Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

13 – 19 Mayıs 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay İkizler burcunda ve boşlukta olarak başlıyoruz. Önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakmakta fayda var. Yine bu pazartesi etkili olan Venüs- Neptün karesi, özel ilişkilerimizde veya paraya dayalı alanlarda bazı hayalkırıklıkları ve aldanmalara sebep olabilir. Şartları gerçekçi tutmakta fayda var. Net olmayan ilişkiler, durumlar bize hata yaptırabilir. Finansal hile ve dolandırıcılıklara dikkat.

Salı günü oluşan transit Mars-natal Venüs karşıtlığı, vergi, döviz ve finansal alanda zorlanmaları hayatımıza taşıyabilir. Yabancı ülke ilişkilerimizde anlaşmazlıklar, iletişimde ve ticarette zorluklar, hukuki konularda karışıklıklar, gizemli olayların devreye girmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Aşırılıklar ve bu dönem yüksek tüketim bizi zorlayabilir.

Çarşamba günü Merkür İkizler burcuna geçecek ve iletişimimizde rahatlayacağımız bir döneme gireceğiz. İki hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz.

Perşembe günü Merkür Türkiye haritasının kapanan alanına girecek. Önümüzdeki iki hafta boyunca hukuk, eğitim sistemi, yönetmelik, kanunlarla ilgili konularda konuşmalar ve gizli toplantılar hızlanabilir. Gizli düşmanların artması ve el altından ülkemizi ilgilendiren planların dönmesi söz konusu olacak. Bu yüzden çok dikkatli adımlar atmamız gerekebilir.

Haftasonuna denk gelen anlaşmalarımız veya görüşmelerimiz varsa acele etmeden, yanılgıların olacağını unutmadan harekete geçmeye çalışalım. Zira Cumartesi günü Merkür-Neptün karesi bize hata yaptırtabilir. Yine bu cumartesi oluşan Venüs-Uranüs sekstiliyle farklı, hareketli ve sıradışı bir cumartesi geçirebiliriz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın