Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ENERJİ ALANLARIMIZ DEĞİŞİYOR!

Ay Koç burcunda iken haftaya giriş yapıyoruz o yüzden girişimlerimiz, acelecilik, sabırsızlık ve kafamızdaki planları hemen harekete geçirme arzusunun yüksek olduğu aynı zamanda liderlik yapmak ve öncü olmak istediğimiz haftalardan bir tanesi olacak. Bu hafta duyularımız ve duygularımız biraz hassas olabilir, baş ağrılarına dikkat etmemiz gerekebilir. Baş bölgesini özellikle rüzgârlı bir yerdeysek iyi korumamız gerekiyor. Gözler, kulaklar, sinüs boşlukları da bu hafta önemli olacak baş ağrıları, migren tetiklenmelerine dikkat edelim.

Merkür’ün Kuzey Ay düğümleriyle olumlu açısı iş ve ticari faaliyetlerimizde bir hızlanmanın devrede olacağını gösteriyor. Aynı zamanda Mars ve Plüton arasında Pazartesi günü olumlu bir açı gerçekleşecek. Bu da sadece kendi hayrımız için değil toplumun hayrına bazı konu ve olayları çok daha rahat ele alacağımız, ağır yük, ağır fiziki işlemler gerektiren işlerimizde hızlı ilerlemeler kaydedeceğimiz ve kendi gücümüzü de etkin kullanacağımız haftalardan bir tanesi olduğunu bize gösteriyor.

Salı günü Merkür’ün Uranüs’le üçgeni icatları, keşifleri yeni olasılıkları karşımıza getirebilir. Farklı, sıra dışı, orijinal olan her şeyden çok çabuk etkilenebiliriz. İş konuşmaları ve görüşmeleri varsa bunlarda güzel sonuçlar alma olasılığımız da yüksek görünüyor. Özellikle iş ve ticaretle bağlantılı her tür konuda Merkür Uranüs’ün olumlu açıları aslında gayet olumlu etkileri bize taşıyacak.

Perşembe günü Venüs’ün Jüpiter’le bir üçgeni devrede. İlişkiler anlamında da bu hafta bize göz kırpıyor. Sevdiğiniz insana aşkınızı ilan etme aynı zamanda birilerinden haber bekleme, ilişkilerle hayatımızın güzelleşmesi ve estetikle ilgili konu ve olaylarda kendimizi mutlu, iyimser hissetme gibi etkiler devrede olacak. Basın yayıncılıkla bağlantılı bir işiniz varsa güzel sonuçlar alınabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Mars, 29 derece aneritik derecelerde dolaşırken kontrolü ele almak çok da kolay olmayabilir. Durma enerjisi devrede olurken, maddi konularda, doğayla ilgili alanda zorlanmalar, afetler, sorunlarla karşılaşabiliriz. Harekete geçmek kolay olmayabilir. Perşembe Cuma günü para ile ilgili konularda ve finansal yönden bazı zorlanmalar oluşabilir.

Cumartesi günü Mars ikizler burcuna geçiyor, Mars karar vermekle bağlantılıdır. Tepki vermekle, adımlarımızı nasıl atacağımızla, nasıl, harekete geçeceğimizle, yaşam mücadelemizi nerede ortaya koyacağımızla ilgilidir. Mars Boğa burcundayken aşağı yukarı bir buçuk aydan beri daha çok para ile ilgili konularda ekonomik yönden huzursuzluklarla, cebimize giren parayla, hayatımızda istikrar sağlamak, güven sağlamak gereken alanlarda mücadelemizi verdik. Harekete geçmekte, tepki vermekte zorlandık. Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber hareketleniyoruz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, ticaret, ulaşım, lojistik alanları, gazetecilik, radyo-televizyon ve eğitim konuları, eğitmenlik, öğretmenlik aynı zamanda ticari faaliyetlerle alakalı alanda gücümüzü, uğraşılarımızı ve mücadelemizi ortaya koyacağımız bir dönem başlıyor. Tepkilerimizi daha çok fikirsel olarak, konuşarak, anlatarak vereceğiz. Mesela kolay kolay hiçbir şey beğenmeyebiliriz, bizimle aynı görüşte olmayan insanlara fikirlerimizi sunarken biraz daha Marsiyen tartışmacı tavırlarla bunu yapabiliriz. Çenemiz konuşacak yani çenemiz anlatacak, çenemiz kavga edecek kendi kendine çenemiz tartışmalara girecek o yüzden olur olmadık yerlerde konuşurken, bir şeyleri ifade ederken dikkatli olmakta fayda olabilir. Hem enerjimizi buraya harcamaya başlıyoruz hem bu alanda bazı tartışmalar, sorunlarla karşılaşma potansiyelimiz yüksek. Komşu ülkelerle ilişkilerimiz ve yakın çevre bağlantılarımız bu dönem önem kazanıyor. Bazı ülkelerle olan ticari faaliyetlerimizin hızlanacağını söylemek yanlış olmayacaktır ama zaman zaman Mars’ın alanları tetiklendikçe de bu alanlarda bazı konu ve olaylar devreye girecek. Açık fikirli olabiliriz, acentaların, iç turizm hareketlenebilir. Web tasarımcılığından tutun ofis çalışanlarına ve yöneticilerine, verilerin arşivlenmesi alanına kadar her tür konunun hareketli olacağı zaman zaman bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşacağımız bir dönem olabilir. Asparagas haberlerin, dedikoduların çok fazla yayılacağını, bunların sonucunda da bazı kavgaların devrede olacağını söyleyebiliriz. Akrabalar, kardeşler yakın çevremizde kim varsa onlarla da mücadelelerimiz bu dönem hızlanabilir. İkizler burcu gezmek, dolaşmak demek. Demek ki gezeceğimiz, dolaşacağımız, fikirlerimizi insanlara yaymak isteyeceğimiz bazen eyleme geçmekten ziyade bütün bu girişimlerin fikirlerde kalacağı bir zaman dilimi olacak.

Bu tarihleri bir kenara not edin 4 Mart ve 23 Nisan 2021’de yine bu dönemde Mars İkizler burcunda hareket ederken neler yaşamıştınız işte bu konu ve olaylar yeniden hayatınıza hakim olmaya başlayacak.

Mars İkizler burcunda aslında mücadeleci yönlerimizi de ön plana çıkaracak. Bir kere sağlık alanında çift organlar, omuzlar, kollar aynı zamanda göğüs bölgesi, solunum yolları, akciğerleri de bu işin içerisinde katabiliriz bu alanlarda sıkıntı ve problemlerle karşılaşma, ameliyatların ya da mücadelenin bu alanlarda verilmesi gibi etkiler devreye girebilir. Hatırlarsanız 2020 yılında pandemi ilk çıktığı dönemde çok fazla gezegen Merkür Venüs hep İkizler burcunda ve zaman zaman gerilemekteydi ve Kuzey Güney Ay düğümü de İkizler burcunda, İkizler ve Yay hattındaydı. 30 Ekim’e kadar hem hareketliliğimiz artacak hem de alerjilere, sinir sistemine, solumaya, nefes almaya ekstra özen gösterelim. Yine bu dönem ateşli ve enfeksiyonel hastalıklar en çok bu saydığım bölgeleri etkileyecek.

Pazar günü de Merkür’ün Neptün’le bir karşıt açısı devrede olacak o yüzden girişimlerimiz konusunda dikkatli olmaya özen gösterelim. Hafta sonu spekülatif etkilere, başkalarının söylediklerine kapılmaya açık olabiliriz Haftamızı da Merkür Neptün karşıtıyla kapatmış olacağız.

15 – 21 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta sizin için coşkulu ve hareketli haftalardan bir tanesi. Yerinizde duramayacaksınız, etrafınızdan çok güzel haberler alabilirsiniz. Eviniz, aileniz, yuvanızla da alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir bu hafta ve yapılması gereken önemli işleriniz, iş hayatınızda ele alınması, tamamlanması gereken konular varsa, para ile ilgili bağlantıya geçmeniz gereken insanlar varsa Pazartesi ve Salı günleri bu konuları takip etmeye çalışın, gökyüzünde güzel enerjiler olacak. İş hayatınızda hayata esnek gözlerle bakacak değişimleri çok kolay hayatınıza alacaksınız. Pazartesi ve Salı günleri işle ilgili konularda beklediğiniz para haberini çok rahat bir şekilde gelebilir. Aşk hayatınızda da güzel haberler var çünkü bu dönem elinizi attığınız her türlü işte destekleniyorsunuz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bu dönem aranızda su sızmayabilir ve ilişkinizin sizi geliştirdiğini, bir üst noktaya taşıdığını ya da sevdiğiniz insanın sizi mutlu ettiğini düşünebilirsiniz. İlişkilerden yana beklediğiniz haberler Perşembe günü karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insanla beraber hareket edecek, özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri para harcamalarına açık olacaksınız.

Cumartesi günü Mars İkizler burcuna geçiyor, iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, eğitim, seyahatler ve iç pazara yönelik atacağınız adımlar hareketlenmeye başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılar hızlanırken çok çabuk sinirlenebilir, kızabilir herkes sizin gibi davranmadığında sizin gibi tepki vermediğinde bu tepkilerinizi çok rahat onlara yansıtabilirsiniz. Akrabalarınızla, komşularınızla bu dönem iyi geçinmeye özen gösterin çünkü fikirsel olarak insanları fişeklemeye biraz hareketlendirmeye de ihtiyacınız olacak. Sosyal medya da dahil olmak üzere iletişime dayalı her türlü işinizde artık gücünüzü, uğraşılarınızı ortaya koymaya başlayacaksınız. Kimseyle bu dönem tartışmalara girmeyin, dedikodu yapmayın, asılsız konulara çok da fazla itibar etmeyin.

Pazar günü sağlıkla ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin, biraz yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Gündelik hayatınızın ritminde de kafanız karışık, kararsız olabilir. Yine iş hayatında alacağınız bazı haberler yanınızda çalıştırdığınız insanlardan yana hayal kırıklıkları yaşanabilir.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftanıza isteksiz enerjilerle giriş yapabilirsiniz. Birkaç gün boyunca şartları ve durumları zorlamamaya özen gösterin. Sizin için Çarşamba gününden sonrası çok daha rahat akacak ama Pazartesi, Salı günleri eğer bir şirket ya da bir kurumda çalışıyorsanız kendi halinizde olabilir, işlerin üzerine odaklanabilirsiniz. Kafanızda bir sürü planlar var ve bu planları hareketlendirmek isterken genel itibariyle çok beklemiş olabilirsiniz ama bu beklediğinize değdiğini fark edeceksiniz.

Bu hafta önemli girişimlerin sizi hızlandırması ve sadece kendi hayrınıza değil diğer insanların da işin içerisinde olması sizi çok mutlu edebilir. Salı günü fikir ve düşünceleriniz özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlantıları kuvvetlendirecek. Sanatsal ve kreatif işlerinizde kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu dönem içerisinde önemli iş birlikleri, konuşmalar devreye girebilir. Aşk hayatınızda da tam da böyle istediğiniz ve düşündüğünüz gibi bazı etkiler altında olacaksınız. Kreatif, sanatsal işler ve koşturmalar, sportif faaliyetler konusunda da Pazartesi ve Salı günleri fazlasıyla destekleniyorsunuz. Ev, aile ve yuva alanlarınızda mutluluğunuzu kimse bozamaz. Özellikle baba tarafınızdan alınacak güzel haberler, ailenizdeki bir ebeveyninizin iş hayatında yaşadığı güzel gelişmeler sizi de çok mutlu edebilir. Evinizde misafir ağırlamak, sevdiklerinize kapılarınızı açmak bu haftanın konularından olacak.

Bu hafta başında aynı zamanda 19 Kasım’da oluşan tutulma noktaları da tetikleniyor, hayatınızda önemli kararları da almak durumunda kalacaksınız. Cumartesi günü Mars İkizler burcuna geçiyor, yaklaşık 7 ay boyunca burada hareket edecek. Yani 30 Ekim’e kadarki dönem para ile ilgili konular ticari faaliyetler, iletişim ve ulaşım, eğitim ve radyo televizyonculuk, yayıncılık ile alakalı konularda kendi gücünüzü, mücadelenizi ve tepkilerinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Keza bu alanlara kısa vadeli planlara, yolculuklara, eğitimlere daha fazla para harcayacağınız gibi para ile ilgili konularda da mücadeleci tavrınızı takınacaksınız.

Pazar günü ilişkiler ve özel hayatınız özelinizde bazı hayal kırıklıkları devreye girebilir. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin fikirleri aşk hayatınıza olumsuz yansıyabilir ya da sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengesizlik kafanızı karıştırabilir.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız öncü aktif planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta gerçekten sizin için önemli, Çarşamba gününe kadar yerinizde duramayacak önemli aktiviteler ve organizasyonlar içerisinde yer almak isteyeceksiniz. Pazartesi girişimleriniz konusunda hayatın parasal yönden sizi desteklediğini görebilirsiniz. Uğraşmanız, araştırmanız gereken konular varsa bu araştırmaya kalkışma, o işin içerisine girmek anlamında Pazartesi ve Salı günü sizi fazlasıyla destekliyor.

Salı günü aile hayatınızda esnek tavırlarla hareket edeceksiniz önemli bir mevzu gündeme gelebilir ve bu mevzuda neler yapacağınızı çok net bir şekilde görebilirsiniz. Anlaşma yapmak, emlak alım satım, kiralama gibi işleriniz varsa Salı günü bu işleri yapmak için de uygun koşulları karşınıza getirecek. Diğer taraftan yakın çevrenizle olan insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkiler ve geri bildirimlerle iletişime ya da satış, reklam, tanıtım, pazarlamaya dayalı her türlü işinizde güzel kapılar açılacak. Bu anlamda Perşembe günü sizi fazlasıyla destekleyecek. Önemli bir işle uğraşma ya da bir iş projesinin karşınıza gelme olasılığı yüksek. Akraba ve arkadaşlarla geçirilecek güzel vakitler hafta sonuna doğru hayatınızı renklendiriyor.

Cumartesi günü Mars sizin burcunuza geçiyor, önünüzdeki dönem çok koşturacak, çok uğraşacak aynı zamanda hareketli bir sürece gireceksiniz. Bu dönem içerisinde sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Sinir sisteminiz çok aktif olacak. Duyacağınız, alacağınız haberler karşısında hemen tepki verebilir diğer insanlarla tartışmalara girebilir ya da kendi fikirlerinizi diğer insanlara dayatmak isteyebilirsiniz. Bu süreç içerisinde sinir sisteminizi sağlam tutun, sağlıkla ilgili konular, nefes alma ile alakalı konu ve olaylar alerjiler ve omuzlar, kollar ile ilgili alanda bazı sıkıntı ve problemler devreye girebilir. Sosyal çevrenizden aldığınız güçle çok hareketleniyorsunuz. Aslında hayatınızda harekete geçmek istediğiniz alanlarda çok aktif bir şekilde ön plana çıkacaksınız bu dönem içerisinde. Bütün hazırlıklarınızı 30 Ekim’e kadar tamamlamaya özen gösterin. Çünkü 30 Ekim’de Mars sizin burcunuzda bu alanda gerilemeye başlayacak.

Pazar günü fikirsel olarak çok çabuk etkileneceksiniz aynı zamanda ev ve aile hayatınızda yapacağınız bir konuşma, bir tartışma hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir ya da kafanızın evle ilgili girişimlerde karmaşık hassas ve karışık olduğunu fark edebilirsiniz. Tavsiyesini aldığınız birçok insan kafanızı karıştırabilir ve bu dönem aslında karar vermeniz gereken çok şey varken başka insanların söyledikleri hem kafanızı hem de midenizi bulandırabilir. O yüzden başkalarına güvenmek ve onlardan gelecek haberleri kendi hayatınızda öne almak yerine kendi değer yargılarınıza güvenmeyi ihmal etmeyin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, kariyer ve meslek alanlarınızda ve göz önünde olacağınız ortamlarda kendi lider gücünüzü, öncü gücünüzü ortaya çıkarmak istiyorsunuz. İş toplantılarınız varsa Pazartesi ve Salı günleri atik ve iş bitirici olacaksınız başkalarının söylediği çok da umrunuzda olmayabilir, her şeyi siz yönetecek kafanızdaki yenilikleri insanlara aktarmanın yolunu bulacaksınız. Pazartesi ve Salı günleri gerçekten de güzel gelişmelere gebe, sevdiğiniz insanın özel hayatınızdaki kişinin hayata dair ya da yapmak istediklerine dair verdiği bir kararı desteklemeniz çok ama çok önemli olacak. Sosyal çevrenizdeki insanlarla girişilecek ortaklıklar ve iş birliklerinde gücünüzü tam gaz ortaya koyacaksınız. Yakın çevre bağlantılarınız ve iletişimsel işlerinizde ise çok güzel gelişmeler, konuşmalar ve toplantılar karşınıza gelebilir. Bu anlamda Salı günü size göz kırpıyor. Perşembe günü ise para ile ilgili konularda güzel haberler alacaksınız. İşlerinizin, koşturmalarınızın karşılığını maddi yönden almak istiyorsanız Perşembe günü çok güzel bir fırsatın karşınıza gelme olasılığı var. Bu dönem bir iş bağlantısı ama parayla bağlantılı bir iş karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçmesi kariyer alanlarınızda bir içe çekilmeyi gündeme getirebilir ya da bilinmedik sularda gücünüzü ortaya koyuyor olabilirsiniz bu dönem içerisinde. Diğer taraftan Mars’ın bu alanınızda hareket ediyor olması zaman zaman yönünüzü kaybetmenize, hızlı çıkışlarda bulunmanıza, tartışmalara neden olabilir, diğer insanlarla olan bağlantılara dikkat edin. Annenizin kardeşleri, akrabalarınız ya da yakın çevrenizdeki insanlar anne tarafındaki insanlarla girişilecek bazı mücadeleler bu süreçte karşınıza gelebilir. Yurtdışı bağlantılı birtakım işleriniz varsa bu işlerle daha fazla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Partnerinizin ya da eşinizin sağlığı ya da işiyle ilgili konular Mars’ın İkizler burcunda hareket ettiği sürece karşılaşacağınız olasılıklardan birkaçı. Bu dönem tepkilerinizi kontrol etmek çok da kolay olmayabilir o yüzden kiminle konuştuğunuza, fikirlerinizi kime yaymak istediğinize, kiminle tartıştığınıza dikkat edin.

Pazar günü fikirsel olarak çok çabuk etkileneceksiniz, tanımadığınız insanların hayata bakış açısı ya da sizi yönlendirmeleri işle ilgili konularda yanılgılara ve aldanmalara neden olabilir. O yüzden çevrenizdeki insanlara bir şey danışmadan önce, önce kendi değer yargılarınızı ve sezgilerinizi ön plana çıkarmaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, uzaklardan alınacak önemli haberler, seyahatler ve yurtdışı bağlantılı işler bu haftanın konusu bunlar olabilir. Kendinizi geliştirdiğiniz, hayata güvenle baktığınız, öğrenmekten mutluluk duyduğunuz bir dönem, bu hafta da bu alanlardan yana şans ve fırsatlarınız kuvvetli görünüyor. Hayata karşı duruşunuz oldukça güvenli, kendinize güveniyorsunuz para kazançlarınız konusunda ne yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz bu anlamda Pazartesi ve Salı günleri hayat size göz kırpıyor. Kariyerinizde ve işinizde altından kalkamadığınız, uğraşmak durumunda kaldığınız bir işi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bazı işlerin derinine gitmek, o işlerle ilgili konularda araştırmalar yapma, fiziki gücünüzü bu alanlarda ortaya çıkartmak anlamında bu hafta destekleniyorsunuz.

Salı günü bu anlamda güzel çünkü Salı günü para ile ilgili konularda çok güzel, esnek birtakım şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Elinize bir para geçebilir, parasal bir işi değerlendirebilirsiniz, uzun zamandır beklediğiniz bir paranın haberi gelebilir ya da bir işle uğraşacaksanız bu işin muhasebe ve parasal kısımlarına odaklı olabilirsiniz.

Perşembe günü çok keyifli, seyahate gitmek sevdiklerinize vakit ayırmak ve daha çok kendinize zaman yaratabileceksiniz. Medya ile uğraşıyorsanız, radyo televizyonculuğa dayalı birtakım işleriniz varsa, program yapıyorsanız ya da kendinizi göstermek istediğiniz alanlar varsa Perşembe günü bu alanları çok rahat bir şekilde kullanabilir yine eğitimsel işlerinizde de istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber 30 Ekim’e kadar arkadaşlarınız ve sosyal çevre anlarınızda kendi gücünüzü ve uğraşlarınızı ortaya koymaya başlayacaksınız. Burada aslında diğer insanları organize etmek, fikirlerinizle onları etkilemek, planlar yapmak, aktiviteler, davetler, organizasyonlarda bulunmak bu organizasyonlara yakın çevrenizi ve eğitimsel konuları dahil etmek önem kazanabilir. İşten elde edilen gelirleriniz artarken bu dönem aynı zamanda harcamalara da maruz kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak, iletişim halinde olmak, zaman zaman onlara patronluk taslamanıza ve kararsızlıklar yaşandığı noktada da bazı kavgalara ve tartışmalara neden olabilir, Mars’ın İkizler burcundaki yolculuğu sırasında bu etkiye dikkat etmeniz gerekecek.

Pazar günü para ile ilgili konulara dikkat edin çünkü yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Kolay aldanabilirsiniz. Sosyal medya ya da internet üzerinden alışveriş yapacaksınız kandırılmalara, hacklenmelere mümkün olduğunca açık olun. Aslında bu Merkür Neptün karşıtlığı para ile ilgili konularda doğru kararlar alamayacağınız anlamına geliyor. İhtiyaçlarınızı yanlış belirleyebilirsiniz. O yüzden hafta sonuna doğru para ile ilgili konularda yanıltıcı etkilere dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, parasal işlemler bu alanda atılması gereken önemli adımlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Elinize bir miktar para geçebilir ve bu parayı nasıl kullanmanız, nereye yatırım yapmanız gerektiğine dair önemli kararlar alabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri fazlasıyla destekleneceksiniz. Çocuğunuz varsa onun eğitimi ya da çocuğunuzun hobileri, uğraşması gereken alanlarda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz bir insan varsa onun keyif alacağı ya da onun hayatını güzelleştirecek önemli birtakım adımlar bu Pazartesi devreye girebilir. Sanatsal ve kreatif işlerle uğraşıyorsanız bu dönem çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Salı günü hayata bakış açınız fazlasıyla esnek olacak, fikirlerinizle insanları etkilemesini başaracaksınız. Önemli bir toplantı, bir anlaşma söz konusu olursa Salı gününe denk getirmeye özen gösterin. Herkes sizin söylediklerinizi dikkate alacak ve kendinizi geliştirdiğiniz alanların neler olduğunu çok net göreceksiniz. Çok uzun zamandır üzerinizde birtakım değişimler var, bu değişimleri işinize, gücünüze, sevdiklerinize yansıtmasını bileceksiniz.

Perşembe günü de çok şanslı, geri planda durduğunuz ama bir yandan da ruhen kendinizi beslediğiniz alanlarda yurtdışı bağlantılı işlerde çok güzel parasal sonuçlarla ve istediğiniz tarz şahıslarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Perşembe günü civarı dualarınızı ihmal etmeyin ama dua ederken rüyalarınıza dikkat edin rüyalar size yol gösteriyor olacak ve spiritüel olarak, ruhsal olarak önemli aydınlanmalar, mucizevi olaylar yaşayacak ve bunların sonucunda ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacaksınız.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber 30 Ekim’e kadar gücünüzü ve uğraşılarınızı kariyerinizde, meslek hayatınızda ve iş ortamlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Bu alanda önemli fikirleri patronlarınıza aktarmak, çalışma arkadaşlarınızı organize etmek, fikirlerinizle ön plana çıkmak önemli olurken, bu dönem tartışmalardan ve fikir kalabalığından, dedikodulardan mümkün olduğunca uzak durun. Özellikle patronlarınızla tartışmalara girmemeye de özen gösterin. Burası anne alanınız olduğu için annenizle olan bağlantılar da hızlanabilir gücünüzü ve emeğinizi daha fazla annenize harcamak durumunda kalabilirsiniz bu dönem içerisinde ya da onunla girişeceğiniz birtakım ağız dalaşı, mücadeleci birtakım tartışmalar aranızdaki ilişkilerde zaman zaman gerilimleri de karşınıza getirebilir. Kafanız hızlı çalışacak, kariyerinizde ve iş hayatınızda bir çözüm arıyorsanız bu dönem kendinizi göstereceksiniz.

Pazar gününe dikkat, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanın hareketleri sizi mutsuz edebilir. Bu dönem sevdiğiniz insanın fikirleri sizi aşağıya çekebilir ya da önemli konularda sizi yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz. Aldanmalar, aldatılmalar aynı zamanda yanlış bazı girişimler konusunda hafta sonuna dikkat edin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, bu hafta özel hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Konuştuğunuz görüştüğünüz birileri varsa hemen hafta başında Pazartesi ve Salı günü sevdiğiniz insanla vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Özgür tavrınızla hareket etmek isteyeceksiniz ya da karşı tarafın bu aralar her şeyi kendi yapmak istediği ya da özgürlüğüne düşkün olduğu bir zaman dilimi de olabilir. Karşı tarafın üzerine çok gidip onu sıkmadığınız müddetçe bu hafta ilişkilerden yana çok ciddi problemlerle karşılaşmayacaksınız.

Pazartesi ve Salı günleri sizi destekleyen günler. Pazartesi günü para ile ilgili konular, ev hayatınız için yapacağınız harcamalar, alışverişlerle ilgili konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Aile hayatınızda, yuvanızda değişmesi ve dönüşmesi gereken önemli konularda da güzel destekler göreceksiniz. Salı günü önemli, geri planda durduğunuz işlerinizde hayat size gülümseyecek. Hayata bakış açınızda, düşüncelerinizde, fikirlerinizde her şeyin nasıl da değiştiğini fark edeceksiniz. Spiritüel alanda konuşmalarınız ve görüşmelerinizde insanları fazlasıyla etkileyebilirsiniz bu dönem içerisinde. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanda da şanslarınız ve fırsatlarınız yüksek olabilir.

Perşembe günü sosyal çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla destekleyecek. Sevdiğiniz insanla arkadaş ortamlarında vakit geçirebilir önemli bir partiye ya da bir aktiviteye katılabilirsiniz. Kalbiniz boşsa, yeni ayrıldıysanız bu aralar aşkı bulmayı düşünüyorsanız sosyal çevrenizdeki insanların size tanıştıracağı çok hoşunuza gidecek bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Konu ne olursa olsun sosyal ortamlarda ve çevrelerde keyfinize diyecek olmayacak.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle beraber 30 Ekim’e kadar seyahatler, ticari faaliyetler, yurtdışı bağlantılı işler, hukuki konularda uğraşılarınız ve gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Eğitim alanlarınızda da mücadelenizi ön plana çıkabilirsiniz ama bu dönem fikirlerinizle etrafınızdaki insanları fazlasıyla etkileyeceksiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla zaman zaman tartışmalar fikir ayrılıkları devreye girse bile bu dönem kendinizi geliştirmek ve öne çıkarmak istediğiniz alanlarda hareketli, aktif ve dinamik olacaksınız. Hayatınız çok hızlanacak, seyahatleriniz de çok artacak. Eşinizin yakın çevresiyle bu dönem bazı fikirsel anlaşmazlıklara, tartışmalara girmemeye çalışın. Bu tartışmalar zaman zaman legal konulara dönüşebilir, o yüzden etrafınızdaki insanlara kendi fikirlerinizi anlatırken buna da dikkat edin. Pazar günü biraz nane molla olabilirsiniz, fikirleriniz karmaşık, kararsız olabilir. Beraber çalıştığınız insanların sizi yanlış yönlendirmesi, kafanızı karıştırması hafta başına isteksiz enerjilerle başlamanıza neden olabilir. Hafta sonu kendi değer yargılarınızdan şaşmayın.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, bu hafta koşturmalarınızın yüksek olduğunu görecek ve ele almanız gereken konularda sabırsız etkilerle hareket edeceksiniz. İşle ilgili biriken çok konu olabilir ya da işinizle ilgili kafanızda belirlediğiniz bazı konular olabilir. Bu hafta bütün bu konuları harekete geçirmek anlamında sizi destekleyecek. Pazartesi günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber atacağınız adımlarda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Mesela tatildeyseniz bu dönem önemli haberler uzak yerlerden gelebilir ya da tatilde çok ama çok eğlenebilir hem tatil yapıp hem halletmeniz gereken işleriniz varsa bütün bu işleri gayet güzel bir şekilde ele alabilirsiniz.

Salı günü sosyal çevrenizdeki insanlarla aranızda güzel bir bağ kurulacak. Önemli bir konuşma, görüşme, bir anlaşma devreye girebilir. Bir organizasyon ya da davet işiniz varsa bu işlerden yana da keyfiniz yüksek olacak. Sosyal çevre ortamlarında tanıştığınız bir insanla aranızda güzel bir bağ kurulabilir, ikili ilişkilerde özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Perşembe günü kariyer hayatınızda çok güzel bir sonuç karşınıza gelecek. Almak istediğiniz önemli haberler varsa bu haberlerin size ulaşması, kendinizi patronlarınıza ve üstlerinize gösterme istediğiniz sonuçları elde etme anlamında iş hayatınızın sonuçlarını alabilirsiniz.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber 30 Ekim’e kadar enerjinizi ve uğraşılarınızı ortak para alanlarınıza harcayacaksınız. Bu dönem vergilerle, kredilerle uğraşabilirsiniz, bir borcun altına girmek için harekete geçebilirsiniz. Borcunuz varsa kafanız çözüme yönelik çalışabilir nereden ne yapabilirim konularını hızlandırabilirsiniz. Bu dönem çok fazla eller, kollar, çift organlar ve aynı zamanda akciğerler solunum yolları ile ilgili konularda ameliyat olacaksanız aciliyeti yoksa mümkün olduğunca erteleyin çünkü alerjilerinizin arttığı da bir dönem olacak. Ama daha çok eşinizin ya da partnerinizin parasal konularda mücadele ettiğini görme potansiyeliniz var.

Pazar gününe dikkat edin sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız arasında yaşanacak bir olay gerginliğe neden olabilir. Sevdiğiniz insanı bu aralar çok dinliyorsanız yanıltıcı etkiler onun tarafından gelecek. Bir arkadaşınıza, yapacağınız bir işe dair söyledikleri üzerinizde olumsuzluğa neden olabilir o kişinin ya da sevdiğiniz insanın aşkla baktığını size mutluluk veren bir insanın yanıltıcı söylemlerine ya da yanıltıcı bazı ifadelerine karşı hafta sonu dikkat edin.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, keyif dolu haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta keyfinize, size mutluluk veren konulara daha fazla yer verebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa o insanla vakit geçirmek ya da spor yapmak, kendinizi dışarıya atmak, hobilerle ilgilenmek, sinemaya, tiyatroya gitmek anlamında Pazartesi ve Salı günü sizi rahatlatacak. Haftaya biraz daha marjinal ve farklı başlamanızı sağlayacak. Pazartesi ve Salı günleri güzel keyifli etkileşimler var. İş hayatınızda bir sürü kağıt işi birikmiş olabilir ya da muhasebe tarzı işlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer böyle işleriniz varsa bütün bu işleri ele almak anlamında Pazartesi günü derine inmeniz, iyice araştırma yapmanız gereken alanlarda destekli olacaksınız. Spor yapıyorsanız bu dönem gücünüze güç kattığınız da bir dönem olacak o yüzden sportif faaliyetleri de hızlandırabilirsiniz.

Salı günü iş ve kariyer alanlarınızda güzel bir anlaşma ve bir iş birliği devreye girebilir. Bu ara hayata esnek adımlarla yaklaşmanız, bakış açınızı farklı alanlara çevirmeniz gerektiğini size gösterecek ve iş hayatınızda farklı ve diğer insanlardan biraz daha ön planda olarak işlerinizi çok rahat bir şekilde gözler önüne sereceksiniz ve bu alanda da güzel birtakım anlaşmalar ve sözleşmeler devreye girebilir.

Perşembe günü uzak yerlerden gelecek güzel haberler, yeni bir seyahat planını devreye sokabilir ya da sevdiğiniz insanın hayatında yaşanacak güzel gelişmeler sizin hayatınızda olumlu yansıyabilir. Çocuğunuz varsa bu dönem onun bolca gezdiğini, eğitimle ilgili konulara daha fazla vaktini harcamak istediğini ya da bununla ilgili fikirlerini düşüncelerini sizlerle paylaştığını görebilirsiniz. Ama bu dönem daha çok konuları ciddiye almaktan ziyade biraz daha hayatın akışına kendinizi bırakmakla alakalı olacak.

Cumartesi günü itibariyle 30 Ekim’e kadar enerjinizi uğraşılarınızı ve gücünüzü ikili ilişkiler ortaklı işler ve iş birlikleri alanında göstermeye başlıyorsunuz. Mars’ın burada hareket edişi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ortaklarınızın üzerinde ya da hayatınızı paylaştığınız kişinin üzerinde, partnerinizin üzerinde göstermek istediğinizi gösteriyor. Aynı zamanda fikirlerinizle insanları etkilemek istediğiniz de bir dönem. Mücadeleci yönünüzü ön plana çıkaracaksınız ama bu süreçte partnerinizle, eşinizle bazı tartışmalara girmemeye ya da tartışmaları uzatmamaya özen göstermelisiniz. 30 Ekim’e kadar legal konuları sıkı tutmanız gerekiyor. Bazı arkadaşlarınız ve özellikle ortaklarınızla aranızda da bazı sürtüşmeler de yaşanabilir. Rekabetçi bir süreç olacak, kendinize ön plana çıkaracak ve fikirlerinizi insanlara yaymak isteyeceksiniz.

Pazar günü dikkatli olun göz önünde olacağınız ortamlarda kafa karışıklığı, belirsizlikler ve kararsızlıklar karşınıza gelebilir. Bu ara yaptığınız işlerde ailenize danışırsanız sizi yanlış yönlendirmesi ya da aldanma gibi etkiler devrede olacak. Bu yüzden emlakla, araziyle, yer değiştirmeyle ya da ailevi konuda verilecek önemli bir kararda Pazar günü mümkün olduğunca adım atmayın, önümüzdeki haftaya saklayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, ev, aile ve yuva alanlarınızda kendinizi gösterecek ve aynı zamanda hem bağımsız hem de iş bitirici tavırlarınızla haftanızı başlatacaksınız. Pazartesi ve Salı günü gökyüzünde gerçekten çok keyifli etkileşimler var. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda destekli olacaksınız. Aynı zamanda parasal konularda da istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Perşembe günü aile hayatınıza güzel bir paranın gelmesi ve bu para ile beraber elinizin bollaşması, harcamalara, alışverişlere yönelmeniz söz konusu olabilir. Aile hayatınızda da ebeveynlerinizden gelecek bir haber de size bu mutluluğu yaşatabilir ve harcamalarınızı hızlandırabilirsiniz. Hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Diğer taraftan önemli eğitimsel işleriniz ve bitirmeniz gereken konular varsa işte bütün bunları ele almanız gereken bir hafta başı olacak. Spor yapıyorsanız şartları ve durumları sonuna kadar zorlayabilirsiniz ama bu dönem kafanızdaki planları hareketlendirmek ve sadece kendinizi düşünmeden hareket etmek size fazlasıyla yarayabilir. Perşembe günü aile ortamlarınızda çok keyifli etkileşimleriniz var.

Salı günü ise uzak yerlerden gelecek haberlerle işinizde istediğiniz aradığınız anlaşmaları sözleşmeleri yapabilirsiniz. Salı günü gerçekten güzel bir şans ya da bir fırsat karşınıza gelecek.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle beraber 30 Ekim’e kadar enerjinizi, mücadelenizi ve gücünüzü iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda harcamaya başlıyorsunuz. İşinize gücünüze daha fazla vakit ayırabilirsiniz bu dönemde. Enerjinizi işle ilgili konulara, anlaşmalara, görüşmelere kaydırabilirsiniz, önemli anlaşmalar yapmak üzere hareketlenebilirsiniz. İşinizle alakalı konularda kısa vadeli planlar ya da kısa vadeli yolculuklar yapabilirsiniz ama konu ne olursa olsun sağlığınıza da gereken özeni göstermeniz gerekecek. Eller, omuzlar, kollar aynı zamanda akciğerler, solunum yolları alerjiler bu dönem ekstra tetiklenebilir. Sinirsel gerginliklere de hazır olmanız gerekecek. Sinirsel gerginlikleri kontrol etmek için çok çalışıyorsanız ya da hayatın akışının hızlandığını hissediyorsanız zaman zaman mola vermeyi ve duraklamayı da ihmal etmemelisiniz. Pazar günü fikirsel olarak çabuk yanılma ve kandırılma etkisine karşı dikkat edin. Uzak yerlerde, seyahatlerde tatilde tanımadığınız ortamlarda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız özellikle ticari faaliyetlerde bulunacaksanız ya da önemli bir karar verecekseniz Pazar günü destekli olmayacaksınız.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, iletişimsel işlerinizde güçlü, öncü, lider taraflarınızı ön plana koymak isteyeceksiniz. Bu aralar iletişime, yazmaya, çizmeye, eğitime, gezmeye, dolaşmaya aynı zamanda iletmeye dair her türlü işinizde güç sizden yana. Yakın çevrenizdeki insanlardan da fazlasıyla destek gördüğünüz bir zaman dilimi ve bu hafta başında da bu alanlarda şansınız gayet güzel ve kuvvetli.

Para ile ilgili işlerde Salı günü çok güzel etkilere sahipsiniz. Evinize, yuvanıza yapacağınız harcamalar, alışverişler aynı zamanda beklediğiniz bir parayı tahsil etmek evinize, ailenize, yuvanıza yarayacak. Aile büyüklerinize yardım edebilir ya da evinizde bereketinizin, bolluğunuzun arttığını çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Perşembe günü çok keyifli yakın çevrenizdeki insanlarla yapılacak güzel planlar devreye girerken özel hayatınızda sevdiğiniz insanın çevresindeki insanlar, uzak çevresindeki insanlarla güzel planlar oluşabilir ya da bir seyahat planından bahsedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla bu dönem birbirinizi çok iyi anladığınızı da fark edeceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insan size bir teklifte bulunabilir. Pazartesi ve Salı günü özellikle gücünüzü ortaya koymak istediğiniz alanlarda gayet güzel şanslar, birine gitmeniz gereken konularda hayatın sizi desteklemesi devrede olacak.

Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber 30 Ekim’e kadar enerjinizi, gücünüzü ve uğraşılarınızı aşk hayatınızda harcamaya başlayacaksınız. Aşka, keyfe, sanatsal ve kreatif işlerinize, çocuğunuza daha fazla enerjinizi harcayacağınız bir dönem. Bu dönem yaratıcılığınız artarken aynı zamanda yürüyüşlere çıkacak, temiz hava alacak ya da sanatsal işlerde daha fazla aklınızı ve fikirlerinizi kullanacaksınız. Oyunlar oynamak isteyeceksiniz, zekânızı hareketlendirecek her tür aktivite size fazlasıyla iyi gelecek. Eğitimle ilgili konularda da enerjinizi harcayacağınız bir dönem başlıyor. Aşk hayatınızda hayatınızı paylaştığınız kişi, flörtünüzle bu dönem bazı tartışmalar, gereksiz anlayışsızlıklara karşı dikkatli olmaya çalışın.

Pazar günü dikkat edin para ile ilgili konularda yanıltıcı etkileriniz var, harcamalarınız hızlanabilir paranızın geleceğini hesap ederek henüz para gelmeden yapacağınız bazı harcamalar başınıza iş açabilir en çok buna dikkat edin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, para ile ilgili konularda oldukça atak, cesur ve faal olacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Pazartesi ve Salı günleri şans parasal yönden karşınıza gelecek, kazançlarınız yüksek olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa bu paranın cebinize girdiğini görebilirsiniz ya da para kazançlarınızı artıracak bazı faaliyetlerin karşınıza gelmesi, ticari konuların hızlanması söz konusu olabilir bu hafta başında.

Pazartesi günü araştırma isteyen arkadaşlarınızla beraber yapacağınız, derine gideceğiniz, gücünü göstermek isteyeceğiniz, başkalarını etkilemek isteyeceğiniz alanlarda güzel etkileriniz var. Kulüplerle, derneklerle oradaki önemli insanlarla görüşmeleriniz varsa Pazartesi gününe denk getirmeye özen gösterin.

Salı günü ise ikili ilişkiler ve özel hayatınızda hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız esnek programlar hayata farklı gözlerle bakmanızı sağlayacak. İlişkinizde artık biraz yenilikçi tarafta olmak isteyeceksiniz. Yine yakın çevrenizdeki değişimler en çok özel hayatınızda size yansıyacak. Mesela yeni insanlarla tanıştıysanız, yeni insanlar sizin çevrenizi oluşturuyorsa bu insanların sizi tanıştıracağı bir insan da hayatınıza girebilir ve sizi ilişkiler bakımından çok ama çok mutlu edebilir.

Diğer taraftan Cumartesi günü Mars İkizler burcuna geçiyor 30 Ekim’e kadar evinizde, ailenizde, yuvanızda enerjinizi ve uğraşılarınızı ortaya koymaya başlıyorsunuz. Evde her tür hareketin ve bereketin devrede olduğu bir zaman dilimi olacak. Kafanızdaki planları aile büyüklerinize, ailenizdeki insanlara aktarmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Elbette ki zaman zaman anlaşmazlıklar çekişmeler ve tartışmalara açık olacaksınız. Evinizde yapmak istediğiniz herhangi bir boya, badana, tadilat, tamirat ya da kapı pencere değişimleri gibi konular varsa bunlar konusunda bu dönem çok hareketli geçecek. Evinizde rahat rahat ayaklarınızı uzatarak dinlenemeyeceksiniz, 30 Ekim’e kadar devamlı birileri gelecek gidecek. Bu yakın çevreniz, akraba, kardeşler olabilir, bu hareketliliğe kendinizi hazırlayın yoksa ev ortamlarında sinirleriniz çok çabuk zıplayabilir.

Pazar günü dikkatli olun ikili ilişkiler ve özel hayatınızda aldatıcı ve yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Önemli kararlar almayın, bu dönem kararsızlıklarınız yüksek olduğu için sevdiğiniz insanı size danışacağı konularda yanlış yönlendirebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın