Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Kasım Haftalık Burç Yorumları

19 - 25 Kasım Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

19 – 25 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza hızlı ve atak etkilerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Daha önceden aldığınız bir randevu ve görüşme için bu Pazartesi harekete geçebilirsiniz. Yapmanız gereken işlerinizde disipline olmak kolay olmayacak. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta bu hafta zorlanabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla ilgi alanlarınızı seyahat, eğitim, medya ve ticaret konularına kaydırmaya başlayacaksınız. Yabancı insanlarla yapılacak işler, görüşmeler kendinizi vereceğiniz alanlar, eğitim fırsatları karşınıza gelebilir ve siz kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay, yakın çevre ilişkilerinize dikkat çekebilir. Siz daha önemli ve büyük olaylarla uğraşmak isterken hayat sizi burnunuzun dibindeki yakın çevre olaylarının içine atabilir. Akraba, kardeşlerinizle ilgili konularda, iletişime dayalı işlerinizde hassaslıklar yaşarsanız dengeyi sağlamaya çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız isteksiz ve geri planda yapmaya çalıştığınız işlerinizle başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ortak parasal konularda çözüm üretmek, mantığınızı kullanmak bu Pazartesi işinize yarayabilir.

Bu hafta sosyal çevrenizden, ortamlarınızdan fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu fırsatları değerlendirmek için daha organize ve planlı olmalısınız. Ayrıca Perşembe gününden sonra itibarıyla kendinizi parasal işlerine verebilirsiniz. Hesap, kitap işleri vaktinizin çoğunu alabilir. Yatırımlarınız ve harcamalarınıza odaklanmanız gereken bir dönem.

 

Cuma günü oluşan Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir.  Ya da geçmesini umduğunuz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Her halükarda para alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalısınız. Para işlerinizde çevrenizi bu dolunayda çok fazla zorlamayın.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız kalabalık yerlerde, organziasyonlarda hızlı oluşumlarla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Arkadaşlarınızla yapmak istediğiniz daha önceden konuştuğunuz bir konu bu Pazartesi yeniden gündemde olacak. Mantıkla işlerinizi çabuk toparlayacaksınız.

Bu hafta Salı günü özel hayatınızda ve ortaklı iş yaptığınız alanlarda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Disipline olmanız ve işleri yönetmeniz gerekecek yoksa bu fırsatları yakalamak veya sürdürmek kolay olmayacak.

Perşembe günü itibarıyla kendinizi daha çok özel hayatınıza ve ilişkilerinize vermeye başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanın veya varsa ortağınızın hayatı önem kazanabilir.

 

Cuma günü oluşan Dolunay hayati kararları karşınıza getirecek. Özel alanlarınızdaki sorunlar, iletişim sıkıntıları veya bu alanlarda yaşayacaklarınız hayatınızda önemli duygusal kararlar aldırabilir. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı içine  girebilirsiniz. Sinir ve agresyondan uzak durun.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza cesur adımlarla başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İşlerinizde daha önceden konuştuğunuz bir konu sizi harekete geçirecek ve mantığınızla yapılması gerekenleri tamamlayacaksınız. Günlük işlerinizi bu hafta rahat organize edeceksiniz.

Bu hafta değişik ve farklı kültürlerden insanlar size fırsatlar sunabilir. İş alanlarınızda seyahatleriniz artabilir ve farklı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu alanlarda organize olmalı, gereken disiplini sağlamalısınız.

Perşembe gününden sonra Güneş yay burcuna geçiyor. Kendinizi  işinize ve sağlığınıza vereceksiniz. Başkaları için üretmek, verimliliği arttırmak kendi varoluşunuz için değerli olacak.  Bu dönemde çok çalışabilirsiniz.

 

Cuma günü oluşan Dolunay, sizi biraz zorlayabilir. İşinizle ilgili konularda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmadığından beklenmedik olaylarla en fazla ruhsal anlamda zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.


AslanAslan Burcu:

Haftanız seyahat planlamalarıyla, çocuğunuzla ilgili konularla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftayı oldukça hareketli geçireceksiniz. Düşündüğünüz bir konuyu mantığınızla halledebilirsiniz.

Aslında bu hafta güzel şanslarınız var, sanatsal işleriniz, eğlenceli konulara, aşka vakit ayırmalı karşınıza gelecek oluşumları planlayarak ele almalısınız.

Perşembe günü itibarıyla kendinizi daha çok aşka, keyfe, eğlenceye, kreatif alanlara vereceksiniz. Eğitim işleri ilginizi çekebilir, çocuğunuzla ilgili konulara eğilebilirsiniz, yine sanatsal işlerinizde hızlanabilir, yapmak istediklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay, sosyal çevrenize yönünüzü döndürebilir. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir veya bu dolunayda bir organizasyona katılabilirsiniz. Çevrenizle bir aradayken bilgi alışverişlerine dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız aile hayatınız, günlük harcamalarınız ve parasal konularda hızlı başlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yapmanız gereken bir alışveriş devrede olacak. Eviniz için harcamalarda bulunabilirsiniz.

Bu hafta özel hayatınızda ve sevdiğiniz insanın girişimlerinde hızlı gelişmeler oluşabilir, disiplinli olduktan sonra, işlerinizi iyi organize ettikten sonra güzel açılımlar elde edebilirsiniz.

Perşembe gününden sonra ailevi ortamlarda bulunacak, vaktinizi ailenize ayıracaksınız. Davranışlarınızı gözden geçirebilir, aile hayatınızda yapılması gerekenlerin üzerine eğilebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay kariyerinize kendinizi vermeniz gerektiğini gösterebilir. Kendi içinize çekilmişken dış ortamlardaki konular, toplumsal olaylar, iş ve kariyer hayatınızdaki duygusal dalgalanmalarla uğraşabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili olaylarda bu dolunay hareketlenebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize odaklanarak başlayacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sevdiğiniz insanla bir tartışma yaşadıysanız doğru ve mantıklı davranarak geri adım atmasını bileceksiniz. Yine iletişimsel işlerinizde bu haftabaşı rahat etkiler altındasınız.

Salı günü iş alanlarınızda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu dönemde yaptığınız işlerinizde daha disiplinli ve organize olmanız gerekecek.

Perşembe günü itibarıyla ilgi alanınızı yakın çevre ilişkilerinize kaydırmaya başlıyorsunuz. Akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yine iletişim, satış, reklama dayalı işlerinizde kendinizi göstereceksiniz.

 

Cuma günü oluşan Dolunay, seyahatli bir işi, yurtdışı bağlantılı bir konuyu, eğitime ve ticarete yönelik konuları hızlandırabilir. Uzaklardan gelecek haberlere kalbiniz hızlı çarpabilir sevgili Teraziler. Agresif yaklaşımlardan bu dolunayda uzak durun.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta hızlı ve aktif enerjilerle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yapmanız gereken günlük işlerinizde bir para meselesi önceliğinizi oluşturabilir ve siz bunu hallettikten sonra güne daha uyumlu olacaksınız.

Salı günü parasal işlerinizde planlı ve organize bir şekilde adım atmalısınız. Değişik şanslar karşınıza gelebilir ama bu şansları fırsata çevirmek için disiplini elden bırkmamalısınız.

Perşembe günü itibarıyla alanınızı parasal konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Kazançlarınızı arttıracak bir sürü fırsatla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönemde bazı aksilikler ve sorunlar oluşabilir, durumları gözden geçirmek için faydalı bir dönem içindesiniz.

 

Cuma günü oluşan Dolunay, ortak parasal konularda hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Bir ödeme veya borçla, sigorta veya vergi konularıyla uğraşabilirsiniz. Yine partnerinizin parasal konuları bu dolunay dikkat çekecek.


YayYay Burcu:

Haftaya eğlenceli, keyifli, aktif bir şekilde merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Özel hayatınızla ilgili uğraşmanız ve halletmeniz gereken bir konu bu Pazartesi yapılabilir. Kafanızdaki planları hayatınıza geçirirken zorlanmayacaksınız.

Bu hafta Salı günü alacağınız haberlerle ev ve aile ortamlarınızda keyfiniz yeridne olabilir. Partnerinizin kariyeriyle ilgili güzel teklifler, hoş seçenekler karşınıza gelecek ama tüm bunlar sağlam bir disiplin de gerektirecek sevgili yaylar.

Perşembe günü itibarıyla kendinize ve kendi isteklerinize önem vereceksiniz, kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Enerjiniz yükselecek ve emin adımlarla ilerlemeye başlayacaksınız.

 

Cuma günü oluşan Dolunay’da özel hayatınızda bir takım hassas oluşumlar karşınıza gelebilir. İkili ilişkilerinizde, partnerinizin hayatındaki değişimler, olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dolunayda sinirli ve agresif olmamaya çalışın. Bekarsanız evlilik, söz, nişan gibi olaylar hızlanabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza aile alanlarınızda atik, düşüncesiz ve egonuzu ortaya çıkartarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta kafanızda kurduğunuz, sizi rahatsız eden konuları ortaya dökmekten ve çözüm bulmaktan yana hareket edeceksiniz.

İş alanlarınızda yakın çevrenizdeki grişimlerinizde çeşitli şanslar ayağınıza gelebilir ama bu fırsatları kalıcı adımlara dönüştürmek için çaba sarfetmeli, disiplinli olmalısınız.

Perşembe günü itibarıyla artık biraz geri planda durmak sizin için önem kazanıyor. Plan yapın, program yapın ama yine de henüz harekete geçmeyin. Geçmişle alakalı olayların, daha önce fark edemediğiniz konuların su üstüne çıktığını fark edebilirsiniz. Yine bu dönem sağlığınıza dikkat etmek, vitaminlerinizi ihmal etmemek, takviyeler yapmak yerinde olacak. Enerjinizin düşük olduğu bir döneme giriyorsunuz.

Cuma günü oluşan Dolunay iş, hizmet hayatınızda veya sağlığınızla ilgili konularda hassas olayları, dengesizlikleri karşınıza getirebilir. Bu dolunayda sinirli ve agresif tutumlardan kaçınmalısınız.


KovaKova Burcu

Haftanız iletişimi yüksek bir şekidle başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Arkadaş ortamlarınızda daha önceden söz verdiğiniz bir konuyu çözüme kavuşturabilir, işlerinizi planlayabilirsiniz.

Bu arada Salı günü güzel şanslar ve fırsatlar ayağınıza gelebilir. Geleceğinize etki edecek önemli işlerinizi iyi organize etmeli, disiplinli olmalı ondan sonra yapacaklarınız için harekete geçmelisiniz. Bu dönem disiplinle hareket ederseniz fırsatları büyük adımlara çevirebilirsiniz.

Perşembe gününden sonra daha çok sosyal çevrenize yönelebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler ve takım işleriniz hız kazanmaya başlayacak ve siz iş ortamlarınıza daha çok çevrenizi ve sosyal ilişkilerinizi dahil etmeye çalışacaksınız.

 

Cuma günü oluşan dolunayla birlikte  birkaç gün boyunca aşk kapınızı çalabilir. Yeni bir insanla tanışabilir veya ilişkiniz varsa, evliyseniz çocuk kararınız devreye girebilir, sürpriz bir hamilelik haberi  sizin tarafınızdan ortamınıza bomba gibi düşebilir. Yine varsa çocuğunuzla ilgili bir olay devrede olacak.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizde cesur ve hızlı davranarak başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kariyer ve iş alanlarınızda planladıklarınızı bu Pazartesi hayatınzıa geçireceksiniz.

Salı günü adım atmak istediğiniz konularda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Hareket isteyen bu fırsatları daha disiplinli davranarak yakalamanız mümkün görünüyor.

Perşembe gününden sonra kendinizi kariyerinizde ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış konularla bu dönemde ilgilenebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay’da aile ve ev hayatınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Onların olayları önem kazanıyor ve siz önceliğinizi onlara vermelisiniz. Ev hayatınızda oluşacak bir olay ilginizi bu yöne çevirecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın