Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

27 Mayıs – 2 Haziran 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Oğlak etkisiyle daha çok iş alanlarımıza yönelik konularla giriş yapıyoruz. Bu Pazartesi etkili olan Merkür-Jüpiter kavuşumuyla önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir. Düşüncelerimizi abartmaya meyilli olabiliriz. Güzel gelişmeler, konuşmalarla desteklenecek her tür işimizde, abartıdan uzak duralım ve fikirlerimizi karşı tarafa empoze etmeye çalışmayalım. O zaman bu şanslı etkileşimi daha faydalı kullanmış oluruz.

Salı günüyse, ilişkilerimizde aynı durum geçerli olacak. Oldukça keyifli ve şanslı etkilere sahip olacağız. Özel hayatımızda güzel teklifler gündeme gelebilir.

Cuma günü Mars İkizler burcuna geçecek. Enerjimizi iletişim ve paylaşım alanlarımıza kaydırabiliriz. Yaklaşık iki ay boyunca düşünce eylemlerimiz, harekete geçmekten daha önemli olabilir. Sinirli davranışlara ve meraklı yapımıza karşı kendimizi zaman zaman frenlemeyi öğrenmeliyiz. Yine aynı gün iletişim gezegeni Merkür Yengeç burcuna geçecek. İletişimimizde duygusal ve alıngan taraflar ön plana çıkabilir. Konuşmalarımızda ve görüşmelerimizde karşı tarafı tam anlamıyla dinlemeden savunmacı duruma düşmemeli, her şeyi kişisel algılamamalıyız.

Pazar günüyse, değişime açık olacağız. Esnek bakış açımızla normal ve sıradan olan her şey bize sıkıcı gelebilir.

Bu haftayı iyi değerlendirmeniz dileğiyle…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın