Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Eylül Haftalık Burç Yorumları

24 - 30 Eylül Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

24 – 30 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta özel alanlarınıza, kişisel ilişkilerinize yoğunlaşacağınız haftalardan bir tanesi sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Ortaklık, partnerlik yapmak istediğiniz insanlarla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken, kafanızdaki planları bir an önce harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal ortamlarınızda bazı konuların tamamlanmaya gittiğini görebilir, iş ve toplum  sorumluluklarınızın özel hayatınızı sekteye uğrattığını farkedebilirsiniz. Özel hayatınızda aile içi anlaşmazlıklar sizi zorlayabilir.

Salı günü oluşan Dolunaysa, kişisel hayatınızda önemli duygusal tepkileri karşınıza getirebilir. Bu dönemde partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. Karşı tarafın sorumluluklarını yerine getirmediğini düşünebilir ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba günü özel ilişkilerinizde ve iş hayatınızda dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta günlük işlerinizin, iş, hizmet alanlarınızın konu ve olayları daha fazla önemli olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş alanlarınızda bu hafta önemli girişimlerde bulunmak isteyecek, fikirlerinizi bir an önce hayata geçirmek için istek duyacaksınız. Hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir ama diğer taraftan geleceğiniz için üstlendiğiniz sorumluluklar, hem iş, hem de sağlık yönünden sizi zorlayabilir. İş seyahatleriniz, görüşmelerinizde Çarşamba günü dikkatli olun. Babanızın akrabaları, kardeşleri varsa onların sağlık ve iş konuları da alacağınız haberlerin başında gelebilir.

Bu hafta kendinizi ve şartları çok zorlamamalısınız sevgili Boğalar. Salı günü oluşan Dolunay da kadersel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Bir durumla yüzyüze gelebilirsiniz. İş hayatınızda bazı kayıplar olabilir. Bunların hepsi olasılık, bu dolunayda sakin olmalı ve sağlığınızı korumalısınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta aşk hayatınız, kreatif ve sanatsal işleriniz önem kazanırken, varsa çocuğunuzun ya da çocuklarınızın konularına, eğitimlerine, geleceğine odaklanabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bekarsanız özel hayatınızı hareketlendirecek önemli oluşumlar karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insanla beraber planlayacağınız bir seyahat, tatil fırsatı sizi çok çabuk harekete geçirecek yalnız bu hafta ödemeleriniz veya parasal sorumluluklarınızın sizi zorladığını ve koşulların sizi çok desteklemediğini göreceksiniz. Çarşamba günü bu etkiye dikkat edin.

 

Salı günü oluşan Dolunay, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde, organizasyona yönelik işlerde hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Karşınıza gelecek olan bir davet, etkinlik özel hayatınızı ihmal etmenize ve onlarla gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Maddi konularda duygusal yetersizlikler hissedebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta aileniz, sevdikleriniz, evinizle ilgili konular önem kazanırken, aile hayatınız için yapmanız gerekenler, alışveriş, harcamalar öne çıkabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aileniz yuvanız için fikirlerinizi uygulayabileceğiniz haftalardan bir tanesi yalnız ilişki sorumluluklarınız, diğer insanlarla olan bağlantılarınızın sizi zorlaması kendinizi sıkıntılı hissetmenize neden olabilir. Siz birçok konu için çok istekli olurken, sevdiğiniz kişiden bu şevki görememek ilişkilerinize bakış açınızı sorgulatabilir. Çarşamba günü bu etkiye dikkat edin.

Salı günü oluşan Dolunay, kariyer ve iş hayatınızda gelgitleri, stresleri hızlandırabilir. Daha fazla işinizle uğraşmak veya işinizle ilgili önemli tamamlayıcı haberler almak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız gerginlikleri aile ortamlarınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. İlişkilerinizin sorumlulukları, duygusal olarak bu dolunayda sizi yorabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta iletişime yönelik adımlarınız sizi hareketli kılacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yakın çevrenizde olup biten konulara merakınız yüksek olurken, aklınıza bir çok fikir gelebilir, kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Etrafınızda olan insanlarla, akrabalarınızla özel hayatınızda güzel planlar peşinde koşabilir, eğer bekarsanız dengeli iletişiminizle özel hayatınızı canlandırabilirsiniz yalnız günlük hayatınızın koşturmaları, sorumlulukları, sağlığınızı ilgilendirecek konular keyfinizi kaçırabilir. Bazı işlerinizde görüştüğünüz ve irtibat halinde olacağınız insanlardan aradığınız desteği bulmak kolay olmayabilir. Bu etkiye haftaortasında dikkat etmelisiniz.

 

Salı günü oluşan Dolunay, yurtdışı bağlantılı işlerinizde, seyahat ve ticari oluşumlarınızda önemli duygusal stresleri karşınıza getirebilir. Daha büyük ve önemli olaylarla uğraşabilirsiniz. Çok çabuk karar almak ve harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayata kulak vermeli, bazı zorlanmalara açık olmalısınız. Bir takım işlerinizde sonlanmaları ve sıkıntıları deneyimleyebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

 Bu hafta para işleriniz, sahip olduklarınız ve kazanımlarınıza odaklı olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Günlük işleriniziçin yapmanız gereken parasal değerlendirmeler öne çıkarken, fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken gücü ve isteği kendinizde bulacaksınız. Hayatınızda sizi harekete geçiren konular olabilir. Diğer yandan  özel hayatınızın sorumlulukları, risk almak ve ilerleme kaydetmek istediğiniz işlerinizde sizi zora sokabilir. Sanatsal veya kreatif işlerinizde bazı engeller ve sorunlar oluşabilir. Çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz özellikle Çarşamba günü.

Yine bu hafta Salı günü oluşan Dolunayda,  ortak parasal işlerinizde düşünmeden hareket edebilir ve  hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ortaya bir borcun veya ödemenin çıkması ortamlarınızı, aile ve özel ilişkilerinizi gerebilir. Veya eşinizin hayatındaki parasal değişimler, hassaslıklar sizi de etkileyebilir.

Çarşamba günü parasal girişimlerinize dikkat edin. Riskten kaçının. Ticarette veya yatırımda bulunmayın, desteklenmeyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta kendinize, yapacaklarınıza ve atılımlarınıza odaklı olabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Güneş ve Merkür artık sizin burcunuzda, hayatınızda denge ve uyum arayışı yüksek olabilir. Aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda, eğitim alanlarında harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Kafanızdaki fikirleri eyleme dökmek, bunun için çaba sarfetmek isteyebilirsiniz yalnız alışkanlıklarınız, aile hayatınızın sorumlulukları sizi yorabilir. Eğer Terazi burcunun ilk 5 derecesinde doğduysanız, Çarşamba günü otoritelerden destek almak kolay olmayabilir, sağlığınıza ve düzeninize dikkat etmeniz gerekecek. Yine ilk derecelerden yükseleniniz varsa özel ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat edin.

Salı günü oluşan Dolunay, özel hayatınızda yaralarınızı sarmak için uygun bir Dolunay. Bir yandan da özel hayatınızda ve ilişkilerinizde önemli, hızlı, düşünmeden adımlar atabilir, hassas ve duygusal kararlar alabilir, duygusal hayatınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Kadersel sonlanmalar, bitişler, karşılaşmalar bu hafta hayatınızda etkili olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta geri planda kalmanız, olayları gözlemlemeniz ve bu doğrultuda hareket etmeniz gereken haftalardan sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Karmanızla, geçmiş eylemlerinizle yüzleşecek, önemli tamamlanmalar yaşayacaksınız. Aile ve ev hayatınızla ilgili önemli adımlar atmak isteyebilir, taşınmaya dair bir düşünceniz varsa bu işleri hızlandırabilirsiniz. Enerjinizi etkili bir biçimde aileniz ve yuvanızda kullanacaksınız. Yalnız verdiğiniz sözler, yakın çevrenizin üzerinizde oluşturduğu baskı ve sorumluluklar nefes almanızı engelleyebilir. Güçlü insanlardan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba gününe bu anlamda dikkat edin.

Salı günü oluşan Dolunay iş hayatınızda ve günlük koşturmalarınızda, rutininizde bir takım duygusal sıkışmaları karşınıza getirebilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Duygusal yetersizliklerinizin sizi zorlamasına izin vermeyin.


YayYay Burcu:

Bu hafta arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan konuşmalarınız, görüşmeleriniz hızlanıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarda istediğiniz sonuçlar için enerjinizi kullanabilirsiniz. Aramanız gerekenleri ihmal etmeyin, karşınıza gelecek olaylardan kaçmayın. Parasal sorumluluklarınız bazı gelecek planlarınızı engelleyebilir. Yapılması gereken çok iş olduğunu görebilir ve bunun sonucunda olumsuz düşünebilirsiniz. Bir işinizden parasal beklentileriniz varsa bu hafta Çarşamba gününe dikkat edin. Arkadaşlarınızla yaptığınız maddi işlerinizde sıkıntılar su üstüne çıkabilir.

Salı günü oluşan Dolunay kendinizi aşka, keyfe vermenize neden olabilir. Sosyal çevrenizdeki hızlı oluşumlar hayatınızda biri yoksa bu Dolunayda aşkı karşınıza getirebilir. Ya da hamile olduğunuzun haberi bu dolunayda ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda sabırsız ve düşüncesiz davranışlarınız sonucunda maddi yönden zorlanabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda koşturmalarınız artıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Maddi yönden harekete geçmek istediğiniz fikirleriniz için bu haftayı kullanabilir, işlerinizden mücadeleniz sonucunda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Yalnız hayatınızın sorumluluklarınızı üstlenmek kolay olmayacak. Tam da işlerinizi yolunuza koymuşken, olumsuz düşünmenin ve sorumsuz davranmanın ya da sorumluluklarınızın size ağır geldiğini söylemenin zamanı olmadığını bugünlerde anlamalı, işlerinize asılmalısınız. Parasal konularda önemli bir insanla anlaşmazlıklara Çarşamba günü dikkat edin.

Aile hayatınıza gereken özeni Salı günü oluşacak Dolunay zamanı göstermeyi unutmayın. Kariyerinizde daha güçlü ilerlemek için onlardan destek almanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. İş alanlarınızdaki zorlanmaların acısını duygusal hayatınızdan çıkarabilir, melankolik olabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin.


KovaKova Burcu

Bu hafta eğitim, seyahat, kendinizi geliştireceğiniz alanlarda daha fazla öne çıkabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerinizde güzel açılımlarınız olabilir. Motivasyonunuz yüksek ama geçmiş eylemlerinizin sonuçları bu hafta etkili olacak. Ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Pazartesi ve Cuma günleri fikirleriniz ve yapacaklarınız için harekete geçebilirsiniz yalnız Çarşamba günü beklenmedik olaylara açık olun. Bu dönemde önemli işlerinizde bozulmalara, sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Birşeyler olmuyorsa olması için çok zorlamayın.

Salı günü  yakın çevrenizde oluşacak olaylarla çevreleneceksiniz. Meselelere kısa ve net çözümler üretmeli, kısa vadeli planlara odaklanmalısınız. Fikirlerinizdeki gitgelleriniz yüksek görünüyor. Hayatın sizi aşağıya çekeceği olaylardan sıyrılmaya çalışın, yetersizliklerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta parasal konularla, alacak verecek işlerinizle veya partnerinizin parasal işleriyle uğraşacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için gereken enerjiyi rahatlıkla sağlayacaksınız. Etrafınızda olup biten olayları farklı gözlerle göreceksiniz, ruhsal aydınlanmalarınız yüksek olabilir, enerjinizi daha çok yurtdışı bağlantılı işlere harcayabilirsiniz. Yalnız Çarşamba gününe dikkat edin. Parasal sorumluluklar altına girmeyin. Kimseye borç vermeyin veya almayın. Kredi başvurusunda bulunmayın. Önemli bir işinizde engel, bitiş veya sorunlar karşılaşabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunayda elinize para geçirebilir sevgili Balıklar. Bu dolunayda kendi cebinize giren parayla ilgilenecek, borç verdiğiniz veya aldığınız paranın hesabıyla daha fazla haşır neşir olacaksınız. Fikirlerinizin, ideolojinizin veya arkadaş ortamlarınızın sorumlulukları duygusal olarak sizi yorabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın