Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumları-Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Ağustos ayında daha çok özel hayatınıza yatırım yapacak, sevdiklerinizla daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz. Bunu da yapmalısınız sevgili Koçlar zira sosyal çevrenizde yaşadıklarınız veya oluşacak olaylar sizi kalabalık yerlere, sosyal ortamlarınıza çekmeye çalışırken siz daha çok özel ilişkilerinize odaklanmalısınız.

02 Ağustos ta parasal konularda risk almaktan kaçının, yine geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde enerjinizi parasal konularda iyi kontrol etmeye çalışmalısınız.

07 Ağustos itibarıyla özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize yatırım yapmaya başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizi güzelleştirebilir, karşı cinsle vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Popülerliğiniz artabilir, yine ortaklaşa işlerinizde de güzel sonuçlar alabilirsiniz. Taşınma, davalarla ilgili alanlarda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Yalnız bu ay içinde 10 Ağustos ta bu saydığım alanlarda sıkıntı yaşamaya da müsait olabilirsiniz. 08-09 Ağustos kadın, erkek ilişkilerinizin güçlü akacağı hayatınızda bir insan yoksa aşkı yakalayacağınız tarihler.

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması aşk hayatınızda yeni ve hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Çocukla ilgili konularda da hızlı gelişmeler oluşabilir. Riskli adımlar atacaksanız, bu tutulma sırasında abartma riskiniz olduğu için yapmamaya özen gösterin.

13 Ağustos’tan sonra Mars Oğlak burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Kariyer ve iş alanlarınızda zorlanmalara açık bir dönem olabilir. Kendinizi ortaya koymakta zorlanabilir, toplum önünde bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Ağustos ayına kadar girişimlerinizi başlatmayın.

19 Ağustos’ta merkür düzeliyor, iletişiminizde rahatlayacaksınız. 23 Ağustos tan sonra artık işinizle ilgilenmek, hizmet etmek, başkaları için birşeyler yapmak isteyeceksiniz. Yine 19 Ağustos’ta  sağlığınıza daha fazla ilgi göstermek öne çıkabilir.

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, kadersel konuları karşınız getirebilir. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, duygusal hassaslıklarla uğraşabilirsiniz. Özel hayatınızda kıskançlık, baskı, yönlendirme gibi etkilere dikkat edin.

25-26 Ağustos tarihleri iş alanlarınızda istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. Maddi konulara esnek yaklaşımlar size kazandırabilir.

27 Ağustos yaklaşık 2 aydan beri gerileyen Mars düzeliyor. Artık kendinizi iyi güçlü ve güvenli görebilirsiniz sevgili Koçlar. Yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kaldığını görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Ağustos ayının başında iş ve kariyer mücadeleleriniz risk almanızı ve düşünmeden hareket etmenizi sağlayabilir. Göz önünde olacağınız yerlerde, iş hayatınızda tehlikelere ve bazı değişimlere hazır olmalısınız. Vereceğiniz tepkiler en çok size ve statünüze zarar verebilir.

07 Ağustos itibarıyla çalışmak ve üretmekten mutluluk duyacağınız bir döneme gireceksiniz. Başkalarına hizmet etmek önem kazanıyor. Bir arada olduğunuz beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız kişilerle olan ilişkileriniz çok iyi olacak. 07 Ağustos itibarıyla sağlığınızı  önemseyeceksiniz yalnız tatlı ve zengin yiyeceklere olan düşükünlüğünüz artabilir. Bu da kilo alımına müsait olduğunuzu gösteriyor.

11 Ağustos’ta gerçekleşen Parçalı Güneş Tutulması, aile hayatınızı ve yuvanızı etkileyecek. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler içine girilebilir. Taşınma, ev kurma gibi etkileriniz yüksek ama ne karar alırsanız alın fazla uçmayın, açılmayın ve aşırı iyimserliğe teslim olmayın.

13 Ağustos’tan sonra Mars oğlak burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Ay sonuna kadar yabancılarla yapılacak olan işlerinize, seyahatlerinize, ticari konulara dikkat etmelisiniz. Yine Mars sizin yüksek eğitim ve akademik çalışma alanınızda gerilemeye başlayacak. Ay sonuna kadar bu alanlarda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.

19 Ağustos’ta Merkür düzeliyor. Ailevi alanlarda yaşadığınız iletişim sıkıntılarının geride kalmaya başladığını göreceksiniz.

23 Ağustos itibarıyla  aşk hayatınıza, sevdiklerinize, özelinize ilginizi kaydırıyorsunuz. Aile hayatınızda harcadığınız günlerden sonra eğlenmek, gezmek, sportif faaliyetlerde bulunmak size nefes aldırabilir.

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, sosyal çevrenizde olup biten konuları karşınıza getirebilir. Çevrenizde olup biten olaylar sizin hayatınızda etkileyecek. İş arkadaşlarınızla aranızda oluşacak bazı sıkıntılı durumları bu Dolunayda iyi dengelemelisiniz. Bir yandan da özel hayatınızdaki gelişmelerde önemli adımlar atılabilir.

27 Ağustos’ta Mars düzeliyor. Eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret ve hukuk alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kaldığını görebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Ağustos ayında hem ailevi konularınıza, hem de iletişimsel işlerinize eğileceksiniz sevgili İkizler. Hemen ağustos başı 02 Ağustos’ta  seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz beklenmedik olayların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Araba kullanırken dikkatli olun, enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

 

07 Ağustos itibarıyla aşk hayatınızda sevginizi göstereceğiniz, dengeyi sağlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Partileri, eğlenmeyi sevecek, flörtöz olmaktan mutluluk duyacaksınız. Hayatınızda birisi varsa paylaşımlarınız artabilir, bir arada plan yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

 

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması yakın çevrenizde olup bitenleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, ulaşım, bilgisayar, network işinden biriyle uğraşıyorsanız bu alanda önemli ve hızlı kararlar ve adımlar devrede olabilir ama yeni başlangıçlardansa daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış, tamamlanması gereken işlerinizi hızlandırın.

 

13 Ağustos ta Mars gerileyerek parasal alanlarınıza kayacak ve ay sonuna kadar bu alanda mücadele sıkıntılarını karşınıza getirebilir.Bu dönemde bir borcun altına girmeyin kimseye kefil olmamaya çalışın.

 

19 Ağustos ta merkür ün düzelmesiyle birlikte iş alanlarınızda, iletişimsel işlerinizde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Artık karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

23 ağustos itibarıyla ailevi konuların üzerine eğilmenizin ve kendinizi aile ortamlarınızda göstermenin zamanı gelmiş bulunuyor. İlginizi ve alakanızı daha çok aile bireylerinize aktaracaksınız.

 

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, kariyerinizde ve kendinizi göstereceğiniz alanlarda hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Bu dolunayda aile yaşantınız ve toplum önü işlerinizi iyi dengelemesiniz zira özel yaşantınızda güçlü etkilerle sevdiğinizle anlaşmak kolay olmayabilir.

 

27 Ağustos’ta nihayet Mars düzeliyor. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmaya başlayacaksınız. Girişimleriniz, adımlarınız artık daha rahat atılabilir.YengecYengeç Burcu
:

Ağustos ayında maddi konular Tutulmalarla beraber gündeminizi oluşturabilir sevgili Yengeçler. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlarınızla bu ayı keyifli geçirebilirsiniz.

02 Ağustos’ta sosyal çevrenizdeki değişimler, parasal harcamalarınızı hızlandırabilir ve size bu alanda risk aldırabilir. Ödemelerinizden kaynaklı olarak sosyal ortamlarınızda kolay tepkiler vermeye ve kendinizi kontrol etmeye zorlanabilirsiniz. Bir arkadaşınızın başına gelecek bir olay sizi  etkileyebilir.

07 Ağustos’tan sonra aile hayatınızda, sevdiklerinizle vakit geçireceksiniz. Evinizde dekorasyon, boya, badana, tadilat veya tamirat işleri hızlanabilir. Evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

11 Ağustos’taki Parçalı Güneş tutulması, maddi konuları hızlandırıyor. Güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu süreçte ne kadar esnek olursanız o kadar değişik ve farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda ilerlemelerinizde abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durun. Sonra vereceğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz.

13 Ağustos itibarıyla 27 Ağustos’a kadar özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Evliliğiniz, ikili ilişkileriniz, ortak işlerinizde bazı girişimlerinizde zorlanabilirsiniz.  Enerjiniz doğru çalışmayabilir. Eski konu ve olaylarla uğraşmak önem kazanacak.

19 Ağustos’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık parasal konularda rahatlayacaksınız. Aksilik ve sorunlarınız geride kalmaya başlayacak.

23 Ağustos sonrasında meraklı yapınızla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Etrafınızda olup biten herşey daha çok ilginizi çekebilir.  Çevrenizden gelecek olan fırsatları 25 Ağustos’ta kullanmaya çalışın.

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, eğitim, medya alanlarınızda önemli sonuçları ve olayları tetikleyebilir. Bu dönemde karşınıza ne gelirse gelsin büyük resmi görmeli, olaylara dar bir açıdan bakmamalısınız. Aile hayatınızda kıskançlıklara, yönlendirmelere dikkat edin.

27 ağustos’ta enerjiniz normale dönmeye başlıyor. 2.5 aydan beri girişimleriniz konusunda, özel alanlarınızda zorlandığınız konuları geride bırakacaksınız. Özel hayatınızda artık daha etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Hemen Ağustos başında hem ortaklı işleriniz ve projelerinizde, hem de özel hayatınızda bazı gerilimlere ve riskli durumlara açık olacaksınız sevgili Aslanlar. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol etmek kolay olmayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla çatışma ve sürtüşmelerden uzak durun, bu dönemde risk almayın.

07 Ağustos itibarıyla yakın çevrenizle olan bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz. Akrabalarınız, komşularınız, kardeşleriniz, yakın çevrenizde bulunan insanlardan keyif alacak, daha fazla paylaşım içine gireceksiniz. Yine bu tarih ve sonrasında eğitim ve öğrenim hayatınızda oldukça verimli bir sürece ilerleyeceksiniz. Eğitim konularını ön plana alabilir, geleceğinizi ilgilendirecek önemli seçimlerde bulunabilirsiniz.

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması hayatınızda çok önemli değişimleri içeriyor. Özellikle doğum tarihiniz 11 Ağustos’a yakın bir zamandaysa önemli ve beklenmedik değişimlere hazır olmalısınız. Hayatınızın yapısı değişebilir. Bu tutulmada Yakın çevrenizdeki ilişkilerde bazı sıkıntılara açıksınız.

13 Ağustos’ta iş ve hizmet alanlarınıza gerileyen mars, günlük işlerinizde, hayat düzeninizde, iş ortamlarınızda erkeklerle yaşanacak sorunları oluşturabilir. Önemli iş girişimlerinden bu süreçte kaçınmalısınız. 27 Ağustos’a kadar dikkatli olun.

Bu ayın en tehlikeli zamanları geride bırakıyorsunuz. 19 Ağustos’ta Merkür’ün düzelmesiyle  beraber kendinizi ve yapacağınız işleri daha rahat ifade edeceksiniz.

Parasal konular, maddi girişimleriniz, yatırımlarınız ve sahip olduklarınız 23 Ağustos ve sonrasında devreye giriyor. Olasılıklarınızı ve elinizi güçlendireceksiniz. 25 Ağustos’ta bir iş fırsatı sizi büyütebilir.

26 Ağustos’ta oluşan ortak parasal konulara ilgi çekecek. Bir borcun altına girebilir, ortak bir yatırım peşine düşebilirsiniz. Vergi, kredi, faiz konularınız ay sonunda vaktinizi alacak. Güçlü adımlar peşinde olacaksınız.

27 Ağustos’ta 2 aydan beri gerileyen Mars düzeliyor. Enerjinizin düzeldiğini görecek, iş sorunlarınızı, yanınızda çalıştırdığınız insanların sıkıntılarının geride kaldığını göreceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Ağustos Başında iş mücadeleleriniz sinirinizi bozabilir. İş alanlarınızdaki değişimler, beklenmedik koşullara gereğinden fazla tepki verebilir, risk almak isteyebilirsiniz ama bunu yapmamalısınız sevgili Başaklar.

07 Ağustos’tan sonra birkaç ay boyunca iş ve gelecek konularında yaşadığınız bazı değişimlerin yavaşladığını, hayatı ve felsefenizi sorguladığınızı görebilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla maddi konularda güzel ilişkiler kurulabilir. Ticaretle uğraşanların parasal kazançlarını arttıracakları bir süreç. Para kazanımlarınız, yatırımlarınız hızlanabilir ama modaya, kıyafetlere, sanata ve aksesuara para harcamalarınızda artabilir.

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, sağlığınızı etkiliyor. Olayların kontrolü elinizde olmayacak. Gerginlikleriniz ve karşınıza gelenler sağlığınızı göz ardı etmenize neden olabilir. Bu süreçte olayları akışına bırakmalı, gözlemlemeli, ve izlemelisiniz.  Yine bu Güneş Tutulması sizin kontrolünüz dışında gelişecek olaylarla dolu olabilir. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir.

 

13 Ağustos’ta Mars gerilemesi aşk alanınıza kayıyor. Özel hayatınızda bazı sıkışmalar, sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Özellikle spor yapıyorsanız bu dönem enerjinizde düşüşler görülebilir. İstikrarı sürdürmekte zorlanabilirsiniz. Aşırı kontrolcü yapınızla çocuğunuzla olan adımlarınıza 27 Ağustos’a kadar dikkat edin.

19 Ağustos’ta Merkür düzelecek. Sağlığınız ve iletişiminizde rahat nefes almaya başlayacaksınız yalnız hala fikirlerinizi etrafınızla paylaşmak için desteklendiğiniz bir zamanda değilsiniz.

23 Ağustos’tan sonra kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Güçlü insanlardan ve çevrenizden destek alabilirsiniz. Dışa açılmalı ve sosyal ilişkilerinizden daha fazla istifade etmelisiniz.

26 Ağustos Dolunayında, özel hayatınızı unutmayın. Algıyı kendinize yönlendirdiğiniz bu dönem sevdiğiniz kişi sizden ilgi bekleyebilir, onun hayatında değişimler olabilir. Neyle uğraşırsanız uğraşın bu dönemde ilişkinizin hepsinden önemli olduğunu, sizin arkanızda olduğunu görebilirsiniz.

27 Ağustos’ta Mars düzeliyor. Hayat enerjinizi, girişimlerinizi özel hayatınızda ortaya koyabilirsiniz. Zorlandığınız enerjinizi düzene koymak önem kazanacak.

 


TeraziTerazi Burcu:

Ağustos Ayında eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz sevgili Teraziler. Yalnız Ağustos başında riskli adımlardan kaçınmalısınız. Beklenmedik olaylarla tehlikeli durumları körükleyebilirsiniz. Özel hayatınıza, başınıza gelecek durumlara karşı hazırlıklı olun.

07 Ağustos’tan sonra kendinizi önemseyeceğiniz bir dönem başlıyor. Saçınızı, görüntünüzü değiştirebilir, estetik uygulamalarda bulunacaksanız harekete geçebilirsiniz. Sosyalliğiniz artacak, özgür, rahat ve kendinizi düşünen yönlerinizle insanların dikkatini çok kolay üzerinize çekeceksiniz. Kadın-erkek demeden insanların ilgisini ve dikkatini çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

11 Ağustos’ta oluşan Güneş tutulması sosyal çevre konularınızı hızlandırabilir. Çevreniz değişebilir ya da arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir sevgili teraziler. Hala hayatınızda biri yoksa arkadaşlarınızın ön ayak olacağı bir insanla aşka yelken açabilirsiniz.

13 Ağustos’tan sonra Mars aile ve ev hayatınızı zorlayabilir. 27 Ağustos’a kadar aile hayatınızda ve ev konularında enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Aile hayatınızdaki zorlanmalara bu dönemde dikkat edin.

23 Ağustos’tan sonra kimliğinizi geri plana çekebilirsiniz. Bu dönemde önemli adımlar atmaktan ve kendinizi ön plana çıkarmaktan ziyade, geri planda duracak işlerinizi çok fazla efor harcamadan yerine getireceksiniz.

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, iş ve hizmet alanlarınızdaki duygusal sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bir işinizin sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanlarda hayat sizi desteklerken, inatçılıklar ve ısrarlar size kaybettirebilir.

27 Ağustos’ta Mars düzeliyor. Hayat girişimlerinizde, enerji alanlarınızda sıkıntılar çıkartan ve yaz dönemi boyunca sizi zorlayan konu ve olaylar geride kalmaya başlayacak.


AkrepAkrep Burcu:

Ağustos başında ev, ailenizde önemli değişimler, özel hayatınızda bazı risk içeren olaylara açıksınız. Partnerinizle anlaşmak kolay olmayabilir veya onun kariyeriyle ilgili konular yüzünden aile hayatınızda huzursuzluklar yaşanabilir. Özel hayatınızda ani kararlar almamaya çalışın.

07 Ağustos’tan sonra özel ilişkilerinizde karşı taraf veya siz kendinizi geri çekebilirsiniz. Hayatı anlamdırmak isteyeceğiniz bu dönemde geçmişi anabilir, yalnız kalmak isteyebilir, platonik ve gizli aşklara meyilli olabilirsiniz.

11 Ağustos’ta gerçekleşen Güneş Tutulması, Kariyerinizde önemli adımları karşınıza getirecek. İş hayatınızda bir terfi ve önemli bir adım söz konusu olabilir. Ya da kariyerinizde başka olasılıkların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Hızlı ve beklenmedik olaylara açık olun.

13 Ağustos sonrası 27 Ağustos’a kadar yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve girişimlerinizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Etrafınızdaki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ay sonuna kadar önemli girişimlerden kaçının.

19 Ağustos’ta Merkür düzeliyor. Kariyerinizdeki görüşme ve konuşmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz, iletişiminizi sağlamlaştıracağınız bir döngüye gireceksiniz.

26 Ağustos’ta oluşan Dolunay, aşk hayatınıza, çocuğunuzla olan ilişkilerinize, kreatif işlerinize dikkat çekecek. Sosyal çevrenizle daha fazla ilgilendiğiniz bu döngüde aşka ve özel hayatınızdaki insanlara vakit ayıracaksınız. Aşk karşınıza gelebilir.


YayYay Burcu:

Ağustos ayında yakın çevrenizin sağlık sorunları ve sıkıntıları iş hayatınızda ani riskler almanıza neden olabilir. Yine iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Kazalara ve risk almaya yatkın olacağınız için Ağustos başında araba kullanırken dikkatli olmalısınız.

07 Ağustos itibarıyla gireceğiniz çevreler, ortamlarda ilişkilerinizi dengeli, canlı ve uyumlu tutabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenecek. 08 Ağustos’ta herkesin ilgisini çekerken, 10 ağustos’ta organizasyonlarda veya etkinliklerde sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, yabancılarla yapılacak işlerinizde, ticari oluşumlarınızda, hukuksal konularda yeni başlangıçları hızlı ve beklenmedik olaylarla tetikleyebilir. Değişik fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir.

13 Ağustos’tan sonra 27 Ağustos’a kadar maddi konularda önemli adımlar atmayın. Harcamalarınızı kontrol edin. Bir borcun altına girmeyin. Arkadaşlarınızla yapacağınız gelecek planları, bir seyahat devreye girerken 19 Ağustos’ta merkür’ün düzelmesi özel hayatınızda rahatlamanıza neden olabilir.

26 Ağustos Dolunayı, aile olaylarınızdaki hassaslıkları ortaya çıkarabilir. Ev alım, satım, yer değiştirme, aile büyüklerinizin hayatındaki deneyimlere bu dolunayda şahit olabilirsiniz.

27 Ağustos’ta nihayet Mars düzelecek ve enerjinizi doğru kullanmaktan kaynaklı olarak rahatlayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Ağustos ayı maddi konularda biraz zorlayıcı etkilerle başlayabilir sevgili Oğlaklar. Eğlence, çocuk ve aşk evinizdeki değişimler, sürpriz gelişmeler harcamalarınızı arttırabilir. Zorlanabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza, riskli girişimlere dikkat etmelisiniz.

07 Ağustos itibarıyla sevginizi daha çok iş hayatınıza akıtacaksınız. Toplum önünde güçlü ve adil duruşunuzla herkesin beğenisini toplayabilir, önemli iş birlikleri içine girebilirsiniz. Bu dönem tatil yapacaksanız kısa tutmaya çalışın, zira kariyer ve iş alanlarınızda güzel açılımlara açıksınız.

11 Ağustos’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması ortak parasal konularda önemli ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Partnerinizin veya ortağınızın parasal durumunda da önemli gelişmeler oluşacak. Bu tarihten sonra vergi konuları, borç altına girmek, kredi çekmek, miras, nafafa gibi konular hızlanıyor.

13 Ağustos ve sonrasında Mars ay sonuna kadar kişisel alanınızda gerileyecek. Kişisel adımlarınızda işleri rayına oturtmak için düşünmeden hareket edebilirsiniz. Kendinizi bu süreçte zorlama ihtimaliniz var. Yeni başlangıçlardan, girişimlerden 27 Ağustos’a kadar kaçının.

19 Ağustos’ta Merkür’ün düzelmesi parasal konularda elinizi rahatlatabilir. En azından parasal sorunlarınız için kolları sıvayabilirsiniz.

23 Ağustos itibarıyla işinizi büyütmek için artık daha fazla uluslararası platformlara, uluslararası piyasalara eğilebilirsiniz. Bu süreçte hedefinizi geniş tutmalısınız. Yeni alanlara kayabilir, yeni şeyler deneyebilirsiniz. Dış seyahatler, yabancılarla yapılan işler gündeme gelebilir, bir şey öğrenme amaçlı seyahatler yapılabilir.

23 Ağustos’ tan sonra akademik konular, eğitim ve öğrenim hayatınız önem kazanıyor. Artık yavaştan yazı tamamlarken, eğitim hayatınızın gerekliliklerine daha çok odaklanacaksınız.

26 Ağustos Dolunay’ı yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Bu süreçte yakın çevrenizde olup biten bütün olaylar daha fazla hayatınızın merkezine yerleşecek. Bir yandan dış çevrelerde gelişen olaylara, seyahat, eğitim konularına, yeni bir işin devreye girmesiyle beraber yakın çevrenizdeki konu ve olaylara odaklanmak durumunda kalmanız sizi yorabilir.

Neyse ki tüm yaz boyunca gerileyen Mars 27 Ağustos’ta düzeliyor. Artık eviniz, yuvanız, kendiniz, girişimleriniz için enerjinizi rahat kullanmaya başlıyorsunuz.

 


KovaKova Burcu

Ağustos ayında tüm oklar özel hayatınızı gösteriyor sevgili Kovalar. Aile hayatınızdaki değişimler, beklenmedik olaylar hızlı ve riskli kararları karşınıza getirebilir. Kısıtlamalara gelemeyebilirsiniz. Yine eşinizin kariyerindeki önemli değişimlere ters tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Aile hayatınızda kazalara dikkat edin.

07 Ağustos ve sonrasında seyahat etmeyi, gezmeyi ve değişik kültürler içinde olmayı seveceksiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız işler önem kazanıyor. Bu tarih sonrasında üniversite eğitiminiz için yurtdışında okumayı düşünüyorsanız, okulunuzu görmek veya seçim yapmak üzere yurtdışına gidebilirsiniz.

11 Ağustos’ta oluşan parçalı Güneş Tutulmasıyla beraber özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeler devreye girecek. Çok önemli kararlar bu tutulma esnasında karşınıza gelebilir. Eşinizin ailesi, kardeşleriyle olan bağlantılarınıza bu tutulma zamanı dikkat etmelisiniz.

13 Ağustos’ta Mars kadersel alanınızda gerileyecek. 27 Ağustos’a kadar yakın çevrenizin hayatında bazı sorunlar oluşabilir. Siz de enerjinizi istediğiniz gibi yönlendiremeyeceğiniz için girişimlerden uzak durun ve sağlığınıza lütfen çok dikkat edin.

18 Ağustos’ta sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları düzeltebilirsiniz.19 Ağustos’ta merkür düzeliyor, özel hayatınızda iletişiminiz rahatlamaya başlıyor.

26 Ağustostaki Dolunay elinize bir para geçebilir. Maddi konularda destekleneceksiniz yalnız iş hayatınızda kadınlarla olan işlerinizde huzursuzluklara dikkat edin.

Nihayet Mars’ın düzelmesiyle birlikte rahatlayacaksınız ama hala hayat size istediklerinizi vermeyebilir. Çok az kaldı biraz sabretmelisiniz sevgili Kovalar.


BalikBalık Burcu:

Ağustos başında 02 Ağustos’ta iletişim alanlarınızda, yakın çevrenizdeki değişimler bazı parasal kayıpları karşınıza getirebilir. Risk almak isteyecek, düşünmeden adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Bu dönemde hızlı kararlar almayın.

07 Ağustos ve sonrasında ortak parasal konularda şansınız artıyor. Bir borcun, ödemenin altına girmek için güzel zamanlar ama yine de bu işlerinizi Merkür, Mars düzeldikten sonra hayat geçirmeye çalışın.

11 Ağustos’ta oluşan Güneş tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda konuları ve başlangıçları hızlı konular ve olaylarla karşınıza getirebilir. Bu süreçte bir işe başlamak, bir iş başvurusunda bulunmak, bir projeye dâhil olmak, işinizle ilgili adımlar atmak önem kazanıyor. Ama merkür’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın, daha önceden konuşulmuş, ertelenmiş işlerinizde hızlı adımlar oluşabilir. Günlük hayatınızın ritminde önemli değişiklikler de cabası. Güneş tutulması sağlığınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Dolaşım sisteminize, sırtınıza, tansiyonunuza bu günlerde dikkat edin. Olur olmadık konuları kafanıza takmayın. İş hayatınızdaki sıkıntıların sağlığınızı bozmasına izin vermeyin.

13 Ağustos’ta sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan işlerinizde bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Ay sonuna kadar sakinliğinizi koruyun. Bazı erkek arkadaşlarınızın hayatındaki sorunlarla mücadele etmek önemli olabilir.

19 Ağustos’ta Merkür düzeliyor. İş hayatınızdaki iletişim sıkıntılarınızı düzeltmek, yaşadıklarınızı geride bırakmak için uğraşacaksınız.

Bu kadar iş sorunlarından sonra yüzünüzü güldürecek olan özel hayatınız olabilir. 23 Ağustos’tan sonra daha çok özel hayatınızın üzerine eğilebilir, sevdiğiniz insanın kararlarına saygı duyabilirsiniz. Bu dönemde mükemmel bir ilişki beklemeyin ve elinizdekinin kıymetini bilin.

26 ağustos Dolunayında hayatınızla ilgili önemli hassas sonuçlara ulaşacaksınız. Sevdiğinizle beraber alacağınız kararlar hayatınızdaki adımları etkileyecek. Arkadaşlarınızla parasal çıkar sürtüşmeleri ilişkilerinizi etkileyebilir. Yine de güzel destekleriniz de yok değil.

27 Ağustos’ta Mars düzeliyor. Maddi konularda girişimleriniz ve adımlarınız için artık enerjinizi daha doğru kullanacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın