Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

9 – 15 Mart Haftalık Burç Yorumları

9-15-hk
Bu yazıyı paylaşın;

9 – 15 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza akşam saatlerinde oluşan Dolunayın etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş ve hizmet alanlarınızda oluşan dolunay, beklenmedik olayların hayatınızda cereyan etmesine neden olacak. Sinirli, agresif ve anlayışsız olmamalı ve bu birkaç gün sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Bazı işlerinizin karşılığını bu dolunay alabilirsiniz. İş alanlarınızda bazı gözünüzde büyüttüğünüz konu ve olaylar yaşayabilirsiniz ama genel olarak bu dolunayda sağlığınıza odaklanın. Sindirim sisteminize, midenize ve sinir sisteminize gereken özeni gösterin.

Salı günü Merkür nihayet düzeliyor. Arkadaş ortamlarınızda yaşadığınız bazı iletişim sorunları, geçmişten gelen ve sizi etkileyen bazı olayların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri hayat size gülümseyebilir. Gökyüzünden destek alıyorsunuz. Güzel teklifler karşınıza gelebilir. Bu teklifler geri plandan yürüttüğünüz çalışmalarla ilgili olabilir. Kariyerinize etki eden kişiler sizi destekleyecekler. Anne tarafınızın akrabaları veya kardeşlerinden de güzel destekleriniz olacak. Pazar günü gezmeye, değişik yerlerde bulunmaya doyamayabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta gökyüzünde süper bir dolunay oluşuyor ve haftaya bu etkiyle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu dolunay etkisiyle özel hayatınızda ve sosyal alanlarınızda gerilimler, anlaşmazlıklar ve stresler oluşabilir. Her iki tarafı da dengede tutmanız gerekecek. Kalbiniz boşsa bu dolunay karşınıza aşkı çıkarabilir. Çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilir veya varsa çocuklarınızla ilgili konularda duygusal olaylar yaşayabilirsiniz. Her halükarda yanıltıcı ve sizi test edecek olaylara da açık olmalısınız. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki denge bu dolunayda önemli olacak.

Salı günü itibarıyla Merkür düzelecek ve iletişim sorunlarını geride bırakmaya başlayacaksınız. 1 haftadan beri toplum içinde, iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar artık geride kalmaya başlayacak.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri iş alanlarınızda güzel destekler ve güçler elde edeceksiniz. Çevrenizdeki oluşumlar, yenilikler, organizasyon veya davet gibi etkilerde şanslı teklifler ve girişimler karşınıza gelebilir. Pazar günü ise, para harcamalarınıza dikkat edin, içinizdeki isteği tutmakta zorlanabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza süper dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu pazartesi oluşan dolunay ev ve aile yaşantınızı etkileyecek. Dolunay yüzünden  iş hayatınızda ve ailevi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz.  Çok yoğun olacağınız bu dönem, ailenize gerektiği gibi vakit ayıramayabilirsiniz veya tam tersi, ev hayatınızda harcayacağınız vakit işinizi olumsuz etkileyebilir. Yine de aileniz için yapmanız gereken işlerinizi devreye sokarak bu dolunay rahatlayabilirsiniz. Evinizle, emlakla ilgili girişimleriniz varsa yanıltıcı ve kafa karıştırıcı etkilere hazırlıklı olun.

 

Salı günü sizin yönetici gezegeniniz Merkür düzeliyor. Geleceğinize yön veren işleriniz ve kariyer hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları geride bırakmaya başlayacaksınız.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri parasal konularda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda güzel bir parasal teklif oluşabilir. Kaynaklarınızı işiniz veya aileniz için kullanmak önemli olacak. Gücü ve kontrolü üstünüzde hissedeceksiniz. Pazar günüyse ilişkinize ve sevdiğinize vaktinizi ayıracaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza Başak burcunda oluşan bir dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Dolunay, yakın çevrenizde bazı duygusal streslerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tam da ilgi alanınızı daha farklı alanlara, konulara ve insanlara yöneltmişken, ortaya çıkacak bir sorun fikirsel olarak sizi zorlayabilir. Her iki taraf arasında dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki olaylarla ilgilenebilirsiniz.

Salı günü Merkürün düzelmesiyle beraber parasal alanda iletişim sıkıntılarına hoşçakal diyebilirsiniz. Rahat bir nefes almaya ve iletişiminizi daha net ve doğru kullanmaya başlıyorsunuz.

Bu haftanın en şanslı ve olumlu günleri Çarşamba ve Cumartesi günleri. Çevrenizden gelecek güzel işleri, fikirleri değerlendirin. Yine özel ilişkilerinizde güzel bir şans hoşunuza gidecek. Hayatınızda biri yoksa yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Partnerinizin hayatında da güzel oluşumlar olabilir.  Hafta sonu Cuma ve Cumartesi günleri çok gezmekten kaynaklı olarak, yapılması gereken günlük işlerinizi düzenlemek önem kazanıyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza para evinizde dolunay oluşan bir süper Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Süper Dolunaylarda ayın değişken ve gelgitli etkilerini daha fazla hissedebilirsiniz. Yani alacak verecek dengesini oturtmakta zorlandığınızı fark edebilir, parasal konularla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir yerden alacağınız varsa, başka koşulların oluştuğuna şahit olabilirsiniz, ani kararlar almayın. Ortak para konularınızda başlattığınız işlerin, verdiğiniz kararların sonuçlarını almaya yatkın olacaksınız.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor! 1 haftadan beri ilişkiler alanınızda diğer 2 hafta para alanlarınızda gerileyen Merkür’ün düzelmesiyle beraber parasal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde, sosyal çevrenizi işin içine katan konularda daha aktif ve rahat hareket etmeye başlayacaksınız.

 

Bu haftanın en şanslı ve fırsatlı zamanları Çarşamba ve Cumartesi günleri çalışma hayatınız, günlük düzeninizde güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacağınız gibi yaptığınız işlere aşkla ve sanatla, yaratıcılıkla yaklaşabilirsiniz. Aile ortamlarınızda aradığınız destek Cumartesi karşınıza gelebilir. Pazar günü ise hayata keyifle ve eğlenceli bir şekilde bakacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza sizin burcunuzda oluşan bir dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Süper dolunaylar normal dolunaylardan daha fazla gelgitli ve etkili olabilir. Bu yüzden özel yaşantınızda bir takım stresleri ortaya çıkarabilir. Kendi yaşantınıza ve isteklerinize dair kararlar alacaksınız. Bu dönem eşinize ve sevdiğinize vaktinizin çoğunu ayırıyor olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi ve yapmak istediklerinizi es geçmeyin. Sağlığınıza odaklanın, ilişkilerinizdeki sıkıntı ve sorunların hayatınızdaki yönü şaşırtmasına izin vermeyin.

Salı günü  Merkür düzeliyor. İş ve hizmet alanlarınızda bir haftadır yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar ortadan kalkıyor. 17 Şubattan bu yana yaşadığınız ilişki sorunları, iş sorunlarının geride kaldığını çözülmeyen veya bir şekilde çözülmüş konuların üzerinden daha sağlim bir kafayla geçebilirsiniz.

Bu hafta ayrıca Çarşamba günü hayatın size ilişkileriniz üzerinden şanslar dağıttığını, gülümsediğini görebilirsiniz. Aşk teklifleriniz bu günlere denk gelebilir. Keyifle yaptığınız her işin sonuçlarını, fırsatlarını hayatınıza katabilirsiniz. Bu anlamda Cumartesi günü güzle destekleriniz olacak. Pazar gününü evinizde, ailenizle, yuvanızda dinlenerek geçirmek önemli olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza gökyüzünde oluşan süper Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kadersel alanınızda Bu pazartesi oluşan dolunay, birkaç gün boyunca beklenmedik olay ve konuları hayatınıza taşıyabilir. İşinizle ilgili konularda stresinizi fazla hissedebilirsiniz. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda başlattığınız konuların karşılığını alacağınız bu dönem, ne yaşarsanız yaşayın, tepkileriniz yüksek ve ani olmasın, sağlığınıza yine bugünlerde dikkat etmelisiniz. Bir işin iç yüzü ortaya çıkabilir. Ama yine de başak burcu sağlığı temsil ettiği için bu günlerde en çok sağlığınızı ele alın, bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmaya çalışın. Bazı olayları sindirmek kolay olmayabilir, bağırsak ve mide sağlığınıza gereken önemi vermeli, kendinizi, ruhunuzu eleştirilerden korumalısınız.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Zorlandığınız alanlarda rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri  keyfi, şansı ve mutluluğu hem iş, hem aile hayatınızda yakalayacağınız günler. Aile bireyleriniz işiniz veya sağlığınızla ilgili konularda size gerçek destek sağlayabilirler. İşlerinizi evinizden halledebilir veya ev işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Pazar günü daha çok aile yakınlarınızla, akrabalarla kısa vadeli planlarınızla geçirebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza başak burcunda oluşan bir süper dolunayla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerçekleşen dolunayda bir arkadaşınızın yaşadığı olaylar, sizin özel yaşantınızı etkileyebilir veya ona ayıracağınız vakti kendi yaşantınıza ayırmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenize verdiğiniz sözler, özel yaşantınızdan çalabilir, aşkta yaşadıklarınızı bu dolunayda arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Çevresel değişikliklerde oluşabilir.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Ev ve aile hayatınızda son bir haftadır yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlıyor. Hem parasal konularda, hem de arkadaş iletişimlerinizde rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz.

Bu hafta Çarşamba günü aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda oldukça şanslı ve iyimser olabilirsiniz. Sosyal medyada atacağınız adımlar, girişimleriniz, iletişime dayalı işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar oluşabilir. Yine hoşlandığınız bir insandan güzel bir teklif alabilir veya siz bir teklifte bulunabilirsiniz. Cumartesi günü de kendinizi birçok açıdan güçlü hissedeceksiniz. Pazar günü para harcamalarınıza dikkat edin.


YayYay Burcu:

Hızlı gelişmelerle bu hafta başında oluşacak  Dolunayı karşılıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kariyerinize yeniden şekil vermek, iş alanlarınızda ani duygusal kararlarla ilerlemek bu dolunayın konusu olabilir. Bu dolunay davranışlarınızın sonuçlarını her konuda görmeye açık olacaksınız. Yine annenizin hayatı, sağlığı, anne tarafınızın veya eşinizin ailesinin konu ve olayları hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir.

Salı günü Merkür düzeliyor. Hem özel hayat, hem de iş hayatınızda daha doğru ve rahat bir iletişime geçiyorsunuz. Bazı konuların düzeltilmesi, üstünden geçilmesi önem kazanabilir.

Bu hafta Çarşamba günü, aile ortamlarınızda oldukça geliştiren haberler karşınıza gelebilir. Evle, ailenizle ilgili parasal konularda kendinizi şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Ya siz onlardan destek alacaksınız veya siz onlara destek olacaksınız. Her halükarda bu alanlarda şans sizden yana olacak. Cumartesi günü önemli bir destek devrede olurken, öğleden sonra ve Pazar günleri kendi istekleriniz doğrultusunda haftasonunuzu geçireceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza bir süper dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu süper dolunay uzak çevre alanlarınızda oluşacak. Tanımadığınız insanlarla veya uzak diyarda bulunan akrabalarınızın hayatlarında oluşacak olaylar, sizi ve yakın çevrenizi etkileyebilir. Bir seyahat, eğitimle ilgili bir konu, ticari faaliyetler öne çıkabilir. Bu alanda gerçekçilikten uzaklaşmayın, durumlar yanıltıcı ve karmaşık olabilir. Ya da kararsızlıklarınız yüksek olabilir.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Hem sağlık, hem iş, hem eğitim, seyahat alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Parasal konularda ve girişimlerinizde önünüzdeki dönem daha rahat kararlar alabileceksiniz.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri güzel ve şanslı iş bağlantılarınız oluşacak. Karşınıza gelen fırsatları kendi gücünüzle ve uğraşılarınızla oluşturduğunuzu görecek, kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Cuma ve Cumartesi günü sizin için hızlı akarken Pazar günü kafanızı dinlemek önemli olacak.


KovaKova Burcu

Haftanıza Akşam saatlerinde oluşan bir süper dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ortaklaşa para evinizde oluşan dolunay, parasal konularda hassas birkaç gün geçirmenize neden olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin para durumunda oluşacak bir takım olaylar, sizi etkileyebilir ya da alacağınız bir paranın gelmemesi halinde strese girebilirsiniz. Bu dolunay, kredi, vergi, sigorta primleriniz konusunda dikkatli olun ve işinizi sağlama alın. Gireceğiniz bir borç varsa bu dönem ki parasal getirilerinize göre kararlar vermeyin. Aldatıcı ve yanıltıcı kararlar da devrede olabilir.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Kişisel fikirlerinizi ve kararlarınızı daha rahat ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri maddi alanda güzel ve kalıcı işler yapabilirsiniz. Önemli bir anlaşma devreye girebilir. Girişimlerinizin karşılığını almak sizi mutlu ederken kendi gücünüze inanacaksınız. Haftasonu oldukça hareketli ve canlı geçecek sevgili Kovalar.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza Pazartesi günü akşam saatlerinde oluşan bir süper dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde bir dolunay yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatında ortaya çıkacak bir olay, sizin hayatınızı da etkileyebilir yada tam tersi olabilir. Hayatınızda biri varsa onunla ilişkiniz devam edebilir veya sonlanabilir. Mümkün olduğu kadar dengenizi korumalı, ani kararlar almamalısınız. Dengesizlikler ve iniş çıkışlar ilişkilerinizden yana sizi sınayacak. Bu her tür bağlantı ve ilişki olabilir.

Salı günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. 1 haftadan beri sizi ruhsal olarak zorlayan Merkür’ün düzelmesi hem ilişkilerinizde, hem de aile hayatınızda sizi rahatlatabilir ama hala önemli kararlar almak için desteklenmeyeceksiniz. Haftaya salıya kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri gelecek planlarınızın size göz kırptığını görebilirsiniz. Güzel şanslar karşınıza gelebilir, çevrenizdeki insanlardan, arkadaşlarınızdan gelecek bir fırsat sizi mutlu edebilir. Bu hafta sonunda dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Evden ziyade dış ortamlar sizi rahatlatacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın