Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Ekim Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

21-27Ekim-HandeKazanova
Bu yazıyı paylaşın;

21 – 27 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ailevi konu ve olaylar ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Öğleden sonra, akşam saatlerine kadar tamamlanması gereken konular üzerine eğilebilirsiniz. Bu Pazartesi, sezgileriniz kuvvetli çalışabilir. Kafanızdaki planlara göre hareket edebilirsiniz.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir, yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz.

 

Cuma günü kariyeriniz için güçlü ve etkili insanların yardımıyla güzel iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.  Yine parasal konularda ailenizden güzel destekler görebilir, bir ödemeniz varsa onlardan yardım alabilirsiniz.

 

Pazar günü dikkatli olmakta fayda olacak. Özel hayatınızdaki ilişkilerde kavgalara, duraksamalara, problemlere açık olabilirsiniz. Aile hayatınız ve özel hayatınız arasında bazı zorlanmalar devrede olabilir. İş sorumluluklarınız sevdiğinizle aranızı açabilir. Girişimlerinizde zorlanabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu planları öğleden sonraya bırakmayın. Bu Pazartesi özel hayatınızda oldukça anlayışlı ve keyifli etkileriniz var. Sosyal çevrenizden bir insanla aranızda güzel bir enerji doğabilir. Hayatınızda biri varsa sevdiğiniz insanla sosyalleşmek önem kazanıyor.

 

Çarşamba günü Güneş burç değiştirerek akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

 

Bu Cuma, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz derinden ve yoğun olabilir. Beraber yapacağınız bir seyahat, tatil, eğitim programı aranızdaki bütünlüğü arttırabilir.

 

Hafta sonu dikkatli adımlar atmalısınız. Günlük hayatınızın düzeninde bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Hafta başı yapacağınız bir iş veya toplantı ertelenebilir, bunun haberini alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak isterken bazı engeller ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı ve hayata olumlu bakış açınızı koruyun.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya parasal işlerinizle, halledilmesi gereken konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Akşam saatleri itibarıyla 1 kaç gün boyunca kısa vadeli planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Bu Pazartesi iş ve hizmet alanlarınızda anlayışlı ve yardımsever insanlardan alacağınız geri bildirimler sizi mutlu edecek. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onlarla iyi anlaşacaksınız. Ya da hayalini kurduğunuz ve olumlu sonuç beklediğiniz bir işten güzel sonuçlar alabilirsiniz.

 

Çarşamba günü Güneş burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili ikizler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

 

Cuma günü, aile ilişkilerinizde ortaklaşa parasal konularda kendinizi güçlü hissedebilir, sevdikleriniz üzerinde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. İlişkileriniz güçlü olacak.

 

Hafta sonu Pazar günü dikkatli olun. Özel hayatınızda, hobilerinizde, eğlence alanlarınızda bazı zorlanmalar, kazalar ve sıkıntılar karşınıza gelebilir. Enerjinizin bloke edildiğini, parasal konularda elinizin kolunuzun bağlandığını görebilirsiniz.

 YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza kişisel istek ve beklentilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta ayrıca parasal konular hayatınızda daha fazla yer edebilir. Bu Pazartesi aşk hayatınızda oldukça keyifli olacak, bir planınızı harekete geçireceksiniz. Yaratıcı işlerinizde şanslı birgün olabilir.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili yengeçler…Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve flörtöz davranacakları bir dönem geliyor.

 

Cuma günü, doğru ve net iletişimi seviyor olmanız özel hayatınızda sevdiğinizin gözünde değer kazanmanıza neden olabilir. Ortaklaşa işlerinizde güçlü ilişkiler içine girebilirsiniz.

 

Hafta sonu Pazar günü dikkatli olun. Ev ortamlarınızda, aile ilişkilerinizde bazı engeller, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda karşı tarafın sizi bloke ettiğini, engellediğini düşünebilir veya aldığınız haberler sonucunda böyle hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda enerjiniz doğru çalışmayacak. Kazalara, zorlanmalara dikkat edin. Partnerinizin kariyer ve iş alanlarında da sorunlu haberler alınabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi canınız önemli işlerle uğraşmak istemezken Pazartesi akşam saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca oldukça hareketli birkaç gün sizi bekliyor. Bu Pazartesi ayrıca aile ortamlarınızda güzel birgün, evinize yapacağınız alışverişler devrede olabilir, eviniz sayesinde bir para elinize geçebilir. Sevdiklerinize ve ailenize karşı oldukça romantik ve anlayışlı olacaksınız.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

 

Cuma günü, işinizdeki etkili gücünüzü para kazançlarına dönüştürecek güçlü bağlar ve ilişkiler içine girebilirsiniz. Parasal işlerinizde tutkulu adımlar size kazandırabilir. Yine aileniz için yapmanız gereken günlük işlerinizi zevkle yapabilirsiniz.

 

Pazar günü dikkatli olun. Girişimleriniz sağlık ve günlük hayatınızın düzeni yüzünden engellenebilir. Yakın çevrenizin ailevi konularında da çeşitli sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir meselenin özünü görebilir, fark edebilir, değişmesi gerekenleri yaşayacaklarınız sayesinde net algılayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız sosyal yaşantınızdaki hareketlilik ve planlarla başlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Söz verdiğiniz insanlar olabilir, bu Pazartesi bu işlerinizi devreye sokacaksınız. Akşam saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca kendi iç dünyanıza dönebilir, yakın çevrenizle bazı konularda anlaşmazlıklar yaşabilirsiniz. Bu Pazartesi anlayışınız, romantikliğiniz yüksek olacak, özel hayatınızda fedakarlıklar peşinde olacaksınız. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizden bir insanla romantik bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

 

Cuma günü, aşk hayatınızda güçlü ve kalıcı bağlar kurmanız mümkün. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak isteyecek ve onun üzerinizdeki gücünü göstermesini seveceksiniz. Tutkularınız devreye giriyor. Kıskançlıktan baskıdan uzak durun.

 

Pazar günü çok dikkatli olmalısınız. Aşk, eğlence, hobi veya çocuklarınızın sorumlulukları kendinize para harcamanızı zorlaştırabilir. Parasal konular yaralı alanınız olabilir, sevdiğiniz insanın bu konularda sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ne olursa haftabaşına yansıyacak olan bu etkileşimle olayları ve şartları çok zorlamayın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız önemli iş toplantılarıyla, çalışmıyorsanız aile hayatınız için yapmanız gerekenlerle başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Birkaç gün boyunca aktiviteler, davetler ve hızlı sosyal yaşantınıza kendinizi kaptırabilirsiniz. Bu Pazartesi işlerinizde gereken fedakarlığı ve akışı sağlayacaksınız. Çevrenize yapacağınız yardımlar güzel iş bağlantıları olarak size geri dönebilir.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

 

Cuma günü, aile ilişkilerinizi onarmak ve sağlam temeller üzerine oturtmak için kolları sıvayabilirsiniz. Gücünüzü ve etkinizi onlara göstereceksiniz. Hayatınızın her dönem ile ilgili olarak onlardan destekler görmeniz mümkün.

 

Hafta sonu Pazar günü dikkatli olmalısınız. Aile hayatınızın, evinizin sorumluluğu bazı girişimlerinizde sizi engelleyebilir, zorlayabilir. Hayatınızda enerjinizi doğru kullanamadığınızı düşünebilirsiniz. Aile ortamlarınızda kazalara, enerji blokajlarına dikkat edin. Bu etki yeni gelen hafta başına da yansıyabilir.

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza dış ortamlara bağlı işlerinizle, koşturmalarınızla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Eğitim, gezme, dolaşma, uzak yerlerden haber alma ön planda olabilir. Birkaç gün boyunca kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Bu Pazartesi aşk hayatınızda oldukça keyifli, romantik ve anlayışlı etkiler altında olabilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal işlerinizde de istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

 

Cuma günü, etkili ve güçlü iletişiminizle yakın çevrenizde yeni insanlarla güzel bağlar kurabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve işleriniz güçlenebilir.

 

Pazar günü dikkatli olmalısınız. Enerjinizi doğru kullanamadığınız için bazı girişimlerinizde engeller karşınıza gelebilir. Sağlığınıza ve günlük iş rutininize dikkat etmeniz gerekecek. Beklenmedik olaylara açık olacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftanıza ortak para giderleriniz, ödemelerinizle başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Tüm bu işlerinizi hallettikten sonra haftanın ilk yarısında daha çok gezmek, dolaşmak öne çıkabilir. Haftasonuna doğru iş hayatınız hızlanıyor. Bu Pazartesi ailenize karşı oldukça fedakar, hassas ve anlayışlı olabilirsiniz. Kendinizden daha çok onları düşünecek ve onlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye,.adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

 

Cuma günü, parasal konularda güçlü ilişkiler köprüler kuracaksınız. Maddi konularda ilişkileriniz size yol aldırabilir. Beklenmedik insanlardan yerlerden destekleriniz yüksek.

 

Hafta sonu dikkatli olmalısınız. Pazar günü çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli işlerinizde bazı para engelleri ve blokajları oluşabilir. Bazı arkadaşlarınızla parasal konular yüzünden ilişkileriniz gerilebilir. Birden fazla işte çalışıyorsanız bir işinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız özel hayatınız ve ilişkilerinize vereceğiniz önemle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta başı sevdiğiniz insanın hayatındaki iniş çıkışlarla siz de uğraşmak durumunda kalacaksınız. Birkaç gün boyunca harcamalarınız öne çıkabilir. Bu Pazartesi, sosyal çevrenizdeki ilişkileriniz yeni bir insanla tanışmanıza ve bir organizasyonda etkileneceğiniz biriyle karşılaşmanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

 

Cuma günü, etkili gücünüzü daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda yeni tanışacağınız ve hayatınıza dahil edeceğiniz insanlar üzerinde güçlü bir etki yaratabilirsiniz. Herkesin dikkatini çekeceksiniz ama ilişkilerde tutkularınızı kontrol edin.

 

Pazar günü dikkatli olmalısınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda, toplum içinde bazı sorunlar, sıkıntı ve blokajlar devrede olabilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi kalabalık ortamlarda çok zorlamayın.


KovaKova Burcu

Haftanıza günlük yapılması gereken düzenli işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta başında mantığınız ve duygularınız birbiriyle çatışabilir. Bu Pazartesi kariyer ve iş alanlarınızda anlayışlı, yaratıcı bir ekiple bir araya gelebilir, işlerinizde yaratıcılığınızı ve güzel bağlantılarınızı konuşturabilirsiniz.

 

Çarşamba günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

 

Cuma günü, bilinçaltınızdaki düzenlemelerle, iş alanlarınızda atacağınız adımlarda, yapacağınız manevralarda etkili ve istediğiniz gibi davranabilirsiniz. Hissiyatınız iyi çalışacak. Yine annenizin kardeşleriyle olan bağlantılar kuvvetli ve sağlam olabilir.

 

Bu hafta sonu Pazar gününe dikkat edin. Dış ortamlarda seyahatlerde bazı beklenmedik sorunlara ve blokajlara açık olabilirsiniz. Engeller ve sıkıntılar bu noktadan gelebilir. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve güvensiz, tekin olmayan ortamlardan uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hobileriniz, keyif için yapacaklarınız parasal konularda çatışmalara sebep olabilir. Pazartesi akşam saatlerinden sonra birkaç gün boyunca günlük hayatınızın düzenine ve yapılması gerekenlere odaklanacaksınız. Bu Pazartesi, uzaklardan alacağınız haberler sizi mutlu ederken, seyahatleriniz, eğitim hayatınız ilham verici olabilir.

 

Çarşamba günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

 

Cuma günü, sosyal çevrenizdeki güçlü ve etkili arkadaşlarınız gelecek planlarınız için size destek sunabilirler. Sosyal ortamlarda ilişkilerinizin derinleştiğini ve daha da özelleştiğini görebilirsiniz.

 

Hafta sonu Pazar günü dikkatli olmalısınız. Tehlikeli yerlerden ortamlardan uzak durun. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Bu da sizi beklenmedik durumlar içine çekebilir. Önemli bir işinizin parasal konusunda ve arkadaşlarınızla maddi konular üzerine girişeceğiniz işlerinizde sorunlara ve sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın