Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

02 – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

Ay Boğa burcundayken haftaya giriş yapıyoruz ama öğle saatleri itibariyle Ay İkizler burcuna geçecek ve maddi konular hayatınızda önemli olacak. Kazanımlarımız, sabit koşullar, hayatın keyfini, tadını tuzunu çıkarma gibi etkiler devrede olabilir.

Bayramın 1. günü itibariyle Venüs Koç burcuna geçecek. İlişkiler gezegeni Mars’ın burcu olan Koç burcuna geçtiğinde sıkıntı ve problemler yaşanabiliyor. Çünkü Koç burcu müdanasız, lider, gözü pek, cesur, savaşma enerjisi ile dolu olan bir burç. Venüs ise ilişkiler, idare demek. İlişkiler ve idare aslında hiç de idareci bir duruma dönüşmüyor. O yüzden Venüs’ün Koç burcuna geçişi birkaç hafta boyunca ilişkilerde bizi zorlayacak. Özgürleşme duygumuz ön plana çıkabilir, kendi bildiğimizi okuyabiliriz ve karşı tarafın düşüncelerine önem vermeyebiliriz. Aynı zamanda müdanasız adımlar devreye girebilir ve ilişkilerde şüphe duymak, karşı tarafı zorlamak ve savaşma etkisi de devrede olacak.

Aslında şunu da eklemek gerek, Mars’la Venüs 25 Mayıs’a kadar birbirlerini ağırladıkları için bu bizi zorlayan etkileri daha az hissedebiliriz.

Çarşamba günü çok keyifli. Bayramın son günü Jüpiter’in Plüton’la arasındaki olumlu açı her konuya çok olumlu bir şekilde yansıyabilir. Finansal astrolojide de Jüpiter ve Plüton sekstil açıları, olumlu açıları varlıkla, aynı zamanda işleri yoluna koymakla da çok bağlantılıdır. O yüzden bayramın 3. günü hem Mars’ın Uranüs’le hem Jüpiter’in Plüton’la güzel oluşumları bayram sonrası için yapacağımız plan ve fikirlerimizi harekete geçirmek adına bizi destekleyecek.

Perşembe günü Güneş Uranüs kavuşumu var. 30 Nisan’da oluşan güneş tutulması bir anlamda tetiklenmiş olacak. Güneş Uranüs kavuşumları ani, hızlı, beklenmedik koşulları ve olayları karşımıza getirebilir. Aynı zamanda kişinin hayatında bir aydınlanma görevi de görür. Konu ve olaylara yaklaşımımız farklı ve sıradışı olur, her zamanki gibi değil çok daha farklı tepkiler veririz. Gündelik hayatımızdaki akışın dışına çıkmak önem kazanır ve bize değişik, farklı gelen insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyarız. Güneş Uranüs kavuşumları aynı zamanda beklenmedik hava koşullarıyla, isyankâr enerjilerle, artan özgürlük duygusuyla, çarpışmalar, patlamalar, yangınlar, elektrik, elektronik aksamdaki problemler, uçak kazaları ya da uzayla, teknolojiyle ilgili konularda birtakım sıkıntıları karşımıza getirebilir. Perşembe günü bu etkiler devrede olacak. O yüzden aldığımız haberlerin de bu doğrultuda olduğunu görebiliriz. Bu bir yatırım tavsiyesi değil ama Güneş Uranüs kavuşumları dolarda hızlı yükselmeleri de karşımıza getirebilir.

Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar hareketli zamanlar. Bu hareketli zamanları hayatınıza en güzel şekilde almanız dileğiyle. Şimdiden mutlu bayramlar diliyorum…

Bayram sonrası görüşmek dileğiyle…

02 – 08 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar, bu bayram maddi konular önemli ama bunları hemen geride bırakacaksınız ve tüm bayram boyunca iletişiminiz yüksek olacak. Yakın çevrenizde kim varsa onlarla paylaşılacak güzel bir bayram sizi bekliyor.

Pazartesi günü Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber hareketlendiğiniz bir döngü başlıyor. Biraz daha durum ve olaylara, ilişkilere kendi açınızdan bakmayı seveceksiniz. Kendinize olan düşkünlüğünüz karşı tarafın ilgisini çekebilir, herkes sizi konuşacak. Girdiğiniz sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmesini bileceksiniz. 3 hafta boyunca bu enerjilerle dolusunuz. Alışveriş yapmak, kendinizi yenilemek aynı zamanda kendinize çeki düzen vermek anlamında da hızlı, hareketli ve cesur zamanlar olacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça hareketli. Parasal konular Perşembe günü itibariyle hayatınızda hareketlenirken yine Perşembe günü Güneş’in Uranüs’le kavuşumu para ile ilgili konularda hızlı, ani, beklenmedik konu ve olaylarla da ilgili olacağınızı gösteriyor. Aniden bir para ile ilgili bir mevzu, o paranın gelmesi gitmesi gibi durumlar özellikle Perşembe devrede olabilir.

Cuma günü gökyüzünde her şey keyifli akacak. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanacaksınız. Harekete geçmek istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Hafta sonu aşk hayatınız size mutluluk verecek. Tadını çıkarın ve bu hafta birçok şeyi tamamlayın çünkü bir sonraki hafta Merkür gerilemesine doğru hareket edeceğiz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Pazartesi, bayramın 1. Günü öğleden sonraki süreç ve birkaç gün boyunca hayatın tadını tuzunu çıkaracaksınız ama parasal konular da hayatınızın bir köşesinde olacak. Harcamalarınız ya da kısa vadeli planlarım nasıl olmalı gibi soruların cevaplarını da bu bayram alacaksınız.

Pazartesi günü Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber ilişkilerle ilgili alanda elinizi ayağınızı önemli sulardan çekmek isteyebilirsiniz. Kendinize daha fazla vakit ayıracağınız, manevi tarafınızı kuvvetlendireceğiniz ve aynı zamanda her şeyi rahat bırakacağınız da bir sürece giriyorsunuz. Bu dönem yalnızlıktan hoşlanabilirsiniz, pilinizi sarj etmek için zaman zaman kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Ne olursa olsun sağlığınızı korumak için vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

Çarşamba ve Perşembe günleri gayet keyifli zamanlar. Sosyal çevrenizden gelecek güzel destekler, arkadaşlarla beraber yapılacak önemli planlar, parasal önemli bir girişim varsa bunların planlaması özellikle Perşembe gününe yansıyabilir. Perşembe günü Güneş’in Uranüs’le kavuşumu aslında hangi noktalarda değişmeniz gerektiğini de net bir şekilde size gösterecek. 30 Nisan’da oluşan tutulmanın ani, hızlı, beklenmedik konu ve olayları getireceğini söylemiştik. İşte bu konular, bu hareketlilik sizde önemli açılımlara neden olacak. 5 Mayıs civarı, Perşembe günü hayatınızda ne gibi değişimler olduğuna bir bakın. Cuma günü parasal konuşmalar içerisine girebilir, önemli bir para mevzusunu çözmek için arabuluculuk görevi üstlenebilirsiniz. Hafta sonu evinize, kavuşmak ya da yuvanızda daha fazla vakit geçirmek ön planda olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, bayrama biraz isteksiz enerjilerle giriyorsunuz ama bayramın 1. günü öğle saatleri itibariyle birkaç gün boyunca hayatınız oldukça hareketlenecek.

Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle beraber Pazartesi itibariyle üç hafta boyunca sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz aktifleşiyor. Yeni ortamlara girmek yeni insanlarla tanışmak aynı zamanda organizasyonlarla bulunmak, aktiviteler, davetler içerisinde yer almak anlamında da uygun bir dönem. Arkadaş ortamlarınızda liderlik görevini üstlenebilir, sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe oldukça keyifli zamanlar. Parasal konularda neler yapabileceğinizi çok net gördüğünüz bir zaman dilimi olacak. Aynı zamanda iş hayatınızdaki hızlı gelişmelerin parasal konularda sizi desteklediğini çok net göreceksiniz. Perşembe günü Güneş ve Uranüs kavuşumu hızlı, ani, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Bu ani olaylar sizin ya da annenizin akraba alanından olabilir.

Cuma günü kariyer ve sosyal çevre alanlarınızda oluşacak güzel iş bağlantıları ve konuşmalar sizi çok mutlu edecek. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizle beraber yapacağınız planları hızlandıracaksınız. İletişiminizi sağlam tutacak, hayatın tadını çıkaracaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, iletişimi çok yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor ama Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca yurtdışına gitmiyorsanız ya da yurtdışı planınız yoksa kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Belki de bu Ramazan Bayramı aslında Ramazan’ın sizi yormuş olmasından kaynaklı isteksiz davranabilirsiniz. Hemen modunuzu düşürmeyin, özellikle Çarşamba gününden sonraki dönem sizi çok daha hareketli kılacak. Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber Pazartesi itibariyle önümüzdeki 3 hafta kariyerinizde ve mesleğinizde güzel ilişkiler kuracağınız, kendinizi göstermekten mutluluk duyacağınız, ilişkilerde rekabetin de ön planda olacağı ama toplum önünde cesur tarafınızı ön plana çıkaracağınız bir dönem olacak. Patronlarınızı çok zorlamadan, isteklerinizi doğru bir şekilde dile getirerek isteklerinizi ve beklentilerinizi karşı tarafa aktarmanız doğru olacaktır. Çarşamba günü oldukça keyifli, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda her şeyin süt liman olduğunu sizi desteklediğini görebilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa onun yakın çevresinden, akrabalarından gelecek güzel destekler gücünüze güç katabilir, ortaklı işlerinizde de aynı şey geçerli. Perşembe günü Güneş Uranüs kavuşumu var. Hızlı, ani, beklenmedik olaylar sosyal çevrenizden, arkadaşlık ilişkilerinizden karşınıza gelebilir. Bir işten gelir bekliyorsanız bu gelir kapısında hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Cuma günü şahane, kariyer ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizle aslında işleri ve durumları toparlamanın yolunu bulacaksınız. Hafta sonuna doğru parasal konularla ilgili olacaksınız. Maddi konular, yapılması gerekenler, harcamalar, alışverişler hafta sonuna damgasını vuracak.

 

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, hızlı gelişmelerle bayrama başlıyorsunuz. Bayramın ilk günü öğleden sonra ve tüm bayram boyunca hareketli bir enerji devrede olacak. Sosyal çevrenizdeki insanlarla yapacağınız planlarla bu bayramı farklı ve özel geçirebilirsiniz. Gayet hareketli bir dönem.

Pazartesi günü Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber çok gezeceğiniz dolaşacağınız ve hayatı farklı gözlerle görmek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu dönem eğitim hayatınızda hızlı gelişmeler olacağı gibi aynı zamanda hukuki faaliyetlerde ve ticari atılımlarınızda da kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla olan iş bağlantılarınızda, önemli görüşmelerinizde düşüncesiz tavırlarla hareket etmeyin. Sadece kendinizi düşündüğünüzü karşı tarafa çok göstermeyin o zaman işleriniz çok daha rahat akabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça keyifli. İş hayatınızda yaptığınız işlerin karşılığını çok net göreceksiniz. İşinizdeki tatmin gelecek planlarınızda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir. Diğer taraftan Perşembe günü bayram sonrası Güneş ve Uranüs kavuşumu meslek ve kariyer alanlarınızda gerçekleşirken ailevi konuları da bağlayabilir. 30 Nisan civarı oluşan konu ve olaylar burada hızlanabilir. Kariyerinizde, mesleğinizde, ailevi konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık olabilir, hızlı kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Cuma günü arkadaş ortamlarınızda konuştuğunuz bir mevzu yaptığınız bir plan, seyahat devreye girebilir. Beraber bir konuda hemfikir olacak ve buna göre hareket edeceksiniz. Hafta sonu oldukça hareketli zamanlar sizi bekliyor. Kendi istek ve beklentilerinize göre biraz eğlenerek, kendinize vakit ayırarak, sağlığınıza özen göstererek yaşayacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, seyahat planları yapılabilir, uzaklardan önemli haberler gelebilir ama konu neyse bu bayram öğleden sonra bu konunun değiştiğini göreceksiniz. Tüm bayram boyunca yerinizde duramayacaksınız. Hem toplum içinde olacaksınız hem kalabalık ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. Bayramı hareketli ortamlarda geçirmek isteyeceksiniz, içiniz içinize sığmayacak. Hafta sonuna doğruysa arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devreye girebilir ama hafta sonu dinlenmeniz gerektiğini çok net bir şekilde göreceksiniz.

Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle beraber önünüzdeki 3 hafta boyunca para ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor. Parasal konularda neler yapabileceğinizi göreceğiniz, doğru bağlantılarla istediğiniz sonuçları elde edeceğiniz bir dönem olabilir. Aynı zamanda bir borcunuz varsa bununla ilgili bir girişim başlatmak, birinden borç istemek ya da bunu birilerine dile getirmek istiyorsanız yine uygun bir zaman dilimi olacak. Evliyseniz, partneriniz varsa parasal konularda partnerinizin 2-3 hafta boyunca güzel bir para akışının içinde olduğunu, bolluk ve bereket içerisinde hareket ettiğini görebilirsiniz. İlişkilerde ani, agresif tavırlardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

Çarşamba ve Perşembe günleri çok keyifli etkileşimler var. Sevdiğiniz insanla uzun vadeli planlarınızı hareketlendirmek anlamında şanslı bir süreç olacak. Geleceğe yönelik bazı adımlarınızı bayramın son gününde konuşmak, tartışmak ya da bunlarla ilgili girişimlerde bulunmak önemli olurken Perşembe günü hem seyahat hem eğitimle ilgili konularda hızlı, beklenmedik durumlara da açık olmanız gerekecek. Uzaklardan gelecek ani bir haber, eğitimle ilgili bir konunun hareketlenmesi ya da partnerinizin ailesinden, kardeşleriyle alakalı konularda hızlı gelişmeler Perşembe günü devrede olabilir.

Cuma günü ilişkilerden yana keyfinize diyecek yok ve parasal konularda neler yapabileceğinizi de çok net göreceksiniz. Çalışıyorsanız işte güzel haberler devreye girebilir, para ile ilgili bir mevzuyu da bağlayabilirsiniz. Ama hafta sonu kendinize vakit ayırmayı, evinizde dinlenmeyi ihmal etmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, parasal konular, halledilmesi gereken ufak tefek işler ve ufak bir alışverişle haftanızı başlatıyorsunuz. Bayramın ilk günü öğle saatleri itibariyle enerji değişiyor ve tüm bayram boyunca seyahatler, gidilecek yerler, yeni insanlar, yeni ortamlar, her tür tatil ve gezme planı sizi çok mutlu edecek ve özgür kılacak. Gerçekten de güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

Pazartesi itibariyle Venüs Koç burcuna geçiyor, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda 3 hafta boyunca sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek, karşı tarafla bağlantınızı, ilişkinizi güçlendirmek ya da ilişkinizi daha iyi bir noktaya taşımak anlamında şanslısınız. Fakat sevdiğiniz insanla kavga etmemeye, tartışmalara girmemeye, ilişkiye bir mücadele gözüyle bakmamaya özen gösterin. Kendi kafanıza göre hareket etmekten kaynaklı olarak karşı tarafı anlayamayabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri çok güzel etkileşimler altındasınız. Ev, aile ve yuva alanlarınızda hayat sizi destekliyor. Eve dair yapılması gereken işleri planlayabilirsiniz. Bayramdan sonraki dönem para ile ilgili konularda hızlı gelişmeler altında olacaksanız. Perşembe günü önemli bir borç ödemesi ya da para ile ilgili bir mevzu aniden ortaya çıkabilir.

Cuma günü güzel etkileşimler var. Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız özel planlar ya da özel hayatınıza dair yapacağınız planlar Cuma günü sizi keyiflendirecek. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla bolca zaman ayıracaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, özel hayatınızın detayları, ilişkiler ve sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlar ile haftanız ve bayramınız başlıyor. Pazartesi günü öğleden sonra ve birkaç gün boyunca para ile ilgili mevzular daha çok gündeminize yerleşecek. Bayram harcamalarında her şeyi maddi yönden değerlendirebilirsiniz.

Pazartesi itibariyle Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza geçiyor. Burada önemli çalışmalar, iş anlaşmaları, projeler ya da beraber çalıştığınız insanlarla kurulacak önemli bağlar devreye girebilir. Ama Venüs Koç’ta maalesef rahat bir durumda değil, gerçi Mars’la birbirilerini ağırlıyorlar. Sevdiğiniz, beraber çalıştığınız insanlara biraz daha müsamaha göstererek hareket etmeye çalışın. Herkesi kendiniz gibi görmeyin, herkes sizin hızınıza, sizin yaptığınıza ulaşamayabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri özel hayatınızda oldukça keyifli etkileşimler söz konusuyken bayram sonrası ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Belki sevdiğiniz insan kafasına göre hareket edebilir ya da bu dönem özgürlük arzusu yüksek olabilir. İlişkilerde bir sıkılganlık ya da aniden oluşacak bir durum da söz konusu. Perşembe günü bu noktaların iyice görünür hale geldiği zamanlar olacak. Aranızda birtakım problemler varsa bunları çözmek anlamında Cuma gününden faydalanabilirsiniz. Çalışıyorsanız iş ortamlarınızda kafanıza takılan bir mevzuyu doğru sözcüklerle, doğru girişimlerle çok rahat bir şekilde halledeceksiniz.

Hafta sonu göz önünde olacaksınız, çok fazla dinlenemeyeceksiniz ama yine de kalabalık ortamlarda olmaktan mutluluk duyacaksınız.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, gündelik koşturmalarla bayramınızı ve haftanızı başlatıyorsunuz. Hızlı bir bayram ve bu bayram yalnız kalmayacaksınız Pazartesi öğleden sonra ve tüm bayram boyunca şartlar ve koşullar karşı tarafın elinde olacak. Bu bayramı sevdiğiniz insanın hareketleri ve davranışlarına göre planlayabilirsiniz. Bu bayram yalnız kalmayacak diğer insanlarla bir arada olacak ve mutluluğu ilişkilerle yakalayacaksınız.

Pazartesi günü Venüs Koç burcuna geçiyor, aşk hayatınız hareketleniyor. Önünüzdeki 3 hafta boyunca aşka, keyfe, mutluluğa, hobilerinize, eğitime, sanatsal ve kreatif işlerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Bu dönem spora başlamak ya da herhangi bir aktivitede bulunmak adına destekleniyorsunuz. Cesur yapınızla yapamayacağınız bir iş yok gibi gözüküyor. Sadece sevdiğiniz insanı zaman zaman şüphe, kıskançlık vs. gibi etkilerle çok fazla zorlamayın, alttan almaya özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe günleri çok keyifli zamanlar. İş ve ev hayatınızda yapılması gereken ne varsa bunlar hallolacak. Zaten birkaç hafta önceden bazı konular hareketlenmişti şimdi bütün bunları çok doğru bir şekilde ele almanız söz konusu. Aynı zamanda Perşembe günü Güneş’in Uranüs’le bir kavuşumu olacak. Hızlı, ani, beklenmedik olaylar hem iş hem sağlıkla ilgili alanda Perşembe günü hareketlenecek. Tutulma zamanı görmediğiniz, yaşamadığınız konu ve olaylar 5 Mayıs Perşembe günü ortaya çıkabilir ve siz de burada önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar ruhunuza iyi gelecek. İlişkilerinizi toparlayacak, uzun zamandan sonra her konuda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonu gezmek, dolaşmak ve kendinizi dışarıya atmak önemli olacak ki eğer tatilden dönmediyseniz bulunduğunuz yerde bolca dış ortamlarda olmak isteyeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, bu bayram enerjik hareketlerle dolu. Pazartesi öğle saatleri itibariyle ve tüm bayram boyunca yapılması gereken gündelik işlerle uğraşabilirsiniz, angarya işlerin peşinde koşturabilirsiniz. İşle ilgili bir mevzu tam bayrama girmeden önce patlayabilir, onunla ilgilenebilirsiniz. Bu dönem en çok alerjilere dikkat etmeniz gerekecek. Her şeyi biraz görev bilinciyle yapmak durumunda kalabilirsiniz ama halledilmesi gereken konuları da çok rahat bir şekilde hayata geçireceksiniz. Bayram sonrası ilişkiler hayatınızda çiçek açarken de kafanızdaki planları çok rahat bir şekilde uygulayacaksınız.

Pazartesi günü Venüs Koç burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca ev, aile ve yuva alanlarınızda olacak. Misafir ağırlayabilirsiniz, evinizde eşya değiştirmek, evinizle ilgili önemli adımlarda bulunmak, evin teknolojik aletlerinde, eşyalarında değişiklikler yapmak anlamında hızlı bir dönem ve siz de bunların altına elinizi sokabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş yaptığınız her konuda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Bayram sonrası elinizi attığınız her şey yeşerecek, güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Perşembe günü Güneş Uranüs kavuşumu var. Aşk hayatınızla ilgili konular hayata bakış açınızda oldukça keyifli bir süreci temsil ediyor. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda ani, hızlı, beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. Cuma günü ev hayatında yapılması gereken bir mevzu da harekete geçecek ve parasal konulara odaklı olacaksınız. Ödemeler, alışverişlerle ilgili dengeyi iyi kurmanız önemli olacak.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, sevdiklerinizle vakit geçirerek bu bayrama giriş yapıyorsunuz. Bayramın ilk günü öğleden sonra ve tüm bayram boyunca aşka, keyfe, mutluluğa size keyif veren konulara daha fazla vaktinizi vereceksiniz.

Pazartesi günü Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle beraber iletişimsel işlerinizde hız kazanıyorsunuz. Kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Her türlü dijital platformda, iletişim işlerinizde önemli insanlarla bağlantılar kurabilirsiniz. Ama kafanıza buyruk davranma istediğiniz nedeniyle bağlantılarınızı bozabilirsiniz. O yüzden durum ve şartları çok fazla zorlamayın. Bu üç hafta her türlü yakın çevre ve iletişim işlerinizde istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri önemli, parasal konularda gücünüzü ortaya koyacak ve bu gücün sonucunda da kendinizi mutlu, huzurlu hissedeceksiniz. Perşembe günü Güneş’in Uranüs’le kavuşumu ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı, ani, beklenmedik durumları karşınıza getirebilir. 30 Nisan’daki tutulma da bu noktaları devreye sokuyordu. Şimdi Güneş’in Uranüs’le kavuşumuyla 30 Nisan civarı yaşadıklarınıza benzer şeyler yaşayabilirsiniz. Bir şey yaşamadıysanız da Perşembe günü buna benzer konular hareketlenirken hızlı birtakım sonuçlar almanız da söz konusu. Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde yakın çevrenizdeki insanlar sizi destekliyor.

Hayatınızda bir insan yoksa Cuma günü yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Hafta sonu ilişkilere, özel hayatınıza ve yeni tanışacağınız insanlara daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Balıklar ve yükselen Balıklar, yakın çevrenizle bayramlaşmanın ardından bu bayram ve bu hafta evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Gittiğiniz yerler de ev ortamı gibi olacak. Yükseleniniz balıksa evinizde, sevdiklerinizle bir arada olmayı ve evinizden iletişim halinde olmayı seveceksiniz.

Pazartesi günü Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle beraber 3 hafta boyunca para ile ilgili konularda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Doğru bağlantıları devreye sokabilir, parayla ilgili konularda özgür, atak, lider tarafınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu da maddi ilişkileriniz olan insanlarla aranızda zaman zaman sürtüşmelere, sıkıntı ve problemlere neden olabilir. Karşı tarafı düşünmeden hareket etmemeye özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olurken bunun farkına bayramda varacaksınız. Belki çok aranacaksınız belki çok güzel şeyler duyacaksınız ya da planlayacaksınız ve arkadaşlarınızın ne kadar önemli ne kadar güçlü ve ne kadar sizi desteklediğini de fark edeceksiniz. Perşembe günü Güneş’in Uranüs’le kavuşumu var, yakın çevre alanlarınızda gerçekleşecek. Eğer tatilden dönüyorsanız, araba kullanacaksanız Perşembe günü kazalara mahal vermemek adına dikkatli olun. Sıkılganlıklarınız, aniden karar değişiklikleriniz devrede olabilir. Bu da yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde, ilişkilerinizde bazı sıkıntılara yol açabilir. Aynı zamanda onların hayatında da hızlı, ani, beklenmedik olaylar devreye girebilir.

Cuma günü aile ortamlarınızda güzel konuşmalar olacak. Evinize bir eşya almaktan mutluluk duyacak, evinizi toparlamak, gündelik hayatınızın ritmine geri dönmek ve yeni gelen haftaya hazırlanmak için hafta sonunu kullanacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın