Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

20 – 26 Temmuz Gezegen Hareketleri

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Başak burcundayken, iş hizmet ve sağlık konularına odaklanarak başlıyoruz.

Bu hafta olumlu açılarla istediğimiz işlerde kalıcı ve net sonuçlar elde etmek mümkün. Salı ve Çarşamba günleri hem Güneşin, hem de Merkürün Satürnden aldığı olumlu açılarla hayat bizi yaptığımız işlerde destekleyecek. Patronlarımız, büyüklerimiz ve otorite figürlerinden destek ve güven almak kolay olacak. İş bağlantılarımızı ve sorumluluk gerektiren işlerimizi bu günlerde yerine getirmeye çalışalım.

Perşembe günü güneş Aslan burcuna geçecek ve kimliğimizde cesur, atak, ateşli, sosyal yanlarımızı harekete geçirecek. Ateş ( koç, aslan, yay) ve hava (ikizler, terazi, kova) burçları için olumlu bir dönem başlıyor olacak. Yine aynı gün iletişim gezegeni Merkür’de Aslan burcuna geçecek. İletişimimizde 2 hafta boyunca duygusal, sıcak, sosyal yönlerimiz öne çıkabilir. Aynı gün güneş’in, merkürle kavuşumu bazı konu ve olaylara biraz taraflı bakmamıza neden olabilir. Yine de olumlu konuşmalar, görüşmeler içinde olacağız.

Cumartesi günü devreye giren biraz zor ve sarsıcı açılarla enerjimizi iyi kontrol etmemiz gerekebilir. Beklenmedik olaylara vereceğimiz tepkiler sert ve isyankar olabilir. Patlamalar, kazalara ve güvenliğimizi tehlikeye sokacak insan ve yerlere dikkat edelim.

Yine bu Cumartesi günü ilişkiler gezegeni Venüs 40 gün boyunca geri gitmeye hazırlanıyor. İlişkilerimize ve para durumumuza bu dönemde dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizdeki ( hem iş, hem özel) blokajlar, duvarlar, engeller, bağlılıklar sorgulanacak. İlişkilerimizin isteklerimizle, standartlarımızla, kurallarımızla birleşip, birleşmediğini görmeye başlayacağız. Yaklaşık 8 yıl önce yaşadığımız travmaların, ilişki sorunlarının çözülmek üzere yeniden karşımıza dikildiğini görebiliriz. Bu süreçte yapmamız gereken, bu temizlikten ve ilişki çözümlemelerinden kaçmamak olmalı. Çevremizdeki özel, iş ve arkadaşlık ilişkilerimizi bu dönem boyunca iyice gözden geçirmeli ve kalitesini sorgulamalıyız.

Pazar günü Uranüs koç burcunda gerilemeye başlıyor. Uranüs bir jenerasyon gezegeni olduğu için etkilerini uzun vadede görebiliriz. Merkür, Venüs veya Mars kadar hızlı bir şekilde etkili olmasa bile, bu gerilemeyle içimizde yaratacağı değişimlerle farkındalığımızı arttırabilir. Aralık sonuna kadar gerileyecek olan uranüs, yaşadığımız değişimlerde ve beklenmedik olaylar karşısında neleri gözden kaçırdıysak onları farketmemizi sağlayacak. Neden ve niçin sorusunu kendimize bu süreçte sıklıkla sorabiliriz.

Herkese kendi yolunu bulacağı ve karşılaşacağı sorunlar karşısında dimdik durmayı başaracağı bir hafta ve dönem diliyorum….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın