Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

20-26 ekim tarihlerinde Ay a göre neler yapmalı, neler yapmamalıyız? Bu haftanın ipuçları için..

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay başak burcundayken yapmanız gereken işlerimiz üzerine yoğunlaşarak başlayabiliriz. Bu Pazartesi konuşmalarımızda iyimser ve şanslı etkilerimiz yüksek olabilir. Bir yandan da kadın, erkek ilişkilerimizde kendimizi şanslı hissedebiliriz.

Çarşamba günü önemli işlerden ve kararlardan kaçınalım. Kadersel etkilere açık olabiliriz.  Perşembe günü güneş akrep burcuna geçecek ve kimliğimizde manyetik, derine giden ve şüpheci yönleri ortaya çıkarabilir. Aynı gün venüs akrep burcuna geçecek. Yalnız venüs akrep burcunda iyi bir konumda olmadığından ilişkilerimizde bu dönem kıskançlık, tutku ve manipülasyona dikkat edelim.

Yine Perşembe gece saatlerinde akrep burcunda parçalı bir güneş tutulması yaşanacak. Akrep burcundaki tutulmalar önemli değişim ve dönüşümleri hayatımıza taşıyabilir. Akrep burcu, tutku, manyetizm ve tekrar üretmekle alakalıdır. İyileştirici, canlandırıcı ve düzeltici süreçlerle ilgilidir.

Ayrıca cinsellik, ölüm ve vergi konuları, miras, sigorta Akrep burcunun yöneticisi Plüton’la ilişkilendirilir. Bu alanlarda önemli konu ve olaylar bu tutulmada devreye girebilir.Tutulma dönemlerinde önemli kararlardan kaçınalım.

Cumartesi günü ise merkür düzeliyor, iletişim sorunlarımız geride kalmaya başlayacak. Pazar günü marsın oğlak burcuna geçmesiyle enerjimiz değişiyor. Artık daha planlı ve programlı davranmaya başlıyor olacağız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın