Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

2 – 8 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta Salı günü, güzel iş anlaşmaları, ön sezilerinize dayanarak vereceğiniz kararlar devrede olacak. Kendinizi işinizde geliştirecek ve atacağınız adımların karşılığını görecek ve çevrenize faydalı olacaksınız sevgili Koçlar.

Cuma günü Boğa burcunda bir yeniay  oluşuyor. Bu yeniay ve onu takip eden günler maddi konularda yeni başlangıçlara ve kararlara sizi itebilir ama hala merkürün gerilediğini hesaba katarsak bilmediğiniz işler üzerine değil, daha önceden deneyimlediğiniz ve iletişim halinde olacağınız işleriniz için güzel kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Bu haftasonu  kariyerinizde patronlarınız veya kariyerinizi şekillendiren önemli insanlardan destek almak kolay görünüyor.  Maddi konularda kendinizi yeterli ve güçlü hissedebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı  aşk hayatınızda gözle görünür fırsatlar, şanslar, bolluk, karşınıza gelebilir.. Hayattan aldığınız keyif yüksek olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bir yandan da eğer kalbiniz boşsa, aşkı tam anlamıyla keşfedebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa beraber aşkı deneyimleyeceğiniz, onunla olan bağlantınızı kuvvetlendireceğiniz, keyfinizi yükselten etkiler altındasınız.

Cuma günü oluşan Yeniay, kişisel hayatınızdaki her tür girişimi destekleyebilir. Özellikle güçlü insanlardan, otorite figürlerinden, hayattan alacağınız destek ve şansla bu Yeniay’ı en güzel şekilde kullanmalısınız. Bu Yeniay’da atacağınız adımlar, bulunacağınız girişimler, yılın diğer aylarında etkili olacak. Bu süreçte, daha önceden konuştuğunuz işler üzerine veya  daha önceden iletişim halinde bulunduğunuz insanlarla kararlarınızı uygulayabilirsiniz..


İkizlerİkizler Burcu

Mayıs ayında biraz geri planda duracaksınız sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz. Enerjinizi yukarıya çekmeli ve olayların içine çok fazla gömülmemelisiniz. Bir yandan Mars’ın özel hayatınızda hala geri gidiyor olması, ikili ilişkilerinizde birtakım sıkıntı ve problemleri yaşıyor olabileceğinizin de göstergesi. Salı günü, aile hayatınızda şans sizinle olacak. Manevi yönünüz kuvvetli olacağından ailenize gereken özeni göstereceksiniz ya da aradığınız huzuru daha fazla ailenizin yanında bulacaksınız.

Bu haftanın bir diğer önemli olayı Cuma günü oluşan Yeniay. Bu Yeniay, herhangi bir konuda harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Diğer burçların aksine, bu ay itibarıyla yeni girişimleri başlatmak, yeni adımlar atmak, sizin için uygun değil.

Cumartesi günü, kendi gücünüzü etrafınız ve çevreniz üzerinde gösterebileceksiniz. Parasal konularda güçlü insanlardan alacağınız destek yüksek olacak.YengecYengeç Burcu
:

: Bu haftabaşı Salı günü, yakın çevrenizden alacağınız çeşitli fırsatların ve şansların, sosyal çevredeki aktivitelerle veya  sosyal çevredeki insanların fikirleriyle uyuştuğunu görebilirsiniz. Yine sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızdan ve etrafınızdaki insanlardan alacağınız teklifle, iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarında çok güzel açılımlar elde etmeniz söz konusu. Yapılacak kısa yolculuklar önem kazanabilir. Güzel teklifler altındasınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Bu hafta Cuma günü Boğa burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu Yeniayda, sosyal çevre, aktiviteler, davetler ve organizasyonlar adına kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Özellikle bu kararlar daha önceden planlanmış, yarım kalmış veya konuşulmuş kararlar olabilir. Arkadaşlarınız ve geleceğinize dair konuşulmuş ve ve tamamlanması gereken kararınızı, bu Yeniay’dan sora ortaya koymak sizin için çok daha karlı olacaktır sevgili Yengeçler.

 

Haftasonu, sevdiğiniz insandan alacağınız destekle, sosyal çevrenizdeki işlerinizde gücünüzü ortaya etkili bir şekilde koymasını başaracaksınız. Yine ortaklaşa işlerinizde önemli güçler elde edeceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Mayıs ayı,  kariyeriniz ve geleceğinizle ilgili konularda yönetici pozisyonundaki insanlardan iyilikler ve faydalar göreceğiniz bir ay olabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Merkür’ün bu alanlarınızda hala gerilemesi ifadenize ve iletişiminize çok dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Eğer buna dikkat ederseniz eski konu ve olaylarda bazı işlerinizi tamamlandırmak ve kariyerinizde daha önceden konuşulmuş işlerin üzerine düşmek gibi durumlar önem kazanabilir.

Bu haftabaşı Salı günü, kariyerinizde alacağınız bir terfi, bir parasal teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Bu haftanın önemli olaylarında bir tanesi Cuma günü oluşacak Yeniay. Yeniay, kariyerinizle ilgili her tür karar ve başlangıcı  destekliyor. Bu Yeniay’ı kariyerinizle ilgili oluşumlar için iyi kullanmalısınız çünkü patronlarınızdan ve aynı zamanda parasal koşullarınızı oluşturabilecek kişilerden olumlu etkiler alıyorsunuz. Özellikle haftasonu bu etki daha fazla devrede olabilir. Bir tek, Merkür hala gerilediği için önemli başlangıçlardan kaçının ama bunun dışında bu kararları oluşturmak için konuşmalar, görüşmeler yapabilir, projelerinizi zenginleştirebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı özellikle Salı günü, hayatınızı geliştirecek konularda çok güzel şanslara ve tekliflere açık olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kendinizi bir yıl boyunca Jüpiter’den aldığınız destekle devamlı geliştirdiniz, büyüttünüz, çeşitli fırsatlar ve şanslarla karşılaştınız. İşte şimdi, bu şans ve fırsatları hem yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, medyada, hukuki konularda ve eğitimsel konularda gösterebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Bu Cuma  seyahat, eğitim ve medya alanlarınızda oluşacak Yeniay ile beraber, bu alanlarda güçlü ve etkili kararlarınızı ve fikirlerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Bu süreçte daha önceden konuştuğunuz ve iş yaptığınız insanlar ama çok samimi olmadığınız insanlar  hayatınızda yer edecek. İletişiminiz bu alanlarda artıyor.

Cumartesi günü, aşk hayatınızda veya sanatsal, kreatif işlerinizde sizi destekleyen etkiler altındasınız. Kendi eğlenceli gücünüzü iş kollarına rahatlıkla aktarabileceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı Salı günü, kendinizi ortaklaşa parasal konularda çok şanslı hissedeceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bir anlamda işinize sponsor bulabilirsiniz. Maddi durumunuzda sıkıştığınız noktalarda bu sıkışmaların ortadan kalkacağı, aradığınız ve beklediğiniz şans ve fırsatları göreceğiniz bir dönem olacak. Eşinizin ya da partnerinizin parasal durumuyla da ilgili güzel gelişmeler, bu tarihte karşınıza gelebilir.

Bu Cuma günü Boğa Burcunda bir yeniay oluşacak. Bu Yeniay, ortaklaşa parasal konularda adım ve kararlarınızı destekleyebilir. Yine de Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini göz ardı etmeden kararlar almaya özen gösterin. Yeni ve şimdiye kadar hiç kullanılmamış kararların ve başlangıçların yerine, daha önceden konuşulmuş, kararların devreye girmesine özen gösterin.

Cumartesi güçlü yapınızla aile hayatınızda halledemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Ailenizdeki insanlardan maddi konularda da destek göreceksiniz. Aynı şekilde siz de onlara maddi konularda destek olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta Salı günü, sosyal çevrelerden özel hayatınız adına güzel destekler alıyorsunuz. Arkadaşlarınız, sevdiğiniz insanla aranızda bir arabuluculuk yapabilirler veya  sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın yanında sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa ve hoşlandığınız bir insan varsa sosyal ortamlarda kendinizi mutlu, şanslı hissedecek ve istediğiniz teklifi alıyor olacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Cuma günü, ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde oluşan Yeniay ile birlikte evlilikle, özel hayatınızla, ilişkinizle ya da ortaklığınızla ilgili önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar Yeniay zamanı karşımıza gelir ama Merkür’ün bu alanlarda gerilediğini unutmadan daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya odaklanın. Bir teklif aldıysanız bile kararınızı 22 Mayıs’ta Merkür düzeldikten sonra vermek faydalı olabilir.


YayYay Burcu:

Salı günü, iş hayatınızda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar.  Göz önünde olacağınız ortamlarda şanslarınız ve fırsatlarınız artabilir.

Bu haftanın en önemli olayı Cuma günü Boğa burcunda bir yeniay oluşacak.  Bu Yeniay, iş hayatınızda karşınıza gelecek kararları destekleyecek. Belki de birkaç gün önce aldığınız çok güzel bir iş teklifini tam anlamıyla devreye sokmak için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. Bir yandan Merkür’ün hala bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek, karşınıza gelecek olan bu iş fırsatları daha önceden konuşulmuş, olmasına özen gösterin ve işlerinizi tamamlamaya çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta Salı günü hayattan alacağınız keyif çok yüksek olacak çünkü özellikle yabancı ortamlardan; seyahat, eğitim, medya, ticaret konularında ve hukuksal konularda alacağınız olumlu etkiler, aşk hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Uzak seyahatlerde, tatilde karşı taraftan bir teklif alabilirsiniz, aynı şekilde siz de teklifte bulunabilirsiniz. Sanatsal bir işiniz varsa medyada güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Cuma günü gece saatlerinde aşk hayatınızda Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay ile beraber aşk hayatınızla ilgili önemli kararlarınız uygulayabilirsiniz. Bu kararlarınızı devreye sokun ama herhangi bir anlaşmanın altına imza atmamaya özen gösterin çünkü Merkür’ün hala geriliyor.

Haftasonu Cumartesi günü, aşk hayatınızda sevdiğiniz insandan alacağınız destekler yüksek olacak. Her işin altına girmek isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler, aktiviteler, eğlenceli yerler, eğlenceli dersler sizi daha da mutlu edebilir ve siz de kendinizi bu ortamlarda kolaylıkla gösterebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Mayıs’ın ilk yirmi gününde çok daha şanslı etkilere sahipsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Özellikle mayıs başı aile hayatınızda sevdiklerinize göstereceğiniz güzel tutumlar, hayat enerjinizi arttırabilir. Salı günü, ortaklaşa parasal konularda elinize geçecek bir para fırsatıyla beraber aile hayatınızda bolluğu, bereketi, şansı ve mutluluğu göreceksiniz. Bir anlamda gayrimenkul teklifleri bu süreçte karşınıza çıkabilir.

Cuma günü gece saatlerinde oluşan Yeniay ev, aile, yuvayla ilgili konularda önemli kararları karşınıza getirecek. Bu dönemde ailenizle ilgili konularda kararlarınızı devreye sokabilirsiniz yalnız Merkür’ün bu alanlarda gerilediğini düşünürsek, yeni başlangıçlar ve kararlardansa daha önce konuşulmuş, yapılması gereken konu ve olayların üzerine düşmelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı Salı günü, iletişim açısından özel hayatınızda çok güzel etkiler altındasınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırabilir, kısa yolculuklar yapabilir, kısa vadeli planlar içine girebilir veya  satış, iletişim, pazarlama ve bilgisayar alanlarında ortaklı işler de bulunabilirsiniz.

Bu hafta Cuma günü Boğa burcunda bir yeniay oluşacak. Bu Yeniay, yakın çevre ve iletişim alanlarınızdaki her tür kararlarınızı karşınıza getirebilir ama Merkür’ün hala gerilediğini varsayarsak önemli başlangıçlarınız için değil; var olan, tamamlanması gereken işleriniz için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. Satış, reklam, pazarlama alanında kararlar devrede olacak.

Bu Cumartesi  etkili arkadaşlarınız iş hayatında sizinle bir güç birliği içine girebilirler. Onlardan aradığınız gücü alabilirsiniz, aynı zamanda beraber etkin bir şekilde işlerin üzerine düşebilirsiniz. Yaptığınız işlerin gözle görünür bir hale gelmesi ve belirli kesimden takdir kazanmanız da söz konusu.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın