Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Ocak Haftalık Burç Yorumları

21 - 27 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

21 – 27 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Tam Ay tutulması aşk olgusunu hareketlendirecek. 1.5 yıldan beri sosyal çevre ve aşk alanlarınızda oluşan tutulmaların sonuncusunu yaşayacaksınız.  Hızlı duygusal gelişmelerle aşk karşınıza gelebilir. Ya da aşk hayatınızda hızlı ve koparıcı etkilerle hareket edebilirsiniz. Yine çocukla ilgili bir oluşum bir bebek haberi ilginç kararlar almanıza neden olabilir. Varsa çocuğunuzun hayatında da olaylar oluşabilir. Çevrenize ve özel hayatınıza yaklaşımınızı güncellemeli, karşınıza gelecek durumlarda enerjinizi daha kontrollü kullanmalısınız. İşinizde oluşacak bir zorlanmanın, sıkıntının özel hayatınıza yansımasına izin vermeyin.

Salı günü güzel fırsatlar ve şanslar sizi mutlu ederken, yeni kuracağınız ilişkilerde yanılgı etkisine karşı uyanık olun. Giriştiğiniz işlerinizde şans ayağınıza gelebilir.

Çarşamba günü sinirli ve gergin yapınızı iyi kontrol etmeniz gerekecek. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak.

Perşembe günü itibarıyla sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanmaya başlıyor. Çevrenizle beraber girişilecek işler, organizasyonlar önemli olacak. Yeni insanlarla tanışmak, yeni gelir kapıları için görüşmeler yapmak anlamında olumlu bir dönem.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.  Bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen Tam Ay tutulması son kez ev, yuva ve aile alanlarınızda önemli duygusal sonuçları ve konuları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde bir işinizde sorunlara açık olacaksınız ve bunun etkisini yuvanıza ve ailenize bu dönemde taşıma ihtimaliniz oluşabilir.

Salı günü parasal konularda şanslı olacaksınız. Karşınıza fırsatlar çıkabilir. Diğer taraftan  bu hafta çevrenizden, sosyal ortamlarınızdan  alacağınız fikirler ve geri dönüşler parasal konularda yanıltıcı olabilir, bu etkiye dikkat edin.

Çarşamba günü dış ortamlarda diğer insanlarla girişeceğiniz işlerinizde çabuk sıkılabilir, ters tepkiler verebilirsiniz. Kafanızdaki fikirleri yakalamak kolay olmayabilir.

Perşembe günü itibarıyla, kariyer hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Birden fazla işle uğraşabilir, üstlerinizle olan diyaloglarınızı arttırabilirsiniz. Önemli bir iş anlaşmasına açık olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen ikizler.  Bu Pazartesi sabah saatlerinde  gerçekleşen  Tam Ay tutulması kısa seyahatler, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, teknoloji, bilişim, sosyal medya alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yine bu dönemde sosyal çevrenizle beraber giriştiğiniz bir takım işlerinizde sorunlara veya bir para engeline açık olacaksınız. Tam Ay Tutulmasında yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanabilirsiniz. Akraba, kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler hızlanabilir.

Salı günü özel hayatınızda ve ilişkilerinizde güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir yalnız bu hafta aile hayatınızda sevdiğiniz insanlardan göreceğiniz tepkiler hayalkırıklığı yaşatabilir. Ya da vereceğiniz kararlarda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü bir ödemeniz konusunda sinirleriniz tepenize çıkabilir. Çabuk tepki vermeye müsait olacaksınız. Arkadaşlarınızla konuşmalarınıza ve iletişiminize dikkat edin.

Perşembe günü itibarıyla, seyahat etmekten, başka insanlarla iletişim iiçine girmekten mutluluk duyabilirsiniz. Eğitim alanlarınızda da meraklı ve istekli yapınızla hareket edecek, eğitiminize daha fazla asılacaksınız. Bu dönemde öğrenmekten ve öğretmekten keyif alabilirsiniz. Ticari konulara ağırlık verebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.  Bu Pazartesi sabah saatlerinde oluşan Tam Ay Tutulmasında maddi konularda önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Parasal konularda bazı zorlanmalarla karşılaştıysanız bu tutulma zamanı elinize para geçebilir veya cebinize giren parayla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Yine bu tutulma zamanında beraber iş yaptığınız insanlara ve kurumlara dikkat edin, ilişkilerinizde yanılgılara açık olacaksınız.

Diğer taraftan günlük işlerinizde kendinizi şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetli olabilir, karşınzıa bir iş fırsatı gelebilir bu olduğunda şartların gerçekçiliğini iki kez kontrol etmelisiniz.

Çarşamba günü özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde çabuk tepki  vermeye meyilli olabilirsiniz. Konuşmalarınıza ve iletişiminize dikkat edin. Değişen koşullara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir.

Perşembe günü itibarıyla, parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bir borcun veya kredinin altına girebilir, sorunlarınızı kolaylıkla aşabilirsiniz. Partnerinizle maddi konularda kafa kafaya vermek, problemlerinizi konuşmak ve aşmak için uygun bir dönem. Sigorta, vergi, kredi işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.  Tam Ay tutulması, hayati kararlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Önemli kararlar arifesine girebilir, alacağınız kararların hayatınızı hızlı ve beklenmedik olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz. Bu sizin burcunuzda gerçekleşen son tutulmaydı sevgili Aslanlar. İş alanlarınızda bazı işlerinizde bitişlere, sonlanmalara ve aksiliklere bu tutulma zamanında açık olabilirsiniz.

Salı günü aşk hayatınızda güzel bir teklifle karşılaşacaksınız. Özel fırsatlar bu tarihe yakın zamanlarda karşınız gelecek. Sanatsal, idarecilik, eğitmenlik gibi işleriniz varsa fırsatlarınız yüksek olabilir. Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu dönemde kuvvetlenebilir. Ama eğer risk içeren bir takım adımlarda bulunacaksınız bu hafta desteklenmeyeceksiniz.

Çarşamba günü günlük hayatınızın akışında herşey sizi boğabilir ve sıkılgan olabilirsiniz. İş hayatınızda aklınıza gelen bir sürü fikir olacak ama bu fikirleri uygulamak sandığınız kadar kolay olmayabilir sevgili Aslanlar.

Perşembe gününden sonra özel hayatınızda sevdiğinizle fikir alışverişleriniz hızlanabilir. İletişiminizi hızlandıracaksınız. Diğer taraftan ortaklı işlerinizde önemli konuşmalar, sözleşmeler, anlaşmalar oluşabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar.  Yılın bu ilk Tam Ay tutulması, sağlığınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber görünmeyen, uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık konuları karşınıza gelebilir. Beklenmedik konu ve olayların hayatınızı aniden şekillendirdiğini görebilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmayacak. Bu kadersel alanınızda yaşanacak son tutulma olacak sevgili Başaklar. Hem ruhen, hem sağlığınızda bu tutulma zamanı geride kalınca rahatlayacaksınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu tutulma döneminde harekete geçebilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir.

Yine bu tutulma zamanı riskli işlerden uzak durun, bazı işlerinizde sonlanmalar ve bitişler görülebilir. Aile ortamlarınızda kolay aldanışlar ve kandırılmalarda oluşabilir.

Salı günü şanslı olacaksınız.  Bir ev fırsatı karşınıza gelecek. Bir ev sahibi olabilir ya da alacağınız teklifle yuvanızı kurabilirsiniz. Diğer taraftan aile hayatınızda misafir ağırlamak, aile bireylerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın bazı davranışları bu hafta hayalkırıklığı yaratabilir.

Perşembe gününden sonra iletişiminizi günlük iş hayatınıza, hizmet verdiğiniz konulara kaydırıyorsunuz. İş başvurusunda bulunmak, eleman almak, seçmek, yeni bir projeye başlamak için uygun zamanlar. Yine 15 gün boyunca sağlığınızın üzerine düşebilir, kontrollerinizi yapabilir, sağlığınız ve beslenme şeklinizle ilgili konulara çözüm üretebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.  21 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, sosyal çevrenizi hareketlendirecek. Arkadaşlarınızla olan işlerinizde, onların hayatında hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Sosyal çevreniz değişebilir.  Onlarla bazı beklenmedik hassaslıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Bu tutulma idealleriniz ve fikirlerinizdeki değişimleri de kapsayabilir.

Yine bu Pazartesi  özel hayatınıza dikkat edin. Taşınmanız bugünlere denk gelirse bazı aksiliklere, sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Yine beraber çalıştığınız insanların sizi aldatmasına izin vermeyin, bazı hayalkırıklıkları oluşabilir.

Salı günü kısa vadeli planlarınızda, iletişime dayalı işlerinizde şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Karşınıza güzel bir iş fırsatı gelebilir, girişimlerinizden yana şanslı olacaksınız yalnız günlük hayatınızı organize etmek sandığınız kadar kolay olmayacak.

Çarşamba günü özel ilişkilerinizde, aile ortamlarınızda var olan sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Sıkılgan ve tepkili yaklaşımlarınızla sevdiklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra aşkı dillendireceğiniz, sanatsal konuları konuşacağınız, aşkınızla aranızdaki iletişimi arttıracağınız bir sürece gireceksiniz. 15 gün boyunca çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz hızlanacak. Hobilerinizin, spor çalışmalarınızın, sanatsal işlerinizin üzerine eğilebilir, eğitmenseniz bu dönemde fikirlerinizle insanlara yol gösterebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.  21 Ocak’ta oluşan Tam ay tutulması, kariyerinizde ve  iş alanlarınızda, toplumsal statünüzde önemli ve beklenmedik değişimleri ve olayları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde bir üst noktaya geçebilir ve değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine tutulma zamanı bazı işlerinizde sorunlar ve engeller görülebilir. İşinizin başındaki insanlarla bu dönemde bağlantılarınıza dikkat edin. Parasal konularda kandırılmalar ve aldanmalar da karşınıza gelebilir. Yine bu pazartesi yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili konularda sıkıntılar oluşabilir.

Salı günü parasal bir iş veya teklif sizi çok mutlu edebilir. Aldanma etkileriniz hala devam ederken, başka insanların sizi yönlendirmesinden uzak durmalısınız. Bu dönemde riskli işlerden kaçının, sevdiğiniz insandan alacağınız tavsiyeler beklediğiniz sonuçları karşınıza getirmeyebilir.

Çarşamba günü iletişime dayalı işlerinizde tepkilerinizi kontrol edin, işinizdeki değişimleri daha esnek karşılamaya çalışın. Çabuk sıkılacak ve kafanıza göre davranacaksınız.

Perşembe gününden sonra iletişiminizi ailenizle geliştireceksiniz. Aile hayatınızda konuşulması gereken konular olabilir, siz fikirlerinizle sevdiğiniz büyüklerinize ve ailenizdeki insanlara yol gösterebilirsiniz. Emlak, alım, satım işleriniz hareketlenebilir.


YayYay Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar.  21 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, seyahatlerinizi, dış koşullara, yabancılara bağlı işlerinizi, eğitim alanlarınızı, ticari konuları ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda beklenmedik duygusal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan ailenizdeki insanlarla olan bazı ilişkilerinizde sorunlar hortlayabilir, hayalkırıklıklarına açık olacaksınız.

Yine bu tutulma öğrenciyseniz, öğrenmeye hevesliyseniz eğitimizde önemli sonuçları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu tutulma sonrası önünüzdeki 6 ay boyunca eğitim ve öğrenim hayatınız önem kazanıyor. Bu yıl sizin için önemli sevgili genç yaylar. Diğer öğrencilerden bir adım daha öne geçmek için bu sene eğitim alanlarınıza asılmayı unutmayın.

Salı günü gerek sosyal ortamlarınızdan, gerekse iş alanlarınızdan hayatınıza etki edecek güzel bir teklif devrede olacak yine de bu teklif karşınıza geldiğinde gerçeklikten uzaklaşmayın ve ailenizdeki insanların vereceği tepkilere çok fazla bilenmeyin.

Çarşamba günü parasal konulara çabuk tepki verebilirsiniz. Sıkılganlıklarınız para harcamanıza neden olabilir.

Perşembe günü itibarıyla zihinsel becerilerinizi geliştireceksiniz, bir yandan da fikirlerinizi hem konuşma hem yazma yoluyla başkalarına iletmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz artacak; tartışmalar, konuşmalar, anlaşmalar, çok sayıda kontakların gündeme geleceği bir döneme giriş yapacaksınız. Girişimcilik gerektiren işlerinizde önemli anlaşmalar ve görüşmeler oluşabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen oğlaklar.  Sabah saatlerinde oluşan Tam ay tutulması, ortak para hanenizde oluşuyor. Ortaklaşa parasal gelirlerinizde beklenmedik ve ani oluşumlar gündeme gelebilir. Bir borç, ödeme, gözden kaçırılmış bir evrak, sigorta, prim konusuna dikkat edin. Eşinizin hanesinde de parasal olaylar artıyor. Sizi değiştirecek, dönüştürecek sürpriz olaylarla da karşılaşabilirsiniz. Yine bu Pazartesi yakın çevrenizle, iletişimsel işlerinizde kolay yanılgılara açık olacaksınız. Aile hayatınızda bir olay sonlanabilir veya bir sorun bu alanlarda karşınıza gelebilir.

Salı günü güzel bir yurtdışı bağlantılı fırsat karşınıza gelecek. Eşinizin hayatında da parasal konularda güzel anlaşmalar oluşabilir.

Çarşamba günü gerginliğinizi, sıkılganlıklarınızı aile ortamlarınıza yansıtmamaya çalışın. Çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla maddi konulara ilginizi çevireceksiniz. Alma, satma, parasal konular uğraşılarınızın başında gelebilir. Ticari bir işiniz varsa konuşma ve görüşmeler hızlanacak. Kazanımlarınız ve yatırımlarınız konusunda kafanızı çalıştırabilirsiniz. Para kazanma beceriniz artıyor.


KovaKova Burcu

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi  oluşan Tam ay tutulması, özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklaşa adımlarınızı tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eşinizin  hayatındaki gelişmeler, hızlı adımlar sizin hayatınızı da değiştirebilir. Önemli bir taşınma olayına girişebilirsiniz. Ortaklı bir takım projeler, hukuki konular önem kazanıyor. Yine bu Pazartesi  yakın çevre ilişkilerinizde bazı zorlanmalara, sorunlara açık olacaksınız. Yine yakınızdaki bir insanın kariyerinde ve iş alanlarında zor bir olay gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızın ve yeni insanların parasal konularda sizi kandırmasına, bazı hayalkırıklıklarına açık olabilirsiniz.

Salı günü güzel bir fırsat karşınıza gelebilir. Gerçekçi adımlar attığınız müddetçe bu dönemden fayda sağlarsınız. Kendinizi sakın kandırmayın, mantığınıza kulak verin.

Çarşamba günü sizi sıkıştıran konular, yakın çevrenize karşı sabırsız ve hoşgörüsüz olmanızı sağlayabilir. Çevre değişimlerinden etkilenebilirsiniz. Planlarınızı iyi yapın, bu dönem aklınıza düşen birden çok fikir olabilir ama bu fikirleri hayata geçirmek kolay olmayacak.

Perşembe günü Merkür sizin burcunuza geçiyor. iletişiminiz rahatlıyor. Hayattan alacağınız keyif artarken iş ve planlarınızı gerçeğe dönüştürmek isteyeceksiniz. Kendi hayatınızla ilgili planlarınızı başkalarına iletmek, iletişim içinde olmak isteyeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız bu Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşen bir ay tutulmasıyla başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sabah saatlerinde oluşan Tam Ay tutulması, iş, hizmet alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili konularda duygusal kararlar karşınıza gelebilir. Bir sonlanma veya yeni bir haber oluşabilir. Günlük hayatınızın akışında da beklenmedik olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu dönemde sırt bölgesi, kalp ve tansiyon sorunlarına, dolaşım sistemi sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Bu tutulma sırasında sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Salı günü güzel bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif karşınıza geldiğinde kararsızlıklarınız ve olaylara gerçekçi bakmayışınız yüzünden bazı aldanmalar içine girmemeye çalışın. Kariyerinizde güzel bağlantılar oluşabilir.

Çarşamba günü sosyal çevrenizle olan görüşmelerinizde sıkılgan davranışlar sergileyebilirsiniz. Bazı konuşmalarınız yanlış anlaşılabilir, arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırmamaya çalışın.

Perşembe gününden sonra iletişiminizi kısabilir, kendinizi çevrenizden soyutlayabilirsiniz. Bu 15 günlük döngüde önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Yeni bir işe başlamayın. Plan yapabilir,  fikirleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın