Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Haziran 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftanıza maddi konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Bazı para işleri gün içinde kendinizi mutsuz ve yetersiz hissetmenize neden olabilir. Ayrıca bu pazartesi itibarıyla 3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizi arttırmak ve onların sorumluluklarını üstlenmek ön plana çıkacak. Satış, pazarlamave reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini güzelleştirerek ve işlerini daha çok severek kendilerini ortaya koyabilirler. Haftanıza bakarsak bu hafta özel hayatınızda bazı sorunlara açıksınız. Cuma günü oluşan yeniay, eviniz ve ailenizle ilgili yeni konuları ve bu alandaki başlangıçlarınızı destekliyor olacak.

 

 


BogaBoğa Burcu:

 Haftanıza kendi isteklerinize odaklanarak başlayacaksınız. İlişkilerinizdeki bazı zorlanmalar sizin hayattan alacağınız keyfi  kısabilir. Bi de bu pazartesi venüs ikizler burcuna geçecek, 3 hafta boyunca maddi konularda kazanımlarınızı arttıracak, iyi ilişkiler kurabilir, bu alanda güzellikler görebilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak ama bir yandan da para harcamaya ve güzel eşyalara para dökmeye başlayacaksınız. Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta iş ve sağlık konularınıza özen göstermeniz önemli olacak. İletişim alanlarınızda yaşayacağınız yeniay, her tür konuyu hayatınızda hızlandıracak. Yeni işler ve görüşmeler için uygun bir dönemde olacaksınız.

 

 


İkizlerİkizler Burcu:

Haftaya biraz geri planda durma isteğinizle başlayabilirisiniz . İş yoğunluklarınız gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. Ayrıca bu pazartesi venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğaraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi, biraz kendinize vakit ayırmayı ve kendinizi ön planda tutmayı öğreneceksiniz. Alışverişler, bakımlar, kendinizi şımartacak herşey devreye girmeye başlayacak. Haftanıza bakarsak bu hafta  sosyal çevrenize ve aşk hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Maddi alanda oluşan yeniay, parasal yeni başlangıçları ve projeleri hayatınıza taşıyabilir.

 

 


YengecYengeç Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlarınız ön planda olarak başlayacaksınız. Aşk sorumluluklarınız arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca bugün venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca sizi biraz sosyal anlamda zorlayacak olan venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakarlıkları hayatınıza taşıyacak.Yine bu 3 haftalık dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak. Yalnızlığı ve kafanızı dinlemeyi seviyor olacaksınız. Haftanıza bakarsak bu hafta ev, aile ve iş ekseninize dikkat etmeniz gerekebilir. Sizin burcunuzda Cuma günü   oluşan yeniay yeni kararlar ve başlangıçlar için sizi harekete geçirecek. Bu yeniaydan muhakkak faydalanmalısınız.

 

 


AslanAslan Burcu:

 Bu hafta kariyerinize yönelik her tür oluşumla başlıyorsunuz yalnız ailevi sorumluluklarınız rahat davranmanıza engel olabilir. Bir de bu pazartesi venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca sosyal çevrenizde, arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğinize yönelik iyi ilişkiler kurmanın tam zamanı. Haftanıza bakarsak bu hafta düşüncelerinizde sinir ve tepkili haller ön planda olabilir. Yakın çevre ve uzak çevreniz arasındaki dengeyi kurmaya çalışın. Cuma günü oluşan yeniay hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor.

 

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza seyahatleriniz veya eğitim konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Bu haftabaşı alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çekebilir. Ayrıca bu Pazartesi, venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü arttırsa da ilişkilerinizin iyi ve düzgün olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa karşı taraftan talep etmenin tam zamanı. Haftanıza bakarsak bu hafta parasal konularda dengenizi iyi koruyun. Ayrıca Cuma günü sosyal çevre evinizde gerçekleşen yeniay, yeni arkadaşların, çevrelerin ve yeni projelerin müjdecisi olabilir.

 

 

 


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya para ödemelerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu ödemeler gün içinde sizin kendinizi yetersiz hissetmenize neden olabilir. Ayrıca bu Pazartesi venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilir, tanımadığınız veya daha az tanıdınız insanlarla paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta ilişkinize dikkat etmeniz gerekecek, sevdiğiniz insanla bazı konularda çekişmeler ve sürtüşmeler yaşamaya meyilli olacaksınız. Cuma günü oluşan yeniay kariyerinizde yeni olayları ve konuları hayatınıza taşıyabilir. Yeni işlere ve projelere bu dönem ve sonrası açık olacaksınız. İş alanlarınızda ilişkilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

 

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza ve birebi ilişkilerinize dayalı konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. İlişkinizdeki bazı pürüzler hayatı biraz olumsuz algılamanıza neden olabilir. Bir de bu Pazartesi,  venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca, başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, banka, kredi, faiz, nafaka, prim, sigorta konularından fayda ve güzellik görebilirsiniz. İnsanlar bu dönem size fazlasıyla yardım edecekler. Bu 3 hafta içinde almanız gereken bir kredi veya borç varsa, hiç düşünmeyin bu hafta sonundan sonra harekete geçebilirsiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta iş konularınıza yaklaşımınız önemli olacak. Seyahat ve eğitim alanlarınızda oluşacak olan yeniay yeni konuları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. 

 


YayYay Burcu:

Haftanıza iş ve hzmet konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Yapmanız gereken işlerinizi istediğiniz gibi yetiştirememekten kaynaklı olarak bir takım sıkıntılar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Ayrıca bu pazartesi venüs ikizler burcuna geçecek. Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği ve arttığı bir dönem içinde olacaksınız. Yine ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artmaya başlıyor. Haftanıza bakarsak bu hafta aşk hayatınıza ve sosyal ilişkilerinize gereken özeni göstermelisiniz. Cuma günü oluşan yeniay ortaklaşa para alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Özel hayatınızdaki hayalkırıklıklarına haftasonu dikkat edin. 

 

 


OglakOğlak Burcu:

Haftaya aşk hayatınız veya varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar ön planda olarak başlıyorsunuz. Sosyal çevre yoğunluklarınız aşkınızı dilediğiniz gibi yaşamanıza bu Pazartesi izin vermeyebilir. Ayrıca  venüsün ikizler burcuna geçmesiyle birlikte 3 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınız güzelleşmeye başlayacak. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokarak, iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Haftanıza bakarsak, bu hafta ev, iş konularına ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Bu alanda sürtüşmelere açık bir hafta olacak. Özel hayatınızı ilgilendirecek Cuma günü gerçekleşecek olan bu yeniayda ilişkiniz, evliliğinizle ilgili önemli kararlar devrede olacak.

 

 


KovaKova Burcu:

Haftaya ev ve aile hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu Pazartesi bazı davranışlarınız iş alanlarınızda sizi aşağıya çekebilir. Güvensizlikleriniz yüksek olacak. Ayrıca  venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca aşk hayatınızda güzelleşmeler, romantizm rüzgarları veya aşk olgusu öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa yine bu 3 haftalık süreçte ona olan sevginiz herşeyin üstünde olabilir. Beyninizi çalıştıran ve becerilerinizi geliştiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız. Haftanıza bakarsa bu hafta uzak çevreniz ve yakın çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. İş ve hizmet alanlarınızda Cuma günü oluşan yeniay yeni bir dönemi müjdeliyor olacak. Sağlığınızla ilgili kararlarınızda devrede olabilir. 

 

 


BalikBalık Burcu:

Haftaya iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayacaksınız. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz ve bağlantılarınız başka sorumluluklar yüzünden sizi zorlayabilir. Kendinizi hiçbir konuda yeterli görmeyebilirsiniz. Ayrıca bu Pazartesi  venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca venüs ev ve aile hayatınızı etkilemeye başlayacak. Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir. Haftanıza bakarsak bu hafta parasal ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda Cuma günü oluşacak olan yeniay yeni aşkları ve eğlenceli konuları hayatınıza taşıyabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın