Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

28 Nisan – 04 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay koç burcunun etkileriyle, aktif, dinamik ama biraz huzursuz başlayabiliriz. Akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağından ve ay kapandığından önemli işlerimizi Salı günü oluşacak güneş tutulmasından sonra yapmamızda fayda olacak.

Salı günü sabah saatlerinde oluşan parçalı güneş tutulması boğa burcunda gerçekleşecek. Önemli olaylara ve başlangıçlara açık olmamız gereken bir dönem. Yine boğa burcu gibi sabit nitelikte olan burçlar, Boğalar, akrepler, aslanlar ve kovalar diğer burçlara göre daha fazla etkilenecekler.  Parçalı güneş tutulmasının ayrıntılarını Boğa burcunda güneş tutulması yazımda okuyabilirsiniz.

Çarşamba günü güzel işler gündemde olabilir. İyimser ve keyifli etkiler altında olacağız. Cumartesi ve Pazar günü düşüncelerimizde negatif ve eleştirel olmamaya dikkat edelim. Cumartesi günü venüs koç burcuna geçecek. İlişkilerimizde huzursuz, aktif, dinamik, lider yanlarımız ortaya çıkabilir. Kıskançlığa, dediğim dedik tavırlara ve aceleciliğe bu 3 haftalık süreçte dikkat edelim. Pazar günü nispeten kendimizi güçlü hissedeceğiz. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın