Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

21 - 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Bu hafta kış gün dönümünde dünyanın en karanlık gecesinde 0 derece Kova burcunda Jüpiter ve Satürn ikilisi kavuşum yaparak yepyeni bir 20 yıllık dönemi başlatıyor. Bu kavuşum ekonomik, kültürel olarak, sosyolojik olarak çok önemli bir zamanı teşkil ediyor. Bu kavuşumla ilgili yazımı sitemden okuyabilirsiniz.

Yine bu Pazartesi Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Kimliğimizde daha pratik, çalışkan, disiplinli, sorumlu yönlerimiz öne çıkabilir. Güneş’in Oğlak burcuna geçmesi iş, finans, ekonomik düzenlerin ön plana geçeceği bu konularla çok fazla uğraşacağımız, iş dünyasının daha fazla görünür olduğu zamanları temsil edecek. Pazartesi günü Merkürde Oğlak burcuna geçecek. İletişimimizde pratik, ciddi, sorumlu yönlerimizi kullanmaya başlıyoruz.

23 Aralık civarı Mars ve Plüton’un üçüncü kez dik açısı devreye giriyor. Mars yaşam enerjimizle çok bağlantılı. Mücadele ve savaş alanlarımızı temsil ediyor. Plüto Mars’ın bir üst oktavı. Plüto gezegeni daha kuvvetli bir enerji; değişim ve dönüşümle bağlantılı. Bu ikili ne zaman kafa kafaya gelse dünya astrolojisinde çok önemli olaylar olmuş. Kavga, şiddet, terör eylemleri, gerilla haraketleri, yer hareketliliğinin artması, depremlerin artması, volkanik patlamalar, nükleer ve madenlerle ilgili konular devrede olabilir.

Bugünlerde bizlerde volkan gibi olabiliriz. Etrafımızdaki insanlara olur olmadık yerlerde patlayabiliriz. Bu dönemin en önemli konusu sadece kendimizi düşünerek değil, başka insanların hayrı için harekete geçmektir. Bunu yapmadığımız zaman hayat bizden intikamını korkunç bir şekilde alır. Yaptığımız zamanda huzur ve mutlulukla o yatağa nasıl yatacağımızı bilemeyebiliriz. Kazarlardan, kavgalardan, karşı tarafla çekişmelere girmekten, güç çekişmelerinden bu hafta uzak durmakta fayda var. Tam da yılı tamamlamak üzereyken birbirimize karşı anlayışlı ve toleranslı olalım.

Perşembe ve Cumartesi günleri otorite figürleriyle, bir arada olduğumuz insanlarla aramızdakileri bir sonuca ulaştırmamız, çözüm sağlamamız devrede olabilir. Kendimizi şifalandırmak önemli olacak.

Cuma günü hayata daha fazla esnek bakıyor olacağız. Farklılıklar hoşumuza gidecek, değişik konu ve olaylar komple teorileri ya da onun dışıda bizi geliştirecek her tür olaya karşı daha açık zamanları temsil ediyor.

Herkese güzel bir hafta diliyorum…

 

21 – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar. Bu yüzden hafta başı organize olmanız çok da kolay olmayabilir.

Salı günü itibarıyla kendi şartlarınızı oluşturacak, hareketleneceksiniz. Jüpiter ve Satürn döngünüzü gelecek alanınızda, vizyon, gelecek şekillendirme, fikirler, düşünceler, ideolojiler alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzdeki dönemde sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız, işten elde edilen gelirleriniz önem kazanıyor. Hayata bakış açınızla aynı tarz insanlarla bir arada olmak, aynı fikir ve ideolojilere sahip insanlara hizmet etmek önemli olacak.

Bu hafta  kariyer ve iş konularınızın önem kazandığı, bu alanlardaki konu ve olaylarla daha fazla ilgilendiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. İki hafta boyunca kariyer ve işinizle ilgili konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken kendinizi daha çok yapacağınız işlerde ortaya koyacak toplumsal konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Çalışmıyorsanız ailevi konuların anne ve anne tarafının konu ve olayları da devreye girebilir.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ekim- Ağustos ayında sizi zorlamış olabilir. Kariyer, iş konularında göz önünde olacağınız ortamlarınızda patronlarınızla, beraber çalıştığınız insanlara karşı güç çekişmelerinden, kavgalardan, sürtüşmelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Öfke patlamalarına hazır bir hafta içinde olacaksınız. Kazalar, sakarlıklar, düşmeler, çarpmalar hayatınızda etkili olabilir. Böyle durumlarda kendi içinize dönmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar daha olumlu, kuvvetli bir döngü içine girdiğinizi de gösteriyor.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkileriniz ve diğer insanlarla bağlantılarınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar ve yükselen boğalar. Pazartesiye hızlı başlıyorsunuz.

Salı ve Çarşamba günü kendi halinizde olmak, dinlenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Jüpiter- Satürn döngüsünü kariyer ve iş alanlarınızda başlatıyorsunuz. Önünüzde 20 yıllık çok önemli bir süreç açılıyor. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda önemli sorumluluklarda yolunuzda ilerleyeceksiniz ve bu alarlarda işle ilgili fırsatları 20 yıl boyunca istediğiniz noktaya taşıma imkanınız da devrede olacak. Aynı zamanda anne tarafınızın konu ve olayları da hayatınızda etkili olabilir. Ancak ağırlıklı olarak bu yıl bu alanlarınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, digital alanlar, eğitim, öğrenim alanlarınızın aktive olacağı diğer insanlardan bilgi almaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Bu dönem içinde yurt içi seyahatler ya da bulunduğunuz bir yerden başka bir yere gitme gibi etkiler devrede olabilir. Aynı zamanda medya, eğitim, ticari işleriniz varsa bu dönemde ön plana çıktığını görebilir varsa davalarla ilgili konularınıza kendinizi daha fazla verebilirsiniz.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Bulunduğunuz yerlerde tanımadığınız ortamlarda güç çekişmelerine sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla sürtüşmelere girmemeye çalışın. Aynı zamanda beraber iş yaptığınız insanlara karşı agresif, ters tutumlar içine girme olasılığınız yüksek. Ailenizdeki insanların kariyeriyle ilgili bazı zorlanmalar bu hafta ortasında devrede olacak. Enerjinizi doğru kullanmaya özen göstermelisiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen konular varsa bunları ele almak anlamında haftanızı olumlu kullanın.

Sağlığınızla ilgili, kendi gücünüze inanacak ve gücünüzü istediğiniz gibi kullanmasını bileceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza kariyer ve iş konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında etrafınızda olup biten olaylar, toplumsal konular vaktinizi daha fazla alacak. Aile hayatınızda annenizle olan paylaşımlarınız ön plana geçebilir.

Salı ve Çarşamba günleri daha fazla sosyal çevre ve arkadaşlarınıza vakit ayıracağınız bir dönem içinde olacaksınız. Jüpiter- Satürn döngüsünü seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, gelecek alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzde 20 yıllık çok önemli bir süreç açılıyor. Geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz, eğitim hayatınızda güzel bağlantılar karşınıza gelebilir, yurt dışına gitmek, yurt dışında yaşamak ya da yurt dışı bağlantılı işlerde bulunmak istiyorsanız, medya alanınızı kullanmak istiyorsanız bu alanlarda açılımlar yaşayacaksınız.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber ortak parasal alanlarda güzel fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu süreçte kafanızı para mevzularına çalıştıracaksınız. Patronunuzdan alacağınız, borcunuz, kredi ödemeniz varsa bu dönem bu alanları yeniden yapılandırmak neler yapabileceğinize bakmak ya da parasal konularda önemli bir takım konuşma ve görüşmeleri hayatınızın merkezine almak önemli olacak. Borcunuz ya da sıkıntınız varsa bütün bunlara çözüm üretebileceksiniz.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Tüm haftaya yayılacak bu enerjide arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar olabilir. Onların kariyer ve iş konularında ne kadar zorlandığını ya da maddi alanda ne kadar sıkıntı yaşadıklarını fark edebilirsiniz. Veya parasal bir mevzuda, onlarla olan ilişkinizde canınızı sıkabilir uzun zamandır sizi oyalayan insanlar varsa aranızda sürtüşme, kavga çıkabilir, sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Maddi konularda şifalanmanız gereken alanlar var bu konularda yüzleşme yaşayabilirsiniz. Bu yüzleşmeleri doğru bir şekilde yaparsanız bu hafta yüzünüz gülebilir.YengecYengeç Burcu
:

Dış ortamlardan alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlarda oldukça hareketli olacaksınız. Hareketli yapınızı iş alanlarınıza aktaracaksınız. Aynı zamanda sinirli ve agresif de olacaksınız. Bu hafta özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla bazı konularda anlaşmak kolay olmayacak. Sürtüşme, kavga, gerilme gibi etkiler hayatınızı bloke edebilir. Aynı zamanda bir ortağınız varsa ya da partnerinizin ailesiyle ilgi sorun ve olayların Çarşamba günü karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Jüpiter- Satürn döngüsünü ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. 20 yıl boyunca bir borcun altına girme, bir borcu yapılandırma mirasla ilgili bir konuda önemli gelişmeler kaydetme, spirütüel, mistik, ruhsal konular üzerine eğilme ön plana çıkabilir. Kalben hoşunuza giden, olmasını istediğiniz bir takım işler varsa bu 20 yıllık döngü içinde hızlı ilerlemeler kaydedecek ve parasal alanlarınızda önemli etkiler altında olacaksınız.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, hafta başı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayıracağınız iletişimizi hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. 2 hafta boyunca çözümcül yaklaşımlar devrede olacak. Sevdiğiniz insanı anlamaya çalışabilirsiniz. Genel anlamda ilişkilerinize bu dönem özen göstereceksiniz.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. İlişkinize çok dikkat etmeli fazla zorlamamalısınız. İlişkilerle ilgili konularda şifalanması gereken konular devreye girebilir.

Sevdiklerinizi sözlerinizle incitmeyin ve sizler için ne kadar değerli olduklarını fark edin.


AslanAslan Burcu:

Ortak parasal işleriniz ve para ödemelerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.

Salı ve Çarşamba günleri parasal konular çok fazla vaktinizi almayacak. Daha fazla geleceğe yönelik işlerle yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız.

Jüpiter- Satürn döngüsünü ilişkiler alanınızda başlatıyorsunuz. Önünüzdeki 20 yıl boyunca hayatınızdaki insanın ve insanların attıkları adımlar ya da onlarla birlikte yapacağınız girişimler ön planda olacak. Yer değiştirme, taşınma, başka bir ülkeye yerleşme, evlenme, nişanlanma ya da evilikle ilgili konuların gündeme gelmesi ve ya evliyseniz eşinizin hayatında oluşacak bir takım konu ve olaylarla uğraşma daha fazla görünür hale gelecek.

Gündelik iş hayatınıza hemde sağlığınıza özen göstermeniz  gereken bir dönemdesiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı gözden geçirmek, beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz.  Bu dönem zamanı iyi kullanmaktan ve başkaları için çalışmaktan mutluluk duyacaksınız.

Hafta ortasında  birlikte çalıştığınız insanlarla bazı noktalarda anlaşmazlıklar, sürtüşmeler devreye girebilir. Ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa onların ailevi konularda zorlanmalarına şahit olabilirsiniz onların sıkıntı ve sorunları sizi üzebilir. Bu dönemde iş alanlarınızda, iş seyahatlerinizde, işe bakış açınızda, işle ilgili gelecek adımlarınızda bazı zorlanmalar devrede olacak.

Sağlığınızı, iş hayatınızı ve düzeninizi gözden geçirmeniz gereken bir hafta olacak. bu alanlarda neyin değişmesi gerektiğini gayet net görecek buna göre adımlarınızı atacak, hayatınızı yeniden şekillendireceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinizin detaylarına odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sevdiğiniz insandan haber alabilir, buluşabilir ya da evliyseniz birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü parasal konuların üzerine düşebilir daha fazla vaktinizi enerjinizi bu konulara harcayabilirsiniz. Bu hafta  Jüpiter- Satürn kavuşumuyla yepyeni bir döngü içine giriyorsunuz. Bu döngü 20 yıl boyunca iş, hizmet, sağlık alanlarınızda aktif oluyor. İş alanlarınızda amaçlarınızı, hedeflerinizi, neyi istediğinizi, bağlantılarınızı gözden geçirecek ve bu alanlarda çeşitli fırsatları hayatınıza katacaksınız. Bu fırsatlar ve çalışma koşulları sağlığınızla ilgili alanlarda 20 yıl boyunca önemli ilerlemeler, önemli bir takım olaylar yaşama ihtimaliniz yüksek.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, aşk hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde zamanı iyi kullanacaksınız varsa çocuğunuzun hayatını düzenlemek, organizasyonlar yapmak anlamında da şanslı bir süreçte olacaksınız. Özel hayatınızın detayları bu hafta önem kazanıyor.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Mars-Plüto dik açısı bir kez daha karşı karşıya geliyor. Hayatınızda bir insan varsa onunla olan bağlantınızda çabuk sinirlenebilir agresif bir tutum sergilerseniz gemileri yakabilirsiniz. Bu süreçte birbirinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Çocuğunuz ve etrafınızdaki insanların hayatında önemli olaylar bu hafta Çarşamba günü devrede olacak.

Özel hayatınız ve ilişkileriniz konusunda kafanızda çözümlemeniz gereken konu ve olaylarla karşılaşacaksınız. Yüzleşmelerden kaçmayın sıkıntı ve sorunlarınızı çözmek için uygun bir hafta olacak.


TeraziTerazi Burcu:

İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta önem kazanıyor sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız. Bu hafta dışarı mecbur kalmadıkça çıkmamalısınız. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir dikkatli olmanızda fayda var.

Bu hafta başı Jüpiter- Satürn buluşuyor. Siz bu 20 yıllık süreci aşk evinizde başlatıyorsunuz. Hayata aşkla bakacağınız, aşkla konuları ele alacağınız, sanatsal ve kreatif işlerinizde çok güzel ilerlemeler kaydedeceğiniz, çocuk istiyorsanız bununla ilgili konu ve olayları hayatınızda yaşamak isteyeceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Çocuğunuz varsa önümüzdeki 20 yıl boyunca onun konuları, onun şartları yüzünden hayatınızda bir takım değişiklikler ve olaylar yaşayabilirsiniz. 20 yıl boyunca attığınız adımlar size şans getirecek. Aile hayatınız önemli olacak ve kendinizi aile ortamlarınızda huzurlu hissedeceksiniz.

Pazartesi itibarıyla Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, ev, aile, yuva, alanlarınız ve sevdikleriniz daha önemli olmaya başlayacak. Evinizle, apartmanla ilgili ele alınması gereken bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinizle bir araya gelebilirsiniz, onlarla bir takım konuşmalar yapabilirsiniz. Emlak, alım satım, kiralama ilgili yapacağınız işlerinizde harekete geçebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri hareketleniyorsunuz. İlişkiler hayatınızda görünür olmaya başlıyor. Bu hafta Çarşamba günü dikkatli adımlar atmalısınız. Aile büyüklerinizin işiyle ilgili bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmanız çokta kolay olmayacak. Ya da sevdiğiniz insanın kariyer ve iş konularında da zorlanmalar karşınıza gelebilir. Bu dönem kavga etmek için uygun bir dönem değil. Bu dönemde sadece kendimizi düşünmememiz bütün insanlığın hayrına hareket etmemiz önemli olacak.

Ev ve ilişkilerle ilgili konuları yeniden ele almak önem kazanacak. Bu alanlarda şifalanması gereken konu ve olaylarla karşılaşacaksınız. Bu olaylar size şifalanması gereken konularda ip uçları verebilir. Bu ip uçlarınızı doğru okumanız hayatınızdaki değişimleri doğru bir şekilde sağlamanız dileğiyle.


AkrepAkrep Burcu:

Aşk hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Hayatınızda aşk olmasa bile bu hafta başı daha hareketli ve yaşamsal motivasyonunuzun aktif olduğu günlerdesiniz. Aşka, keyfe, mutluğa düşkün olacaksınız.

Bu haftabaşında Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin bu 20 yıllık süreciniz ev, aile, yuva, alanlarınızda başlıyor. Önünüzdeki 20 yıl boyunca konunuz daha çok eviniz, yuvanız, aileniz olabilir, bu konularda önemli değişimler ve olaylar karşınıza gelebilir. Yerleşimle ilgili kararlar alabilirsiniz, uzun zamandır başka bir şehre gitmek, yerleşmek gibi kafanızda bir takım düşünceler varsa bu konularda Jüpiter- Satürn kavuşumu önümüzdeki dönemlerde fırsatlar yaratacak. Emlak, alım satım, gayrımenkul, kiralama gibi işler konusunda şanslı olacaksınız.

Salı ve Çarşamba günleri gündelik hayatınızın ritmi önem kazanacak hayatınızı iyi organize edeceksiniz. Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, eğitimden, öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir dönem. Sosyal medyayı daha iyi kullanabilirsiniz. Bu dönem zamanı kullanmak sizin için daha kolay olacak. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatını iyi bir şekilde organize edebilir, onlara faydanız dokunabilir, bağlantılarınız, iletişiminiz kuvvetli akabilir. İnternete sosyal medyaya dayalı bir takım girişimleriniz varsa bu alanlarda önemli konuşma ve görüşmeler altında olacaksınız.

Bu hafta Çarşamba gününe dikkat etmelisiniz. Bugün enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Bu haftanın genelinde sinirli gergin agresif tutumlardan uzak durmak faydalı olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla bazı noktalarda kafa kafaya gelebilir, birbirinizi anlamayabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onun kariyeriyle ilgili zorlanmaların olduğunu görebilirsiniz. Siz birinin yanında çalışıyorsanız bazı noktalarda zorlanmalar karşınıza gelebilir. Akrabalar, kardeşler önem kazanırken onların ailevi konu ve olayları daha fazla hayatınızda yer edebilir. Gerginliklere, sıkıntı ve problemlere karşı dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Maddi konulardan yana şansınız çok yüksek ancak yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla bazı konuları şifalandırmanız yeniden ele almanız ve konuşmanız belki de özür dilemeniz gerekebilir.


YayYay Burcu:

Ev, aile ve yuva konularınızla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta başında vaktinizi daha fazla evinize, ailenize ayıracaksınız.

Salı ve çarşamba günleri kendinizi dışarıya atmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Spor ve yürüyüş için ideal günler olabilir.

Bu hafta çok önemli Jüpiter- Satürn Kova burcunda kavuşuyor. Sizin yakın çevre, akrabalar, iletişim evinizde 20 yıllık bir döngü başlıyor. Burası aynı zamanda girişim evidir. Önünüzdeki 20 yıl boyunca yakın çevrenizdeki insanlar önemli olacak. Abiniz, kardeşiniz, kuzenleriniz, komşularınız, yakın dostlarınızın konu ve olayları hayatınızda daha fazla yer edebilir. Ya da iletişime dayalı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. İnternet, sosyal medya, eğitim, öğrenim alanları, yazma, çizme, medya, radyo, televizyon iletişime dayalı her tür konuda önemli bir takım girişimler karşınıza gelebilir. Satış, reklam, pazarlama gibi alanlarınız da aktive olabilir. Ticari faaliyetler ve girişimlerle ilgili önemli bir dönem başlıyor sizin için. Sosyal medya alanlarınızda da çok güzel adımlar atacaksınız.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, maddi konular sizin için önemli olmaya başlayacak, parasal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Yılı kapamadan önce neyim var, kazançlarım nasıl, yatırımlarım nereye olmalı, cebinize giren parayla ilgili konular önemli olacak. Biraz daha ekonomik olmaya özen göstereceksiniz. Buna göre önemli kararlar alacaksınız. Ticari faaliyetleriniz ve girişimleriniz varsa bununla ilgili konuşmalar Merkür’ün bu alanlarınızda geçişi süresince karşınıza gelebilir.

Mars ve Plüton ikilisi Çarşamba günü dik açı oluşturacak karşı karşıya gelecekler. Siz bu etkileri aşk, spekülatif işler ve çocuk evinizde yaşayacaksınız. Çocuğunuzun hayatında bazı konular sizi gerebilir ya da onun hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı konuşmalar sizi üzebilir ve tepki verebilirsiniz. Maddi konularda büyük girişimlerden ve yatırımlarınıza yön vermekten bu hafta uzak durmalısınız. Beklediğiniz bir para gelmeyebilir, parasal konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bu noktalarda çok fazla öfkeli olmamaya enerjinizi size ilham, mutluluk verecek konu ve olaylara yöneltmeye çalışın. Spor yaparken dikkatli olun, kendinizi çok fazla zorlamayın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı üzmeyin.

Parasal konuları yeniden ele alıp şifalandırmanız gereken günlerdesiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Yakın çevrenizden aldığınız bilgileri hayatınıza geçireceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İletişimle ilgili konuların hayatınızda yüksek aktığını hissedeceksiniz. Pazartesi günü işlerinizde yapmanız gerekenlere odaklanın.

Salı ve Çarşamba günleri daha çok ailevi konularla ilgili olacaksınız. Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin 20 yıllık döngünüzü para evinizde başlatıyor. Para alanlarınızda önemli açılımların devreye girdiği, daha fazla yeniliklerin ve yapılması gerekenlerin hareketlendiği bir dönem başlıyor. Ticari bir takım işleriniz varsa paranızla bir takım yatırımlarda bulunmak istiyorsanız bu sene bu noktalarda şansınız açık olacak.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, artık sizin zamanınız başlıyor. Hayata geri plandan bakmayacaksınız. Kendinize olan gücünüz yerine gelecek. Sağlığınız daha iyi olacak ve hareketleneceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Koşturmalarınız artacak. Hayatınızla ilgili konu ve olayları insanlara aktarmak, planlarınızdan, programlarınızdan insanlara bahsetmek isteyeceksiniz.

Bu hafta Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var. Ev, aile ve yuva alanlarınızda çekişmelere, sürtüşmelere ve kavgalara açık olabilirsiniz. Aile hayatınızda birileri sizden daha çok inatçı davranıyor olabilir, siz de buna fazlasıyla karşılık verebilirsiniz. Gücünüzü yanlış bir şekilde kullanmamalısınız. Ailenizdeki insanların kariyerinde bir takım zorlanmalar karşınıza gelebilir.

Hayatınızla, kendinizle ilgili şifalandırmanız gereken konularınız var Sağlığınızla ya da işinizle ilgili almanız gereken bir karar olabilir. İşte bütün bunların ele alınması gereken bir hafta olacak. Bu anlamda Perşembe ve Cumartesi gününden iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bu hafta aşk hayatınıza bakış açınızda şanslı etkiler altındasınız. Aşka, keyfe daha umutlu daha iyimser gözlerle bakabileceksiniz.


KovaKova Burcu

Maddi konuları ele alacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta maddi konularda çabuk yanılabilir belirsizlikler, kafa karışıklıkları bu Pazartesi günü devrede olabilir.

Salı ve Çarşamba günleri daha fazla iletişime önem vereceğiniz bir süreç başlayacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Jüpiter- Satürn kavuşumu sizin hayat evinizde başlıyor. 20 yıllık bir döngü başlatıyorsunuz. Hayatınızı yeniden yapılandıracak, ele alacak, sağlığınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Adeta yeni bir siz olarak yeniden doğmuş olacaksınız. 2021 yılının en şanslı burcu siz olacaksınız. Karşınıza çok büyük fırsatlar ve şanslar gelecek ancak bu şans ve fırsatları kalıcı bir noktaya taşımanız için çok fazla genişleyip, iyimserliğe, abartıya kapıldığınız anda Satürn’ün size doğru yolu çektiğini göreceksiniz. Yapacaklarınız sizin için önemli olacak, hayatınızın gücünü elinizde hissedeceksiniz.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, biraz geri planda durmanız gereken bir dönem olacak. Yurt dışı bağlantılı işler, konuşmalar bu dönemde artarken, annenizin kardeşleri ya da akrabalarıyla daha fazla bağlantı halinde olabilirsiniz. Bu dönem kendi halinizde olmak kafanızı dinlemek, plan ve program yapmak isteyebilirsiniz bu da sizin için doğru bir süreç olacak.

Bu haftanın en önemli günü Çarşamba günü. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı agresif ve sert tavırlarla hareket edebilirsiniz. Bugün alacağınız haberler üzerinizde bomba etkisi yaratabilir ve çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Kardeşlerinizin, akrabalarınızın hayatında da bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Bu dönem kızdığınız, sinirlendiğiniz konular varsa bu konuları doğru bir şekilde ele almaya ve dillendirmeye özen göstermelisiniz. Kafanızda çözemediğiniz, oturtamadığınız konular olabilir bu konular geçmişten gelebilir. Perşembe ve Cumartesi günleri bu konuları yeniden ele almak ve şifalandırmak anlamında hayat size göz kırpacak. Bu konuları şifalandırmanız gelecek adımlarınızı hızlandırmanız aile hayatınızda huzur ve mutluluğu bulmanız dileğiyle iyi haftalar.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza kendi burcunuzda dolaşan Ay’la başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Hafta başında karmaşa, belirsizlik, yapamam etkileriniz yüksek olsa bile bir yerde çok fazla durmak istemeyecek hareketli olacaksınız. Değişik aktivitelerle gününüzü doldurmak isteyeceksiniz.

Jüpiter- Satürn Kova burcunda 0 derece buluşuyor. Sizin 20 yıllık döngünüz kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Önünüzdeki 20 yıl boyunca kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak işler hız kazanırken belki yurt dışında yaşamak, oraya yerleşmek ya da yurt dışı menşeili yerlerde çalışmak önem kazanabilir. Spirütüel alanlara kendinizi verebilirsiniz ya da bu alanlarda eğitim aldıysanız işlerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Kendinizi dinleme dua, meditasyon, yazma, çizme, sanatsal bir takım işleriniz varsa bu alanlarda da 20 yıllık bir döngüyü başlatıyorsunuz.

Güneş’in Oğlak burcuna geçişi ve Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesiyle beraber, sosyal çevre alanlarınızı hareketleniyor. Bu süreçte işten elde edilen gelirleriniz artabilir. Bu yüzden arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde ya da belirli ortamlarda insanlarla bir araya geldiğinizde bazı konuşmalarda daha somut ve kalıcı işler görmek isteyeceksiniz. Bazı arkadaşlarınıza kendinizi hatırlatacaksınız. Önemli girişimler, sosyal çevrenizden ve arkadaşlık alanınızdan gelecek.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Parasal meselelerde çabuk tepkiler verebilir, bulunacağınız ortamlarda işlerinizi bozma raddesine getirebilirsiniz. Maddi konular, harcamalar, konuşmalar bu hafta önemli olacak. Bütün bunları yaparken sadece kendinizi düşünerek değil, başkalarını da işin içine katarak hareket edin ve tabii ki bu durumu bozacak tepkilerden de uzak durmanızda fayda var. Arkadaşlarınızın, aile hayatındaki zorlanmalar bu dönem sizin hayatınızı etkileyecek. Onlarla olan ilişkinizde bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Arkadaş ortamlarınız ve çevrenizle ilgili şifalandırmanız gereken konuları bu hafta çok net görecek yeniden ele alacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Seyla
    21:28'de Ocak 19, 2021

    Dogum haritasi yaptirmak istiyorum Hande hanim yardimci olur musun

Bir Cevap bırakın