Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Nisan – 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

29 Nisan - 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

29 Nisan – 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Maddi alanda yapılması gereken işlerinizi bu Pazartesi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda Satürn gerilemeye başlayacak. Daha sakin olmanız gereken bir sürece merhaba diyeceksiniz. Aksilikler, ertelenmeler, sorunlar bu alanlarda sizi yıldırmasın. Geçmişte yarattığınız eylemlerinizin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Oldukça kadersel bir süreç altında olacaksınız. Yanlış adımlarınızı, sorumluluklarınızı ne kadar yerine getirdiğinizi bu dönemde yaşayacağınız olaylarla farkedeceksiniz. Kariyer, iş, anne tarafı, eşim ailesiyle ilgili konularda kadersel olaylar, bazı krizler oluşabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri düşüncelerinizdeki olumsuzluklar sizi zorlayabilir sevgili Koçlar. Girişimlerinizi başlatma isteğiniz yüksek olmasına rağmen otoritelerden, yüksek rütbeli insanlardan aradığınız desteği sağlamak kolay olmayacak. Olayların ardında yatan sebepleri öğrenmek için büyük bir istek duyacaksınız. Komplo teorilerinizle işlerinizin önündeki engel olmaktan kaçınmalısınız. Bir kere sakin olun Cuma günü güzel bir iş fırsatının, yeni açılımların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Pazar günü ve sonrasında maddi konularda, para kazanımlarınızda önemli uygulamalarınızı, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bu yeniay parasal konularda sizi hareketlendirebilir. Bir gün sonra Merkür bu alanlarınıza girerek daha sağlam ve pratik bir bilgiyle ilerlemenizi sağlayacak. Kazanımlarınızı arttırmak için uğraşacak, ticari girişimlerde farklı ve değişik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta sosyal çevrenizin konularına, arkadaş ilişkilerinize, takım çalışmalarına daha fazla açık olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi içsel stresleriniz yüksek olurken, arkadaşlarınızla önemli planlar yapabilir ve bu planların sizi duygusal olarak mutlu ettiğini görebilirsiniz.

Salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. Girişimlerinize ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Satürn’ün gerilemesi asıldığınız işlerinizde ve gelecek planlarınızda yavaşlamalara veya bazı planlarınızın ertelenmesine neden olabilir. Durum ve olayları iyi gözlemlemeli ve başınıza gelen olaylardan geleceğinizi yeniden şekillendirmek adına dersler çıkarmalısınız sevgili Boğalar. Bazı kadersel olaylara ve etkilere açık olacaksınız.

 

Çarşamba ve Perşembe günleri ailevi konularda gücünüzü etkin bir şekilde toplarken planlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Maddi konularda şüpheci yaklaşımlar sergileyebilir, olaylara negatif yönden yaklaşabilirsiniz. Bozulan işlerinizi ve ilişkilerinizi yeni açılacak olan kapıları farkederek geride bırakın. Unutmayın  bu dönem sizin döneminiz, yapılacak çok işiniz, gidilecek çok yolunuz var sevgili Boğalar.

Pazar günü oluşan  yeniay yenilikler ve başlangıçlar için size göz kırpıyor. Bu Pazar itibarıyla 15 gün boyunca önemli adımlarınızı, kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. 1 gün sonra Merkür’ün de kişisel alanlarınıza dahil olmasıyla birlikte planlarınızı ve yapacaklarınızı dillendirebilir ve etrafınızla güçlü bir iletişim içine girebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza önemli işlerinizle, toplumsal konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi geri planda yürüttüğünüz işlerinizde istediğiniz dengeyi ve istikrarı sağlayabilirsiniz.

Salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. Yaşadıklarınızın üzerinden geçmenin, hatalarınızı farketmenin tam zamanı. Artık hayat sizi biraz da olsa yavaşlatacak ama bu yavaşlama bazı yönlerden size iyi gelecek. Borçlarınız, parasal konular, ortak adımlar ve iş alanlarınız mercek altına alınacak. Değişime, dönüşüme ve bu alanlarınızı yeniden yapılandırmaya hazır olun. Geçmiş dönemde parasal konulardaki eylemlerinizin karşılığını alacağınız bir dönem, bir anlamda ne ektiyseniz, onu biçeceksiniz sevgili İkizler. Bu alanda bu hafta krizlere açık olmalısınız.

Çarşamba ve Perşembe günü hırslı ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla bazı işlerinizde istediğiniz sonuçları almak kolay olmayabilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde parasal yönden desteklemeyeceksiniz. Bazı fikirlerinizi kabul ettirmekte ve ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Bu dönemde kimseden borç almayın veya vermemeye çalışın.

Neyse ki çok çabuk toparlayacak, Cuma günü özel ilişkilerinizde ve ortaklı iş hayatınızda çevrenizden güzel sonuçlar ve tekliflerle karşılacaksınız.

Pazar günü Boğa burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniayda büyük girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına adım atmamalı, planlarınız üzerine yoğunlaşmalısınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu yeniayı değerlendirin, yurtdışı işleriniz varsa bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz. Özel hayatınızda disiplini tutturmak kolay olmayabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya seyahat, eğitim ve diğer insanlarla beraber yapacağınız işlerinizle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Değişik ve farklı insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber güzel planlar yapacaksınız yalnız bu Pazartesi içsel stresleriniz yüksek olabilir.

Salı günü oluşan Satürn’ün gerilemesi özel hayatınızı yeniden ele almanızı, sorunlarınızla yüzyüze gelmenizi sağlayacak. Bu dönem kadersel etkileriniz bu alanlarda yüksek olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İlişkilerinize dair önemli girişimlerinizde yavaşlamalar, ertelenmeler oluşabilir. Karşılaşacağınız sorunlar geçmişteki hatalardan kaynaklanabilir, kadersel etkilerle hareket edeceksiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş alanlarınızdaki gelişmelerde negatif etkilerden uzak durun. Fikirlerinizin desteklenmediğini görebilir ve buna olumsuz tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda ve aile ortamlarınızda da bazı fikirleriniz desteklenmeyebilir. Önemli işlerinizi bugünlere denk getirmemeye çalışın. Cuma günü güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir.

Pazar günü oluşan yeniay sosyal çevrenizde oluşan konu ve olayları hızlandırabilir. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizi bu yeniayla beraber başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanacak. Arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinizin üzerine düşebilir, planlar yapabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza parasal işleriniz, ödemelerinizle başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi iş alanlarınıza gereken parasal desteği sağlayabileceğiniz gibi, parasal konuşmalarda denge sağlayabilirsiniz.

Salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. İş ve hizmet alanlarınızda üstlendiğiniz karşınıza gelen sorumluluklarda neler yaptığınızı, hangi alanlarda zorlandığınızı bu süreçte gözlemleyebilir, satürn düzeldikten sonra daha etkili ve sağlıklı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda, yanınızda çalıştığınız veya çalıştırdığınız insanların hayatında önemli kadersel olaylar oluşabilir. Günlük hayatınızın ritminde ve sağlığınızda bu dönemde dikkatli olmalısınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz devrede olurken, diğer taraftan bazı işlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Olumsuz bakış açınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. İşlerinizle ilgili konulara şüphe ve karamsarlıkla yaklaşmamaya çalışın. Cuma günü bu anlamda güzel şanslar ayağınıza gelebilir. Tatil planlarınız için Cuma gününden faydalanabilirsiniz.

Pazar günü oluşacak yeniay kariyer ve iş alanlarınızda yeni kapılar aralayabilir. Yolunda gitmeyen işlerinizde bir eleme yaptıktan sonra yeni kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. İş hayatınız, amaçlarınız, hedefleriniz konusunda kararlarınızı uygulayın, bu yeniay sonrası 15 gün boyunca harekete geçin. Sosyal çevre ilişkilerinizde ve özel alanlarınızda disipline olmakta zorlanabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak, ortaklaşa işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Başka insanların onayına ihtiyaç duyacak ve yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Ortak adımlar için pazartesinin enerjisinden faydalanın.

Salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. Hayat sizi yavaşlatarak istekleriniz ve arzularınızı bu dönemde ne kadar istediğinizi görmenizi sağlayacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizin konuları ve aşk hayatınızda yaşanacaklar bu ay sizi büyütecek ve olayları çok farklı gözlerle görmenize neden olacak. Kadersel etkiler bu alanlardan gelecek. Geçmişte yapmış olduğunuz olayların sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri riskli işlerden, parasal anlaşmalardan kaçınmalısınız. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. Hayata keskin ve negatif bakmanız yüzünden kendi işlerinize zarar verebilirsiniz. Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkinizde, iletişiminizde sorunlar oluşabilir. Şüphelerinizi bu dönemde kontrol etmelisiniz. Aşk ve eğlence hayatınızda enerjinizde blokajlar oluşabilir. Spor yapıyorsanız, eğlenceli ortamlardaysanız dikkatli olun. Cuma günü aile hayatınızda şanslı ve iyimser etkiler altında olabilirsiniz.

Pazar günü oluşan yeniay seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda yeni açılımları hayatınıza taşıyabilir. Yeni kararlar almaktan korkmayın. Yeni işlerinizi bu yeniay sonrasında devreye sokun. İş alanlarınızda, aile ortamlarınızda disipline olmakta, işleri bir düzene sokmakta zorlanabilirsiniz.

 


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizin üzerine eğilerek başlayacaksınız ama yapılması gereken işlerinizde disiplinle ilerlemek kolay olmayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. İçsel stresleriniz yüksek olacak ama parasal işlerinizde daha kolay denge kuracaksınız.

Salı günü Satürn gerilemeye başlıyor. Aile hayatınızda size dayatılan konular, uğraşmanız gerekenler üzerinde hayat sizi yavaşlatabilir. Bu dönemde disipline olmak, işlerinizi düzgün halletmek kolay olmayacak. Biraz derslerinizden muaf olmak isteyebilirsiniz. Aile hayatınız, parasal işlerinizde önemli dersler ve kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz sevgili Teraziler.

Çarşamba ve Perşembe günleri şüpheleriniz ve olayların derinine gitme arzunuz yüzünden ilişkiniz veya ilişkileriniz çıkmaza girebilir. Aile hayatınızda huzuru sağlamak için uğraşabilir ama istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Fikirlerinizi sevdiklerinize kabul ettirmek kolay olmayabilir. Eşinizin kariyer ve iş alanlarında da sıkıntılar oluşabilir. Cuma günü hem özel hayatınızda, hem de ortaklı işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar yakın çevrenizden gelebilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, ortak parasal işlerinizde önemli kararlarınızı uygulamak için harekete geçeceğiniz yeniaylardan. Banka işleriniz, kredi alımı, sigorta işlerinizi halletmek, borçlarınızı yeniden yapılandırmak anlamında bu yeniayı kullanmaktan çekinmeyin. Önemli girişimlerinizde, fikir alışverişlerinizde disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Abartmayın.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza eğlenceli konu ve olaylarla giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde stresleriniz yüksek olurken sevdiğiniz insanla beraber güzel adımlar atabilir, işlerinizi iyi organize edebilirsiniz.

Salı günü Satürn geriliyor. Satürn gerilemesi hayatın size vereceği önemli sinyallerden. Hayat sizi biraz yavaşlamaya çağırıyor, ilk başta bu her ne kadar hoşunuza gitmese bile, yaşadıklarınızı ele aldıktan sonra bu dönemde yavaşlamanın ve işleri ağırdan almanın yakın çevre ilişkilerinizde, eğitim ve iletişim alanlarınızda ne kadar işinize yaradığını göreceksiniz. Düşüncelerinizi yeniden düzenlemeye ihtiyacınız olabilir, geçmiş zamanlarda yaptıklarınızın karşılığını alacağınız ve bu konularda kadersel olaylarla karşılaşacağınız bir dönem olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri günlük işlerinizde, düzeninizde, sağlığınızda ve girişimlerinizde, yakın çevre ilişkilerinizde bazı düzenlemeler yapmanız gerektiğinin fakına varacaksınız. Bu alanlarda bazı zorlanmalar oluşabilir. Diğer taraftan hayat yeni şansları ve fırsatları karşınıza getirecek. Bir tarafta zorlandığınız konular, diğer tarafta yeni gelişen olaylar, tüm bunların hepsi sizin için sevgili Akrepler. Cuma günü güzel şans ve fırsatlar para kazançlarınızı arttırabilir.

Pazar günü oluşan yeniay özel ilişkilerinizde alacağınız kararları hayatınıza entegre edeceğiniz bir yeniay. Evlilik, söz, nişan, yer değiştirme, taşınma, danışmanlık gibi konularda hızlı adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Eşinizin hayatında alınacak yeni kararlar bu yeniayda devrede olabilir. Parasal konularda çok abartmamaya çalışın.


YayYay Burcu:

Haftanıza ailevi konuların üzerine eğilerek, daha çok ilginizi evinize yönlendirerek başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi içsel stresleriniz yüksek olurken, önemli işlerinizi gün içinde kolaylıkla dengeyle halledeceksiniz.

Salı günü itibarıyla parasal konularda üstlendiğiniz sorumluluklarda geri çekilmeler oluşabilir. Birkaç ay boyunca Satürn gerilerken tüm bu konuları gözden geçirecek vakti bulacaksınız. Bazı parasal işlerinizde gecikmeler, ertelenmeler oluşabilir. Bu dönemi kendi değerinizi gözden geçirmek için kullanmalısınız. Maddi konularda kadersel etkiler altında olacağınız için gözünüzü dört açın.

Çarşamba ve Perşembe günleri olumsuz düşüncelerden uzak durun. Parasal konularda riskli işlerden kaçının. Para harcamalarınız yüksek olabilir ve sizi istediğiniz eğlenceden veya alışverişten alıkoyabilir. Cuma günü riskli işlerden yana ve özel hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim ayağında da güzel fırsatları yüksek birgün sizi bekliyor.

Pazar günü oluşan yeniay iş alanlarınızdaki fırsatları karşınıza gelebilir. Yeni alanlara açılmak istediğiniz işleriniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Yine bu Yeniayla beraber sağlığınızla ilgili harekete geçmek istediğiniz konularda hayat sizi destekleyecek. Beslenme şeklinizi değiştirebilir, egzersizlerinizi başlatabilirsiniz. Bir spor programına dahil olmak için harika bir 15 gün sizi bekliyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza iletişime dayalı işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizle beraber uyumlu bir şekilde hareket edebilirsiniz ama içsel stresleriniz yüksek olacak.

Salı günü itibarıyla hayatınızı yeniden yapılandıran ve size ciddi yükler ve sorumluluklar bindiren Satürn sizin burcunuzda geriliyor. Birkaç ay boyunca sorumluluklarınızı taşımak size ağır gelebilir. Şimdiye kadar üstlendiğiniz yükümlülükleri, hayatın karşınıza getirdiği sorumlulukları nasıl taşıdınız, nasıl ele aldınız, doğru bir şekilde mi ilerlediniz tüm bunları yaşayacağınız çeşitli olaylarla göreceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri aile alanlarınızdaki konuşmalarınız sizi zorlayabilir. Emlak, alım, satım işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı fikirleriniz bu dönemde desteklenmeyecek, negatif düşünebilirsiniz. Önemli girişimlerinizi bugünlere denk getirmeyin. Cuma günü aile hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Pazar günü oluşan Yeniayda aşk hayatınız, çocuğunuz, sanatsal işlerinizde alınacak kararları devreye sokacaksınız. İstediğiniz bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir ilişkinin tohumlarını bu tarih ve sonrasında atabilirsiniz. Çocukla ilgili girişimler, varsa çocuğunuzun hayatına dair alacağınız kararlar yine bu yeniayda oluşturabilir. İş alanlarınızda disipline olmaya çalışın.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi içsel stresleriniz yüksek olurken, tüm gün boyunca aile hayatınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Salı günü Satürn gerilemeye başlayacak. Sizi zorlayan konuları, korku ve baskı duyduğunuz alanları gözden geçirmeye hazır olacaksınız. Bazı işlerin, konuların yeniden yapılandırılması gerekebilir. Kadersel olaylara açık olacağınız bu dönem geçmiş dönemden getirdiğiniz sorunların yeniden çeşitli olaylar veya kişilerle yeniden gündeminize geldiğini görebilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmayabilir, bu dönemde şartları çok zorlamayın.

Çarşamba ve Perşembe günleri yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde bazı aksilikler ve sorunlar oluşabilir. Takıntılardan, şüphelerden uzak durmaya çalışın. Bir yandan da bazı işlerinizde oluşacak bu sorunu çok fazla dert etmeyin, yeni olasılıklarda Cuma günü karşınıza gelecek. Arkadaş çevrenizin önemli girişimlerinizde sizin tarafınızda olduğunu göreceksiniz.

Pazar günü oluşan Yeniayla birlikte ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Yer değiştirme, başka bir yere taşınma konusundaki kararlarınızı bu yeniay ve sonrası 15 güne denk getirin. Keyfi konuları çok abartmayın ve sosyal çevre ilişkilerinizde bu Pazar iyi organize olun.

 


BalikBalık Burcu:

Haftanıza kendi kişisel istekleriniz ve beklentilerinizle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi içsel stresleriniz yüksek olacak diğer yandan iletişiminizi kuvvetli tutacak ve yakın çevrenizle planlar içine gireceksiniz.

Salı günü sosyal çevre alanlarınızı teste tabii tutan Satürn geriliyor. Organizasyon işlerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarınız bu tarihten sonra sizi zorlayabilir. Daha kontrollü ve disiplinli olmak istemeyebilir, geleceğinizi şekillendirecek işlerinizde sorumsuz davranabilirsiniz. Bu alanınızda yavaşlamalar veya aksilikler oluşursa durum ve koşulları gözden geçirmeye çalışın. Eskiden yaptığınız davranışlarınızın sonuçlarıyla bu dönemde karşılaşabilirsiniz. Kadersel etkiler altındasınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri fikirlerinizin desteklenmediğini göreceksiniz. Olumsuz bakış açısıyla bazı işlerinizdeki olayları çok sorunlu algılayabilirsiniz. Bugünlerde büyük girişimlerden uzak durun. Diğer taraftan Cuma günü yeni iş fırsatları ve olasılıklar maddi yönden yüzünüzü güldürebilir.

Pazar günü oluşan Boğa Yeniayı iletişim işlerinizi hızlandırabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, radyo, televizyon, ulaşım, eğitim işlerinizde önemli kararları bu yeniay ve sonrasında alabilirsiniz. Girişime dayalı işlerde de önemli başlangıçlarınızı bu yeniayda devreye sokabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın