alacak-verecek oluşumları devrede olabilir.

Gün içerisinde önemli kararlardan parasal kararlardan kaçınmanız gerekecek.

Salı gecesi oluşan yeniay, sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, medya, hukuk alanınızda oluşacak. 15 gün boyunca eğer bu alanlardan bir tanesinde çalışıyorsanız, yeni kararlar almaya açıksınız.

Çarşamba günü, seyahat alanlarınız devreye girmeye başlıyor. Farklı yerlerde, daha az tanıdığınız insanlarla bir arada olmak sizi mutlu edecek.

Perşembe günü Merkür aslan burcuna geçecek. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda iki hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Ortaklı işleriniz, özel hayatınız, birebir ilişkileriniz, devrede olarak haftaya başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Sevdiğiniz insanın hayatındaki oluşumlar, etkileşimler daha fazla gündeminizde olacak.

Bu Pazartesi, ortaklı bir işiniz varsa önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor çünkü ay kapanıyor.

Salı günü oluşacak yeniay, sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Sevdiğiniz insanın parasal durumu ile ilgili güzel gelişmeler, kararlar ve başlangıçlar 15 gün boyunca gündeminizde olacak. Patronlarınızdan alacağınız ücretler ya da başkalarının kaynaklarına dayalı her tür iş konusunda önemli başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Kredi almak istiyorsanız doğru bir dönem içerisindesiniz.

Çarşamba günü, alacak verecek dengesi, gündeminizde olurken Perşembe günü Merkür aslan burcuna geçecek. Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


 

Kova1Kova Burcu:
Haftaya iş, hizmet ve sağlık alanlarınız devrede olarak başlıyorsunuz sevgili kovalar. Bu aralar iş yoğunluğunuz çok yüksek ve sizde çalışmaktan büyük bir keyif alıyorsunuz.

Bu pazartesi günü, iş alanlarına dair önemli karar ve başlangıçlarınızı başka güne bırakmalısınız.

Salı günü gece saatlerinizde oluşan yeniay, sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşecek. Önünüzdeki 15 gün boyunca evlilikle ilgili önemli kararlar alabilir, sevdiğiniz insanın hayatına dair önemli kararların hayatınızı değiştirmesi gibi durumlarla karşılaşabilir, taşınma gibi işlerinizi gündemde tutabilirsiniz. Bu alanlarda şanslı etkileşimlere sahip olacaksınız. Ortaklaşa yapılacak işler için hareket geçmenin tam zamanı.

Çarşamba günü, sevdiğiniz insanla beraber yapılacak özel planlar devrede olacak.

Perşembe günü, Merkür aslan burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca ilişkilerinizi ve özel yaşamınızı etkileyecek. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Balık Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylar gündeminizde olarak başlıyorsunuz sevgili balıklar. Bu aralar aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler sizi fazlası ile mutlu ediyor.

Bu pazartesi sanata ve yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa, önemli konularda harekete geçmemeye özen gösterin.

Salı günü oluşan yeniay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Önümüzdeki 15gün boyunca, yeni bir işe başlama, yeni bir projeye başlama, yeni iş teklifi alma, yada var olan işinizle ilgili yeni oluşumlara adım atma gibi konularda şanslı etkiler altındasınız. İşe başlamaktan, sağlığınızla ilgili kararlar vermekten korkmayın.

Çarşamba günü, yarım kalan işlerinizi bitirmek için uygun bir gün.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın