Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

19 - 25 Ağustos Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

19 – 25 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya şartlar sizin lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta gerek işlerinizde, gerekse özel hayatınızda kendi isteklerinizi ön planda tutacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşıyor olacak. Mantıklı yönleriniz ön planda olabilir. Yeme, içme gibi etkileriniz yüzünden sağlığınızı ve beslenme şeklinizi fazlasıyla önemseyebilirsiniz. Yeni işler gündeme gelebilir. Yine bu Çarşamba eğitim, iş ve özel alanlarınızda güzel teklifler karşınıza gelebilir. Kendinizi birçok açıdan şanslı hissedeceksiniz.

Bu hafta vereceğiniz sözlere veya vermiş olduğunuz sözlere dikkat edin, yerine getirirken zorlanabilirsiniz, kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, durum ve koşullar ne gösterirse göstersin istediğiniz sonuçları elde etmek sizin elinizde.

Cuma günü itibarıyla hayatınızdaki görevlere, sorumlulukların üzerine daha fazla eğileceğiniz bir döneme giriyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevmediğiniz işler için kendinizi çok zorlamamalı, sizin dışınızda oluşan iş koşullarına gereksiz tepkiler vermemelisiniz. Kendi işinizin patronu olsanız bile bu dönemde yapacağınız işler başkaları tarafından yönlendirilebilir. Yine sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmeli ve kendinizi çok çalışarak zorlamamalısınız.

Cumartesi günü iş alanlarınızda veya günlük hayatınızda etrafınızdaki insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Güzel iş birlikleri ve etkili ilişkiler devrede olacak, tadını çıkarın. Yemeye içmeye dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çarşamba gününe kadar geri planda durduğunuz işleriniz önem kazanırken haftaortasını iyi değerlendirin.

 

Çarşamba günü itibarıyla Venüs 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek,  ilerleyecek. İlişkileriniz konusunda soğuk, ilgisiz davranışlardan mümkün olduğunca kaçının. İlişkilerinize iş gibi bakmayın ve daha sıcak tavırlar sergileyin. Eleştirinin dozunu kaçırmamak da önemli olsun. Sağlam ve pratik ilişkilerin peşinden koşabilirsiniz. Çarşamba günü aile ortamlarınızda kendinizi şanslı ve iyimser görebilir ve önemli bir ev veya aile işinizi halledebilirsiniz.  Aile hayatınız ve sizi ilgilendiren önemli işleriniz arasında önceliklerinizi iyi belirleyin, üzerinizde stres yaratan konuları tek tek ele alın. Sorumluluklarınızı tamamlayın.

Bu hafta itibarıyla hayatı eğlenceli yönleriyle algılamak isteyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kimliğinizi ve kişiliğinizi aşkta ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda, çocuk konularında, sanatsal faaliyetlerde göstermek isteyeceksiniz. Riskli işler ve spekülatif adımlara daha yatkın olabilirsiniz. Hobilerinize, spora daha fazla önem verebilirsiniz.

Haftasonu keyifli organizasyonlar, partiler, hobiler sizi mutlu edebilir. Çocuk istiyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Yine aşk hayatınızda istediğiniz etkiyi yaratacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız sosyal bir şekilde başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Haftaortasına kadar sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla daha ilgili olabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Yine evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız ve sorumluluklarınız artabilir. Sevdiklerinize karşı eleştirel ve soğuk yaklaşımlardan kaçının. Yine bu Çarşamba önemli konuşma ve görüşmeler karşınıza gelebilir, iş teklifleriylr karşılaşabilir veya özel hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden bir insanla aranızda yakınlaşmalar olabilir. Bu hafta parasal konularda verdiğiniz sözlere odaklanın, stresli ve ikircikli durumlar oluşsa bile kararlarınızı uygulamak önemli olabilir.

 

Cuma günü itibarıyla ailevi konuların üzerine eğilmenizin ve kendinizi aile ortamlarınızda göstermenin zamanı gelmiş bulunuyor. İlginizi ve alakanızı daha çok aile bireylerinize aktaracaksınız. Yapacağınız işler için gücünüzü ailenizden alacağınız bir dönem başlıyor. Evinizle veya yeni bir evle uğraşılarınız artabilir. Bu dönemde kendi iç dünyanızı önemseyecek, davranışlarınızı gözden geçireceksiniz.

Cumartesi günü aile hayatınızda güzel ortamlar sizi bekliyor. Evinizde misafir ağırlayabilir, ev ortamlarınızda aşkı derinden hissedebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza işinize yönelerek başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen yengeçler. İş ve kariyer hayatınızın detayları bu alanda yapılması gerekenler haftaortasına kadar önemli olurken Çarşamba gününden sonra sosyal yaşantınıza odaklanabilirsiniz.

Çarşamba günü, Venüs sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde ilişkileriniz önem kazanıyor. Özellikle akraba veya kardeşlerinizin hayatına karşı daha anlayışlı yaklaşımlar sergilemelisiniz. Yine bu Çarşamba iş alanlarınızda güzel bir parasal teklifle karşılaşabilir, elinize bir para geçtiğini görebilirsiniz. Riski sevecek ve karşılığını alacaksınız. Bu hafta ilişkilerinizdeki sorumluluklar sizi yorabilir. Yakın çevrenizle bir konuyu sonlandırmak isteyeceksiniz.

Bu hafta Cuma günüyle  beraber yakın çevrenizle olan bağlantılarınız iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım size yeni kapılar açabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişim ve bilişim sektörlerinden birinde çalışıyorsanız çok güzel tekliflerle ve fırsatlarla karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle daha fazla ilgilenebilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle maddi görüşmeleriniz hızlanabilir.

Cumartesi günü yakın çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilir, ilişkilere daha fazla önem verebilirsiniz. Aşkı arıyorsanız çok da uzaklarda aramayın, yakınınızda bulunan bir insanla güzel bir ilişki sizi bekliyor. Akraba veya kardeşlerinizle de çok iyi anlaşacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza seyahatlerde, tatilde veya dış ortamlara bağlı önemli işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta geleceğiniz adına önemli kararlar alabilir, iş ve kariyerinizde istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz.

Çarşamba günü para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Malınıza ve paranıza sahip çıkın ve ekonomik adımlar atmaya özen gösterin, ileriyi düşünmeye özen gösterin. Yine bu Çarşamba hayattan alacağınız keyif çok yüksek olabilir. Aşkı, mutluluğu, keyfi damarlarınızda hissedebilir, farklı teklifler ve seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Riski sevecek ama karşılığını alacaksınız.

Bu hafta Cuma günü itibarıyla kimliğinizi parasal konularda, yatırımlarınızda ya da parasal kazançlarınızda göstermeye başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.  Kendinizi maddi konularda güvene alma ihtiyacınız yüksek olabilir. Geçen bir ay çalıştınız, hazırlandınız ve bir takım atılımlarda bulundunuz, şimdi bu çalışmaların karşılığını almak isteyeceksiniz.

Haftasonunda ticari faaliyetleriniz hızlanırken, güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde herkesin dikkatini çekebilir, attığınız adımlardan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ödemeler, borçlar, banka işlemlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta özel hayatınızda değişik düşünceler altında olacak, olaylara farklı gözlerle bakacaksınız.

Çarşamba günü Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bir aydır, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Yine bu Çarşamba kendinizi yenilediğiniz noktalarda hayat size olumlu yönünü gösterebilir. Maneviyatınız artarken, itediğiniz ve düşündüğünüz birçok şey ayağınıza gelebilir. Başka insanların gereksiz sorumluluklarını üstlenmenin sizi ne kadar zorladığını göreceğiniz bu hafta önemli kararlar almaktan geri durmayın, işlerinizi ertelemeyin.

Bu hafta Cuma günüyle  beraber kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Güçlü insanlardan ve çevrenizden destek alabilirsiniz. Dışa açılmalı ve sosyal ilişkilerinizden daha fazla istifade etmelisiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak. Güvenileceksiniz ama bir yandan da mütevazı olacaksınız.

Cumartesi günü aşk kapınızı çalabilir. Bekarsanız herkesin ilgisini üzerinizde hissedecek, kendinizi seveceksiniz. Hayatınızda biri varsa onunla güzel planlar içine girebilir, sizin istekleriniz doğrultusunda aşkınızı tazeleyebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta başka insanların istek ve düşünceleri sizin için daha önemli olacak sevgili terazi ve yükselen Teraziler. Diğer taraftan yalnız olmak istemeyecek, sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla, ilişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, İlişkilerinizde ve  sosyalliğiniz de biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Hayatın anlamını sorgulayacaksınız. Yine bu Çarşamba sosyal çevrenizden gelecek güzel bir teklif veya anlaşma sizi çok mutlu edebilir. Sosyal medyada girişeceğiniz işlerinizde destekleniyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlar size ilham verecek. Davranışlarınızı değiştirmenin, inatçılık etmemenin tam zamanı. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları çözüme kavuşturmalısınız.

Bu hafta Cuma günüyle  beraber kendinizi biraz geri plana çekeblirsiniz. Geri planda durmak, hayatı anlamlandırmak, plan-program yapmak için kolları sıvayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sosyal ortamlardan ziyade kendi içinize, ruhunuza ve geçmiş konulara çekileceğiniz bir dönem olacak. Bir yandan da sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Cumartesi günü gizli saklı ilişkilerden, platonik aşklardan gücünüzü alabilirsiniz. Yurtdışındaysanız bu dönem aşk kapınızı çalabilir. Kendinizi ve maneviyatınızı seveceğiniz bir haftasonu sizi bekliyor. Varsa partnerinizin iş alanlarında güzel fırsatlar oluşabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza yapılması gereken işleriniz, günlük rutin bağlantılarınızla başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Haftaortasında özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız. Yine bu Çarşamba iş oluşumları ve çeşitli fırsatlar karşınıza gelebilir ve kazançlarınızı arttırabilir. Sistemli olmak zorundasınız, karşınıza bir sürü seçenek gelebilir ama verdiğiniz sözleri ne kadar tutacağınız bu dönemde önemli olacak.

Neyse ki çevreniz değişir ve güzelleşirken güzel arkadaşlıklar ve doatluklar kuracak, önemli fırsatları hayatınıza geçireceksiniz. Cuma günü itibarıyla kimliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalar önünüzdeki dönem kendinizi göstereceğiniz alanlar olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Geleceğinize yönelik planlarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinize daha fazla önem vereceksiniz.

Cumartesi günü bulunacağınız ortamlarda yeni tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilir veya yeni dostluklar kurabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza aşkla, keyifle ve çoşkulu oluşumlarla başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Özel hayatınızda işler istediğiniz gibi gelişebilir. Haftaortasıyla beraber işlerinize daha rahat kanalize olacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla Venüs, sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak.  Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Yine 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Yine bu Çarşamba hayatın size birçok yönden güldüğünü göreceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek adına güzel şanslar ayağınıza gelebilir. Kendinizi mutlu ve iyimser göreceksiniz. Özel hayatınızda, seyahatlerinizde ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde yeni açlılımlar oluşabilir. Herşeyin değerinin, ederinin para olmadığını anlamanız gereken bir dönem. Kendinizi bu alanda güvensiz hissetmeyin.

Bu hafta Cuma günü itibarıyla, kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönem boyunca insanlar sizi konuşuyor olacaklar. Olabildiğince sosyal ortamlarda, iş toplantılarında ve görüşmelerde bulunmaya çalışın.

Cumartesi günü parnerinizin ailesiyle güzel birgün sizi bekliyor. Kalabalık ortamlarda, göz önünde olacağınız yerlerde aşkı ve mutluluğu yakalayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ailevi konularla, işlerle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Birkaç gün boyunca algınızı ailenize, sevdiklerinize ve evinize yöneltmek iyi gelebilir.

 

Çarşamba günü itibarıyla, Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Az tanıdığınız, daha az samimi olduğunuz  veya tanımadığınız insanlarla ilişkileriniz gelişebilir. Yine bu Çarşamba yurtdışı bağlantılı işlerden haberler alabilir, bazı işlerinizin düşündüğünüz gibi şekillendiğini görebilirsiniz. Sizi aşağıya çeken ağır bulutlardan kurtulun, sözlerinize dikkat edin, iş ilişkilerinizi sağlama alın.

 

Eğer öğrenciyseniz Çarşamba günü  itibarıyla eğitim hayatınızın üzerine düşeceksiniz. Artık yavaştan yazı tamamlarken, eğitim hayatınızın gerekliliklerine daha çok odaklanacaksınız.

Bu haftayla Cuma günüyle beraber kendinizi uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Seyahatler, geziler sizi heyecanlandıracak.  Bu yeni gelen dönemde işiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir,  iş seyahatine çıkabilir ve yaptığınız her tür işten iyi deneyimler kazanabilirsiniz.

Cumartesi günü seyahatlerde, dış ortamlarda, farklı yerlerde aşkı yakalayabilir veya sevdiğinizle zorlandığınız konuları geride bırakabilirsiniz.

 


KovaKova Burcu

Haftanıza iletişiminize yönelik işlerinizi hallederek başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta hızlı geçecek. Tatil dönüşü işlerinizi toparlamalı ve not aldıklarınızı hayata geçirmelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara verdiğiniz sözler sizi rahat bırakmayabilir. Haftaortasında ailenize ve evinize yöneleceksiniz.

 

Çarşamba günü venüs başak burcuna geçecek. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınızı ön plana çıkartacak. Yine kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa sıcak ve içten davranmak zor olabilir. Yine bu Çarşamba güzel ilişkiler ve anlaşmalar devrede olacak. Ortaklı bir işe girebilir, anlaşma yapabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmanız gereken bu dönemde dinlenmenin ve kendinizi geri plana çekmenin zamanı değil. Önceliklerinizi iyi belirleyin.

 

Bu hafta Cuma günüyle  beraber kimliğinizi eşinizin veya sevgilinizin parası alanlarında, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız konusunda ortaya koyacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız ve ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde kredi, borç, vergi alanında ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Gizemli konu ve olaylar, mistik öğretiler, hayatın ve ölümün anlamı gibi konular kafanızı kurcalayabilir.

Cumartesi günü bu anlamda şanslı günlerden ve sizi bu konularda destekliyor. Aile hayatınıza yapacağınız parasal yardımlar sizi mutlu edebilir.

 


BalikBalık Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili balık ve yükselen Balıklar. Haftaortasında iletişiminiz hızlanırken, kısa vadeli beklenmedik haberler ve kısa planlar hayatınızı renklendirebilir.

 

Çarşamba günü itibarıyla Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız.Yine özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek. Yine bu Çarşamba günü güzel şanslar ve fırsatlar iş alanlarınızdan sizi yakalayabilir. Güzel teklifler ve sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenize karşı verdiğiniz veya vereceğiniz sözlere dikkat edin, kendinizi olur olmadık durumlar içinde bulabilirsiniz.

 

Bu hafta Cuma günüyle beraber kimliğinizi evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen balıklar aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler.

Cumartesi günü sevdiğiniz insanla bütünleşebilir , sevginizi birbirinize aktarabilir, aşkı arıyorsanız kendinizi yeni bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İletişiminizdeki esneklik, ilişkinize olumlu yansıyacak. Ortaklı işler için de oldukça şanslı bir haftasonu.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    BURÇİN
    06:58'de Ağustos 19, 2019

    🙂 Teşekkür ederiz.

Bir Cevap bırakın