Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar

18 – 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

18 - 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya sabah saatlerinde Ay Balık burcunda başlıyoruz. 10:07 itibariyle Ay Koç burcuna geçiş yapıyor. Bir kaç gün hızlı gelişmeler bizi bekliyor. Ay Koç burcundayken duygularımızda huzursuz oluruz, hızlı ve acele hareket etmek isteriz. Bir takım sonuçları hemen görmek isteriz, bu da sabırsızlıklara, sakarlıklara, çarpma, düşmelere sebebiyet verebilir. Aynı zamanda düşüncesiz davranıp kendimizi sıkıntıya sokabiliriz.

Bu Pazartesi Jüpiter ve Uranüs dik açısı devreye giriyor. Jüpiter ve Uranüs kareleri hayatın yönünün değiştiği zamanları temsil eder. Aslında çok önemli fırsatlar yakalayabiliriz ancak kişi sabırsız ve isyankar davrandığı, kendi özgürlüğüne düşkün olduğu için bu fırsatları ve şansları olması gerektiği gibi değerlendiremeyebilir.

Sıkılganlıklar, ajitasyonlar artar, aynı zamanda enerjimiz yüksek olur, kendimizi sabırsız ve dikkatsiz hissedebiliriz. Makina ve  kesici aletleri kullanırken dikkatli olmaya özen gösterelim.

Yeni olan her şeye ilgi göstereceğimiz bilginin arttığı bir dönem ancak bu bilgiler fazla test edilmeyebilirler. Abartılı, disiplinsiz davranışlar ihtiyaç olmaksızın abartılı konuların ön plana çıkmasına neden olabilir.  Tehlikeli liderler ve tarikatlar hep bu transit altında ortaya çıkmışlardır. Bu dönem kimin tarafında olduğumuza dikkat edelim,  özgürlük duygusuyla etrafımızdaki insanlara kapılıp gitmeyeye özen göstermeliyiz.

Bu transit bizim tipik düşünce sistemimizden biraz bizi uzaklaştırabilir. Ancak değişime açık olup olaylara şartlara konsantre olabiliyorsak büyük sıkıntı yaşamayız. Bugünlerde farklılıklara, aykırılıklara cesaretle yaklaşırken, gelenekleri önemsemeyebiliriz.

Dünya Astrolojisi perspektifinden bakarsak, bu ikili devrede olduğunda hukuk, eğitim, yayıncılık, din ve dini konularda, mekanlarda sorunlarla karşılaşma olasılığımız var. Bu alanlarda görev yapan insanların da hayatında önemli olaylar olabilir. Aynı zamanda doğal afetler yıkıcı depremler, uçak kazalarıyla bağlantılı olabilir. Yine keşif ve icatlar bu süreçte artacak ama meclis, senato, uluslararası paktlar, ittifaklar, ulusun refahı, bankalar ve bankacılar bu dönemde zorlanabilir. ( kaynak: Dünya Astrolojisi Türkiye, Öner Döşer)

Salı günü Güneş Kova burcuna geçiyor. Toplumu ilgilendiren konu ve olaylarda ekip, takım çalışmalarında, teknoloji, bilim, keşife yönelik alanlarda kendimizi ortaya koyabiliriz.  Bu alanlarda önemli sorumluluklar ve bir takım görevler karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü çok önemli! Mars- Uranüs kavuşum halinde olacak.  Dünya Astrolojisinde bu ikili bir araya geldiğinde darbelere, askeri operasyonlara, savaşlara, grevlere, isyanlara, karşı çıkmalara, ayaklanmalara, saldırı riskine, terör eylemlerine, patlamalara, halkın galeyana gelmesi gibi beklenmedik gelişmelere rastlıyoruz. İlla hepsi olacak değil ama bu saydığım olasılıklar devrede olacak.  Yine bu dönem kanunsuzluk ve karmaşalarla bağlantılıdır. Bu süreçte olumsuz hava koşullarıyla, yeryüzü hareketliliğiyle, yangınlarla karşılaşabiliriz. Suikast gibi beklenmedik ve toplumu şaşkınlığa sürükleyecek olaylar oluşabilir.

20 Ocak ayrıca yazdan beri katıldığım programlarda söylediğim gibi Amerika için çok önemli. Başkanlığın devir teslim töreni gerçekleşecek. Şimdiden Amerika’da herhangi bir olay yaşanmaması için sıkı güvenlik önlemleri oluşturulmuş durumda. Yine de hareketli bir hafta olacağı için  heyecanlı başka türden olaylar oluşabilir. Trump’a oy verenlerin ve destekleyen kesimin, olayları bırakacağını hiç zannetmiyorum. Hatta Trump başına bazı olaylar gelebilir bu süreç içinde.

Finans ve ekonomi anlamında bakacak olursak, 20 Ocak Çarşamba günü çok hızlı hareketlenmeler devreye girebilir. İnişler, çıkışlar, borsada aşağı yönlü bir hareket, özellikle altın, gümüş değerli madenlerde  diğer emtialarda çok hızlı artışlar beklenmedik durumlarda söz konusu olabilir.

Hafta sonu, harcamalarımız artabilir. Beklenmedik masraflar bütçemizi zorlayabilir. İşlerimizi ele alış şeklimizde disipline olmak kolay olmayacak. Abartıdan kaçınalım. Her tür duyguyu büyütmeyelim. Hayata kısıtlı ve negatif yönden yaklaşabiliriz. Sağlığımıza haftasonu dikkat edelim. Görme veya duyma sorunları ve sıkıntıları oluşabilir.

Unutmayalım ki, krizler fırsatlara çevrilebilir. Bu hafta yaşayacağınız sorunları, hayra ve fırsatlara çevirmeniz dileğiyle iyi haftalar…

18 – 24 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sizin için önemli haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Pazartesi günü saat 10:00 itibarıyla hayat sizin için hızlı akmaya başlayacak. Bir kaç gün boyunca şartlar sizin lehinize olacak. Haftanın ilk günü Jüpiter-Uranüs dik açısıyla para alacak verecek dengenize dikkat etmelisiniz. Özgürlük duygunuzun genişlediği bir zaman diliminde olacaksınız. Fikirler, amaçlar, hedefler, görüşleriniz bakış açınız çabuk değişebilir, bunlarla ilgili konularda çabuk köprüleri yıkabilir tepki verebilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa bu meselelere vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Karşınıza gelen fırsatları göremeyebilirsiniz.

Güneşin Kova burcuna geçmesiyle Salı gününden sonra sosyal çevre konularınız hızlanacak. Daha fazla aktiviteler, organizasyonlar, davetler işten elde edilen gelirler bunlarla ilgili konulara odaklanacaksınız.

Çarşamba günü Mars-Uranüs para alanınızda kavuşuyor. Hızlı, ani, beklenmedik sürpriz olana açık olmanız gereken bir zaman dilimi. Ani bir şekilde parasal konu gündeme gelebilir. Aynı zamanda sosyal çevrenizden beklediğiniz bir parada hızlı bir takım gelişmeler söz konusu olabilir. Bu kavuşum büyük bir enerjinin de açığa çıkmasını temsil eder. Bu hafta para harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Arkadaşlarınızın hayatında bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir.

Kendi istek ve beklentileriniz önemli olurken, maddi konular Perşembe gününden sonra daha fazla ilgi alanınızı teşkil edebilir.

Hafta sonu olaylara daha sakin bakmasını bileceksiniz. Önemli sorumluluklarınızı ele almak önemli olacak. Hayatınızda kimse yoksa, bu dönem katılacağınız değişik çevrelerden, yerlerden ya da sosyal medyadan tanışacağınız insanlardan yana şansınız yüksek olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza enerjiniz düşük bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bir kaç gün boyunca kendinizle başbaşa kalıp geçmişin değerlendirmelerini yapabilirsiniz. Hafta başında değişik fırsatlar gelebilir. Aynı zamanda özgürleşme duygunuzunda yükseldiğini görebilirsiniz. Sizi sıkan bir işte çalışıyorsanız, oluşan sıkıntıları hayatınızda çok fazla büyütmeye meyilli olacaksınız. Verdiğiniz tepkiler sonucunda fırsatları kaçırma olasılığınızda devrede olabilir.

Salı günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber, kariyer ve iş konularında kendinizi göstereceğiniz, işle ilgili konulara kendinizi kaptıracağınız, çalışmıyorsanız anne ve annenizin tarafıyla daha fazla ilgileneceğiniz, toplumsal olaylarla daha fazla içli, dışlı olacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu döngüyü çok iyi kullanmalısınız. Kariyerle ilgili hızlı gelişmeler bugün ve sonrası karşınıza çok değişik fırsatlarla çıkabilir. Hayatınızda çok önemli değişimler var.

Çarşamba günü Mars-Uranüs sizin fiziki alanınızda kavuşuyorlar. Hızlı, ani, beklenmedik olaylara hazırlıklı olun. Patronunuzun yakın çevresi ya da aile hayatıyla ilgili konu ve olaylarda ani, hızlı, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınıza ve fiziki görüntünüze, gelecek adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Kazalara ve sakarlıklara dikkat edin. Maddi konularda çok şanslı bir süreçtesiniz. Yatırımlarınız konusunda beklediğiniz sonuçları alabileceksiniz. İş yükünüz ve sorumluluklarınız artacağı için daha disiplinli hareket etmelisiniz.

Perşembe günü Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle hareketlenip daha fazla kendinizi düşünecek ve plan, program yapabileceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız planlarla haftanızı başlatacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu plan ve programlar spontan ve hızlı bir şekilde akabilir.

Eğitimsel konularda, geleceğe yönelik planlarda, düşünce ve fikirlerinizde yabancı insanlarla iş alanınızda, çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Diğer taraftan daha az tanıdığınız insanlara karşı sabrınız çok düşük çalışabilir. Olaylara farklı gözlerle baktığınız bir süreç içindesiniz bu yüzden vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Öğrenciyseniz öğrenim hayatınızda bazı zorunlulukların sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz.

Salı günü  Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber daha fazla eğitim, öğrenim, yurt dışı bağlantılı işler ve daha az tanıdığınız insanlarla yapılacak olan konu ve olaylara adapte olacaksınız. Burası öğrenmekle ilgili alanlar için açık bir süreci temsil eder. Akademik bir konuyla uğraşıyorsanız, üniversite sınavına hazırlanıyorsanız ya da üniversiteye gidiyorsanız buralarda daha rahat hareket edecek ve önemli sorumluluklar alacaksınız.

Çarşamba günü Mars-Uranüs sizin kadersel alanınızda kavuşuyor. Tehlikeli yerlerden, insanlardan bu dönem uzak durmanız faydanıza olabilir. Bilinç altınızda çok fazla açılımlar yaşayabilirsiniz bu süreçte. Ani öfke patlamaları ya da bazı düşmalıklarla karşılaşma, annenizin kardeşleri ve onların tarafındaki olayların hayatınızda yer etmesi gibi hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olabilir. Şartları ve durumları çok fazla zorlamamaya özen gösterin.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızdaki konularda çok güzel bir fırsat karşınıza gelecek. Bekarsanız değişik yerlerde farklı bir insanla tanışma olasılığınız oluşabilir. Sevdiğiniz varsa onunla güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma biraz daha kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu önemli bir sorumluluk devrede olacak. Hayata biraz olumsuz gözlerle bakabilir ancak bunun üstesinden gelebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta toplum önü koşturmalarınız, başka insanlar için yapacaklarınız, çalışıyorsanız iş koşullarınızın aktive olması ön planda olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hafta başı parasal konulara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Eşinizin parası  ya da ortak paranız, bir yerden beklediğiniz bir para, işlerle ilgili konularda adım attığınız ve sonucunu görmek istediğiniz alanlarda bazı sorunlar karşınıza gelebilir,  isyankar davranabilirsiniz. Maddi konularda bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Disiplinli davranıp, harcamalarınıza karşı dikkatli olmalısınız.

Salı günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber parasal konularda kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem maddi konularda atmanız gereken adımlar ve yapacağınız planlar devrede olacak. Ruhsal ve sprütüel konularla uğraşmak, hayatın gizemli yönlerine kaçmak önemli olabilir. Hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek önemli bir insanla tanışma ihtimaliniz de devrede olacak.

Çarşamba günü Mars-Uranüs kavuşumu arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda hızlı, ani gelişmelerin olacağını gösteriyor. Bir arkadaşınızın hayatında gelişecek olay, mevzu sizin hayatınızı etkileyebilir ve siz bundan çok etkilenebilirsiniz. Yine arkadaşınızla olan bağlantınızda hiç beklenmedik sürpriz bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz. İşten elde etmeyi beklediğiniz bir takım gelirler varsa hızlı, olumlu, olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir. Çarşamba günü parasal konularda şanslı olacaksınız. Kendiniz ve çevreniz için yapacağınız harcamalarda ipin ucunu kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Perşembe günü biraz daha hayatın tadını çıkarmaya yönelik hareket edebilirsiniz. Hafta sonu full dinleneceksiniz ve size çok iyi gelecek. Önemli bir sorumluluk devrede olabilir ve hayata biraz olumsuz gözlerle bakıyor olabilirsiniz. Önemli araştırma uğraşma gerektiren işleriniz için Pazar gününden faydalanabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Dış ortamlardan alacağınız güzel haberlerle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hafta ortasına kadar dışarıda olmak, gezmek, hava almak ya da daha az tanıdığınız insanlarla iş yapmak önemli olacak.

Bu hafta başı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Ani, hızlı, beklenmedik gelişmelere karşı vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. İş hayatınızda önemli açılımlar oluşabilir ancak bu açılımlara vereceğiniz sıkılganlık, isteksizlik sonucunda, önünüze çıkan fırsatları kaçırabilirsiniz. Eşinizin ailesi ya da sizin aileniz ve eşiniz arasındaki dengesizlikler bu hafta başında devrede olabilir.

Salı günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber kimliğinizi ve ilişkilerinizi ortaya koyacaksınız. Karşı tarafı daha fazla düşüneceğiniz bir dönem. Varsa ortağınızla bir arada olmaktan mutluluk duyacağınız bir süreç başlıyor. Başkalarından onay almayı önemseyecek ve daha popüler olacaksınız sevmek ve sevilmek isteyeceksiniz.

Çarşamba günü göz önünde olacağınız ortamlarda, topluluk içinde, iş alanlarınızda beklenmedik, ani, hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar da çok hızlı gelişmeler oluşabilir. Olumlu tarafına bakarsak, ilişkiler bazında keyfinizin yerine geldiğini göreceksiniz. Hayat yönünüzü çok daha net algılayacak ve nereye gittiğinizi daha net fark edeceksiniz. İlişkiler konusunda sevdiklerinizin için yapmanız gereken fedakarlıklarda yapmanız gerekenlerde zorlanabilirsiniz bu hafta. Tutamayacağınız sözler vermemeye gayret etmelisiniz.

Perşembe ve Cuma günleri daha fazla işlerinizin üstüne düşeceksiniz. Bu alanlarda hızlı gelişmeler yaşacaksınız.

Hafta sonu daha fazla arkadaşlarınızda ve çevrenizle olmak isteyeceksiniz. Pazar günü önemli bir sorumluluk ilişkiler tarafından gelebilir. Sevdiğinize verdiğiniz bir sözü yerine getirmek durumunda kalabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal konulara odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta ve bir kaç gün parasal durumlar ve sevdiğiniz insanla bir araya gelmek, konuşmak gibi konuların üzerine düşeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla işlerinizde, girişimlerde özgürlüğünüze düşkün hareket edebilirsiniz. Çalışma koşullarınızı beğenmiyor olabilirsiniz ve beraber çalıştığınız insanların aile hayatı ya da hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Siz buna çok büyük tepkiler verebilirsiniz. İşle ilgili karşınıza çok iyi fırsatlarda çıkabilir ancak vereceğiniz tepkiler karşısında bu fırsatları göremeyebilirsiniz.

Salı günü Güneş Kova burcuna geçiyor. İş, hizmet, sağlıkla ilgili alanlar aktif olmaya başlayacak. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. Kendinizi daha fazla önemseyecek, iş gücünüzü kuvvetlendirip sağlığınıza gereken özeni göstereceksiniz. Hafta sonu sağlığınızla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü işle ilgili konularda önemli bir takım sonuçlanmalar devreye girecek. Bir iş başvurusunda bulunduysanız, uzun zamandır beklediğiniz bir durum varsa bu haberlerin gelme olasılığı çok yüksek. Eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, daha az tanıdığınız insanlarn hayatında hızlı, beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.

Hafta ortası itibarıyla dışarıdan alacağınız haberlerin devreye girdiğini görebilirsiniz. Çarşamba, Perşembe, Cuma günü beklenmedik ani olaylar oluşabilir. Siz bu etkiyi uzaktaki akrabalarınızdan ve daha az tanıdığınız insanlardan, eğitim konularından alacaksınız.

Hafta sonu önemli sorumluluklar sağlık alanınınızda devreye girerken, Cuma ve Cumartesi para harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüzden daha fazla harcayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

İlişkiler ve özel hayatınızın detayları ile haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda isteğinizin yükseldiğini görebilirsiniz. Aşk hayatınızda kendi kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olacak.  Varsa çocuğunuzunda bu dönem asi, isyankar davrandığını görebilirsiniz. Hayata vereceğiniz tepkiler yüksek olurken, abartıdan ve duygu aşırılıklarından uzak durmaya özen göstermelisiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız riskli adımlardan kaçınmalısınız.

Salı günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber artık çocuklar, aşk hayatınız, yaratıcılık, sanatsal ve kreatif işler ve hobilerle ilgili alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Bir ay boyunca bu alanlarda daha fazla vaktinizi harcayacaksınız.

Çarşamba günü ani, hızlı, beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. Beklediğiniz bir para gelmeyebilir, ani bir ödeme yapabilirsiniz, yatırımlarınızdan dolayı bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan tehlikeli yerlerden, insanlardan, koşullardan uzak durmanızda fayda var. Acil olmadıkça ameliyat, oparasyon olmamaya çalışın. Hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden biriyle kadersel bir birlikteliğe ya da tanışmaya adım atabilirsiniz.

Perşembe gününe kadar ilişkiler daha da önemli olacak. Sevdiğiniz insanın düşünceleri, tepkileri, onun hayatına göre yapmanız gerekenler öne çıkacak. Bazı işlerinizi onun vereceği kararlara göre düzenleyeceksiniz. Yalnız kalmak istemeyecek, başka insanlardan onay almanız önemli olacak.

Hafta sonu harcamalarınız yüksek olabilir. Disiplinli olmakta zorlanacaksınız. Spor yapıyorsanız bu hafta ihmal edebilirsiniz. Pazar günü özel hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantınızda önemli bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Hayata biraz olumsuz gözlerle bakıyor olacaksınız.

 


AkrepAkrep Burcu:

İş gücünüz, koşturmalarınız, gündelik hayatınızın ritmi ve sağlığınızla ilgili konular haftaya damgasını vuracak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Perşembe’ye kadar bu alanlarda biraz huzursuz, aceleci hareket etme özelliğiniz yüksek.

Bu da tansiyon iniş çıkışları ve baş ağrılarını, gereksiz kaygıları tetikleyebilir. Pazartesi ev, aile ve yuva alanlarınızda, sevdiğiniz insanla olan bağlantınıza dikkat etmelisiniz. Ailevi ortamlarda biraz daha rahat ve özgür hareket etmek isterken, ailenizden bir insanın üzerinizde kuracağı bir baskı ya da sevdiğiniz insanın ilişkinize dair sizin üzerinize kuracağı kısıtlama sizi isyankar yapabilir ve ters davranışlar içine girebilirsiniz. Siz olayları duygusal olarak abartıyla ele alabilirsiniz. İlişkilerinizi bu hafta yormayın ve zorlamayın.

Salı günü Güneş ev, aile ve yuva alanlarınıza geçiyor. Bu alanlarda parlamaya  başlayacaksınız. Daha fazla vaktinizi evinize ve yuvanıza harcayacağınız bir dönem olacak. Sevdiklerinizle bir arada olmak önemli olacak. Evinizle ilgili bazı konuları ele almak, ya da emlak la ilgili bir girişimde bulunmak öne çıkabilir.

Çarşamba günü Mars-Uranüs kavuşumunu ilişkiler alanınızda yaşayacaksınız. Ani, hızlı, beklenmedik, patlayıcı etkiler ilişkilerden yana karşınıza gelecek. Beklenmedik bir olayla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sevdiğiniz insan ya da eşiniz varsa onun hayatında hiç umulmadık bir durum söz konusu olabilir. Sizde onunla beraber bu durumlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanla ilişkinizde bir takım durumlar ortaya çıkabilir. Ortağınız varsa onunla olan bağlantınızda güzel fırsatlarda yakalayacaksınız ancak enerjiyi kontrol edemezseniz bu fırsatlar farklı noktalara gidebilir. Ev, aile, yuva, emlak gibi konularda ailenize vermeniz gereken bir para varsa, Çarşamba günü bu konu ve olaylar çok hızlı akacak, bu alanda önemli şanslara sahip olacaksınız. Ailevi sorumluluklar haftasonu devrede olurken, aile büyüklerinizin sorumluluğu veya bir evin sorumluluğu altına girebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Sevdiklerinize karşı bu hafta verdiğiniz sözleri tutmaya özen gösterin ve onlarla girişeceğiniz işlerinizde daha disiplinli olmaya gayret gösterin.


YayYay Burcu:

Bu hafta hareketli, sportif, yerinizde duramayacağınız etkilerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta başında yakın çevrenizle olan bağlantılarınızla ve işlerinizde bir takım gerginliklere açık olabilirsiniz. Bu dönem özgürlük duygunuz, bakış açınız farklı çalışacak. Bu sebepten abartılı tepkiler verebilirsiniz ve karşınıza gelecek olan fırsatları hayatınıza geçirmekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizin ailevi konu ve olaylarında  zorlandıklarını göreceksiniz.

Salı günü Güneş Kova burcuna geçiyor. İletişim alanınızın hızlanacağı bir dönem başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha hızlı bir haberleşme içine gireceksiniz.  İnsanlarla bir araya gelmek, onlarla beraber plan yapmak, kısa vadeli programlar içinde yer almak, kısa yolculuklar peşine düşmek sosyal mecraların ve dijital medyanın hareketlenmesi, iletişime dayalı işlerinizin aktif olması söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Mars-Uranüs iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda kavuşuyor. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. Troit, boğaz bölgesi, hormonel alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Gündelik hayatınızın ritminde ve iş alanlarınızda hızlı, ani, beklenmedik olana açık olmanız gerekebilir. İletişim işlerinizde görüşmeleriniz varsa bugüne denk getirebilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanla yaptığınız konuşmalar hoşunuza gidebilir. Bu insanla gelecek planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Perşembe’den sonra daha çok sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla ilgileneceksiniz. Çalışma ve gündelik hayatınız, iş düzeninizle ilgili konu ve olaylar hız kazanabilir.

Hafta sonu yakın çevrenize verdiğiniz sözleri tutmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı iletişimsel işlerinizde önemli sorumluluklar devreye girebilir. Abiniz, ablanız veya yakın çevrenizle ilgili önemli sorumluluklar devreye girebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Eviniz, aileniz, yuvanız, bu hafta bu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Ailevi konulara daha fazla kendinizi vereceksiniz. Bu hafta başı parasal konularda dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Daha önceden çalıştığınız yerlerden bir açılma ve oluşum devrede olacak. Parasal konularda vereceğiniz tepkilerden dolayı zaman zaman fırsatları kaçırma olasılığınız da devrede.

Salı günü Güneş, sizin para evinize geçiyor. Salı günüyle beraber artık parasal konular önem kazanıyor. Maddi konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz ve bir ay boyunca maddi konular hayatınızda yer edecek ve parasal konularda güzel adımlar atacaksınız.

Çarşamba günü aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla ilgili konularda, sportif faaliyetlerde, hobilerinizde beklenmedik, ani, hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Spor yapıyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. Borsa da yatırım yapıyorsanız riskli yatırımlar yapmamalınız. Riske girmeyin. Ne yaparsanız yapın bundan tatmin olmayacaksınız.

Perşembe gününe kadar evinizde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Perşembe- Cuma aşk hayatınızın detayları devrede olurken, sevdiğiniz insanın hayatında oluşacak ani olaylar bu haftaya damgasını vuracak ve sizde ona yardım etmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Hafta sonu daha keyifli etkileriniz var. Yakın çevrenizle yapacağınız planları devreye sokabilirsiniz. Hafta sonu önemli bir para sorumluluğunun altına girmek üzere kararsız kalacaksınız.


KovaKova Burcu

İletişime dayalı işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Hızlı iletişim trafiği ve yakın çevrenizle yapacağınız planlarla Perşembe gününe kadar hayatın gereğinden fazla hızlı aktığını görebilirsiniz. Varsa önemli işlerinizde sabırsız bir takım etkilerde devrede olacak. Pazartesi günü ev, aile, yuva alanlarınızda, sevdiğiniz insanla, aile büyüklerinizle anlaşmak çok kolay olmayacak. Bu dönem enerjiniz yüksek, bir şeyleri değiştirme arzusundasınız.  Herşeyin  iyi olacağına dair inancınız kuvvetli ancak aile hayatınızda sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanlar ya da aile hayatınızdaki değişimler sizin bu istek ve beklentilerinizi öldürebiliyor. Özgürlük duygunuzla bu hafta ailenize ve sevdiklerinize karşı vereceğiniz tepkiler aşırı olabilir. İsyankar, vurdum duymaz, kendinize düşkün bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Salı Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle beraber rahat bir nefes alacaksınız. Konsatrasyonunuzun yükseleceği bir dönem başlıyor. Geri planda durduğunuz konuları üzerinizden atmaya başlayacaksınız. Fiziki sağlığınız, hayati kararlarınız önemli olacak, bu noktalarda önemli adımlar atmak isteyeceksiniz.

Çarşamba günü Mars-Uranüs kavuşumda. Ev, aile, yuva alanlarınızda çok dikkatli olmalısınız. Ev ortamınızda elektrik arızaları, elektrik çarpmaları, makina bozulması gibi bazı beklenmedik durum ve olaylar olabilir. Bütün bunlar aile ortamlarınızda beklenmedik kazaları da beraberinde getirebilir. Çarşamba- Perşembe-Cuma bu etkilere karşı dikkatli olmalsınız. Çarşamba günü hayatınızı hareketlendirecek önemli konuşma ve görüşmeler sizi mutlu edebilir.

Perşembe ve Cuma günleri daha çok aile hayatınızda yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz. Bu hafta en çok aile hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek.

Cumartesi günü sevdiğiniz insanla ya da aile büyüklerinizle olan konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız. Pazar günü hayatınızla ilgili bir konuda önemli bir karar vereceksiniz. Bu kararla beraber önemli bir sorumluluğun altına girebilirsiniz ve bu sorumluluk sizin gelecek planlarınızı içerebilir.


BalikBalık Burcu:

Maddi konularda kendinizi daha hızlı, atik, huzursuz, düzensiz ancak bir o kadar da hareketli hissedeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Pazartesi günü yakın çevrenizle olan iletişiminizde ve ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Rahat etkilerle hareket etmek isterken, yakın çevrenizden iletişimde olduğunuz insanların baskısı size kısıtlanmış hissi verebilir.

Salı günü Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle birlikte, 1ay boyunca önemli işlerinizi, konuşmalarınızı, sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Bu dönem kendinizi yalnız hissedebilir ya da yalnız kalmak arzusunda olabilirsiniz. Kapalı mekanlarda çalışmak, bir kurum, şirket alanlarında yoğun bir şekilde çalışmak için şanslı bir süreç olacak. Bu dönem büyük girişimler için adım atmamalısınız.

Çarşamba günü Mars-Uranüs kavuşumu yakın çevre alanlarınızda hızlı, ani, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, dijital platformlarda bir takım işleriniz varsa elektrikten kaynaklı yada iletşimden kaynaklı  bir takım sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizin hayatında hiç olmadık sorunlar teşkil edebilir. Araba kullanıyorsanız Çarşamba-Perşembe-Cuma dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik yerlerden destek görebilrisiniz. Uzaklardan alacağınız bir haber, aile ortamınızda kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir.

Hafta sonu hayata biraz olumsuz gözlerle bakabilirsiniz. Bazı konuları gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Önemli bir sorumluluk devreye girecek. Bu dönem gerçekci ve disiplinli olmaya çalışmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın