Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

05-11 ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yengeç burcunda, ev, aile, yuva, güvenlik konularımız ön planda olarak giriş yapıyoruz. Akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağından önemli kararlardan kaçınalım.

Salı gecesi aslan burcunda oluşan yeniay, organizasyona, idare ve yöneticilikle ilgili işlerimizde, aşk hayatımızda veya çocuğumuzla ilgili konularda, yeni karar ve başlangıçlarımızı devreye sokabilir.

Yeniay zamanları atılacak adımlar, başlanılacak işler uzun soluklu olacağından, bu yeniay ve sonrası 15 gün boyunca yeni kararlarımız için harekete geçebiliriz. Türkiye’nin haritasında para evinde bir yeniay oluşacak. Parasal konular ve başlangıçlar önem kazanmaya başlıyor.

Çarşamba gününü bayram hazırlıklarıyla geçirebiliriz.

Perşembe günü merkür aslan burcuna geçecek ve 2 hafta boyunca iletişimimizde duygusal ve gösterişli yanlarımızı ortaya çıkaracak. Çocuğumuzun konuları, aşk hayatımızı, eğlenceye dayalı işlerimizi konuşmak, görüşmek ve paylaşmak için uygun bir dönem.

Yine Perşembe günü oluşan jüpiter-plüton karşıtlığıyla, başkalarının bakış açılarına saygı göstermeli, fanatik, obsesif düşünce biçimden uzak durmalıyız. Özellikle yapacağımız işlerimizde,  başkalarını zorlamaya, onlar üzerine baskı yapmamaya özen gösterelim.

Bayramın 2 ci ve 3 cü günleri, rahat, keyfi yüksek etkileşimler altındayız. Sevdiklerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız. Pazar günü ise, negatif düşünmemeye özen gösterelim. Bakış açımız dar olacak, alacağımız haberler, duyacağımız ve yaşayacağımız bazı olaylar keyfimizi azaltabilir. Uzak yerlerden dönüş yolunda bu bayram, trafik kazalarına dikkat edelim lütfen. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın