Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

4-10may
Bu yazıyı paylaşın;

4 – 10 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta özel hayatınız ve ilişkilerinizle yoğun olarak geçebilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli konuları başkalarına danışarak halledeceksiniz.

Bu Pazartesi yakın çevrenizde, iletişim halinde olacağınız insanlarla, akraba veya kardeşlerinizle bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bir kere kolay kandırılmalara açık olacaksınız. İletişiminizi net tutmanız sizi olası sorunlardan koruyabilir.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Yakın çevrenizdeki insanlara daha fazla şans vermeli, tanımadığınız insanlardan ziyade tanıdığınız, yakın olduğunuz insanlarla iş birliklerine açık olmalısınız. Bu dönemde uzun vadeli eğitimlerden ziyade, kısa vadeli eğitimler size daha çok yarayabilir.

Perşembe günü oluşan Dolunay, ortak parasal alanınızı, başkalarının parasal işlerini öne çıkaracak. Bir borç veya ödemeyle uğraşabilir, partnerinizin parasal konularında duygusal kararların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Vergi, kredi, ödemeler, nafaka, faiz işlemleri önem kazanabilir.

Parasal konularda güzel işler ve konuşmalar Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri karşınıza gelebilir. Oldukça fırsatlı olan bu tarihlerde işlerinizde güzel açılımlar ve ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yine bu haftasonu ailenizle keyfiniz yerinde olacak.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza işlerinize, gündelik hayatınıza ve sağlığınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta hem günlük işleriniz hem de özel hayatınız önem kazanıyor.

Bu Pazartesi parasal işlerinizde dikkatli adımlar atın. Kandırılabilir, aldanabilir, parasal konularda gerçekçi olamayabilirsiniz. Bazı para konuşmalarında hayal kırıklıkları oluşabilir. İşinizden elde ettiğiniz geliri komik ve küçük bulabilirsiniz.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıl boyunca kendi para alanlarınıza, kazançlarınıza, yatırımlara yönelmeniz gerekiyor. Paranızı harcamak, başkaları için çar çur etmek yerine bu dönemde geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

 

Perşembe günü oluşan  dolunayla beraber özel hayatınızda ve süre gelen ilişkinizde önemli adımlar atabilir, kararlar alabilirsiniz. Biraz kendinize düşkün olacağınız bu birkaç gün sevdiğiniz insanla ilişkinizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu hayata bakış açınız oldukça keyifli olabilir. Kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda hayatın size güzel kıyaklar geçtiğini görecek, mutlu olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza keyfili etkilerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çocuğunuz varsa onunla bağlantılarınız hafta ortasına kadar önemli olacak.

Bu Pazartesi ilişkilerinizde gerçekçilikten uzaklaşmayın. Kolay aldanabilirsiniz. İş alanlarınızdaki bazı olaylar hayal kırıklıklarını karşınıza getirebilir. Bu insanların sizi oyaladığını ve sizden faydalandığını düşünebilirsiniz. Kafanızdaki planlar tutmayabilir.

Salı günü Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna geçiyor. Kendinize, fiziki sağlığınıza, gücünüze inanmanız, diğer insanlarla ortak çalışmalardan ziyade kendi başınıza olmanız gereken bir dönem başlıyor. Bu dönemde kendinizi çok iyi tanıyacak, hedeflerinizi net koyacak, ilişkilerden ve hayattan neler beklediğinizi göreceksiniz.

Perşembe günü oluşan dolunay iş, hizmet veya sağlık alanlarınızı etkileyecek. Bu alanlarda önemli kararlar gündeme gelebilir, beklediğiniz bir sonuç karar aşamasına geçebilir. İş ve sağlık alanlarınızdaki streslere bu birkaç gün dikkat etmelisiniz. Yine bu Dolunayda sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bu alanda birkaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilir, günlük hayatınızın ritminde hızlı iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonu  güzel parasal getirilerle karşılaşabilirsiniz. Ya da alacağınız haberler kendinizi iyi hissetmenize ve harcamalarınızı hızlandırmanıza neden olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza evinize, ailenize ve ev hayatınızda yapacaklarınıza öncelik vererek başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta yuvanız, güvenliğiniz ve aşk hayatınız sizin için önemli olacak.

Bu Pazartesi bazı ilişkilerinizi gözünüzde büyüttüğünüzü, beklentilerinizin çok yüksek olduğunu görebilirsiniz. Ya da birine geri plandan platonik bir şekilde aşık olduğunuzu düşünebilirsiniz. Her halükarda ilişkilerinize dikkat edin. Gizemli olayları daha etkileyici bulabilirsiniz.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıllık bu dönemde kendi ruhunuza yatırım yapmalı, büyük kurumlarda, hastane gibi kapalı yerler, gönüllü kurumlarla işbirliği içine girmelisiniz. Yurtdışında yaşamak, yurtdışı bağlantılı işlerde bulunmak, biraz izolasyon size iyi gelebilir.

Perşembe günü  aşk hayatınızda oluşan dolunayda bu konuda sizi bayağı bir etkileyebilir. Özel hayatınızı bu dönem başıboş bırakmamalı, aynı özeni ilişkinize de göstermelisiniz. Eğer bir ilişkim veya aşkım yok diyorsanız bu dolunay bu alanları tetikleyecek. Arkadaş ortamlarınızdan faydalanmaya bakın ve onlarla olan bağlantılarınız aşkı karşınıza getirebilir. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa onun konuları bu dolunayın konusu olabilir. Ya da bebek sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz.

Hafta sonu kalbiniz boşsa yeni biriyle tanışabilir, bir ilişkiyi başlatabilirsiniz. Güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Yalnız elinizi çabuk tutmalısınız, zira 1 hafta sonra ilişki gezegeni Venüs geriliyor olacak. Eğer ilişkiniz varsa bu hafta sonu sevdiğinizle gayet güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta boyunca kendi özelinize, ailenize ve iç dünyanıza odaklı olabilirsiniz.

Bu Pazartesi arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bir konudan kaynaklı olarak bazı sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Paraya dayalı geleceğinize yönelik işlerinizde de aynı sonuçlar karşınıza gelebilir.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıllık dönem boyunca sosyal çevre ilişkileriniz, fikirleriniz, umutlarınız, vizyonunuz ön planda olmalı. Özel hayatınızdan ziyade daha çok toplumla, gruplarla yapılacak işlerinize yönelmeli, bu alanlarda sorumluluk almalı, kendi çevrenizi oluşturmalısınız. Çevre değişimleri için destekleniyorsunuz.

Perşembe günü oluşan dolunayla birlikte aile hayatınızda ve evinizle ilgili konularda önemli kararlar almaya müsait olacaksınız. Gündeminizi meşgul edecek konular karara bağlanabilir veya bu konuların en üst seviyeye ulaştığına şahit olabilirsiniz.

Hafta sonu önemli görevlerinizi büyük bir istek ve keyifle yerine getirebilirsiniz. Gücünüzü bilecek ve başka insanların bundan faydalanmasını isteyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta yakın çevrenizin konuları, iletişim hayatınız ve parasal işleriniz önem kazanıyor.

Bu Pazartesi, sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinize dikkat edin. Aile hayatınızdan kaynaklı olarak sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Yine ortak işleriniz varsa ortağınızın hareketleri, davranışları sizi yanıltabilir veya siz bazı isteklerinizin yerine gelmediğini düşünebilirsiniz.

Salı günü Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki dönemlerde kariyer ve iş hayatınız daha önem kazanıyor. Aile ve yuva hayatınızdan ziyade kariyerinizde ve iş hayatınızda neler yapacağınıza odaklanmalı, kendinizi ön plana çıkartmalısınız. Bu alanlarda yaşayacağınız tutulmalar iş alanlarınızı, yapacaklarınızı şekillendirecek.

Perşembe günü oluşan dolunayla birlikte yakın çevrenizle ilgili konularda önemli kararlar alacaksınız. Gündeminizi meşgul edecek konular karara bağlanabilir. Akraba, kardeşlerinizin  hayatında önemli duygusal meseleler, yakın çevrenizden bir insanın yaşamında önemli kararlar oluşabilir. Eğitim konularında da hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Haftasonunda keyfiniz yüksek olacak. Kendinizi eğittiğiniz konularda güzel açılımlar oluşabilir. Yine hayata aşk ve keyifle yaklaşabilirsiniz. Kendi gücünüzü bileceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta sizin için önemli olacak ve sizi heyecanlandıracak önemli haberler alacaksınız. Hareketli ve koşturmalı bir haftaya hazırlıklı olun.

Bu Pazartesi alacağınız haberler iş alanlarınızda beraber çalıştığınız bir insanla sorun ve sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Bazı hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Yanıltıcı ilişkiler devrede olacağı için iş alanlarınızda bazı plansızlıklar ortaya çıkabilir. Eğitim konularında da işleri gevşek tutabilirsiniz.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü ikizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki dönemde eğitime, yabancı insanlarla yapılacak işlere, medya, ticaret, hukuk ve yurtdışı bağlantılı işlerinize, konulara daha fazla ağırlık vermelisiniz. Yabancı dil öğrenmek, kendinizi geliştirmek, yarım kalmış bir eğitim konunuzu toparlamak için hayat size göz kırpacak. Yine evliyseniz eşinizin kardeş ve çevresine daha fazla önem vermelisiniz.

 

Perşembe günü kendi parasal konularınızla ilgili olarak bir dolunay yaşayacaksınız. Sahip olduklarınız konusunda kararlarınız gündeme gelebilir. Veya kendi parasal konularınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Bu Dolunayda cebinize girecek bir parayla ilgileneceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz haberler gelebilir.

Hafta sonu ise, aile ortamlarınızda sevdiklerinize verdiğiniz sözü tutacak, ev hayatınızda oldukça keyifli etkiler altında olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza geri planda yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta önemli işler sizi yorabilir. Hafta ortası itibarıyla daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Pazartesi günü ortak parasal işlerinizde, harcamalarınızda sıkıntı ve problemler oluşabilir. Tutkularınız, hayata bakış açınız çok net olmayacak. Bu da hem parasal işlerinizde, hem de özel hayatınızda sıkıntıları karşınıza getirebilir.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Ortak parasal konular önünüzdeki dönem daha fazla kendinizi vermeniz gereken konuların başında gelecek. Ortak yapılacak işlerin parasıyla, vergi, faiz, kredi veya bir borcun ödenmesiyle daha fazla uğraşabilirsiniz. Paranızı paylaştıkça daha çok kazandığınızı görebilir, bu dönemde sorunlu bir mirasla uğraşabilirsiniz. Nafaka gibi bir durumunuz varsa bu konunun üstüne düşebilirsiniz. Eşinizin kaynaklarına, parasına daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönem.

Perşembe günü  oluşan dolunay, en fazla sizleri etkileyecek sevgili akrepler… Evlenme teklifi, evlilik, evliliğe bağlı taşınma gibi işleriniz bu dolunay gündeminizde olacak. Yine bugünlerde  özel hayatınızda alacağınız ve vereceğiniz kararlar, kendi kişisel hayatınızı etkileyecek. Sağlığınıza gereken özeni gösterin, ilişkilerinizdeki sorunları masaya yatırmak ve buna göre kararlar almak için uygun bir dönem.

Hafta sonu ise, ilişkinize dair kısa vadeli programlar yapabilir, sevdiklerinizle, iletişim halinde olacağınız kişilerle etkili ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta çevre ilişkilerinize ve arkadaşlıklarınıza odaklanacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hafta ortasından haftasonuna kadar daha çok gemiş muhakemesi yapabilir, sizin dışınızda gelişen olaylarla uğraşabilirsiniz.

Bu Pazartesi özel ilişkilerinizde, ailevi konularda yanılgılar ve hayal kırıklıkları oluşabilir. Sevdiğinizle iletişiminizde ne kadar gerçekçi olup olmadığınızı görebilirsiniz. Bu dönem yaşanan sorun ve sıkıntılar 1 hafta sonra oluşan Venüs gerilemesinde daha da ön plana geçebilir.

Salı günü Kuzey ay düğümleri İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıl boyunca özel hayatınız ve ilişkilerinize yönelmeli, iş birlikleri ve ortaklıkları hayatınıza katmalısınız. Partneriniz varsa onun hayatındaki seçimleri, istekleri daha öne çıkabilir.

Perşembe günü oluşacak Dolunayda önemli konular açığa çıkabilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Bir olayın iç yüzünü öğrenebilir, işinizle ilgili konularda sonlanmalar, karara bağlama gibi etkiler altında olabilirsiniz.

Beklenmedik etkilere açık olmanız gerekecek. Sağlığınıza bu dolunay zamanı dikkat edin.

Hafta sonu günlük işleriniz, düzeniniz, sağlığınız daha etkili olacak. Güzel haberler sizi mutlu kılacak.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza işlerinize, kariyer çalışmalarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta hem toplumsal konularla, hem çevrenizle daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz.

Bu Pazartesi iş ilişkilerinize, iletişim halinde olacağınız insanlarla bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Bazı sorunlara ve hayal kırıklıklarına açık olabileceğiniz gibi bu dönemde karşılaşacağınız iş ve iletişim sorunlarını 1 hafta sonra gerileyecek olan Venüs döneminde yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Salı günü Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna geçiyor. Bu 1.5 yıllık dönemde iş hayatınız, hizmet alanlarınız, günlük düzeniniz ve sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Başkalarına hizmet etmek önemli olacak.

Perşembe günü Akrep burcunda  arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek. Bu alanda önemli projeler gündeme gelebilir veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden, özel hayatınıza dair yardım alabilir, iki taraf arasında dengeyi sağlayabilirseniz olumlu bir dolunay geçirebilirsiniz.

Hafta sonu kendinize, varsa sevdiğinize veya varsa çocuğunuza daha fazla vakit ayırabilir, hobilerinize yönelik çalışmaların sizi geliştirdiğini ve mutlu ettiğini görebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta dış ortamlardan, uzaklardan alacağınız haberlerle başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Hafta sonu bunaldığınız için bu Pazartesi fırsat bulduğunuzda kendinizi dışarıya atabilirsiniz ki bunu yapmamaya çalışın.

Bu Pazartesi özel ilişkilerinize, sevdiğinizle olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal konularda bazı sorunlara, hayal kırıklıklarına açık olabilir, riskli yatırımlar yaptıysanız, bunun istediğiniz gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Salı günü Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıl boyunca aşk hayatınıza, çocuklarınıza veya çocuk sahibi olmaya, hobilerinize , sanata ve eğlenceli konulara odaklı olacaksınız. Çevreniz ve arkadaşlarınızdan ziyade önceliğiniz özel yaşantınız olmalı. Yapacağınız işleri aşkla ve keyifle yapmalısınız.

Perşembe günü iş, kariyer alanlarınızda bir dolunay oluşuyor. Aile hayatınıza ve iş konularınıza dair hassaslıklara açık birkaç güne hazırlıklı olmalısınız. Vaktinizi ailevi konulara yöneltmişken iş alanlarınızda hızlanmalar oluşabilir. Parasal işlerde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hafta sonu ise aile ortamlarınızda konuşulanları rahatlıkla hayatınıza geçireceksiniz. Onları yapacaklarınızla etkileyebilir, kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Keyfinize diyecek olmayabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hafta ortasına kadar ödemeleriniz öne çıkarken, haftasonuna kadar sizi yukarıya taşıyacak, öğrenmekten keyif aldığınız konuların üzerine eğilebilirsiniz.

Bu Pazartesi ev ve aile ortamlarınızda hayal kırıklıklarınız ve sorunlara dikkat edin. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Ev ortamlarınızda bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte yaşayacağınız olaylar 1 hafta sonra gerçekleşen Venüs gerilemesinde iyice görünür hale gelebilir.

Salı günü Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıl boyunca evinize, yuvanıza, ailenize daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Yer değiştirmek, yuva kurmak, ev satın almak, ailenizi bir araya toplamak ve onların konularıyla ilgilenmek daha önemli olacak.

Perşembe günü oluşan dolunay sizin uzak çevre, uzak akrabalar alanlarınızda oluşacak. Zihniniz seyahat, eğitim, medya, ticaret, yabancı işlerle meşgul olabilir ve bu alanlarda önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Büyük meselelerle uğraşabilirsiniz.

Hafta sonu iletişim halinde olacağınız yakın çevrenizdeki insanlarla konuşmalarınız size keyif verebilir. Önemli planlar içine girebilir, sevdiklerinizle hayatı keyifle yaşayabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın