Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

6 – 12 Mayıs 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Koç burcunda hızlı, agresif ve öncü niteliklerle başlayabiliriz.  Huzursuz tavırlarımız ön planda olabilir.

Salı günü, olayların derinine inmek ve çözüm üretmek için güzel bir gün. Çarşamba günü, hırsımızı işimize kanalize edebilirsek düşündüklerimiz için rahat hareket edebiliriz.

Salı , Çarşamba ve Perşembe günleri artık ay kapanıyor, bugünleri işlerimizi bitirmek ve tamamlamak için kullanabiliriz.

Perşembe günü Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde ikilik, yüzeysellik ve iletişim öne çıkabilir. Cuma günü saat 03.28’de Boğa burcunda güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulma altı dakika sürecek ve doğu Pasifik okyanusu ve Polinezya adalarında görülecek. Sabit nitelikte ve toprak gruplarında oluşan bu tutulma, parlamento, meclis, ulusal finans, para konularında sıkıntı ve problemler getirir. Dünya ticaretinde durağanlık, depresyon gibi etkilerle karşılaşabiliriz. Tarımda ve finansal hayatta sorunlar oluşabilir. Kuraklık yine dünyayı zorlayabilir. Maddi konular altı ay boyunca etkili olacak. Para temsilcisi Venüs’ün, Neptün’den alacağı kare açıyla, sosyal hayatta skandallar, ayrılıklar, boşanmalar, ahlaksızlıklar, finansal kandırmacalar, hileler söz konusu olabilir. Karmaşa ve önümüzün net olamaması bizleri yoracak. Yönetimde zorlanmalar, karmaşa ve karışıklıklar, gücün, ünün ve ülke gelişme ve değişim şart olacak. Repütasyonumuzun zora girmesi gibi durumlar oluşabilir. Sosyal hayatımızda skandallar ortaya çıkabilir. Yine de bu bir sabit tutulma olduğundan, koşullara ve şartlara uyum sağlamakta zorlanabiliriz. Dürüstlüğümüz ve sadakatimiz test edilecek. Bu durumdan en çok 15-25 derecelerde bulunan Boğa burçları ve sabit gruptan Akrepler, Kovalar ve Aslanlar etkilenecek.

Cumartesi günü oluşan Güneş-Merkür kavuşumuyla, olaylara mantıklı yönünden yaklaşabiliriz ama olaylara tek taraflı bakmamayı öğrenmeliyiz. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın