Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Ağustos – 1 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hande Kazanova, Burç Yorumları, Burçlar, Astroloji, Bireysel Danışmanlık, Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

26 Ağustos – 1 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta kendi iç dünyanıza veya ailenize yönelik konularla haftanız başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş ve para alanlarınızda, günlük hayatınızın düzeninde oldukça keyifli ve esnek haftalardan bir tanesi. Önemli işler karşınıza gelebilir. Salı, Çarşamba ve Cuma günlerini değerlendirin.

Perşembe günü itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Diğer yandan beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan iletişiminizi arttırabilir, sıkıntı yaşadığınız noktaları mantıklı adımlarla çözebilirsiniz. Yine sağlığınızı konuşacağınız, üzerine düşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu döngüde kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızda bazı düzenlemelerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniay iş, hizmet  konularında önemli kararlarınızı uygulamak anlamında sizi destekleyecek. Esnek ve pratik yapınızla iş dönemine hazırsınız ve Eylül ayına gayet güçlü bir şekilde gireceksiniz sevgili Koçlar. Mücadele ve savaş gücünüzü pratik ve mantıklı adımlar için harekete geçirin.

Yine bu Yeniay sağlığınızla ilgili konularda önemli girişimlerinizi ve adımlarınızı destekliyor. Beslenme şekliniz, diyetinizle ilgili konularda bu yeniayı kullanmalısınız. Çok çalışmaktan kaynaklı olarak stresle baş etmenin yollarını bulmaya çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta yakınlarınıza ve sevdiklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri esnek ve rahat yapınızla güzel açılımlar elde edebilir ve aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız gerekirse Cuma günü oluşan yeniay ve sonrasında hareket edebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız iletişiminizi, özel alanlarınıza, keyfe, eğlenceye veya eğitime kaydıracağınız bir dönem başlıyor. Çocuğunuz varsa onunla sağlayacağınız iletişim hayata esnek gözlerle bakmanıza neden olabilir.

Cuma günü oluşan Yeniay, aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarınız için yapmak istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir yeniay. Yeniay zamanları atılacak adımlar uzun soluklu olacağından önemli bir sportif faaliyete başlamak, hobileri geliştirmek, öğrenim hayatınızı hareketlendirmek ve aşkla ilgili önemli kararlar almak için bu yeniayı kullanın.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza parasal işleriniz için koşturarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Parasal konularda gece saatleri duygusal çöküşleriniz olsa bile Salı günü daha rahat etkilerle hareket edeceksiniz. Bu hafta aile hayatınızda ve ilişkilerinizde olabildiğince esnek olacak ve sıkıntılarınızı çok dert etmeyeceksiniz. En güzel destek ailenizden gelecek. Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri ev, emlak işleri için gayet uygun.

Perşembe günü itibarıyla aile hayatınızda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz önem kazanacak. Emlak alım, satım işleri, devir, yer değiştirme, yuva kurma gibi konularda pratik, hızlı kararlar alabilirsiniz.

Cuma günü devreye giren yeniayla birlikte aileniz, yuvanız, evinizle ilgili önemli yeni kararlar alabilirsiniz. Gayrimenkule dayalı işlerinizi bu yeniay ve sonrası 15 gün içinde yapabilirsiniz. Yeniay, aile hayatınızda almanız gereken kararlar varsa size yeşil ışık yakacak. Konuştuklarınızı, birbirinizle paylaştıklarınızı uygulayabilir, aile hayatınız ve davranışlarınızla ilgili konularda önemli başlangıçları devreye sokabilirsiniz sevgili ikizler.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza kendi isteklerinizi ön plana alarak, heyecanlı ve duygusal olarak hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Çevrenizdeki değişimler yapacaklarınız ve girişimleriniz adına sizi destekliyor. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Perşembe günü itibarıyla eğitim konularına eğilecek, öğrenmekten, okul hayatına adapte olmaktan mutluluk duyacaksınız. Diğer taraftan yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlanıyor. Sosyal medya, network veya satışa dayalı işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Fikirlerinizi yakınınızda bulunan insanlarla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.

Cuma günü gerçekleşen Yeniay iletişimsel işlerinizi ve girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, teknoloji veya bilgisayar alanında işiniz varsa önemli başlangıçları bu tarih ve sonrasında yapmalısınız. Bu yeniay sizi hırslandıracak ve kararlarınızı hızlı uygulamanızı sağlayacak. Yine bu yeniayla beraber eğitim veya öğrenim hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Okul gereçleri, kıyafetleri, malzemelerinizi almak, tamamlamak için bu yeniaydan faydalanın.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta eşinizin veya partnerinizn iş konuları daha fazl ön planda olabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kendi konularınızla ilgilenmekten ziyade diğer insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Bu hafta ticari faaliyetleriniz hızlanırken, parasal konularda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İş alanlarınızda güzel getiriler sağlamak adına Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerini kullanabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla para kazanma becerileriniz artıyor. Ticari fikirleriniz değerlenecek, pratik yaklaşımlarınızla maddi konulara güzel çözümler üretebilirsiniz. Para görüşmeleriniz hızlanabilir.

Cuma günü parasal konularda önemli adımlar atacağınız bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayda daha esnek ve rahat adımlar atacaksınız. Yeniay maddi konularda atılacak adımlarınızı destekliyor. Yatırımlarınız veya paranızla ilgili düşündüklerinizi bu yeniayla birlikte önünüzdeki 15 gün boyunca başlatabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız sosyal çevre ilişkilerinizle, bağlantılarla başlıyor. Bu hafta kendinizi geliştirecek, önemli açılımlar yaşayacak, kendinizi esnek ve şanslı görecek olaylar içinde bulacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Geleceğinize yönelik adımlarınız ve girişimleriniz için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma gününün olumlu enerjisinden yararlanın ama karşınıza gelecek olan fırsatlarda hemen karar vermeyin. Cuma günü sizin burcunuzda oluşacak olan yeniayı bekleyin.

Perşembe günü sizin yöneticiniz olan merkür’ün de hayat alanınıza geçmesiyle birlikte istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz. İletişimde ve kendinizi ortaya koymakta rahatlayacaksınız.

Cuma günü  Yeniay sizin burcunuzda oluşuyor. Bu yeniay sizin için önemli sevgili Başaklar. Tüm hayati ve çok önemli kararlarınızı bu yeniayda hareketlendirebilirsiniz. Kafanızda ne varsa şimdi tüm bunları hayata geçirmeye başlayın önünüzde harika bir 15 günlük süreç bulunuyor.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza önemli işlerinizi hallederek başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta başı iş ve kariyer koşturmalarınız yüksek olabilir. Maddi yönden yapılması gerekenleri bu hafta keyifle tamamlayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularda işleriniz rahat ve esnek akabilir, yine ruhsal çalışmalarda bulunmak ve kendinize vakit ayırmak için bu haftadan, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerinden faydalanın. Bu dönem spiritüel alanlara daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ruhunuzu geçmiş hatalarınız yüzünden çok eleştirmeyin, tüm hayatı kendinize hesap etmeyin. Dilediğiniz her şeyin önünüze geldiğini görebilir, daha pratik ve stabil hareket edebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla   biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyebilirsiniz. Bir yandan iletişimde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Bu iki haftalık süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

Cuma günü kadersel alanınızda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniay da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için start alabilirsiniz. Diğer konularda önemli başlangıçlarınızı uygulamak için uygun bir yeniay olmayacak. Bu dönem beklemeyi bilmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kendinizi geliştireceğiniz konularla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta sosyal çevrenizi işin içine katarak ortak işlerde bulunmak, işbirliklerine girmek anlamında oldukça şanslı olacak. Eşinizden, ortağınızdan destek alacak önemli girişimler için kolları sıvayacaksınız. Size zor gelen bir konunun hemen çözüme ulaştığını görebilirsiniz. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinin, ayrıca haftasonunun olumlu etkisinden faydalanın.

Perşembe günü itibarıyla sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanırken, arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde artışlar olabilir. Organziasyonlar, davetler, aktivitelerden, sosyal çevrenizin işin içinde olacağı işlerden kazançlar elde edebilirsiniz.

Cuma günü yaşanacak yeniay, çevresel hızlı kararları ve gelişmeleri öne çıkaracak. Partnerinizle beraber sosyal çevrelerde daha rahat hareket edeceksiniz. Sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işleriniz, gelecek planlarınız adına  adımlar atabilir, önemli başlangıçlar içine girebilirsiniz. Bu hızlı kararlarda mantığınızı elden bırakmayın.


YayYay Burcu:

Haftanıza halledilmesi ve elden geçirilmesi gereken parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeler, farklı alanlar önünüzde açılırken, kendinizi oldukça kreatif ve şanslı görebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan yaklaşmak sizi çok mutlu edebilir. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinin yapıcı, değişik enerjisinden faydalanın ama işle ilgili önemli bir gelişme olursa Cuma günü oluşacak yeniay ve sonrasında kararlarınızı devreye sokun.

Perşembe günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Birden fazla kolla ilgilenebilir, işinizde mükemmeliyetçi düşünüş tarzınızla herşeyi fazlasıyla didik didik edebilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniay kariyer ve iş fırsatlarınızı hayata geçirmek için biçilmiş kaftan. Karşınıza gelmiş olan seçeneklerinizi bu yeniayla beraber değerlendirmeye alabilir ve başlangıçlarınızı yapabilirsiniz. Bu yeniay sizi çok destekleyecek ve açılımlarınızı hızlandıracak sevgili Yaylar.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta özel hayatınıza, ortaklıklarınıza ve onların hayatındaki olaylara öncelik vereceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Hayata keyif ve aşkla bakacağınız bu dönemde hayatın değişimlerini kabullenecek ve etrafınızda olup biten her şeye daha esnek bakacaksınız. Değişik, farklı ve sıra dışı olan her şey daha çok ilginizi çekecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri karşınıza çok özel fırsatlar gelebilir. Bu fırsatları gerçeğe çevirmeden önce Cuma günü oluşacak ve sizi destekleyen yeniayı beklemekte fayda olabilir.

Perşembe günü itibarıyla eğitime dayalı konuların üzerine daha fazla eğileceksiniz. Bilgi alışverişlerine açık bir dönem. Okulunuz için araştırmalar yapmaya, arkadaşlarınızla iletişime geçmeye hazırsınız. Gelecek planlarınızı da hızlandırabilirsiniz. Bir iş seyahati karşınıza gelebilir. Önemli işleriniz için konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir, yabancı insanlarla iletişim sağlayabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Yeniay, eğitim fırsatlarınızı arttırabilir. Yeni dönemde alacağınız kararlar sizi mutlu edecek. Yine bir kurs, seminer veya etkinlik için yeniden öğrenci olmayı göze alabilirsiniz. Bu Yeniay, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı fırsatları, ticaret, hukuk, yayıncılık ve medya alanlarınızı aktive ediyor. Bu alanlarda yenilikleri hayatınıza sokabilirsiniz. Anlaşmalar bu dönemde yapılabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza yapılması gereken gündelik işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta sağlığınıza, yediğinize ve içtiğinize dikkat etmeniz gerekebilir. Aile hayatınıza vereceğiniz destekler veya onlardan alacağınız destekler sizi mutlu ederken, hayatın size farklı sürprizler hazırladığını görebilirsiniz. Parasal konularda Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri fırsatlar ayağınıza gelebilir, karar verecekseniz Cuma günü oluşan yeniayı beklemekte fayda olacak.

 

Perşembe gününden sonra ruhsal ve spiritüel konulara olan eğiliminiz artabilir. Hayatı farklı gözlerden görebilir, eşinizin parasal durumundaki sorunları çözmek üzere konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniay ortak parasal kararlarınızı hızlandırabilir. Bir ödeme, borcun altına girme gibi konularınız varsa eşinizle bunların üzerine kafa patlatabilir ve kararlarınızı bu tarihten sonra alabilirsiniz.Yine partnerinizin parasal konularda önemli kararları devreye girebilir. Kredi almak için uygun bir dönem.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza başkalarını düşünerek, sevdiklerinizle bir arada olarak başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar.  Sevdiğiniz insanla bütünleşmek, sevginizi birbirinize aktarmak için Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri mükemmel. İletişiminizdeki esneklik, ilişkinize olumlu yansıyacak. Yine ortaklıklardan yana şansınız yüksek görünüyor.

Perşembe günü ve sonrasında ikili ilişkilerinizde sevdiğinizle iletişiminizi arttırıyorsunuz. Ortaklaşa işlerinizin üzerine eğilebilir, önemli anlaşmalar ve görüşmeler peşinde koşabilirsiniz.

Cuma günü oluşan yeniayda ilişkinizle ilgili önemli kararlar alacaksınız. Bu sizi her yönden destekleyen bir zaman dilimi. Evliliğe adım atabilir, ilişkinizden fayda sağlayabilirsiniz. Bu Yeniay özel hayatınızda uygulamak istediğiniz başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek. Evlilik, söz, nişan gibi oluşumlar hızlanabilir. Düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Zeynep Akkuş güleç
    11:55'de Ağustos 27, 2019

    Yorum yollamaya bilirim ama her zaman takip etmeye çalışıyorum yorumlarınız bire bir oluyor teşekkür ederim güneşim aslan yüksele nim yengeç

Bir Cevap bırakın