Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 – 05 Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya dış ortamlarınız aktif olarak başlıyorsunuz.  Bu haftabaşı, yapmanız gerekenler için sizi canlı kılacak bir seyahat veya eğitim fırsatı gündeminizde olabilir. Aşkınızla, geleceğinize yönelik konuşmalar içinde olabilir, farklı ortamlarda daha kolay harekete geçebilirsiniz.

Salı günü itibarıyla, ikili ilişkilerde barışçı, uzlaşmacı ve romantizm dolu etkiler altında olacaksınız. Sorunlarınızı konuşmak ve tartışmak açısından güzel bir dönem. Ortaklaşa yapılacak işlerinizde işinize yarayacak projeler gündemde.

Ekim ayında özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mutlu, romantik ve keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Bu hafta Cumartesigerilemesine başlayan merkür eski bir borç, ödeme veya para konusunu gündeme getirebilir.

10 Ekime kadar para alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar, yanlış para ödemeleri gibi durumlar oluşabilir.

 


Boga Boğa Burcu:

Haftaya ortak para konularınız devrede olarak başlayacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızda ailenize yapacağınız yardımlar ve destekler bu haftabaşı yerini bulacak. Sezgileriniz konusunda biraz daha çalışmalı, önemli olaylarda size yol göstermesine izin vermelisiniz.

Salı günü itibarıyla, iş ilişkilerinizi güçlendirebilir, yeni iş başvurularında bulunabilir, beraber çalıştığınız insanlarla güzel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Kilo almaya müsait olacaksınız. Ekim ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktif olacak. Yerine getirilmesi gereken işler, tamamlanması gereken projelerin üzerine yoğunlaşacaksınız.  Cumartesi günü Merkür gerilemesine başlıyor.

 04 Ekim- 10 ekim arası özel hayatınızdaki iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Eski bitmemiş ve tamamlanmamış ilişkiler devreye girebilir.

 


İkizler İkizler Burcu:

Özel hayatınızda, iletişiminizi sevdiğiniz insanla yüksek tutacak, kısa gezilerle ilişkinizi canlandıracaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar bu birkaç gün ilişkinize değişik tatlar katabilir.

Salı günü itibarıyla, 3 hafta boyunca romantizm rüzgârları veya aşk olgusu öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa ona olan sevginiz herşeyin üstüne çıkabilir. Her tür spor ve sanat faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek. 

Ekim ayı bir yandan hayatın keyif veren yönlerine odaklanmak isterken, diğer yandan iş sorumluluklarınızda daha çok artış görülecek. Bir yandan da aşkı geldiği gibi karşılayacak, eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

 Cumartesi günü yani bayramın 1. gününde merkür iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 10 Ekime kadar işinize ve sağlığınıza çok dikkat etmeli, önemli kararlardan kaçınmalısınız. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dönem dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Yine yeni bir iş teklifiniz varsa bir kaç hafta ertelemekte fayda olabilir.

 

 


Yengec

Yengeç Burcu:

Haftaya iş alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız. İşlerinizi toparlamalı, olabildiğince gün içinde hızlı ve programlı hareket etmelisiniz. Karşınıza çıkacak ufak tefek sorunları kafanıza takmayın.Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız.

Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir.  Ekim ayı ilginizi daha çok ailevi konulara yönelttiğiniz bir ay olacak. Cumartesi merkür aşk hayatınızda gerilemesine başlıyor.

 Geçmiş aşklar, flörtleriniz bu süreçte ortaya yeniden hortlayabilir. Yine var olan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan iletişiminizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa 10 Ekime kadar onunla olan iletişiminize dikkat edin.

 


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya aşk konularınız aktif olarak başlıyorsunuz Bu birkaç gün boyunca aşk hayatınızdaki özgür ve rahat tavırlarınız, sevdiğiniz insanla kolay anlaşmanıza neden olacak. Keyfiniz yerinde olacağından, yakın çevrenizden duyacaklarınıza hiç takılmayacaksınız.

Salı günü itibarıyla, yakın çevrenizle ilgilenmek ve onların sorumluluklarını üstlenmek size keyif verebilir. Satış, pazarlama ve reklam işleriyle uğraşanlar, uyumlu davranmak suretiyle iyi para kazanabilirler.

Ekim ayında yakın çevrenizde dönen olaylar, akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki detaylarla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yine varsa bir yandan da  satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, iletişim yazım konularınız ön planda olacak. Cumartesi günü ev ve aile hayatınızda gerilemesine başlayan merkür 10 ekime kadar aile hayatınızda yanlış anlaşılmaları gündeme getirebilir.

Bu tarihler arasında ev almayın veya kiralamayın, sözleşme yapmayın, sözler vermeyin. 

 


Basak Başak Burcu:

Bu hafta ilginizi evinize ve ailevi konulara yönlendirmeniz gerekebilir. Eviniz için yapılacak bir ödeme veya harcama gündeminizde olacak. Kendinize yapacağınız yatırım en iyi yatırımınız olacak.

Salı günü itibarıyla, Venüs para evinizde dolaşarak 3 hafta boyunca maddi konularda kazanımlarınızı arttıracak. Bu alanda iyi ilişkiler kurabilir, güzellikler görebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için harika bir dönem olacağı gibi, güzel eşyalara para harcamalarınız artabilir.

Ekim ayında parasal anlaşmalar ve kazançlarınızın artması gibi durumlar söz konusu. Bir yandan da iletişim, satışa, reklama yönelik işlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

Zira bu Cumartesi Merkür gerilemesine başlayacak ve 10 Ekime kadar ticari konularda, satış alanlarınızda bir takım sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bir yandan da yakın çevrenizde, akraba veya kardeşlerinizin hayatında da eski konu ve olaylar cereyan edebilir. Onlarla olan iletişiminize 10 Ekime kadar dikkat edin.

 


Terazi Terazi Burcu:

Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Yakın çevrenizi işin içine katarak yapacağınız organizasyonlarda enerjiniz yüksek çalışacak. İş alanlarınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Değişik ve farklı davranan insanlar bu aralar daha çok ilginizi çekebilir.

Salı günü itibarıyla, 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi, biraz kendinizi ön planda tutmayı öğreneceksiniz.

Her tür konuda ekim ayında acele etmelisiniz zira bu cumartesi Merkür gerilemesine başlayacak. Merkür 04-10 Ekim arası sizin para evinizde gerilemeye başlayacak.

 

Önemli parasal görüşme ve konuşmalarınızı bir kaç hafta ertelemeniz yararınıza olabilir. Bu ay para alanlarınız fazlasıyla devrede olacağından, bunu yapmak kolay olmasa bile, en azından her tür işinizi iki kere gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. 

 


Akrep Akrep Burcu:

Haftaya parasal konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Dış ortamlarda daha çok vakit geçirecek, sizden uzaktaki insanlardan haberler alacaksınız. Sosyal ortamlarda para konuşmalarınıza dikkat edin ve arkadaşlarınızla para alışverişlerine girmemeye çalışın.

Salı günü itibarıyla, özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıklarınız olabilir. Bu dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak.

 

Ekim ayında çok önemli işlere kalkışmamak ve biraz dinlenmek en doğrusu olabilir. Cumartesi günü gerilemesine başlayan merkür hayatınızda tamamlanmamış, eski konu ve olayları gündeminize oturtacak. 10 Ekime  kadar yanlış ifadelerden kaçının. Önemli ve hayatınızı bağlayacak anlaşmalardan uzak durun. Bazı aksiliklere bu dönem açık olmalısınız. 

 


Yay Yay Burcu:

Kendi isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılamak bu haftabaşı ve birkaç gün boyunca önemli olacak. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak konulara ve kişilere yönelmelisiniz.

Salı günü itibarıyla, sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek grupsal çalışmalar size kendinizi iyi hissettirtecek.

 

Ekim ayı biraz düşünme ve plan yapma zamanı olarak görülmeli sevgili yaylar.Bu Cumartesi itibarıyla 10 Ekime kadar kadersel alanınızda gerileyen merkür, çözülmemiş geçmiş konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir olayın iç yüzüyle yüzleşmeniz gerekebilir. İfadenizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Önemli işlerden kaçının.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Günlük rutin işlerden sıkılabilir, sizi harekete geçirecek alanlara yönelebilirsiniz. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemese bile, bulunacağınız dış ortamlar, farklı yerler size yeni kapılar açabilir.

Salı günü itibarıyla, kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü arttırsa da ilişkilerinizin iyi ve düzgün olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz.

 Ekim ayında kariyeriniz ve işleriniz ön planda olacak. Patronlarınızla olan ilişkileriniz giderek güçlenecek. Bu Cumartesi itibarıyla 10 Ekim arasında Merkür sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerileyecek. Eski arkadaşlarınızla olan tamamlanmamış konu ve meseleler gündeminizde olacak. Yanlış anlaşılmalara yatkın bir dönem olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

 


Kova Kova Burcu:

Sosyal ortamlarınızdaki yoğunluk bu haftabaşı sizi yorabilir. Arkadaşlarınızla planlayacağınız işleriniz keyfinizi yerine getirecek ama bir yandan da sabırsız etkiler altında olacaksınız. Seyahat ve eğitim konuşmalarınız hızlanıyor.

Salı günü itibarıyla, 3 hafta boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzellikler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz.

 Ekim ayında eğitim ve seyahat alanlarınız ön planda olacak. Cumartesi günü kariyer evinizde gerileyecek olan merkür bu alanlarınızda bazı karışıklık ve aksiliklere 10 Ekime kadar neden olabilir. Yeni başlangıçlardan kaçının ve daha önceden gündeme gelmiş işlerinize kanalize olun.


Balik Balık Burcu:

İş alanlarınızda girişkenliğiniz ve değişik tavırlarınızla herkesin ilgisini kolay çekeceksiniz. Maddi konularda ne yapmasını bilecek, paraya dayalı işlerinizi devreye sokacaksınız.

Salı günü itibarıyla, 3 hafta boyunca, başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, banka, kredi, faiz, nafaka, prim, sigorta konularından fayda ve güzellik görebilirsiniz. İnsanlar bu dönem size fazlasıyla yardım edecekler.

Ekim ayı seyahatleriniz ve belki de tatil planlarınız ön planda olacak. Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işler daha önem kazanıyor. Ayrıca ekim başı eğitim konularında önemli sorumluluklar ve fırsatlarda yakalayacaksınız. 

 Cumartesi günü eğitim, seyahat, medya hukuk alanlarınızda gerileyen merkür yanlış anlaşılmaları, eski konuları gündeminize yerleştirebilir. Bu alanlarda 10 Ekime kadar önemli anlaşmalardan kaçının.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın