Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

09 – 15 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Kendi kişisel isteklerinizin ve bir takım dürtülerinizin aktif olacağı bu hafta cesur adımlar atmaktan korkmayacaksınız sevgili koçlar.

Salı günü, Hayat planlarınızı hayata geçirmek için güzel birgün. Her tür aktivite, eğlenceli ve riskli iş için üzerinizde gereken enerjiyi bulacak ve bu enerjiyi kullanabileceksiniz.

Çarşamba günü, kişisel girişimlerinizde beklenmedik fırsatlar devreye girebilir. Özellikle hızlı davranmak isteyeceksiniz, bu da sakarlıkları ve beklenmedik kazaları tetikleyebilir. Farklı davranmak hoşunuza gidecek ama anlayışsızlıktan kaçının.

Perşembe günü, iş ve kariyer alanlarınızda en fazla dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi. Bir kaç gün boyunca iş hayatınızdaki baskıların, hareket alanlarınızı kısıtlaması üzerinizde baskı oluşturabilir. Grupsal işlerinizde cengaverce davranmamaya ve sadece kendi isteklerinize odaklanmamaya çalışmalısınız.

Cuma günü, merkür balık burcuna geçecek. Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak.

Cumartesi günü satürnün gerilemeye başlamasıyla birlikte seyahat, eğitim, gelecek, medya alanlarınızdaki sorumluluklarınızı gözden geçirmeye başlayacağınız bir dönem içine giriyor olacaksınız.


BogaBoğa Burcu: Haftanıza yapmanız ve bitirmeniz gereken günlük işlerinizle başlayacaksınız. Başkalarına verdiğiniz sözleri Pazartesi sabah saatlerinde daha kolay yerine getirebilirsiniz.

Salı günü, aile hayatınız veya eviniz için yapmanız gereken işlerinizde enerjinizi iyi toparlayacağınız ve kendinizi aktif olarak göstereceğiniz birgün olabilir. Özel hayatınızda  hayatı keyifli notalardan algılayacaksınız.

Çarşamba günü, beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Kariyeriniz, iş hayatınız veya ailenizle ilgili konularda gizli oluşumlara ve ani olaylara yatkın olacaksınız. Bilinçaltınızı iyi organize etmeye çalışın.

Perşembe günü, beklenmedik olaylarla dış ortamlarda bazı sıkıntılar ve engellenmeler oluşabilir. Bunun sonucunda vereceğiniz tepkiler isyankar etkiler olabilir. Vereceğiniz tepkilere dikkat etmelisiniz.

Cuma günü, merkür balık burcuna geçecek. Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Cumartesi günü satürn gerilemesiyle beraber, ortaklaşa para alanlarınızdaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu: Sosyal çevrenizdeki fırsatlar bu hafta değişik ve farklı işleri karşınıza getirebilir sevgili ikizler. Yoğun düşüncelerinizi biraz daha esnek tutmanız yerinde olacak.

Salı günü, yapılması gereken işlerinizi, yakın çevrenizle ortaklaşa halledebilirsiniz. Keyfiniz yerinde. Özellikle  organize olmanız gereken  işlerinizde gereken isteği ve enerjiyi üzerinizde bulabileceksiniz.

Çarşamba günü, sosyal çevre alanlarınızda hızlı ve beklenmedik hareket etmeye meyillisiniz. Değişik fırsatlar devrede olacak ama çevrenize ve etrafınızdaki olaylara karşı çok sabırsız ve anlayışsız davranmamalısınız.

Perşembe günü, sosyal ortamlarınızda parasal işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Girişimlerinizin parasal konular yüzünden engellenmesine karşı tepkilerinizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Cuma günü ve sonrası merkür balık burcuna geçecek ve sizin kariyer ve iş alanlarınızda 2 hafta boyunca dolaşacak. İş konusunda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir. Bu süreçte dalgın olmamaya, her işinizi not etmeye ve insanlardan etkilenmemeye çalışın.

Cumartesi günü itibarıyla evlilik, ikili ilişkiler veya ortaklı işlerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alanlarda yaşayacaklarınızı gözden geçirmeniz ve bazı düzeltmeler yapmanız gerekebilir.


YengecYengeç Burcu: Bu hafta kariyerinizde ve göz önünde olacağınız ortamlarda değişik ve farklı fırsatlar içine girebilirsiniz sevgili yengeçler. Bu pazartesi öğleden sonraysa hayatı daha keyifle ve mutlulukla algılayacaksınız.

Salı günü, iş bağlantılarınızda ve iş görüşmelerinizde enerjiniz iyi akacak ve doğru, yerinde kararlar almaya müsait olacaksınız. Aşk hayatınızda keyifli oluşumlar kendinize bakmaya ve para harcamalarına sebep olabilir.

Çarşamba günü, iş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik etkiler devreye girebilir. Değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama anlık ve biraz da kendinizi düşünerek vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde dikkatli olmalısınız.

Perşembe günü, iş alanlarınızda özellikle ortaklaşa iş alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Aktif enerjinizle size karşı koyan veya duranlara karşı öfke dolu olabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

Cumartesi günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan satürn bazı gecikmeleri ve engelleri hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte olayları etraflıca gözlemlemeyi ihmal etmeyin.


AslanAslan Burcu: Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili aslanlar. İlişkilerinizde oluşturmak istediğiniz denge rahat sağlanabilir. Bir yandan da yorulduğunuz bu dönemi ailevi ortamlarda atlatmak size huzur verebilir.

Salı günü, ailevi ortamlarda eğlencenize ve keyfinize diyecek olmayabilir. Önemli yurtdışı bağlantılı, seyahat, eğitime dayalı işlerinizde kıpır kıpır enerjinizle işlerinizi en kolay şekilde organize edebilirsiniz.

Çarşamba günü,  uzak yolculuklarda beklenmedik etkilere açık olabilirsiniz. Tedbirli olun ve ani hareketlerden kaçının. Yine eğitim, seyahat, medya veya yabancılarla yapacağınız işlerde enerjiniz yüksek olabilir, ilginç bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Perşembe günü, seyahat, eğitim veya iş alanlarınızda bazı engeller ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Oluşan olaylar karşısında anlayışla davranmayı ihmal etmeyin zira çabuk tepki vermeye, kolay öfkelenmeye meyilli olacaksınız.

Cuma günü ve sonrası 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.

Cumartesi günü itibarıyla aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda veya sanatsal işlerinizde bir takım geri çekilmeler ve engeller oluşabilir. Bu birkaç aylık sürecek olan süreçte olayları etraflıca gözlemleyin ve değişmesi gerekenleri farkedin.


BasakBaşak Burcu: Ortaklaşa parasal konularda bu hafta önemli şanslar veya harcamalar gündeminizde olurken, yaptığınız işlerin sonuçlarını almak içinizi rahatlatabilir sevgili başaklar.

Salı günü, yakın çevrenizle yapacağınız planlarda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bir yandan da enerjinizi gizemli işlerde, ortaklaşa para konularında rahat kullanabileceğiniz birgün olabilir.

Çarşamba günü, tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durun. Ortaklaşa para alanlarınızdaysa beklenmedik fırsatlarla hareket edebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanın hareket ettiğine şahit olabilirsiniz.

Perşembe günü, ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Para harcamalarınıza bu dönem dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanın para hayatında da bazı zorlanmalar oluşabilir.

Cuma günü, 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Ortaklı işleriniz,bu alanlardaki gözle görülür anlaşmalarınız için şartları iyice kontrol etmeden harekete geçmeyin. Kafa dalgınlıkları anlaşmalarınızda sorun yaratabilir.

Cumartesi günü itibarıyla satürn gerilemeye başlıyor. Bu dönemde ev ve aile hayatınızda yolunda gitmeyen olayları iyi gözlemlemeli ve önemli sonuçlara varmalısınız. Bu süreç uzun bir dönemi kapsadığından bazı sorunlara açık olabileceğinizi bilemlisiniz.


TeraziTerazi Burcu: Haftanıza şartlar sizin lehinizde başlıyorsunuz sevgili teraziler. Pazartesi günü öğleden sonra ilgi alanınız parasal konularınızda olabilir.

Salı günü, ortak yapılacak işlerinizde sosyal çevrenizden göreceğiniz destek ve ilgi yoğun olabilir. Başkaları için yapılması gerekenler konusunda daha rahat organize olacaksınız. Parasal işlerinizde abartıdan uzak durun.

Çarşamba günü, özel yaşantınızda ve taşınmayla ilgili işlerinizde hareketli ve beklenmedik fırsatlarla dolu bir gün olabilir. Mars ve uranüs enerjisi yüksek bir enerji olduğundan ya siz sevdiğinize karşı ya da o size karşı biraz sabırsız ve anlayışsız olabilir. Krizleri fırsata çevirmesini bilin.

Perşembe günü, aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Birbiriniz üzerine uygulayacağınız güç veya baskılar ilişkinizi zedeleyebilir.

Cuma günü ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Özellikle güzellik ve sanatla ilgili işleriniz öne çıkmaya başlıyor. Yapacağınız anlaşmalar veya görüşmelerde çok hayalperest olmamaya özen gösterin. Yine sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi yaşayacağınız olaylarla gözlemleyeceğiniz ve yeni sonuçlara ulaşacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süreçte yolunda gitmeyen işlerinizde yanlışınızın nerede olduğunu iyi bilmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı günlük işlerinize adapte olmakta zorlansanız bile şartlar öğleden sonra sizin lehinize oluşmaya başlayacak sevgili akrepler. İş hayatınızdaki fırsatları kendi planladığınız şekle oturmanın yollarını bulmalısınız.

Salı günü, gün içinde isteklerinizi kafanıza ve duygularınıza göre çoşkulu bir şekilde yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızdaki hiçbir işiniz gözünüzde büyümeyecek ve siz iki kat enerjiyle işlerinizi çabucak halledecek, bağlantılar sağlayacaksınız.

Çarşamba günü, iş alanlarınızda veya sağlığınızda beklenmedik etkilere karşı uyanık olun. Bir yandan harekete geçmeniz gereken işlerinizde fırsatlarla ve beklenmedik etkilerle dolu bir gün olabilir. Erkek enerjileriyle ters düşmemeye ve beraber çalıştığınız insanlara karşı sabırsız olmamaya özen gösterin.

Perşembe günü, iş alanlarınızda iletişime geçtiğiniz insanlarla bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş yaptığınız insanların size dayatmak isteyeceği bazı şeyler, kolay tepki vermenizi kolaylaştırabilir.

Cuma günü ve sonrası aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde yaratıcı ve esnek yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler. Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları, konuşmaları gündeminizde olacak.

Cumartesi günü itibarıyla satürn gerilemeye başlayacak. Parasal konularda kendi iç muhasebenizi yapacağınız olaylar içine giriyorsunuz. Yaşayacağınız olayları iyice gözlemlemeli ve hatalarınızı bu dönemde farketmelisiniz.


YayYay Burcu: Bu hafta aşk hayatınızda veya sanata dayalı işlerinizde güzel fırsatlarınız oluşabilir sevgili yaylar. Arkadaş çevrenizde ve etrafınızda konuşulan olaylar ilginizi çok çekebilir.

Salı günü, sanatsal veya kreatif işlerinizde başkalarından alacağınız desteğin yüksek olmasıyla beraber bir çok işinizi kolay ve sorunsuz halledeceksiniz. Üretkenliğiniz ve enerjiniz çok yüksek.

Çarşamba günü aşk hayatınızda farklı ve hızlı bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. Enerjiniz yoğun ve yüksek olacağından risk içeren işlerinizde enerjinizi doğru yönlendirmeye çalışın. Spor yapanlar, borsada yatırım yapanlar dikkatli olmalılar.

Perşembe günü, parasal konularda kantarın topuzunu fazla kaçırdığınız bir gün olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli, tehlikeli spor ve faaliyetlerden kaçınmalısınız.

Cuma günü, merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Aileniz konusunda kendinizi feda etmemeye ve gereksiz iyiliklerde bulunmamaya dikkat edin.

Cumartesi günü itibarıyla, satürn sizin burcunuzda gerilemesine başlayacak. Üstlendiğiniz sorumluluklarda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olmalısınız. Karşılaşacağınız olaylar size çok şey öğretebilir sadece herşeyi gözlemlemeli, hatalarınızı farketmeli ve bunları telafi etmenin yollarını bulmaya çalışmalısınız.


OglakOğlak Burcu: Haftanıza işlerinizi düzene koyma isteğinizle, iş ilişkilerinize odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili oğlaklar. Önemli para konuşmalarınızı öğleden sonra yapmaya çalışın.

Salı günü, aile ortamlarınızda kendinizi iki kat güçlü ve aktif hissedebilirsiniz. Parasal konularda iş bitirici tavırlarınız öne çıkabilir. Sosyal ortamlarda keyfinize ve harcama gücünüze diyecek olmayabilir.

Çarşamba günü, ev ve aile alanlarınızda ilginç deneyimler ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Yine sabırsız ve biraz da yüksek enerjinizle kolay tepki vermeye de açıksınız. Ev kazalarına karşı dikkatli olun.

Perşembe günü, kendi gücünüzü ailenize karşı kullanmaya çalışmayın. Bir kaç gün boyunca aile hayatınızda ve ev ortamlarınızda sürtüşmelere ve sorunlara açık olacaksınız.

Cuma günü, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlayacaksınız. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif  bir 2 hafta olacak. Yalnız bu dönem dış etkenlere karşı hassas olacağınızdan, kararsızlıklarınızı bir kenara bırakmalı ve gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.

Cumartesi günü itibarıyla satürnün gerilemesi, sizin bilinmeyen ve kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde herşeyi etraflıca gözden geçirin, kişisel algılamayın ve hatalarınızı farketmeye çalışın.


KovaKova Burcu: Yakın çevre olaylarınız ve iletişiminizin yüksek olduğu bu dönemde sizin için yüksek fikirler ve düşünceler çok önemli olacak sevgili kovalar. İnsanların yaptıklarınızı görmesini isteyebilirsiniz. Kafanızdaki planları paylaşmaktan korkmayacaksınız.

Salı günü, iletişim, bilgisayar, yazım işlerinizde ortak atılacak adımlarda şans sizden yana olabilir. Birçok işinizi halletmenin yollarını bulacaksınız. İş hayatınızda göreceğiniz destekler keyfinizi daha da arttırabilir.

Çarşamba günü, araba kullanırken veya kısa gezilerinizde beklenmedik etkilere açık olmalısınız. Bu biraz da sizin hızlı ve dikkatsiz hareket etmenizden kaynaklı olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlar fırsatlarınızı attırabilir.

Perşembe günü, iletişime dayalı konularda bazı sorunlar engellenmeler, güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Bu süreçte kafanızda bir çok şeyi büyütebilirsiniz. Unutmayın biraz da olayları sizin korkularınız tetikliyor olacak.

Cuma günü, merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan kovalar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yalnız parayı tutmanız ve birikim yapmanız gereken yerlerde balığın dağınık özelliğinden uzak durun ve biraz daha tutumlu olmaya çalışın.

Cumartesi günü itibarıyla satürn gerilemesine başlıyor. Sosyal çevreniz veya arkadaşlıklarınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde olayları etraflıca değerlendirmeye çalışın ve sizi zorlayan koşulları iyi belirleyin.


BalikBalık Burcu: Maddi konularda çeşitli sürprizlere ve fırsatlara açık bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili balıklar. Ödemelerinizi organize etmek önem kazanabilir.

Salı günü, maddi kazancınızı arttıracak güzel iş oluşumları keyfinizi yerine getirecek. İşlerinizin parasal karşılığını görmek sizi gaza getirebilir. Seyahat, eğitimsel konular ve yüksek fikirleriniz iş dünyanızda herkesi etkileyebilir.

Çarşamba günü, parasal konularda beklenmedik fırsatlarla hareket edebilirsiniz. Maddi anlamda fırsatlarınız ani ve yüksek olabilir. Bir yandan da beklenmedik etkilerle elinizden bir para çıkabilir. harcamalarda bulunabilirsiniz.

Perşembe günü, parasal konularda gerginliklere açık olabilirsiniz. Yine bugünler iş yapacağınız arkadaşlarınızla veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklarınız gündeme gelebilir.

Cuma günü ve sonrası merkürün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte daha fazla kendinizi ve hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Bu dönemde iş anlamında konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. kararsızlıklarınız ve hayalgücünüz artabilir. Önemli işlerinizde kendinizi ifade ederken daha gerçekçi ve net olmaya çalışmalısınız.

Cumartesi günü itibarıyla kariyer ve iş fırsatları alanınızda gerilemesne başlayacak olan satürn, bu alanlarınızda bazı aksilik ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemi kendinizi ve yapacaklarınızı farketmek adına kullanmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın