Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ŞANSIMIZ DEĞİŞİYOR!

Bu hafta Pazar günü 26 Mayıs’ta bizi geliştiren, değiştiren, ilerlememizi sağlayan önümüze fırsat ve olasılıkları getiren gezegen Jüpiter Boğa burcundan, toprak elementinden çıkıyor ve hava elementi olan İkizler burcuna geçiyor. Şans alanlarımız değişiyor.

Pazartesi günü Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile iletişimimizin çok hızlanacağı bir dönem başlıyor. İkizler deyince aklımıza iletişim, ticari faaliyetler, haberleşme ve ulaşım gelir. Güneş’in bu alanlara geçmesiyle iletişimin, ticari faaliyetlerin çok hız kazanacağı, herkesin mantıklı hareket edeceği, sorunlarına kolay çözümler üreteceği yakın çevresindeki insanlarla hareket etmekten mutlu olacağı, bilgiyi buradan alıp diğer tarafa aktaracağı bir dönem olacak. Güneş İkizler burcunda olduğu için hava elementi için şanslı bir dönemi başlatıyor. İkizler, Terazi ve Kova burçları ve yükseleniniz bu burçlardaysa çok aktif bir süreç içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Pazartesi günü Güneş’in Neptün’le çok güzel ve olumlu bir açısı var bu da Güneş’in İkizler burcuna geçmeden önce yardımlaşmak noktasında diğer insanlarla iş birliklerimizi artırabilir. Sanatsal ve kreatif işlerimizde de güzel dokunuşları ve güzel adımları da karşımıza getirebilir.

Çarşamba günü güçlü insanlardan göreceğimiz destekler yüksek olurken, Çarşamba ve Perşembe mali konular, ödemeler dengesine daha fazla odaklı olacağız.

Perşembe günü öğleden sonra 16:53 itibariyle Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve Yay burcunun konu ve olaylarını karşımıza getirecek. Yay burcu ideolojilerle bağlantılıdır yeni fikir ve düşünce sistemleri Yay burcunun yönetimindedir o yüzden Yay burcu Dolunaylarında Yeni aylarında daha iyimser, coşkulu ve hevesli oluruz. Diğer insanlarla fikir alışverişlerimiz ön plana çıkar. Hayatımızda değiştirmek istediğimiz konu ve olayları diğer insanlardan aldığımız fikirler doğrultusunda hayatımıza geçirmek isteriz. İnançlarımız önemlidir kendi bildiğimiz yoldan gitmek Yay burcunda gördüğümüz konulardandır.

Seyahatler, yabancı kültürler, yabancı insanlar, turizm, dış ticaret, ithalat ihracat, küresel pazarlama, üniversiteler, akademik konularla ilgili alanlar ön plana geçiyor. Eğitim sistemini, müfredatı, üniversiteleri, liseleri bu Dolunay zamanı konuşabiliriz. Dini konular çok fazla gündemimize yerleşebilir. Uluslararası hukuk ve ticari konuların tüm dünya genelinde öne çıkacağı bir zaman dilimi olacak. Eğitim ve yayıncılık alanında köklü değişimleri de karşımıza getirecek ama en önemlisi sosyal medya alanında önemli düzenlemeler yapılabilir.

Türkiye haritasına göre bu Dolunayı oturttuğumuzda Türkiye’nin para evine, hazine ve gelirler alanına düşüyor. Dolunay neredeyse orada Medcezir hareketleri oluşturur bu da özellikle ithalat ihracat, yabancılar ya da uluslararası ticarette, uluslararası küresel pazarlama işlerinde bu gibi alanlarda iniş çıkışlar yaşama ihtimalimizi karşımıza getiriyor.

Türkiye haritasının, 6. evine denk düşmesi orduya gidecek harcamaların önemli olacağını gösterebilir. Sağlık sektörünün özellikle maddi konularda bir yenilenmeye gitmesi ya da burada fiyatların çok yüksek olması sağlık sektöründe yaşanacak sıkıntı ve problemlerin devrede olması, mülteciler göçmenlerle ilgili konuların öne çıkacağını söyleyebiliriz. İşçiler, sendikalar, işverenlerle ilgili alanda da önemli düzenlemeler devreye girebilir. Güney sınırlarımızdaki hareketliliğin artmasıyla beraber orduda alınacak hızlı bir kararın devreye girmesi ya da Orta Doğu konjonktüründe coğrafyasında yaşanacak bir olayda ordunun hareketlenmesi bir kıvılcımın devrede olma etkisine karşı da dikkat etmekte fayda olabilir.

Ankara’ya göre çıkarılan haritada yine Terazi burcu yükseliyor. Dengeyi, adaleti, eşitliği, eşitsizliği, iş birliklerini ve ilişkileri çok konuşabiliriz. Venüs’ün de Boğa burcunda olması, son derecelerde Jüpiter’le kavuşuyor olması bu ay parayı çok konuşacağımızı ve enflasyonist etkilerin de çok yüksek olacağını gösteriyor.

Bu Dolunay Dschubba sabit yıldızıyla birleşiyor. Dschubba sabit yıldızı Mars ve Satürn doğasında araştırma ve gözlem yeteneğini arttıran bir sabit yıldız. Olumsuz tarafında yıkıcı bir enerjisi var, acımasızlık enerjisini yükseltebilir. Şiddete maruz kalma, merhametsizlik, kendi görüşlerinde ısrar etme, fanatik olma öne çıkabilir. Bu dönem gözlem yeteneği ve araştırmalar çok artacağı için Sağlık Bakanlığı, sağlık sektörü, devlet memurlar, işçiler, onların parasal konularıyla ilgili alanlarda acımasız kararlar alınabilir ya da beklenilen kararların karşısında otoriteler kendi bildiğini okuyabilir. Sigorta, sağlık, sosyal medya, seyahatler, turizm buralarda denetimler fazlasıyla artacak.

Bu haritaya göre Plüton 4. evde. Bu da iç güvenliğin sağlanması anlamında önemli bir Dolunay olacağını gösteriyor. Ancak Plüton’un çok ters bir açısı yok. Bir yıkım varsa aslında yeniden ayağa kalkma ve yeniden yapılanma dönemini de temsil eder. Yeraltı kaynakları, madenler ve alternatif enerji sistemlerinden faydalanmayı gösterir ama tabii ki Plüton’u 4. ev sınırına yakın gördüğümüzde doğal afetler, madenler, depremler, verimsizlik burada yaşanacak bazı sorunlar, toprak alanında sıkıntı ve problemler devreye girebilir. Önümüzdeki dönem toprakta, gayrimenkullerde ve binalarda teknolojiyle bağlantılı girişimler önem kazanacak.

Şimdi bu Dolunay’ın Astro kartografik açılımlarına baktığımızda, IC Uranüs hattı direkt Avustralya, Canberra, Sydney ve Papua Yeni Gine’den geçiyor. Oralarda olumsuz hava koşulları, hızlı toplumsal olaylar ya da depremler, yangınlar bekleyebiliriz.

IC Plüton hattı Adana’dan Nevşehir’den, Yozgat, Çorum, Kayseri’nin batısı, Sinop, Lübnan, Filistin, İsrail ve Gazze hattından geçiyor. Buralarda önemli olaylar beklenebilir. Sadece İsrail Gazze değil oradan Kızıldeniz’e Sudan’a, Kenya’ya, Tanzanya ve Mozambik’e kadar uzanan bir hattan bahsediyorum.

Hindistan ve Kazakistan civarında da dikkatli olunması gerekebilir. Mumbai (Bombay), Çin’deki Urumçi özellikle tam da bu Dolunayın etkisini üzerinde hissedecek olan yerlerin başında geliyor ama Kamboçya, Vietnam, Ha Long, Jakarta özellikle Endonezya bölgesinde hızlı hareketlilikler patlamalar, yangınlar, yanardağın hareketlenmesi ya da kendi iç meselelerinde çekişmeler görülebilir.

Bangladeş, Katmandu ve Çin’in Batısı özellikle yağmurlardan, yağışlardan sel felaketlerinden etkilenebilir. Washington, Philadelphia, Boston, Kolombiya, Peru ve Şili’den de Mars MC hattı geçiyor o bölgelerin yönetiminde, toplumsal alanda hareketli bir dönem olabilir.

Bu Dolunay’ın bireysel yönden bize iyimserlik coşku vereceğini, gezmeye, yaz planlarına odaklanacağımızı, inançlarımızla ilgili konuları hareketlendireceği, eğitim, anayasa, hukuk konularını ele alacağımız, fanatik yaklaşımlardan uzak durmamız gereken bir Dolunay olacağını söyleyebiliriz. Yöneticisi Jüpiter’in Venüs’le olan kavuşumu abartıya açık olacağımızı, son fırsatları yakalamak adına bizleri hareketlendireceğini söyleyebiliriz.

İki iyicil ve fırsatlı gezegen Venüs’ün Jüpiter’le güzel kavuşumu gökyüzünü fırsatlı hale getiriyor.  İlişkilerimizde, beklenti taşıdığımız alanlarda, mali konularda güzel fırsatlar, şanslar yakalayabiliriz. Güzel gelişmeleri hakkediyoruz. Uzun zamandan sonra keyfimiz yerinde olabilir.

23- 24, 25, 26, 27 Mayıs’ta gözleri altına çevirebiliriz. Bitcoin’e, altcoinlere yatırım yapıyorsanız bu tarihlere göz atın ama asıl 30, 31 Mayıs tarihlerinde bir sıçrama olabilir. Yukarı yönlü hareketler devreye girebilir. Bakır, altın, şeker, buğday, arpa fiyatları artabilir.  Venüs – Jüpiter kavuşumları lüks tüketimi arttırabilir. Burada verdiğim tarihler tamamen kendi çalışmalarıma dayalı olup yatırım için tavsiye değildir.

Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor. İkizler burcu iletişim, haberleşme, ulaşım, yakın çevreyle bağlantılar anlamına geliyor. Dijital platformlar, web tasarımcılığı, ofis yöneticiliği, yazma çizme, eğitim alma, radyo, televizyon iletişimin her tür formu satış, tanıtım, reklam, pazarlama buralardan yana şansımız ve fırsatlarımız hız kazanıyor. İletişimin daha da hız kazanacağı kuvvetli olacağı bilginin, teknolojinin çok hızlı yayılacağı ama asparagas haberlerin bilgi kirliliğinin de ön plana çıkacağı bir döneme merhaba diyoruz.

Bu dönem esnek olan, olaylara ayak uyduran, iletişimi kesmeyen kurular kişiler işlerinde ve açılımlarında daha başarılı olabilirler.

Herkese fırsatlarla dolu, şanslı olumlu haberlerin karşılarına geleceği bir hafta dilerim!

20 – 26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ön planda olacak. Sevdiğiniz insanın hareketleri davranışları sizin için önemli ve ona göre hareket etmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa sosyal çevrenize, akrabalarınıza kayıtsız kalamayacaksınız. Kendinize odaklandığınız bir yandan da para kazançlarınızı daha da iyi bir hale getirmeye uğraştığınız bir dönemdesiniz.

Pazartesi Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile iletişim, satış, tanıtım, reklam alanlarında hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla irtibat halinde olacaksınız. Onlara bir şekilde yardımcı olma ya da onlardan gelecek güzel kısmetleri ya da şansları ya da güzel haberleri hayatınıza geçirme gibi etkiler devrede olacak. Öğrenci iseniz bu dönem öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Kısa vadeli eğitim programlarıyla kısa vadeli planlarla çalışmanız gerekiyorsa bu dönem çok daha fazla verim alabilirsiniz. Güçlü insanlardan destekler var. Maddi konularda Perşembe gününü iyi değerlendirin çünkü güzel bir para olasılığı karşınıza gelecek. Bunlar uzun zamandan sonra bir şeyi sonlandırma ya da bir şeyin sonucunu görmek anlamında size faydalı olacak bir dönemi de temsil ediyor.

Perşembe günkü Dolunay seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler alanınızda oluşuyor. Fikirlerinizi başka insanlara duyururken coşkulu ve hevesli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Kendi kafanızın dikine gidecek kendi bildiğinizi okuyacak ve bu Dolunay zamanı bir seyahatin ya da işle bağlantılı bir konunun içerisinde bulunduğunuzu göreceksiniz. Bu dönem sizi gayet güzel destekliyor. Jüpiter İkizler burcuna geçer geçmez yakın çevrenizden yana şans ve fırsatlarının arttığını göreceksiniz. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, iletişim, ulaşım, haberleşme, eğitim, radyo, televizyon alanlarında işiniz varsa girişimcilik yönünüz kuvvetliyse Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle bir yıl boyunca güzel şans ve fırsatlar kapınızda olacak.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar gündelik hayatın ritmi sağlıkla ilgili konularla haftanız başlıyor. Bu dönem böbreklerinizi ihmal etmeyin bol su içmeye özen gösterin. Kalça, bel bölgesi sıkıntı ve problemleri Pazartesi günü kendini gösterebilir. Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle maddi konular önem kazanıyor. Önünüzdeki bir ay boyunca parasal konular ön plana çıkabilir. Bu dönem maddi konularda ne yapabilirim, paramı nasıl değerlendirebilirim gibi soruların cevaplarını arayacaksınız. Bu hafta arkadaş çevrenizden güzel bazı haberler alabilir onlarla girişecek önemli işleriniz varsa bu işlerinizi özellikle Güneş’in İkizler burcuna geçişinden sonra çok daha rahat yapabilirsiniz.

23 Mayıs Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor, müşterek para alanlarınız hareketlenecek. Bu Dolunay zamanı bir ödeme bir borç ya da gözden kaçan bir detayla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Para alacak verecek dengenizi iyi korumaya çalışın çünkü para geldiği gibi gidebilir. Perşembe günü Venüs’ün Jüpiter’le kavuşumu var. Bu da kişisel gelişiminizde hayata bakış açınızda, insanların sizi görme şeklinde ya da uzun zamandır planladığınız konularda büyük şans ve fırsatları karşınıza getirecek. Bu şans ve fırsatlarla daha önceden karşılaştıysanız şimdi bunların artık tadını çıkartmak üzere harekete geçeceksiniz, güzel teklifler karşınıza gelebilir. Maddi yönden zorlanıyorsanız güzel fırsatların kapılarının araladığını göreceksiniz.

Pazar günü Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle önünüzdeki bir yıl boyunca maddi konularda çok şanslı olabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi özellikle parasal konularda kısıntıları engelleri karşınıza getirebilir. Neyse ki Ağustos’a kadar Merkür gerilemesi yok. Jüpiter İkizler burcunda sezgilerden ziyade mantığı ön plana çıkartır mantıklı olarak bazen fikirlerin üzerinde çok durarak, fazla vakit harcayarak kararsız kalarak bazı para konularında fırsatları da kaçırma olasılığınız olabilir. Bunları yapmazsanız bir yıl boyunca kazançlarınızda, cebinize giren parada bir bollaşma devrede olacak. Bolluk ve bereket enerjisini yaşayacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız, tadını çıkarın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, hafta başında özel hayatınıza, kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Çocuğunuzun konularıyla da ilgili olacaksınız. Hem iş hem uzun dönem planlarınızda beklenmedik yerlerden güzel şans ve fırsatlarınız var. Seyahatlerle ilgili alanda da güzel kapılar açılabilir. Pazartesi ve Çarşamba günleri bu anlamda çok keyifli.

Perşembe Venüs’ün Jüpiter’le olan kavuşumu burada bazı fırsatları yakalama riskini oluşturacak. Çok büyük değişimler içerisinde olduğunuzu biliyorsunuz son bir yıldan bu yana birçok şeyi deneyimlediniz neyi isteyip neyi istemediğinizi gördünüz, bir şeyleri sonlandırdınız yeni bir sayfaya geçmeye hazırsınız. Şimdi bütün yapmış olduklarınızın ödüllerini alabilirsiniz. İstediğiniz bir ilişkiyse, ilişkiyi üst aşamaya taşımaksa Perşembe günü Dolunay bu konuları karşınıza getirecek. Taşınma ile ilgili konular, ilişkilere dair atılacak önemli adımlar, yeni iş birlikleri, anlaşmalar bu Dolunayda yaşayacaklarınız arasında yer alıyor. Tam Dolunay zamanı belki güzel fırsat ve şanslar karşınıza gelir ama karar vermeden önce Pazar gününü bekleyin çünkü Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçince sizin için şanslı bir dönemi başlatmış olacak. Özellikle yükseleniniz İkizler burcuysa 12 yılda bir gelen şanslı bir döngü içerisine giriyorsunuz. Ana burcunuz İkizler burcuysa güneşiniz üzerinden Jüpiter dönüşü alacaksınız. Bu da kimliğinizi, kişiliğinizi, yaptıklarınızı bu hayattaki parlama alanlarınızı daha da kuvvetlendirecek. Şans faktörü sizin tarafınıza geçiyor.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler eviniz, aileniz, yuvanız bu hafta önemli. Orada ilişkilerle ilgili konular gündeminizde yerleşebilir. Bu dönem babayla çok fazla ilgili olabilirsiniz. Gelecek planlarınızı oluşturdunuz çevreniz arkadaşlarınız hayatınızda önemli bir yer tutuyorlar ve buradan da güzel destek ve fırsatlar yakalayacaksınız Pazartesi ve Çarşamba günleri.

Pazartesi günü Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile bir ay boyunca kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Bunu bir dinlenme dönemi olarak görün çünkü 20 Haziran’dan sonra sizin döneminiz olacak. Bunun için hazırlık yapmak gerekiyor. Bu dönemde büyük işlere kalkışmayın. Gözlemci moduna geçiyorsunuz. Kadersel temalar ön plana çıkacak. Annenizin akrabaları ile ilgili konu ve olaylar da önem kazanabilir, sevdiğiniz insanın sağlığı ya da işiyle ilgili konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Venüs Jüpiter kavuşumuyla Perşembe günü çevrenizden, dahil olduğunuz gruplardan insanlardan yana şans ve fırsatları önünüze getirebilir. Beklediğiniz bir teklif karşınıza gelebilir. Arkadaşlarınızdan yana takdir görmek onların sizin önünüze yeni kapılar açması gibi etkiler de devrede olacak.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay var, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşuyor. Bu da işinizde hevesli coşkunsanız bu hevesi arttıracağı gibi beraber çalıştığınız insanların hayatında da önemli olaylar olabilir. Onlarla olan ilişkilere de dikkat etmekte fayda var. Bu dönem bu konularda hassaslıklar, gelgitler yaşayabilirsiniz ama Dolunay zamanı dengede olmak önemli. Sağlık, gündelik hayat ve işle ilgili konular bu Dolunayın ana konuları olacak. Karaciğer bölgesi problemleri, uyluk ve kalça, bacak ağrıları, spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle

Pazar gününden sonra bir yıl boyunca korunacak kollanacaksınız. Geri planda durduğunuz manevi yönden sizi kuvvetli tutan ya da manevi yönünüzü kuvvetlendirme arzunuzun artacağı bir dönem olacak. Daha fazla bilinmeyenin peşinde koşabilir buradaki konuları öğrenmek isteyebilir ve kendinizi geliştirmek ruhunuzu geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Bir şirkette çalışıyorsanız yurt dışı ayağı ya da yurt dışı bağlantılı şirketlerden firmalardan yana şans ve fırsatlarınız yüksek olabilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor yakın çevrenizden alacağınız önemli haberler var ve bu hafta bu haberlere göre haftanızı da belirleyecek, günlerinizi daha verimli kılmaya çalışacaksınız. Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle sosyal çevre konularınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilir yeni ortamlara girebilir, gönüllü yardım kuruluşları ya da sizin içerisinde olmak istediğiniz önemli aktiviteler, davetler, organizasyonlar, takım çalışması hız kazanmaya başlıyor.

Pazartesi ve Çarşamba günleri özellikle kariyer alanınızda önemli güçlü insanlardan güzel destekleriniz var. Bu dönem özel hayatınızda da desteklendiğinizi hissediyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda ufak tefek kıskançlıklar, yönlendirmeler baskılar devreye girmiş olsa bile bu hafta bütün bunları toparlama enerjisi devrede olacak. Sevdiğiniz insanın kariyerinizde size destek olduğunu da fark edebilirsiniz.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay aşk evinizde oluşacak. Aşka keyfe duygularınıza kendinizi bırakmaya ihtiyacınız var. Bu Dolunay zamanı spor yapmak, uzun yürüyüşler doğada vakit geçirme ya da çocuğunuzla beraber girişilecek aktiviteler sizi fazlasıyla mutlu edecek. Çocuğunuz bir sınava hazırlanıyorsa ona yardım etmek de öne çıkabilir. Evli değilseniz babanızla yaşıyorsanız Dolunay zamanı babanızın parasal konularda iniş çıkışlar yaşadığını fark edebilirsiniz ya da tam tersi eline bir para geçebilir bu parayı sizinle paylaşabilir.

Venüs ve Jüpiter kavuşumu kariyer alanınızda. Bu dönem ne yaparsanız yapın şanslı bir dönem. Çok uzun zamandır işinize yatırım yaptınız ve artık bunun bir sonucunu bekliyorsanız Perşembe günü Dolunay zamanı Venüs’ün Jüpiter’le kavuşumu önünüze güzel fırsatların açılmasını sağlayacak. Kendinizi fazlasıyla, iyimser, şanslı ve mutlu görebilirsiniz. Özel hayatınızda da bu böyle olabilir eğer aşık bir Aslansanız sevdiğiniz kişinin işiyle ilgili konularda bir sıçrama yaptığını ya da size uzun zamandan sonra beklediğiniz o haberi verdiğini görebilirsiniz. Perşembe günü bu etkilerle çok ama çok mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz kendinizi.

Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor önünüzdeki bir yıl boyunca sosyal çevreniz yenilenecek yeni insanlar, yeni ortamlar, yeni gruplar, yeni partiler, yeni şanslar karşınıza gelebilir. Var olan arkadaşlarınız, var olan ilişkilerde güzel bir gelişme devrede olacak. Her tür çevre değişikliği işten elde edilen gelirlerin artması bu dönem karşınıza gelebilir. Yeniliklerden korkmayın yeni ortamlara girip çıkmaktan kendinizi alıkoymayın. Farklı bir dünyaya doğru gidiyorsunuz ama bu farklı dünya önünüze çok büyük kapılar aralayabilir.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar maddi konular bu hafta önemli ve alacak verecek dengesine dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle önünüzde bir ayınız var. Bu bir ay kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz aylardan olabilir. Mayıs sonu ve Haziran sonuna kadarki dönem kendinizi göstereceğiniz ön plana çıkartacağınız yaptığınız işte parlayacağınız zamanı temsil ediyor. Pazartesi gününden sonraki dönem iş değişikliği başta olmak üzere işinizde bir isteğinizi karşı tarafa belirtmek üzere bu hareketi başlatabilirsiniz. Kariyerinizi destekleyecek adımlar atabilirsiniz. Kendinizi geliştirdiğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz ama son şans ve fırsatları da yakalıyorsunuz Perşembe günü bu anlamda çok keyifli çünkü uzak yerlerden güzel bir haber devreye girebilir. Uzun zamandır halletmek istediğiniz bir işinizin hallolması, karşınıza yeni olasılıkların gelmesi ticari faaliyetlerin hızlanması, seyahatlerin artması, eğitimle alakalı kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla alakalı bir durum varsa buradan gelecek güzel bir haberin de devrede olması söz konusu olabilir. Partnerinizin, eşinizin akrabalarından yana da şans ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Perşembe günü Yay burcundaki Dolunay sizin ev hane alanınızda oluşacak bu da evinizde, yuvanızda hanenizde önemli hassas bazı duygusal kararları karşınıza getirebilir. Evle ilgili konularda coşkuyla ve hevesle hareket edebilirsiniz. Bu emlakla ilgili bir konu olabilir, eve alınacak bir eşya, araba alımı ile ilgili konu ve olayları da arttırabilir. Burada içinizden geldiği gibi davranmak, kimseyi dinlemeyerek biraz da kafanızın dikine giderek hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Babanızla olan bağlantılarınızda da biraz acımasız, öfke dolu etkilerle hareket etmeyin kendi görüşlerinize de ısrarcı olmayın. Ailevi konular ön plana çıkacak ve burada işiniz ve aileniz arasındaki dengeyi iyi sağlamanız gerekecek. Anne ve baba arasındaki olaylar Dolunay zamanı iyice görünür olabilir.

Cuma ve Cumartesi de çok keyifli ama Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor meslek hayatınızda en şanslı burç olarak sizi konuşmaya başlıyoruz. Bir yıl boyunca kariyerinizde önemli açılımlar iş hayatınızda hızlı ilerlemeler şans ve fırsatların karşınıza gelme olasılığı yüksek. Kendinizi hem geliştireceksiniz hem yüksek mevkideki insanlardan fayda göreceksiniz. Statü değişimleri evlenmeye adım atma ya da işinizde önemli bir rolü üstlenme gibi etkiler gündeme gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta hızlı haberler gelecek. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde kendi vereceğiniz kararlar zaman zaman karşı tarafla sizi karşı karşıya getirebilir ama yine de kendi bildiğinizi okumaktan mutluluk duyacaksınız. Pazartesi günü Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle seyahatleriniz hızlanabilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz yabancı insanlarla girişilecek her tür iş faaliyeti devreye girerken ticari adımlar hukuki kararlar bu bir ayın konuları içerisinde yer alacak. Öğrenciyseniz bu dönem sınava hazırlanma, farklı kültürden insanlarla bir araya gelme, kendinizi geliştirme konularıyla daha fazla iç içe olabilirsiniz. Bu bir ay sizin için önemli çünkü gerçek amacınızı keşfedeceksiniz ve bunu yaparken başka insanlardan da güzel destekler görebilirsiniz. Jüpiter de Pazar günü bu alanlarınıza giriyor. Önünüzdeki bir yıl boyunca eğitim, sosyalleşme, ticari faaliyetler, hukukla ilgili konularda kendinizi geliştireceğiniz her tür alandan yana şans ve fırsatlarınız yüksek olacak. Turizm sektöründe çalışıyorsanız seyahatleriniz varsa bu dönem hız kazanabilir. Pazar günü Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle bir yıl boyunca kendinizi geliştireceğiniz ilerleyeceğiz alanlar öne çıkmaya başlıyor.

Pazartesi ve Çarşamba günleri maddi konularda diğer insanlardan göreceğiniz destekler yüksek. Perşembe Venüs’ün Jüpiter’le olan kavuşumu para ile ilgili konularda önünüzde son fırsat ve şansları getirecek. Bu şans ve fırsatları nasıl kullanacağınıza dair güzel oluşumlar da karşınıza çıkacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir konunun nihayete ermesi, bir şey satın alma, nafaka ile ilgili bir konunun çözüme ulaşması, miras konularında güzel bir sonucun karşınıza gelmesi söz konusu olabilir. Eşinizin bir terfii olduysa onun karşılaşacağı bir fırsatın sizin hayatınıza yansıması, arabuluculuk görevinde olduğunuz bir ajansınız varsa bu ajansın büyümesi gibi etkiler devreye girebilir. Para ile ilgili konularda güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay var, yakın çevre konularınızı hızlandıracak. Akrabalar, komşu ya da çok yakın dostların hayatında hızlı gelişmeler olabilir. Onlarla olan ilişkilerinizde hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Sevdiklerinizle girişeceğiniz kısa vadeli planlarınızı hareketlendirmek öne çıkarken radyo, televizyon, iletişim, ulaşım, haberleşme işlerinde de önemli sonuçlar alınabilir. Bu Dolunay size yarayacak, tadını çıkarın. Yakın çevrenizde olup biten olaylara da sırtınızı dönmeyin. Bu dönem kendinizi alıp başka yerlere gitmek uzakta bulunmak, sizi geliştirecek işlerin içerisinde yer almak öne çıkarken etrafınızda dönen olaylar sizi sinirlendirmesin. Tam tersi bu olaylardan da dersler çıkararak yolunuzda ilerlemeyi unutmayın.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftanıza isteksiz başlıyorsunuz ama Pazartesi, Salı gününden sonraki dönem Çarşamba günü ile beraber hızlanacak hareketleneceksiniz. Kendi gücünüzü daha etkin bir şekilde hayatınıza geçirebileceksiniz. Güneş İkizler burcuna geçiyor Pazartesi itibariyle bir ay boyunca müşterek para alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Para ile ilgili konular gündeminizde yerleşebilir. Alacak verecek dengesiyle ilgili olabilirsiniz bir borcun altına girebilirsiniz. Vergiyle ilgili konuları gözden geçirebilir, stopaj, nafaka, mirasla ilgili konularda halledilmesi gerekenlere bir ay boyunca odaklanabilirsiniz. Burası aynı zamanda gizemli konuları keşfetmek istediğiniz bir alan olduğu için bunları araştırma, öğrenme yeteneğinizin de önem kazanacağı bir ay başlıyor. Yeni bir insanla iletişime geçebilirsiniz ve bu insan hayatınızda önemli bir değişime neden olabilir, böyle bir ay sizi bekliyor.

Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Perşembe günü sevdiğiniz insandan beklediğiniz teklif gelebilir. Para ile ilgili bir konuda da önemli bir ortaklık ya da bir iş birliği gibi bir konu devreye girebilir. İşle ve para ile ilgili bir konuyu da halledeceksiniz. Sevdiğiniz insanın maddi konularda şanslı olduğu bir süreç olacak ve onunla bunu paylaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Perşembe günü Yay burcundaki Dolunay ile elinize bir para geçebilir. Yurt dışı seyahatleri ya da eğitim hayatınız için yapmanız gereken harcamalar bu Dolunayın ana konularından olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almaya da ihmal etmeyin. Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle Mayıs 2025’e kadarki dönem müşterek para alanlarınız aktif olacak. Elinize güzel paralar geçebilir tahsilatını yapmakta zorlandığınız paraların artık çok daha rahat aktığını görebilirsiniz. Nafaka ve mirasla ilgili konularda çözülmesi gereken konular hız kazanabilir. Evliyseniz eşinizin para hanesinde güzel gelişmeler olabilir. Parayla ilgili konularda ciddi problemlerle karşılaşmayacaksınız. Kararsızlıklarınızı mümkün olduğu kadar geri planda bırakın ve nereden para kazanırım fikri üzerine çok daha fazla yoğunlaşın.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar sosyal çevre konularınız fazlasıyla aktif. Arkadaşlarınızla girişilecek her tür iş ya da sosyal çevreden gelecek haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle önünüzdeki bir ay boyunca ilişkilerle büyüyecek ilişkileri hayatınıza almak isteyecek var olan ilişkilerinizi güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Başka insanlara olan ihtiyacınız bu dönemde artabilir. İş birliklerine de açık olacak, ilişkiyi de dibine kadar yaşayacaksınız. İş ve hizmet hayatınızda Pazartesi ve Çarşamba günleri güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelecek. Yakın çevrenizden güçlü gördüğünüz insanlardan destekler almayı da ihmal etmeyeceksiniz.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınıza ve kişisel gelişiminize dikkat etmeniz gereken Dolunaylardan bir tanesi. Özel hayatınızda almış olduğunuz kararların hayatınıza yansımalarını bu Dolunay zamanı görebilirsiniz. Hevesli, coşkulu, iyimser olacak kafanızın dikine gitmeyi sevecek yeri geldiğinde karşınızda duran insanlara karşı acımasız ve düşüncesiz hareket edeceksiniz. Bu dönem bacak ağrısı, huzursuz bacak sendromu, kalça bölgesi sıkıntı ve problemleri, çarpmalar, düşmeler, sakarlıklar, karaciğer rahatsızlıklarına karşı da dikkatli olmakta fayda olacak. Önemli haberler alacaksınız. Birinden hoşlandıysanız bunun karşılığını göreceksiniz Venüs’ün Jüpiter’le olan kavuşumu tam da Dolunay zamanı iş hayatınızda güzel gelişmeleri karşınıza getirecek. Beraber çalıştığınız insanlar varsa onlardan yana göreceğiniz güzel destekler yüzünüzü güldürebilir. Elinizin bollaşması söz konusu olabilir. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onların maddi konuları ile uğraşmak ama bunun sonucunda da güzel sonuçlar elde etmek de söz konusu olabilir.

Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor ikili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şanslı bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu dönem başlattığınız ilişkilerinizin karşılığını alabilirsiniz. Uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz, evliliğe adım atabilirsiniz, ortaklı işlerinizi büyütebilirsiniz, yeni ortaklıklara girişebilirsiniz, iş birliklerine kalkışabilirsiniz. Bir davanız varsa güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Taşınma ile ilgili konular önem kazanacak. Popülariteniz de artacak ve insanlar sizinle bir arada olmak isteyecekler.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar meslek hayatınız bu hafta önemli. Bu hafta iş hayatınızda halletmeniz gerekenler varsa bu konuların konuşulması evliyseniz eşinizin ailesi ile ilgili konularda alınması gereken önemli kararlar gündeminizde olacak. Pazartesi Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle çok çalışacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Kafanız çok hızlı çalışabilir üretmekten çalışmaktan verimli olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla daha fazla haşır neşir olacak onlarla girişilecek işlerde neler yapabileceğinizi daha net göreceksiniz. Sağlığınızı gözden geçirmeniz için de uygun bir dönem başlıyor.

Pazartesi ve Çarşamba özel hayatınızda ve parayla ilgili konularda destekli adımlar devreye girerken Perşembe Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve kadersel alanınızda oluşuyor. Kadersel bir döngü içindesiniz ve bu Dolunay’da bazı olayların iç yüzüyle karşılaşma potansiyeliniz yüksek. Bir işin iç yüzünü öğrenebilirsiniz ya da sizin dışınızda gelişecek bazı olayların hayatınıza, işinize ya da sağlığınıza yansımaları söz konusu olabilir. Bu dönem manevi yönünüz zorlanacak gibi görünüyor o yüzden tehlikeli yerlerden, durumlardan ve kararlardan mümkün olduğunca kaçının. Merhametsizlik duygusuyla baş etmeyi öğrenin ve kendi görüşlerinizde ısrarcı olmayın. Çünkü bu Dolunay bazı olayları açığa çıkartacak ama bu olayların sonucu da size yarayacak çünkü ne yapmanız gerektiğini çok net göreceksiniz. Venüs’ün Jüpiter’le olan kavuşumu özel hayatınızda, çocuğunuzla olan bağlantılarınızda güzel şans ve fırsatları karşınıza getirecek. Yatırımlarınız varsa turnayı gözünden vurabilirsiniz. Kendinizi birçok yönden beklenmedik alanlardan yana da şanslı görme potansiyeliniz var ama bunlar aynı zamanda Dolunayla aynı günde olduğu için kendinizi de riske atmamanız gerekiyor.

Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor. Bir yıl boyunca iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda fırsatlar yüzünüze gülebilir. Bu alanlarda fikirlerinizi hareketlendirebilir, işle ilgili konularda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz Yanınızda çalıştırdığınız insanlardan yana fırsatlı olacak bu dönem. İş değiştirmek, iş başvurularında bulunmak, yeni bir projeye başlamak anlamında da bir yıl boyunca destekli olacaksınız.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar uzak yerlerden gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle beraber aşk eviniz hareketleniyor. Hayatın tadını tuzunu keyfini çıkartmak isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Gezmek, dolaşmak, bilgiyi başka insanlara aktarmak, mesajlaşmak, flörtleşme sizin için önemli olacak. Sanatsal ve kreatif işlerinizde de kendinizi gösterebilir spora yazılmak ya da sanata, sinemaya, tiyatroya daha fazla vakit ayırmak istiyorsanız bunların da önem kazandığını görebilirsiniz. Eğitimin üzerine düşmek ön plana çıkabilir. Pazartesi ve Çarşamba ev, aile ve yuva alanlarınızda güzel destekleriniz var. Eviniz için yapacağınız harcamalar ya da atacağınız adımlar devreye girerken gücünüzü evinizi beraber paylaştığınız insanlar ya da ailenize karşı göstereceksiniz.

Perşembe günü Yay burcundaki Dolunay sosyal çevre alanlarınızı hareketli kılacak. Bu da bazı arkadaşlarınızla hevesli coşkulu planları devreye sokabilir. Onlarla olan ilişkilerinizde hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla olan ilişkinizi iyi idare etmeniz gerekecek. Acımasızlıktan ve merhametsizlikten uzak durun, bazı arkadaşlarınızın davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Bu dönem sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi kurmak önemli olsun. Venüs’ün Jüpiter’le olan kavuşumu maddi konular, sahip olduğunuz değerler konusunda çeşitli fırsatları karşınıza getirecek. Önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz ev sahibi olma, bir eşya alma, evinizi güzelleştirme, bir arsa arazi işine girme konusunda fırsatları yakalayabilirsiniz.

Perşembe günü tam da bu Dolunay zamanı bunu göreceksiniz harcamalarınız da hız kazanabilir. Pazar günü Jüpiter’in İkizler burcuna geçişiyle bir yıl boyunca aşk eviniz hareketli. Aşk hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Aşkı gündeminize almak aşkı doyasıya yaşamak, ilişkinizi yapılandırmak ya da hayatınızda bir insan varsa onunla beraber hayatın tadını tuzunu çıkarmak, sanatsal ve kreatif işlere kendinizi kaptırmak öne çıkacak. Çocuk sahibi olmak isteyenler için çocukla ilgili konu ve olayların hızlanması bir yıl boyunca yaşayacaklarınız arasında yer alıyor.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar bu hafta para ile ilgili konular gündeminizde. Alacak verecek dengesini iyi tutturmanız gereken haftalardan biri. Pazartesi Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanacak. Bir ay boyunca kendinizi yuvanıza, evinize, ev hayatınızda yapılması gerekenlere verebilirsiniz. Bu bir ay işlerinizi hemen halledip eve gelme arzunuz yüksek çalışabilir çünkü huzuru yuvanızda bulmaya çalışacaksınız. Pazartesi ve Çarşamba günleri gayet keyifli. Girişimcilikle ilgili satış, pazarlama konusunda işleriniz varsa bu konularda destekli olacaksınız.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay var. Kariyerinizde önemli bazı sonuçlar karşınıza gelebilir. Bazı işlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz ya da kariyerinizde iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız kişilerle bağlantıları kuvvetli tutmaya özen gösterin, güzel bazı şans ve fırsatların da karşınıza gelmesi söz konusu olacak. Anne tarafınızın konu ve olayları da öne çıkabilir. Evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konular da hassas olacak. Annenizin iş hayatı ya da sağlığı ile ilgili güzel gelişmeler de yüzünüzü güldürebilir. İşle, girişimlerinizle ilgili konularda yakın çevrenizden beklediğiniz haberler varsa Perşembe günü bu haberler gelebilir. Sosyal medya, eğitimle ilgili konular ve satış pazarlama alanlarında çok büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Perşembe ve Cuma gününü de bu anlamda kullanabilirsiniz.

Pazar günü Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle bir yıl boyunca emlak alım satım kiralama gibi işlerde şanslı olabilirsiniz. Kulaktan duyma bilgilerle, yakın çevrenizden aldığınız tüyolarla hareket edeceksiniz. Yatırımlarınız olacaksa Türkiye’nin komşu ülkelerine yapma arzunuz yüksek olabilir. Bunlardan yana da şans ve fırsatlarınız yüksek olacak. Bir arsa bir arazi ya da bir eşya satın alma konusunda fırsatlı bir dönem. Yuva kurmak isteyenler yuva kurabilirler evlerini taşıyabilirler uzun zamandan sonra nerede yaşamaları gerektiğine karar verebilirler. Kendinizi yuvanızda çok daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bir yıl boyunca Jüpiter’in İkizler burcundan geçişi bu alanlarda size kıyak geçecek, tadını çıkarın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın