Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Kendi uğraşılarınızın dışında bir de başka insanların talep ve isteklerini karşılamak durumunda kalmak bu Pazartesi, sizi yorabilir sevgili koçlar.

Birkaç gün boyunca sosyal ortamlarınız ve arkadaş ilişkileriniz devrede olacak. Sosyal hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız.

Bu hafta aşk hayatınız ve sanatsal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Aile hayatınızda özgürlük duygularınız yüksek çalışacak. Ailenizin her konuda arkanızda durması, kişisel isteklerinizi abartmanıza ve özgürlüğünüzü daha çok ortaya koymanız neden olabilir.

Çarşamba günü oluşan dolunay, arkadaş ilişkilerinizde ve sosyal ortamlarınızda önemli parasal teklifleri hayatınıza taşıyabilir. Dış ortamlarda hassas olacağınız bu dönem yeni insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Boga1

Boğa Burcu:

İş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz ve ön planda olmaktan çekinmeyeceğiniz bir pazartesi içindesiniz sevgili boğalar. İş alanlarınızda güzel ilişkiler kuracak ve bu ilişkilerin karşılığını kolay alacaksınız.

Bu hafta aile hayatınız mercek altında, bir yandan da iş alanlarınızda kalıcı projeler ortaya konulabilir. Haftabaşı iş alanlarınız oldukça yoğun ve yorucu olabilir.

Çarşamba günü oluşan dolunay, iş ve kariyer alanlarınızda bazı işlerinizin karşılığını alacağınız etkilerle dolu olacak. Bir işiniz başlayabilir veya bitebilir.

Bu dolunayda iş alanlarınızla, aile alanlarınız arasında gitgelleriniz oluşabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


ikizler1

İkizler Burcu:

Bu Pazartesi, uzakta bulunan akrabalarınız ve sevdiklerinizle bir arada bulunmanın planlarıyla meşgul olabilirsiniz sevgili ikizler.

Toplum içinde, kalabalık ortamlarda ufak tefek gerilmelere hazırlıklı olun. Birkaç gün boyunca dış ortamlar, farklı yerlerde bulunmak isteyeceksiniz. Tüm hafta boyunca yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizde olabilir.

Çarşamba günü oluşan dolunay, seyahat, eğitim ve medya alanlarınızdaki yoğunlukları ortaya çıkarabilir. Bir iş anlaşması veya seyahati gündeminizde olacak. Arkadaş çevrenizdeki para mevzularınızda değişimler görülebilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Duygularınızı çok ön planda tutmayacak, özel hayatınızda mantıklı davranmayı tercih edeceksiniz sevgili yengeçler.

Ailenizden para yardımı alabilir veya siz onlara maddi destek sağlayabilirsiniz. Bu birkaç gün, parasal konular gündeminizde olacak.

Çarşamba günü oluşan dolunay ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak. Aniden çıkacak bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir. Ya da sevdiğiniz insanın, çocuğunuzun parasal yükümlülüğünü üstlenebilirsiniz. Şansınızı yüksek olması bu Çarşamba iş alanlarınızda özgür ve kafanıza buyruk davranmanıza neden olabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Aslan1

Aslan Burcu:

Eşiniz veya sevdiğiniz insanla sevgi paylaşımlarınız bugün güçlü olacak sevgili aslanlar. Aile ortamlarınızda zorlanmalarınız olabilir.

Bu birkaç gün boyunca özel hayatınıza odaklı olacaksınız. Yine kişisel isteklerinizde gündeminizde.

Çarşamba günü oluşan dolunay, evlilik, ikili ilişkiler, taşınma alanlarınızda gerçekleşecek. Önemli kararlar gündeminizde olabilir. Sevdiğiniz insanla hassas birkaç güne hazır olun. Yuva kurmak isteyenler için kalıcı adımlar atılacağı bir dolunay olabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Bugün toparlanmakta ve işlerinizi tam istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz sevgili başaklar ama maddi konularda yapılması gerekenleri daha kolay halledeceksiniz.

Bu hafta iş konularında bazı konular netlik kazanacak. Özellikle Çarşamba günü oluşan dolunay iş, hizmet alanlarınızda bazı kararlar almanıza ve bu kararları uygulamanıza neden olabilir. Planlarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Çevrenizdeki değişimlerin arttığı bu dönemde, özgürlük isteğinizi sosyal çevre alanlarınızda abartmamaya çalışın. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Terazi1

Terazi Burcu:

Aşk hayatınızda keyifli ve rahat bir gün geçirmeniz mümkün sevgili teraziler. İş eğlence ve aşk hayatınızsa para harcamaya doyamıyorsunuz.

Bu hafta sosyal ortamlarınız oldukça hareketli olabilir. Ama siz bir yandan da aşk hayatınıza önem vermek isteyeceksiniz.

Çarşamba günü oluşan dolunayda, aşk hayatınızda önemli durum ve sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevre alanlarınızdaki yoğunluğunuz, özel hayatınızda gerginliklere sebep olabilir. İş alanlarınızdaki güzel gelişmeler ve kalabalıklar içindeki gücünüz, özel hayatınızda daha özgür olma isteğinizi bu çarşamba körükleyebilir. Abartıdan uzak durun. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Akrep1

Akrep Burcu:

Bugün evinizde dinlenmek veya işlerinizi kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlardan yürütmek isteyebilirsiniz sevgili akrepler Bu hafta iş yoğunluklarınız fazla olacak ama bu birkaç gün ailenize odaklanacaksınız.

Çarşamba günü oluşan dolunay, ev ve aile alanlarınızda bazı hassas konuları hayatınıza taşıyabilir.

Yoğun olacağınız bu dönemde evinize ve ailenize gereken özeni göstermeyi unutmayın yoksa zorlanabilirsiniz. Yine bu çarşamba, iş ve seyahat alanlarınızda özgür tavırlarınızı abartabilir, beraber çalıştığınız insanlara karşı kafanız buyruk tavırlar içinde olabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:

Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizi, iletişime yönelik işlerinizde kullanmalısınız sevgili yaylar. Bu birkaç gün boyunca dış ortamlara bağlı işleriniz ve seyahatleriniz devrede olacak.

Çarşamba günü oluşan dolunay, yakın çevre alanlarınızda oluşacak. Birkaç gün boyunca yakın çevrenizde dönen olaylar sizi hassas kılabilir. Düşüncelerinizde gitgelleri iyi sağlamalısınız.

Yine bu çarşamba, aşk hayatınızda, ortaklaşa para mevzularında kafanıza buyruk ve özgür davranma isteğiniz yoğun olacak. Sevdiğiniz insanı davranışlarınızla zorlayacaksınız. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Maddi konularda ve para ile ilgili işlerinizde bu pazartesi güzel bağlantılar devrede olabilir sevgili oğlaklar. Karşınıza çıkacak işlerinizde arkadaşlarınızın fikirlerine kendi düşüncelerinizden daha fazla önem vermeyin.

Çarşamba günü oluşan dolunay parasal alanlarınızı bir kaç gün hassas kılacak. Elinize bir para geçebilir veya sevdiğiniz insanın hayatındaki para değişimleri yüzünden elinizden para çıkabilir.

Yine bu çarşamba, aile hayatınızda karşı tarafı düşünmeden hareket edebilirsiniz. Üzerinizde özgürlük rüzgarları esiyor ve siz bu kafanıza buyruk tavırlarınızla partnerinizi şaşkınlığa uğratabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Kova1

Kova Burcu:

Kişisel istekleriniz artmaya başlıyor sevgili kovalar. Kendi görüntünüze bu pazartesi önem verecek, dış ortamlarda önemli bağlantılarla karşılaşacaksınız.

Çarşamba günü oluşan sizin için önemli bir dolunay, hayatınıza yeni kararlar girebilir, özel hayatınızdaki gelişmeler sonucunda hayatınıza yeniden çeki düzen vereceksiniz.

Ortaklı işlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Parasal bağlantılarınızda kalıcı adımlar atılabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Balik1

Balık Burcu:

Bugün hayalgücünüz size oldukça renkli bir gün yaşatabilir sevgili balıklar. İçinize kapanmaz ve iletişiminizde kopukluklar yaşamazsanız, yaratıcılığınızı iş alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Bu dönem yaşayacaklarınız bir kaç gün boyunca sizi hassas kılabilir. Sağlığınıza bu dönem dikkat etmelisiniz.

Spekülasyonlu ve risk içeren işlerinizde bu çarşamba günü çok dikkatli olmalısınız. Rahat ve abartılı davranma isteğiniz yoğun olabilir. Aşk veya çocuk alanlarınıza yapacağınız harcamalara da ekstra dikkat edin, ipin ucu kaçabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın