Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

23 – 29 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftamıza Ay Yay burcundayken giriş yapıyoruz. İletişim halinde olmak, dış ortamlarda bulunmak, daha az tanıdığımız insanlarla işlerimiz anlamında olumlu bir haftabaşı. Yalnız hala Dolunay’ın etkilerini üzerimizde hissediyoruz. Her tür ilişkimizde hala gerginlikler ve bazı hassaslıklar devam ediyor. Bu yüzden düşünmeden hareket etmemeye özen gösterelim.

Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde özgür, meraklı ve iletişimi yüksek yönlerimizi  vurgulayacak. Bir burçta 3 hafta kalan Venüs, romatizmden çok aklımızı çalıştırarak, mantığımızla duygusal alanlarımızda hareket etmemizi sağlayabilir. Entellektüel konular, edebiyat ilgimizi daha fazla çekebilir. İlişkilerimizdeki sorunları konuşarak halletmek isteyebiliriz.

 

Çarşamba günü ilişki sürtüşmelerine dikkat. Meydana gelen Venüs- Mars karşıtlığıyla karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Gerilimleri seven bir yapımız varsa bu etkileşim bazen ilginç aşk çekimlerini ve deneyimlerini karşımıza getirebilir.

 

Hayatımızda önemli girişimlerimizde bazı engellere ve sıkıntılara Perşembe günü açığız. Yeniden sahneye çıkan Jüpiter- Satürn karesi Dünya astrolojisinde önemli krizleri, doğal afetleri (deprem, sel, heyelan, tsunami, vokanik etkiler) tetikleyen bir pozisyondur. Risk içeren, parasal işlerimizde bu tutulma sürecinde daralmalar, kısıtlanmalar, engeller ve bir takım sorunlar oluşabilir. Bu oluşum bir yandan bir dizi sorun ve sıkıntıyı tetiklerken, diğer yandan da istediğimiz ve arzu ettiğimiz hayatımıza aslında hizmet etmeyen şeyleri temizleyebilir. Bu süreçte riskli adımlara kalkışmamaya, çok açılmamaya, büyük harcamalarda bulunmamaya çaba sarfedelim.

 

Cuma günü Mars akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Bizi zorlayan fiziksel enerjilerden sonra ruhsal anlamda da bazı zorlanmalar devreye giriyor. 30 Haziran’a kadar ortaklaşa parasal işlerimizde, ödemeler, vergiler, borçlar, başkalarının kaynakları alanlarında ve önemli girişimlerimizde sıkıntı ve sorunlara açık olabiliriz.

 

Herkese iyi haftalar…

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın