Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Analizleri

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı yerinizde duramayan etkiler altındasınız sevgili Koçlar. Ortaklaşa tamamlamanız gereken işleriniz için gücü kendinizde bulacaksınız. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda güzel ve olumlu etkileriniz bu hafta boyunca devrede olacak. Seçeneklerinizden ve fırsatlarınızdan yararlanmalısınız.

Perşembe günü, özel hayatınızda her işin altında bir olay aramayın ve şüphelerinizle karşı tarafı boğmamaya çalışın. Bir fikre veya söylenilene takılabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de kolay kolay ikna olmayacak, size söylenilenlerin altında farklı anlamlar ve gerçekler arayacaksınız.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir,yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz.

Yine Cuma günü kariyeriniz için güçlü ve etkili insanların yardımıyla güzel iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.

Pazar günü iş hayatınızda ve yapacağınız günlük işlerde çoşkulu, abartılı ve keyifli adımlar atabilirsiniz. Bir iş ilişkisinden fayda görebilirsiniz. Yine içmeye, yemeğe düşkünlüğünüz artabilir. Y da bu konularda daha dikkatli adımlar atmak için abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Beslediğiniz ve baktığınız bir ev hayvanınız varsa onunla olan ilişkiniz size mutluluk verebilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı seyahatlerde, dış ortamlarda, vaktinizi geçireceksiniz sevgili Boğalar. Uzak yerlerdeki akrabalarınızla bir arada olabilir ya da onlardan haberler alabilirsiniz. Aşkta, girişimler, riskli işler, sanatsal konular, kreatif işlerinizde şanslar ve fırsatlar bu haftabaşı karşınızda olabilir.

Perşembe günü, iş hayatınızda bazı konuşmalarınızda kolay ikna olamayacaksınız. Özellikle yabancılarla yapılacak işlerinizde, iş seyahatlerinizde veya toplantılarınızda fikirlerinizi ortaya koyarken zorlanabilirsiniz. Bir fikre veya düşünceye takılıp kalmamaya ve inatçılık yapmamaya özen gösterin.

Cuma günü güneş burç değiştirerek akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Bu Cuma, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz derinden ve yoğun olabilir. Beraber yapacağınız bir seyahat, tatil, eğitim programı aranızdaki bütünlüğü arttırabilir.

Pazar günü ise, sevdiğiniz insanla eğlenceli, keyifli ve bir o kadar çoşkulu bir gün geçirebilirsiniz. Birbirinizi çok eleştirmemeye ve duygusal konularda mantığınızla hareket etmemeye çalışın. Varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızın daha da güzelleştiğine şahit olabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı herşeyi en iyi ve hızlı bir şekilde organize edeceksiniz sevgili İkizler. Para konularında tutumlu davranabilirsiniz. Ev, aile ve yuva alanlarınızda şansınızın yüksek olacağı bu hafta önemli emlak fırsatları ve aile oluşumları karşınıza gelebilir. Bu konuları iyi değerlendirmeye bakın.

Perşembe günü, aşk hayatınızdaki konuşmalarınızda şüpheleriniz devreye girebilir. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan ilişkinizde maddi ve manevi herşeyi sorgulamaya meraklı olacaksınız. Tutkularınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Cuma günü güneş burç değiştirerek akrep burcuna geçecek. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili ikizler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Yine bu Cuma günü, aile ilişkilerinizde ortaklaşa parasal konularda kendinizi güçlü hissedebilir, sevdikleriniz üzerinde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. İlişkileriniz güçlü olacak.

Pazar günü, aile hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz. Belki de karşınıza çıkacak bir fırsatı onlarla paylaşmak sizi mutlu edecek. Bir yandan da bir gayrimenkul alım, satım konusunda şans ve bolluk sizden yana olacak.YengecYengeç Burcu
:

Sevdiğiniz insanla ilişkiniz adına konuşmak, dile getirmek istediklerinizi rahatça paylaşmak sizi Bu haftabaşı rahatlatacak sevgili Yengeçler. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarında önemli ve sizi harekete geçiren iş fırsatlarına bu hafta içinde hazır olun ve karşınıza gelecek olan bu fırsatları iyi değerlendirin.

Perşembe günü, aile paylaşımlarınızda ve özel hayatınızda bazı fikirleriniz kolay kabul görmeyebilir veya siz konu ve olaylara şüpheli ve biraz da didikleyici bir tarzda yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili yengeçler…Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve flörtöz davranacakları bir dönem geliyor.

 Yine bu Cuma günü, nazik ve kibar iletişimi seviyor olmanız özel hayatınızda sevdiğinizin gözünde değer kazanmanıza neden olabilir. Ortaklaşa işlerinizde güçlü ilişkiler içine girebilirsiniz.

Pazar günü yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa yolculuklar, geziler, iletişim aktiviteleri sizi çok mutlu edebilir. İletişim halinde olmaktan mutluluk duyacak ve sevdiklerinizle hissettiğiniz güzellikleri paylaşmak isteyeceksiniz. Yazım işindeyseniz abartılı ve mükemmeliyetçi işlerinize daha istekli vakit ayırabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu Pazartesi günlük rutin işlerinizi kolay halledeceksiniz sevgili Aslanlar. Paraya dayalı iş anlaşmaları ve önemli şanslar ayağınıza gelebilir. Yeni bir medya işi, seyahat konusu size yeni parasal imkanlar sağlayacak. Bu hafta karşınıza bu tarz şanslar gelebilir.

Perşembe günü iletişime dayalı fikirlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde kolay ikna olmayabilir, şüpheli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Özellikle toplantılarınızda ve görüşmelerinizde belli bir fikre takılıp kalmamaya özen göstermelisiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Yine bu Cuma günü, işinizdeki etkili gücünüzü para kazançlarına dönüştürecek güçlü bağlar ve ilişkiler içine girebilirsiniz. Parasal işlerinizde tutkulu adımlar size kazandırabilir.

Pazar günü, para harcamalarınıza dikkat edin. Kendinizi parasal işlerinizde şanslı ve mutlu görmeniz harcamalarınızı tetikleyebilir. Değerli ve size keyif veren obje veya eşyaları almak isteyeceksiniz. Ya da yeni gelecek olan haftabaşı güzel parasal şanslarla karşılaşabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda ve eğlenceli ortamlarda kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz sevgili Başaklar. Kişisel girişimleriniz için hayatın size sunacağı fırsatları görecek ve harekete geçmek için yoğun bir istek duyacaksınız. Girişimleriniz konusunda pasif olmayın zira bu hafta istediğiniz sonuçlara çok kolay yaklaşabilirsiniz.

Perşembe günü, maddi görüşmelerinizde veya konuşmalarınızda bazı fikir ayrılıkları oluşabilir. Özellikle riskli işlerden kaçınmalı ve harcamalarınızın arkasındaki ana nedenleri araştırmaktan geri durmamalısınız.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

Yine bu Cuma günü, aşk hayatınızda güçlü ve kalıcı bağlar kurmanız mümkün. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak isteyecek ve onun üzerinizdeki gücünü göstermesini seveceksiniz.

Pazar günü, kişisel istekleriniz için harika birgün. İstediğiniz birçok şeyi yapacak, gezecek, dolaşacak, para harcayacak ve kendinizi şımartacak konu ve olaylara yöneleceksiniz. Bir yandan da hayatınızın fırsatları karşınıza gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı eviniz ve ailevi ortamlarınızda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz sevgili Teraziler. Bu hafta karşınıza bir sürü gizli fırsat çıkabilir. Girişimleriniz adına harekete geçmeden önce planlamalarınızı iyice kafanızda oturtmalısınız.

Perşembe günü aile hayatınızda bazı konuşmalarınızda sıkıntılar ve gerilimler oluşabilir. Olayların derinine inmek ve biraz da kuşkucu bir tavırla yaklaşmak aile ilişkilerinizi zorlayabilir. Ailenizin sizi ikna etmesi gereken konularda onlara inanmak kolay olmayacak.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya,kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Yine bu Cuma günü, aile ilişkilerinizi onarmak ve sağlam temeller üzerine oturtmak için kolları sıvayabilirsiniz. Gücünüzü ve etkinizi onlara göstereceksiniz.

Pazar günü, geri planda durulacak işleriniz için harika bir zaman. Maneviyatınız kuvvetli olacak ve siz yalnız olmayı, platonik takılmayı, psikolojinizle uğraşmayı seveceksiniz. Dua edebilir, meditasyon yapabilir, ruhunuzu ve beyininizi size sıkıntı veren konulardan temizleyebilirsiniz. Gizli saklı işler, aşklar ilginizi fazlasıyla çekebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu Pazartesi yakın çevrenizdeki insanlarla veya arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttıracağını bir gün olabilir sevgili Akrepler. Herşey hızlı bir şekilde ilerliyor. Yeni işlere, organizasyonlara veya davetlere bu hafta hazır olun.

Perşembe günü takıntılı iletişiminiz devrede. Kafanıza takılan bazı konularda oldukça obsesif ve şüpheci davranabilirsiniz. Bu da yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı sıkıntılara sebep olabilir.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak,yeteneklerinizi ortaya koyarak,dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Yine bu Cuma günü, etkili ve güçlü iletişiminizle sosyal çevrenizde yeni insanlarla güzel bağlar kurabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenebilir.

Pazar günü sosyal ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Katılacağınız bir davet, organizasyon, arkadaş doğumgünü etkinlikleri, grup aktiviteleri kendinizi çok keyifli ve mutlu hissetmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz veya yeni arkadaşlar edineceğiniz bu tarihte geleceğiniz için de önemli adımlar atılabilir.


YayYay Burcu:

Girişimleriniz sonucunda parasal hayatınızı gözden geçireceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Yaylar. İçgüdüsel olarak bazı şeylerin size yaradığını biliyorsunuz. Kariyerinizde ve toplum önü işlerinizde çok önemli fırsatlar ve girişimler bu hafta karşınıza gelecek.

Perşembe günü, sosyal ortamlarınızda maddi konularda kolay tatmin olmayacaksınız. Olayların ardındaki sebepleri araştırabilir ve sonuca ulaşmak için anlamsız bir istek duyabilirsiniz. Bazı işlerinizde bu tavır yüzünden sıkıntılar oluşabilir.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak..Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye,.adım atmamaya özen göstermelisiniz..Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız..Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak..Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Yine bu Cuma günü, parasal konularda güçlü ilişkiler köprüler kuracaksınız. Maddi konularda ilişkileriniz size yol aldırabilir.

Pazar günü, toplum önünde veya kalabalık yerlerde keyfinize diyecek olmayabilir. Buralarda hem önemli şanslar yakalayabilir ve kendinizi gösterebilir, hem de ilişkilerinizle çok konuşulabilirsiniz. Ailevi konularda da şanslısınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı fikir ve ideallerinizin uzun bir süreden sonra desteklendiğini görmekten mutluluk duyacaksınız sevgili Oğlaklar. Hem seyahatlerinizde, hem de iş girişimlerinizde önemli adımlar atmak için daha fazla beklemeyin zira bu hafta karşınıza önemli fırsatlar gelebilir.

Perşembe günü, iş hayatınızdaki görüşme ve konuşmalarınızda takıntılardan uzak durun. Bazı konuşmaların derinine inmek isteyebilir ve alacağınız sonuçlardan kolay tatmin olmayabilirsiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

Yine bu Cuma günü, etkili gücünüzü daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz. Yine eğitimsel konularda tutkularınızla davranarak ilerleyeceksiniz.

Pazar günü seyahat, eğitim, medya veya ticaret işlerinizde şanslı etkileriniz yüksek. Yine dış ortamlarda tatil veya seyahatlerinizde oldukça keyifli, şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.


KovaKova Burcu

 

Bu Pazartesi, herşeyi gözden geçireceğiniz ve daha çok geçmiş konuları konuşacağınız veya anacağınız bir gün olabilir sevgili Kovalar. Partnerinizin veya ortağınızın parasal gelişmeleri ve fırsatları hayatınıza keyfi getirebilir. Bu hafta ortak parasal konularda şanslı etkilere sahipsiniz.

Perşembe günü, dış ortamlarda, eğitim veya seyahat konularında bazı fikirler ve düşünceler kafanıza takılabilir. Şüpheci ve derine giden yanlarınızla derin araştırmalar yapmak ve ince eleyip sık dokumak isteyeceksiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

Yine bu Cuma günü, bilinçaltınızdaki düzenlemelerle, ortaklaşa parasal konularda etkili ve istediğiniz gibi davranabilirsiniz. Hissiyatınız iyi çalışacak.

 Pazar günü, ortak parasal konularda kendinizi fazlasıyla mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Elinize geçecek bir miras veya para hayata iyimser bakmanıza neden olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeyi unutmayın, aşırı iyimserlikle büyük bir borcun altına girmek isteyebilirsiniz.


BalikBalık Burcu

Arkadaşlarınız ve çevrenizle harika bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Kafanızdaki planları, sevdiğiniz insanla paylaşacak ve varsa sorunlarınızı halletmek için uygun ortamları bulacaksınız. Özel hayat ve ortaklaşa işlerinizde şans sizden yana. Bu hafta özel anlarınız yüksek olacak.

Perşembe günü, sosyal ortamlarınızda güçlü arkadaşlarınızla parasal konularda bazı sürtüşmelere ve sorunlara açık olacaksınız. Kolay ikna olmayacak ve olayların ardındaki nedenleri bulmak için şüpheci yapınızı devreye sokacaksınız.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

Yine bu Cuma günü, sosyal çevrenizdeki güçlü ve etkili arkadaşlarınız özel hayatınız için size destek sunabilirler. Sosyal ortamlarda ilişkilerinizin derinleştiğini ve daha da özelleştiğini görebilirsiniz.

Pazar günü ise, ikili ilişkilerinizde şans sizden yana olacak. İstediğiniz bir teklif karşınıza gelebilir. İlişkiniz varsa sevdiğiniz insanla keyfinize ve mutluluğunuza diyecek olmayabilir. Ortaklaşa işleriniz ve taşınma etkileriniz için de aynı güzel şeyleri söylememiz mümkün.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın