Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Aralık Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Aralık Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

10 – 16 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda değiştirici ve dönüştürücü olaylarla haftanız başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Toplum önü işleriniz önem kazanıyor. Diğer taraftan çalışmıyor olsanız bile, kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Sosyal çevre ilişkileriniz haftaortasında gündeminizi meşgul ederken, bazı düşüncelerinizi harekete geçirmek üzerinizde gerilime ve strese neden olabilir. Perşembe günü itibarıyla Merkür Yay burcuna geçiyor. Yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, seyahat ve eğitim alanlarınız önem kazanıyor. Yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilişkilerinizi doğru bir noktaya taşıyacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.

Haftasonu parasal konularda daha istikrarlı davranabilirsiniz. Hayatın sizi parasal alanda desteklediğini görecek, ilişkilerinizi geliştireceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta geleceğe yönelik planlarınızda daha sistemli ve planlı hareket etmek isteyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yurtdışı seyahatleriniz varsa bu haftabaşında ufak tefek krizlere açık olabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Yine anne veya anne tarafınızdaki akrabalarınızın hayatıyla ilgili gelişmeler haftaortasında gündeminizde olabilir. Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca bankanızla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz.

Haftasonu özel ilişkilerinizde, ortaklı adımlar atacağınız alanlarda istikrarlı ve kalıcı ilişkiler devrede olabilir. Bir seyahat için kararlar alabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız  parasal koşturmalarla, halledilmesi gereken işlerinizle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Önemli bir para işini gün içinde halletmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha sakin olmaya çalışın. Yapılması gereken işleriniz bu hafta üzerinizde stres yaratabilir. Olayları daha geniş bir açıdan ele almanız gerekecek. Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak,  için de uygun bir dönem olabilir. 15 Gün boyunca ilişkilerinizi konuşabilir, irtibat halinde olacağınız insanlardan onay almak isteyebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, kontratlar yapabilirsiniz.Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz.

Haftasonu Pazar günü, önemli işlerinizde sorumluluklarla hareket edecek, sağlığınıza yatırım yapacaksınız. Çocuğunuz için yapacağınız harcamalar önem kazanıyor.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta ilişkilerinize önem vereceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Güvensizlikleriniz varsa sevdiğiniz insana karşı daha sıcak ve anlayışlı yaklaşımlarla ilerlemelisiniz. Yapacağınız işlerde başkalarından onay görmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasında parasal işleriniz önem kazanırken, Perşembe günü Merkür yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Sağlığınızı ve beslenmek şeklinizi konuşmak, düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz.

Haftasonu, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde kalıcı, sağlam adımlar atacak. Söylediğiniz sözlerin arkasında duracaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta işkolik etkilerle, biraz melankolik bir havayla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Gün içinde hırslı ve çalışkan yapınızla krizleri kolaylıkla altedeceksiniz. Gece saatlerinde alacağınız haberlere vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Sıkılganlıklarınız size hata yaptırabilir. Bu hafta  başka insanlardan alacağınız destekler önem kazanırken bir seyahat için üzerinizde baskı ve stres hissedebilirsiniz. Perşembe günü Merkür yay burcuna geçiyor. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Eğitimsel konulara, öğretmenlik gibi konulara eğilebilirsiniz. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınızda sorunlar varsa bunları konuşmalı ve fikirlerinizi ortaya dökmekten çekinmemelisiniz.

Haftasonu, aile hayatınızda sevdiklerinizle bir araya gelebilir, yapılması gerekenleri sorumlu bir şekilde ele alabilir, sevdiklerinizin güvenini yeniden sağlayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza önemli işlerinizle giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sorumluluk isteyen işlerinizin üzerine eğilmek için uygun haftalardan bir tanesi. Özel hayatınızda krizlerle uğraşabilir, olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınıza odaklanmanız özel hayatınızda da fayda sağlayabilir. Böylelikle aşk hayatınızdaki zorlukları daha rahat aşabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Ev hayatınızı yakın plana alma, evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına, satımına odaklanabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizin artması önünüzdeki 15 günlük dönemde sıkıntılarınız varsa bunların giderilmesinde önemli rol oynayabilir.

Haftasonu akrabalarınız, yakın arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Kendinizi güvende hissedeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta aile hayatınızın üzerine eğilebilir, alışkanlıklarınız doğrultusunda kararlar alabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aile hayatınızda yaşanacak önemli krizlere vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Haftaortasında daha eğlenceli konulara yönelecek, özel hayatınızı önemseyeceksiniz. Maddi konularda stresleriniz yüksek olabilir. Perşembe günü merkür Yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Kafanız bu alanlarda hızlı ama biraz dağınık çalışabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız.

Haftasonu Pazar günü, aile hayatınızdaki isnanlarla parasal yönden iş birliği içine girebilir, kalıcı ve pratik kararlar alabilirsiniz. Yine evinizin bir ihtiyacı giderilebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız yakın çevre iletişiminiz ve ilişkilerinizle başlayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Çevrenizden alacağınız bilgiler, telefon trafiğiniz bu hafta yüksek olabilir. Krizlere ve önemli olaylara kendi bakış açınızla tepki verebilirsiniz. İş alanlarınızda sakin olmakta fayda olacak. Bu hafta ayrıca ailenizin konuları, yuvanızın işleri önem kazanıyor. Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Maddi konulara eğilecek, paranızı değerlendirmek için planlar yapacaksınız. Bu 15 günlük dönemde acele ve düşüncesiz kararlardan uzak durun.

Haftasonu, sevdiğiniz insanın yapacağı bir seyahate siz de eşlik edebilir veya olaylara onun gözünden bakabilirsiniz. Yakın çevrenizle girmek istediğiniz işlerde hayat sizi destekleyecek.


YayYay Burcu:

Bu hafta parasal işleriniz üzerine eğilecek, sahip olduklarınızı sorgulayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Güvensizliklerinizi aşmanız gerekebilir. Herşeye melankolik yaklaşabilir, olumsuzlukları gözünüzde büyütebilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz önem kazanırken, kısa vadeli planlarınızın üzerine eğilmelisiniz. Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Kendinizi anlatmak, fikirlerinizi insanlara yaymak, önemli görüşmeler ve konuşmalar için harekete geçmek önem kazanacak. İfadenizde rahatlayacaksınız, özel hayatınızda da rahatlamalar ön plana geçecek.

Haftasonu, iş ilişkilerinizde ve aile alanlarınızda sağlam sonuçlar elde edeceksiniz. İlişkilerinizin sizi desteklediğini görebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya etkili bir şekilde başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gün içinde alacağınız haberler sizi hızlandırabilir. İş alanlarınızda yaşadığınız hızlı olayları aile ortamlarınıza taşımamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde anlaşmazlıklar oluşabilir. Haftaortasında parasal işleriniz önem kazanıyor. Bu haftayı etkili bir şekidle kullanmalısınız.  Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. Kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. 15 Gün boyunca yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünün, plan ve projelerinizi gözden geçirin. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, arkanızdan konuşmalar artabilir.

 

Haftasonu, arkadaşlarınızla beraber bir araya gelebilir, ilişkilerinizi sağlam ve istikrarı bir zemine taşıyabilirsiniz. Alacağınız kararlar uzun zoluklu olabilir.


KovaKova Burcu

Haftaya geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin, Akşam saatlerinde kafanıza buyruk davranmak isteyebilirsiniz. Bu haftaortasında hareketleneceksiniz. Salı gününden sonra kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizle beraber güzel planların peşine düşebilirsiniz. Perşembe günü Merkür Yay burcuna geçiyor. İşiniz yüzünden kalabalık ortamlarda olmak durumunda kalacaksınız ama fırsat bulduğunuz zaman hemen evinize koşup dinlenme, biraz yalnız kalma, pilinizi şarj etme arzusunda olacaksınız. Önünüzdeki 15 gün boyunca sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Davetler organizasyonlar, aktiviteler hızlanıyor.

Haftasonu hem aile hayatınızda, hem de seyahat gerektiren işlerinizde, göz önünde olacağınız yerlerde diğer insanların desteğini üzerinize çekeceksiniz. Kalıcı adımlarla ilerleyebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta sizin için oldukça hareketli ve güçlü enerjilerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Gelecek sorumluluklarınız artıyor, parasal konularda anlık kararlardan kaçının. Arkadaş ortamlarınızda onların konularıyla uğraşabilirsiniz. Salı günü ve birkaç gün boyunca kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Geri plandan yürütülen işlerinizde şans sizinle. Perşembe günü öğleden sonra daha etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Kendi yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Perşembe günü Merkür yay burcuna geçiyor. Kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

Haftasonu sizi mutlu edecekler haberler kapıda. Seyahate, tatile dayalı konularda sorumlu bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın