Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koç_2KOÇ BURCU: Mart ayında heyecanlı, hızlı, kıpır kıpır yapınızla özel hayatınızda beklenmedik ve farklı kararlar almaya, daha özgür hissetmeye ihtiyacınız yüksek olabilir. Her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir ya da hayatınızdaki insanın bu şekilde davrandığına şahit olabilirsiniz. 01-03-04 mart keyfinize diyecek olmayacak. Bu günleri işaretleyin aşk hayatınızda 5 yıldızlı günler.

05 marttaki dolunay, iş hayatınızda bazı eleştirileri, ilişki sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Canınız uğraşmak istemese bile bu süreçte işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da bu konuda önemli sonuçlar elde edeceksiniz.

11-12-17  mart toplum önünde veya iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Ego savaşlarına ve sürtüşmelere açık bir dönem olabilir. Sizi kısıtlayan her şeye ve herkese karşı isyankâr ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkân olmayabilir. Bu sürece çok ama çok dikkat etmelisiniz.

14 mart ve sonrası birkaç ay boyunca kariyerinizi ve iş hayatınızı  gözlemleyeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak ortaklaşa işlerinizde yolunda gitmeyen yönleri farketmeli, yöntemlerinizi daha verimli kılmaya çalışarak yolunuzda ilerlemelisiniz.

17 mart itibarıyla para kazançlarınızın üzerinde duracağınız ve gelirlerinizi arttıracağınız bir döneme merhaba diyeceksiniz. Güzel olan herşeye ilginizin artabileceği gibi, bu dönemde güzelleşmeye, sanata para harcamalarınızda hızlanabilir.

20 martta oluşan tam ay tutulması kadersel ve sizin elinizde olmayan etkileri hayatınıza sokabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı bu süreçte sağlığınıza fazlasıyla özen göstermelisiniz.

22-24-25- 28-30 mart hayatın sizi desteklediği günler olacak. Sorumluluklarınızla ve bilinçli bir şekilde başkalarına yardım ederek ilerleyeceksiniz.


 

BogaBOĞA BURCU: Mart ayında iş ve kariyer alanlarınızda güzel etkileşimleriniz olacak. Sizi gaza getiren, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir takım iş koşulları aile hayatınızda da barışı ve huzuru sağlayabilir. Bu süreçte ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermekten kaçının. İşten arta kalan vakitlerinizi daha fazla evinizde ve yuvanızda geçirmek isteyebilirsiniz. Hayalgücünüz yüksek olacak. 01-03-04 mart tarihlerinin olumlu enerjilerinden yararlanın.

05 marttaki dolunay aşk hayatınızı önemli hale getiriyor. Seyahatlerde, eğitim alanlarınızda arkadaş çevrenizin de katkısıyla aşkı doyasıya yaşayabilir, bazı riskler almaktan korkmayabilirsiniz.

14 marttan sonra ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar ve gözden geçirişler devreye girebilir.

17 mart ve civarında daha az tanıdığınız, samimi olduğunuz insanlarla çekişmemeye özen gösterin. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.

Bu tarih sonrası artık kendinizi daha çok göstermek isteyeceksiniz. Saç değiştirmek, kıyafet almak, alışveriş yapmak, kendinizi güzelleştirmek için daha fazla vakit harcamak isteyebilirsiniz. Kendinizi güzelleştirmekten korkmayın.

20 martta oluşan tam güneş tutulması arkadaşlıklarınızı ve sosyal çevrenizi etkileyecek. Yeni çevreler, yeni insanlar, yeni ortamlar içine girebilir ve geleceğinizi hızlı olaylarla şekillendirebilirsiniz.

21 mart ve sonrası enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin sevgili boğalar. Zamanınız geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz.

22-24-25-30 mart gerek iş, gerekse kişisel seçimleriniz için harika tarihler.


 

İkizlerİKİZLER BURCU: Mart ayında sosyal çevreniz ve bu alandaki tanışmalarınız fazlasıyla ön planda olabilir. Bir yandan da kariyerinizde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Enerjiniz bu alanlarda düşük olsa bile, faydalı yapınızla hala iş alanlarınızda vazgeçilmezsiniz.

01-03-04 mart tarihlerinde keyifli iletişim her şeyin anahtarı olacak.

04 martta ani, heyecanı yüksek adımlarla kendinizi sıra dışı bir aşk macerası içinde bulmanız mümkün. Bu ilişki arkadaş ortamlarınızda başlayacak, çok anlam yüklemeden, sınırlamalarda bulunmadan devam ederse sizi çok mutlu edebilir ama başladığı gibi aniden de bitebilir sevgili ikizler.

06-10 mart sosyal çevrelerde insanlar gerek özel hayat, gerekse işleriniz konusunda çeşitli fırsatları karşınıza getirecekler.

11 martı bir kenara not edin. Ani ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir ve önemli bir iş fırsatı elde  edebilirsiniz.

12 ve 17 mart sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi çileden çıkarabilir. Bu süreçte borç almamaya ve vermemeye özen gösterin. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Onlar yüzünden kendinizi ters olayların içinde bulmamaya çalışın.

16 mart iş hayatınızda ortaklaşa iş yaptığınız kişiler varsa bu dönemde onlarla yaptığınız işlerin sonuçlarından memnun olamayabilirsiniz ya da özel hayatınızdaki sorumluluklar iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymakta zorlanmanıza neden olabilir. Negatiflikten uzak durun.

20 mart önemli bir tarih. Tam ay tutulmasıyla beraber kariyeriniz ve işinizde önemli değişimler ve oluşumlar içine giriyorsunuz. İyisiyle kötüsüyle, eğrisiyle, doğrusuyla bu tutulma zamanı ve sonraki süreçte kariyerinizde fedakarlıklara, vazgeçişlere, bırakışlara ve daha geniş bir değerlendirmeye açık olacaksınız. Belki de çok önemli kararlar devreye girecek.

21 marttan sonra arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artmaya başlayacak. İstediğiniz destek ve yardımı onlardan alabilirsiniz. Yine beraber işlere soyunabilir ve değişik projelere adımlar atabilirsiniz. 22-24-28 mart şanslı tarihleriniz.

31 martta marsın da kapalı alanınıza geçmesiyle birlikte enerjinizde düşüşler görülebilir. Bu süreçte arkadaşlarınız size faydalı olmaktan ziyade sorun çıkartabilirler. Önemli sırlarınızı ve girişimlerinizi çok yakınınız olmadığı müddetçe paylaşmayın.


YengeçYENGEÇ BURCU: Mart başında iş ve kariyer alanlarınızın aktif olmasıyla birlikte güzel ve anlık fırsatlarınız kendinizi mutlu hissettirtecek. 01-03-04 martta karşınıza çıkacak fırsatlar parasal kazançlarla dolu olabilir.

05 martta görüştüğünüz ve devreye soktuğunuz bir işin sonuçlarını güzel bir pazarlama taktiğiyle veya istediğiniz gibi bir satışla alabilirsiniz. Kendinizi ve iş konusunda yapabileceklerinizi iyi pazarlamalısınız.

06-10-11 mart beklenmedik iş fırsatlarınızın oluşacağı günler yalnız aynı şekilde özellikle 11 martta ters tavırlarda devrede olabilir.

12- 17 martta ortaklaşa bir işiniz varsa  partnerinizle güç çekişmeleri işlerinizi sekteye uğratabilir. Ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız.

14 marttan sonra özel hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gereken bir süreç başlıyor. Bu dönem içinde özel hayatınızda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız hatalarınızı bulmalı ve düzeltmek için harekete geçmelisiniz.

 

17 marttan sonra sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Katılacağınız ortamlarda güzelliğiniz ve sıcak tavırlarınızla insanların dikkatini çekmeniz çok kolay olacak.

 

20 martta oluşan güneş tutulması seyahat, yabancılarla yapılacak işler, dış ülke bağlantıları, medya, hukuk veya ticaret alanlarınızı tetikleyecek. Bu işlerden bir tanesiyle uğraşıyorsanız bu dönem ve sonrasında bu alandaki işlerinizin ve bu konularda gelişmelerin hızlandığını göreceksiniz. Yurtdışına yerleşmek, yurtdışında okumak, seyahat etmek, davanızın sonuçlarını almak, medya işlerinizin hızlanması bu tutulmanın size katacağı etkilerden. Yine bu güneş tutulmasıyla beraber uzakta bulunan akrabalarınızın, kardeşlerinizin veya eşinizin kardeşlerinin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir.

 

 

21 marttan sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar ve maksimum faydayı sağlayacağınız günler 25-22-24 mart tarihleri olabilir.

 

Arkadaş ortamlarınızda güzel etkileşimleriniz 24-28-30 martta devrede olacak.


Aslan

 

 

 

ASLAN BURCU: Mart ayında eğitim, iş ve seyahat fırsatlarınız fazlasıyla yüksek görünüyor. Bir yandan da etrafınıza yardım edecek, etrafınızda olan biteni gözlemleyecek ve değişimlere açık olacaksınız.

 

01 martta Özel hayatınızda, yaşamdan alacağınız enerji ve güçle, sevdiğiniz insana karşı sözler verebilir ve alacağınız kararlarda biraz abartılı davranabilirsiniz.

 

03-04 mart esnek olacaksınız, hayatınızda birisi yoksa yolculuklar ve eğitim alanlarınızda sizden farklı ama sizi heyecanlandıracak bir ilişki yine yolunuza çıkabilir.

 

05 marttaki dolunay para işlerinizi hızlandıracak. Elinize bir para geçmesiyle bütçenizi bu dolunay yeniden yapılandıracaksınız. Belki de bu parayı tek başınıza kullanmak isterken, bu dönem bazı ortak para kararları almanız yüzünden dengesizlikler oluşabilir.

 

13 marttan sonra parasal işlerinizin üzerine eğilecek ve bu alanda konuşmalarınızı arttıracaksınız. 16 martta parasal konularda risk almayın, hayata biraz negatif gözlerle bakıyor olacaksınız.

 

12-17 mart öncesi ve sonrası iş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Bu dönem tehlikeli bir dönem olacağından temkinli ve dikkatli adımlar atmak önemli olacak.

 

17 marttan sonra patronlarınız, üstlerinizle güzel ilişkiler kuracağınız bir sürece ilerliyor olacaksınız. Bu dönemde kuracağınız ilişkiler iş anlamında ileride fazlasıyla işinize yarayabilir.

 

20 martta oluşan tam güneş tutulması ortaklaşa para evinizde hızlı gelişmeleri tetikleyecek. Bu tutulmada bir borç veya ödeme ortaya çıkabilir. Ya da bir borcun veya ödemenin altına girmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın, ailenizin, patronunuzun parasal durumundaki beklenmedik gelişmeler sizin para düzeninizde de beklenmedik olaylar yaşamanıza neden olabilir.

 

21 mart itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni fikirler, yeni projeler ve başlangıçlar gündeminizde olacak.

İş bağlantılarınız, yeni projeler, parasal yardımlar 22-24-25-28-30 martta sizi mutlu edecek.


 

 

 

 

BasakBAŞAK BURCU: Mart ayına geldiğinizde bir yandan ortaklaşa para işleriniz, ödemeler, banka işlemleriniz ve bu alandaki fırsatlar, diğer yandan da özel hayatınızdaki duygusal etkileşimlerinize odaklanabilirsiniz. Eşinizin veya ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik değişimler ve farklı hareket etme isteğiniz devrede olacak. Riski sevecek ve risk altına girmekten korkmayacaksınız.

İş hayatınızda değişik ve farklı teklifler 01-03-10 mart devrede olabilir.

 

05 Martta oluşan dolunay, size önemli ve hayati kararlar aldırabilir. Partnerinizin ve çevrenizin hayatına odaklı olduğunuz bu dönem hayat sizi önemli sonuçlarla yüz yüze getirecek.

 

04-11 martta eşinizin, partnerinizin hayatında ani ve beklenmedik para çıkışları ve girişleri oluşabilir. Kredi konusunda, borç alırken, banka işlerinizde sıra dışı ve diğer zamanlardan daha farklı bir şekilde harekete geçeceksiniz.

 

12 mart- 17 martta aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir.

 

13 mart itibarıyla özel hayatınızda iletişiminizi hızlandırıyorsunuz. İlişkinizde sorunlarınız varsa bunları konuşacak ortamlar yaratabilirsiniz ama içinizdeki karşı tarafa dürüst bir şekilde açın, bazı noktalarda kendinizi kandırabilir veya partnerinizin de sizi yanıltmasıyla yüz yüze gelebilirsiniz.

 

17 marttan sonra seyahat etmeyi, yabancılarla yapılacak işleri sevecek, daha az tanıdığınız insanlarla ilişkilerinizi arttıracaksınız.

 

18 martta size teklif edilen bir ortak iş varsa şartlarını iyice gözden geçirin.

 

20 martta oluşan tam güneş tutulması özel hayatınızda önemli olayları ayağınıza getirecek. Bu tarihten sonra özel hayatınızda önemli ve ani kararlar gündeme gelebilir. Evlilik, boşanma, ilişkiyi ilerletme, taşınma gibi durumlar karşınıza gelebilir.

 

22-24-25 mart özel hayatınıza çeki düzen vereceğiniz önemli kararlar alacağınız tarihler olabilir.


Terazi

 

 

 

TERAZİ BURCU: Mart ayında kafanız hala özel hayatınızda olacak, heyecanlı, sıra dışı ve farklı oluşumlar sizi daha da mutlu kılabilir. Ya da partnerinizin daha farklı ve heyecanlı yaklaşımlarına ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz insanın üzerindeki değişimler özellikle mart ayında sizi şaşırtsa da, eğer ona ayak uyduramazsanız bu dönemde ilişkinizde  bayağı bir sorunla karşılaşabilirsiniz. 01-03-04-10-11 mart özel hayatınızda farklılıkları ve güzel oluşumları deneyimleyeceğiniz zamanlar. Geçen seneden bu yana fazlasıyla yol kat ettiniz sevgili teraziler, bu yüzden bu yıl daha esnek davranmayı başarabileceksiniz.

 

05 marttaki dolunay, iş hayatınızda önemli bir sonuca ulaşmanıza, şartların çok da sizin elinizde olmayacağını gösteriyor. Bir olayın iç yüzünü öğreneceksiniz. Bu süreçte sağlığınıza gereken özeni göstermeniz önemli olabilir.

 

12-17 martta sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak.

 

13 mart itibarıyla iş, hizmet alanlarınızda ihmal ettiğiniz konuların, tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminizi arttıracaksınız. 16 martta iletişimsel konularda negatif bakış açısına dikkat edin.

 

14 marttan sonra aile ve ev hayatınızda bazı aksamalar, sorunlara açık bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki akraba veya kardeşlerinizin hayatında da bu sorunlar oluşabilir. Olayları iyice gözlemleyin ve hatalarınızı fark ederek yolunuzda ilerleyin.

 

20 martta oluşan tam güneş tutulması iş, hizmet alanlarınızda hızlı başlangıç ve kararları hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Sorunlarınıza, sorumluluklarınıza ve görevlerinize daha fazla eğilmek durumunda kalabilirsiniz. İş değiştirme, iş başvurusunda bulunma, işinizdeki değişimler bu tutulmada devrede olabilir.

 

21 marttan sonra artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilerinize kaydıracaksınız. 31 marttan sonra sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir, ilişkiniz için alınacak kararlarınız varsa onlara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde çok fevri çıkışlardan kaçının.

 

24-28-30 martta ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan da bu dönemde eviniz ev aileniz için yapacağınız harcamalarınız sizi mutlu edecek.


Akrep

 

 

 

AKREP BURCU: Mart ayına geldiğinizde bir yandan iş kollarınızın ağırlığı ve iş çeşitliliğiniz gündeminizde olurken, diğer yandan da aşkı yaşamaya, hayattan keyif almaya devam ediyor olacaksınız.

01 martta ev ve aile ortamlarınızda kendinizi mutlu ve aşırı şanslı hissedebilirsiniz.

 

04-11martta işve hizmet konularınızda ani ve beklenmedik değişimler, heyecanlar, projeler ve tekliflere açık olacaksınız. Bu gelen değişik ve sıradışı teklifler sizi çok heyecanlandırsa da, geldiği gibi hızla gidebilir veya çok kalıcı olmayabilir.

 

05 mart ve civarında sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerinize odaklanacaksınız. Aşk hayatınızdaki gelişmeleri onlarla paylaşabilir veya özel hayatınıza daha fazla vakit harcadığınız için onların hayatındaki önemli olayları yakalamak için uğraşabilirsiniz. Denge her zamanki dolunay zamanında önemli olacağından, dengeyi iyi kurmaya çalışın.

 

12-17 martta ve civarı iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir.

 

13 marttan sonra aşk hayatınızı dile getirmek, sevdiğiniz insana açılmak isteyeceksiniz.

 

18 martta özel ilişkilerinizde biraz hayalperest ve romantik etkileşimler altındasınız. 16 martta ilişkinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Ya da bazı konularda hayata bakış açınız karamsar olabilir.

 

17 marttan sonra evliliğinize ve ikili ilişkilerinize daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Partnerinizle güzel, romantik, keyif dolu günlere açık olun.

 

20 martta oluşan tam güneş tutulması aşk hayatınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında aşk sizi bulabilir, aşk hayatınızda gerçekçi davranmadığınızı fark edebilir, çocuk haberi alabilir, eğlenceli olayların, risk içeren işlerin, sanatsal faaliyetlerin beklenmedik olaylarla hayatınızda daha fazla yer edindiğini görebilirsiniz.

 

21 marttan sonra iş hayatınıza daha fazla kendinizi vereceksiniz. 25 martta iş hayatınızda yapacağınız işler sonucunda parasal getirileriniz yüzünüzü güldürecek.

 

 

22-24 martta aşk hayatınızda güçlü iletişiminiz sevdiğinizle aranızdaki bağları kuvvetlendirebilir. Yine 24-28-30 martta özel hayatınızda partnerinizle toplum önünde güzel etkileşimlere sahip olacaksınız.


Yay

 

 

YAY BURCU: Mart ayına geldiğinizde ailevi fedakarlıklarınız devam ederken bir yandan da aşkı bulacak, aşkı yaşayacak ve heyecanlı farklı olan her şeyden daha fazla keyif ve zevk alacaksınız.

 

01-03-04-10-11 martta aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler size iyi gelebilir. Ya da kalbiniz boşsa hiç beklenmedik birine aşık olabilirsiniz.

 

05 mart civarında kariyerinizdeki oluşumlara odaklanacaksınız. Aile hayatınıza önem vermeniz gereken bu süreçte ortaya çıkacak olan bir iş konusu vaktinizi oraya yönlendirmenize neden olabilir.

 

12-17 martta zorlayıcı günlerden bir kaçı. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Bugünlerde risk içeren işlerinizden uzak durmalı, spor yaparken dikkat etmelisiniz.

 

13 marttan sonra ailenizle olan paylaşımlarınızı ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Bir ev alım, satım, kiralama işiniz varsa 16-18 mart tarihlerinde yapmamaya özen gösterin.

 

17 marttan sonra işinizi sevecek, iş arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları olumlu yöne çekmesine başaracaksınız.

 

20 martta oluşan tam güneş tutulması ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında ev hayatınızla ilgili ani ve beklenmedik değişimlere açık olmalısınız. Yine aile hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girecek.

 

21 marttan sonra aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kimliğinizi aşk ve çocuk konularınızda göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 25 mart aşktaki girişimleriniz önemli kararlarınızı destekliyor olacak. 31 marttan sonra aşkı konuşmak, eğlenceli hayatınızı paylaşmak için harika bir zaman dilimi içindesiniz.

 

24-28 mart iş hayatınızda değişik ve güzel şansların oluşacağı günler.

 

31 mart itibarıyla iş alanlarınızda mücadelelerinizi arttıracaksınız. Tüm enerjinizi işinize kaydırabilirsiniz. Yine çok çalışmaktan ve iş alanlarınızda bazı sorunlar yaşamanızdan kaynaklı olarak sağlığınıza bu dönem dikkat etmelisiniz.


Oglak

 

 

 

 

OĞLAK BURCU:Mart ayında aile hayatınızda beklenmedik heyecanlı oluşumlar sizi hareketlendirecek. Belki de beklenmedik bir misafir hayatınıza neşe katabilir. Farklı ve sıra dışı olana yer açmanız bu dönemde çok önemli. Yine aile hayatınızda da sıra dışı ve farklı oluşumları seveceksiniz. Yine beklenmedik bir ev alımı gündeme gelebilir. 03-04-10-11 mart tarihlerinde beklenmedik fırsatlar ev ve aile alanlarınızda karşınıza gelebilir.

05 martta oluşan dolunay seyahat, yabancılarla yapılacak işler, medya, ticaret ve akademik alanlarınızda önemli olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir işinizin sonucuyla karşılaşabilir veya uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz.

12-17 martta parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde biraz sakin olmaya çalışın. Kendi gücünüzü aile hayatınızdaki kişiler üzerinde uygulamak isteyebilirsiniz. Bu da bu günler için uygun olmayacak.

13 marttan sonra satış, reklam, pazarlama, yazım, bilişim kısacası iletişim konularında becerilerinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanda anlaşmalarınız varsa 17 marttan sonra eğlencenizi arttıracağınız, sevmek isteyeceğiniz, aşk hayatınızda romantizmi ve duyguları yakalayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yine varsa çocuğunuzla olan ilişkileriniz bu süreçte giderek güzelleşebilir.

18 mart tarihinde yanılgılar içinde olmamaya özen gösterin.

20 marttaki tam güneş tutulması satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim sektörlerinizi harekete geçirecek. Bu konularda giderek hızlanan bir sürece girecek ve işlerinizde güzel başlangıçlara imza atacaksınız. Yine yakın çevrenizde bulunan akraba, kardeş, komşu ve dostlarınızın hayatında önemli olaylara neden olabilir. Bu süreçte onların hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da yakından ilgilendiriyor olacak.

21 marttan sonra kimliğinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir.

 

25 mart yine onlara karşı görev ve sorumluluklarınızı keyifle üstleneceğiniz bir gün.

 

31 marttan sonra enerjinizi sportif faaliyetlere, eğlenceli ortamlara, çocuk konularına ve aşk hayatınıza kaydıracaksınız. Çocuğunuz veya sevdiğinizle olan ilişkinizde içinizde olanları bu dönemde biriktirmek yerine daha fazla ortaya koymaya çalışın.


Kova

 

 

 

KOVA BURCU: Mart ayı satış, reklam, iletişim, pazarlama, bilgisayar, teknoloji alanlarında bir işle uğraşıyorsanız bu alanlarda hızlı gelişmelerin yaşanacağı, bir yandan da parasal getirilerinizi artıracağınız bir dönem olacak. Yine Mart ayı özel hayatınızda güzel gelişmelerle başlıyor sevgili kovalar. Bir yandan da yakın çevrenizle olan iletişiminizi ve bağlantınızı hızlandıracağınız bir ay olacak.

 

03-04 Martta partnerinizle iletişiminiz yüksek olabilir. Yakın çevrenizle beraber güzel ve kısa vadeli planlar içerisinde yer alabilirsiniz. 06-10 Mart tarihleri yine özel hayatınızda kendinizi iyi hissedeceğiniz tarihler.

 

05 Martta oluşan dolunay sizin ortaklaşa para alanlarınızı tetikliyor. Vergi konuları banka düzenlemeleri bir borç ödenmesi kredinizle ilgili durum ve olaylar bu dolunayda parasal konulara daha fazla ilgi göstermenize sebep olacak.

12-17 Martta beklenmedik bir takım durum ve olaylar yakın çevre ilişkilerinizi bozabilir. Yaptığınız işlerde bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı sabırsız ve gereğinden fazla tepki göstermeye meyilli olacaksınız.

 

13 marttan sonra parasal konularda becerilerinizi artıracaksınız. Parasal konuşmalar, ticari anlaşmalar, görüşmeler hızlanabilir, bu dönemde para ile ilgili konularda kafanızdaki fikirleri ortaya koymaktan çekinmeyin.

 

17 Mart itibari ile ev aile yuva alanlarınızda ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Evinize daha fazla vakit harcayacaksınız. Bir yandan evininizde misafir ağırlamak isteyebilir ya da dekorasyon boya badana gibi evinizi ilgilendiren işleriniz devrede olacak. Bu dönemde eviniz ve yuvanız size en huzur veren yerlerden biri olacak.

 

20 Martta oluşan tam güneş tutulması sizin para alanlarınızda gelişecek. Bu tarih ve sonrasında parasal konular hayatınızda hızlandırılmış bir şekilde yer etmeye başlayacak sevgili kovalar.  Bu dönemde elinize büyük paralar geçebilir, ancak bir yandan da tutmasını öğrenmeniz gerekecek. Para ile ilgili konular gündeminize önünüzdeki 6 ay boyunca yerleşebilir.

 

25 Martta özellikle önemli iş girişimleriniz varsa, iletişime dayalı konularda kendinizi, arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle ortaya koyacaksınız. Bir yandan da yaptığınız işlerde güvenilirliğiniz de tam olacak

 

24-28-30 Mart tarihlerinde evinizde rahatı, huzuru, mutluluğu, yakalayacağınız günler.

 

31 Marttan sonra enerjinizi daha fazla ailevi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu dönemde aile büyüklerinizle aranızda ufak tefek sürtüşmeler ya da tartışmalar oluşabilir. Evinizin güvenliğini de ihmal etmeyin.


Balık

 

 

BALIK BURCU: Mart başı parasal konularda çok güzel gelişmeleriniz olacak. Özellikle 01-03-04 -06 Mart parasal konularda beklenmedik getirilerin karşınıza geleceği tarihler. Aniden elinize bir para geçebilir. Bir yandan da farklı yerlerden para kazanmayı deneyimleyebilirsiniz.

05 marttaki dolunay sizin özel hayatınızda gerçekleşiyor. Kendinize vakit ayırmanız gereken bu süreçte, partnerinizin istekleri doğrultusunda hareket etmeniz bu dolunay sizi biraz hassas kılabilir. Partnerinizin de istekleri olduğunu unutmadan yolunuza devam etmelisiniz. Bu yüzden kendi istekleriniz ve onun istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında denge sağlamaya özen göstermelisiniz.

 

06 mart sosyal çevrenizden güzel destekler alırken 10-11 martta iş hayatınızda önemli para getirileriniz olacak.

12-17 mart dikkatli olmanız gereken tarihler. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlarınızla parasal işleriniz varsa bu tarihler dikkatli olmalısınız. Bazı değişimler ve sorunlar aranızda sorunlara sebep olabilir.

16 martta hayata negatif gözlerle bakıyor olacaksınız, bazı fikirlerinizin toplum tarafından kabul edilmediğini yada iş hayatınızda fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz.

17 mart itibarıyla satış, reklam, pazarlama , iletişim, bilgisayar, teknoloji ulaşım konularında güzel ilişkilerin devrede olacağı bu alanlarda bir işiniz varsa işinizi yapmaktan keyif alacağınız döneme gidiyorsunuz. Yine bu dönem sonrası yakın çevre ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Akrabalarınız, komşularınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme doğru gidiyorsunuz.

20 Martta oluşan sizin burcunuzda tam bir güneş tutulması yaşanacak bu tarih ve sonrası hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek olaylar içerisinde olacaksınız. hayati kararlarınız devreye girecek. Bu süreçte etrafınızdaki olan olaylar, kendi hayatınız için kararlar almanızı hızlandıracak. Bu sizin için çok önemli bir tutulma sevgili balıklar. Hayati kararlarınızı bu tutulmadan sonra devrede bulabilirsiniz.

21 Mart itibari ile artık daha fazla parasal konuların konuşulduğu bir döneme doğru gidiyorsunuz. Kimliğinizi ve kişiliğinizi para kazanma becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç içerisinde olacaksınız.

22-24-25-28 Mart parasal konularda güzel getirilerin sahibi olacağınız günlerden bir kaçı. Yine iş hayatınızda önemli parasal bağlantıları oluşturabileceğiniz günler.

31 Mart itibari ile artık daha fazla yakın çevrenizdeki olaylara enerjinizi döndüreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halindeyken özellikle zaman zaman sürtüşmelerden, tartışmalardan özen göstermenizde fayda var .

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın