Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

14-20-ara-hk-web
Bu yazıyı paylaşın;

Genel anlamda bu haftaya bakarsak;

Pazartesi  akşam saatlerinde Yay burcunda tam Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulmaları duble ya da turbo yeni ay anlamına gelir. 23 derece yay burcunda gerçekleştiği için Yay burcunun konu ve temaları hayatımızda önemli olacak.

Yay burcu inançlarla bağlantılıdır. İyimserlik, coşku, heves, yabancı ve yabancılarla yapılacak olan işler, işbirlikleri, küresel, ithalat, ihracat, akademik konular, üniversiteler, eğitim hayatıyla ilgili konu ve olayları bağlar. Bu tutulma bu alanlardaki konuları çok hızlı bir şekilde karşımıza gelebilir. Yine hak, hukuk, adalet, ahlaklı olmak, erdemli hareket etmek Yay burcunun konularıdır. Bu konular bu alanlarda daha aktive olabilir. İdeolojiler, yeni fikirler, fanatizm ve üniversitelerle ilgili bağlantılar, turizm, havayolları şirketleri, yargı, adalet gibi konularda yeniden yapılandırmalar, zorluklar, sıkıntı ve problemler bırakmamız gereken ayağımıza dolanan bu noktalarda bizi zorlayan konu ve olaylar kadersel temalar bu tutulmayla beraber devrede olabilir.

17 Aralık civarı bu tutulmanın aktive olduğunu göreceğiz. Sağlıkla ilgili konularda dikkatli adımlar atmalıyız. Bu tutulmayla beraber yeni döneme giriyoruz. Bir sonraki tutulmaya kadar 2021 ilk altı aylık dönemine kadar etkili olacak. Tutulmayla ilgili ayrıntılı yazımı 14 Aralık Tam Güneş Tutulması yazımdan okuyabilirsiniz.

Salı günü Venüs Yay burcuna geçiyor. İlişkilerde özgür tavırlarımız ortaya çıkabilir. Gezmek, dolaşmak, dışarıda olmak ya da insanlarla iletişim haline geçmek, meraklı yönümüzü harekete geçirmek isteyeceğiz. Online eğitimler, dil öğrenme gibi konularda hızlı gelişmeler devrede olabilir. İlişkilerde daha kalıcı adımlar atmaya özen göstereceğiz.

Perşembe günü Satürn 2 buçuk yıllık yolcuğunu Oğlak burcunda tamamlayarak Kova burcuna geçiş yapıyor. Cumartesi günü de Jüpiter Kova burcuna geçiyor. Bu sene hem genişleyeceğimiz hem de daralacağımız, çok büyük ilerlemeler kaydedip zaman zamanda sıkıntı yaşayacağımız konu ve olaylar aynı yerden gelecek. Keşifler, icatlar, teknolojik konular, uzayla ilgili alanlar, toplumsal konular, sosyal çevre, arkadaşlıklar, bilgisayar, elektrik, elektronik mühendisliği alanları, havacılık sektörü, takım çalışması, ekip ruhu bu alanlar çok hızlanacak. Kova burcu gelince akla özgürlük, özgünlük, haklar ve insanla ilgili özgürlükler haklar ve hukuklar önümüzdeki 2 buçuk yıl boyunca çok konuşulacak. Zaman zaman Uranüs’ten sert açılar alacağız. İnsanlar kafalarında harekete geçmek istedikleri konularda zorlanacaklar. Otorite ile çarpışacaklar. Önümüzdeki dönemin en önemli konuları; Radyo, televizyon, medya, dijital platformlar astroloji, sosyoloji, psikoloji olabilir. Gen, genetik, kodlama gibi konuların daha fazla hayatımızda ön plana geçtiği bir süreç olacak. Büyük açılımlara doğru ilerliyoruz. Etrafımızdaki insanları da düşünerek hareket etmeyi öğreneceğiz.

Herkese şanslı ve fırsatlı bir hafta diliyorum….

14 – 20 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza Pazartesi Yay burcunda oluşan Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar. Gelecek evinizde gerçekleşen tutulma, size olumlu enerjiler yollayacak. Bu dönemde geleceğe yönelik adımlarınız, seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, adalet, hak, hukuk gibi konular ön plana çıkabilir. Turizm, ithalat, ihracat, akademik konular, eğitim, öğrenim, radyo, televizyon ve sosyal medya alanlarınızın hızlı olacağı bir zaman dilimindesiniz. Eğitim ve öğrenimle ilgili konu ve olaylar bu tutulmayla beraber hızlanabilir.

Evliyseniz eşinizin ailesi, kardeşleri, akrabaları ya da uzak çevreniz, akraba, kardeş, kuzenlerinizin hayatında önemli olaylar bu tutulmayla beraber karşınıza gelebilir.

Salı günü itibarıyla öğrenmekten mutluluk duyacağınız ve diğer insanlarla paylaşım içine girmekten kendinizi alamayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

İşle ilgili konularda geleceğe yönelik adımlarda bu haftayı iyi değerlendirin. Tutulmayla ilgili konular Perşembe günü tetiklenecek. Aynı gün Satürn Kova burcuna geçiyor, sosyal çevrenizi gözden geçireceğiniz arkadaşlarınızı eleyeceğiniz bir dönem olabilir. Jüpiter’in de buraya girmesiyle gidenler konusunda üzülmeyin. Yeni gelen insanlar, arkadaşlıklar, dostluklar hayatınızda daha önemli olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza parasal konularda oluşan tam Güneş tutulması ile giriş yapıyorsunuz sevgili Boğalar ve yükselen boğalar. Bu tutulmayla beraber bir borcun ya da bir parasal konunun önemli kararları devrede olabilir. Ortaya çıkan bir borcu yeniden yapılandırabilir, parasal konularla daha ilgili olabilirsiniz.  Eşinizin parasıyla ilgili konu ve olaylarda bu dönemde hızlı akacak. Miras, vergi, kredi, stopaj gibi konu ve olaylar bu tutulmanın konusu olabilir.

Bu hafta Pazartesi ve Salı günü ikili ilişkilerde çok güzel etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla yapacağınız keyifli planlar hayatınızı dahada güzelleştirebilir. İlişkilerinizde daha kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Perşembe bu tutulmanın etkilerinizi daha fazla hissedeceksiniz. Aynı gün Satürn Kova burcuna geçiyor. Cumartesi de Jüpiter Kova burcuna geçiyor. Kariyer ve işle ilgili alanlarınızda önemli sorumlulukların olduğu bir döngüye giriş yapıyorsunuz. Bu alanlarda önünüzdeki 2 yıl boyunca 7 yıl önce başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Aynı zamanda bu alanlarda şans ve açılımlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü önemli bir parasal mesele yeniden ele alınabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza ikili ilişkiler ve özel hayatınızda gerçekleşecek tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İlişkiler bu dönem sizin için çok önemli, ilişkilerle ilgili atmak istediğiniz önemli adımlar varsa karar veremediyseniz ya da bazı konuların sizi aşağıya çektiğini düşünüyorsanız bu tutulmayla beraber bunları konuşacak ve gözden geçirecek bir süreç içine giriyorsunuz. İlişkide olduğunuz insanların hayatı da bu tutulmadan etkileniyor olacak. Taşınma, hukuki davalar devrede olabilir. Baba tarafından dedeniz yaşıyorsa onunla ilgili konu ve olaylar bu tutulmayla beraber gündeminize yerleşecek.

İş hayatınızda, işinizle ilgili atacağınız adımlarda hafta başı güzel etkiler devrede olabilir. Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Bu tutulmanın etkilerini Perşembe günü hayatınızda hissedeceksiniz. Bu dönem popülerliğinizde, insanlarla olan ilişkilerinizde her şeyi sorguladığınız bir döngü içindesiniz. Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor geleceğe yönelik işlerinizde eğitim alanlarınızda ufkunuzu açacak, yabancı insanlarla yapacağınız olan işlerde ve seyahat alanlarınızda önemli bir takım sorumluluklarla ilerleyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Siz hava burcu elementi olduğunuz için Satürn bu noktalarda Güneş’inize olumlu sinyaller gönderecek. 2 gün sonra  Jüpiter’in bu alanlarınıza giriyor olmasıyla teknoloji alanında, sosyal medyada, digital ortamlarda eğitim ve öğrenim işlerinizde çeşitli fırsatlar karşınıza gelebilir. Pazar günü ikili ilişkilere dair önemli bir konu devrede olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sağlığınızla ilgili önemli bir karar ya da iş hayatınızla ilgili bir konuda vermeniz gereken uzun zamandır size sıkıntı yaratan bir konu bu tutulmayla beraber hareketlenecek ve hızlı bir takım sonuçlar elde edeceksiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Karaciğer bölgenize dikkat etmeniz gerekebilir. Kalça, uyluk, bacak bölgesinde sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir.

Pazartesi ve Salı günleri sevdiğiniz insandan güzel haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda önemli bir sorumluluğunuzda desteklediğinizi anlayacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla alacağınız kararlar uzun soluklu olacak. Venüs’ün de bu alanlarınızla geçmesiyle beraber sağlığınızla ilgili toparlayacağınız bir döngüye geçiyorsunuz.

Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiş yapıyor. Ortak parasal konularda önemli sorumluluklar üstleneceğiniz önemli değişimleri hayatınıza alacağınız bir 2 yıllık süreç başlıyor. 2 gün sonra Jüpiter’inde bu alanlaranıza giriyor olması partnerinizin ya da eşinizin parası, ailenizin para alanında bir yandan önemli sorumluluklar üstleneceğinizi, bir yandan da güzel açılımlar, şans ve fırsatlarla karşılaşacağınızı anlatıyor. Başkalarının kaynaklarından faydalanacağınız iyi bir  dönem olabilir.

İşiniz ve sağlığınızla ilgili konuları ele almak için Pazar gününden faydalanın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza aşk evinizde gerçekleşen tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Aşk hayatınızda yapılması gerekenler, ayağınıza dolananlar, bırakmanız gereken fanatik hareketler, davranışlar ya da çocuğunuzla ilgili yapılması gerekenler bu tutulmayla beraber hareketlenecek. Yine hayatınızı ilgilendirecek bir takım hobiler, yapmak istediğiniz kafanızda olan eğitim, sanatsal ve kreatif işlerinizin bu tutulmayla beraber hareketleneceğini görebilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günü evinizle ilgili yapacağınız harcamalarda hayat sizi destekleyecek. Salı günü Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber aşk ve eğitim alanlarınızda güzel ve şanslı bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Perşembe günü Merkür tutulma alanlarınızı tetikleyecek aşkta, çocuklarla ilgili alanlarda hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini göreceksiniz. Diğer taraftan eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili alanlarda bir takım önemli kararları devreye sokmak isteyebilirsiniz. Aynı gün Satürn Kova burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayat alanınızda önemli sorumluluklar alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızda bir insan varsa onun sorumlulukları da artabilir. İki gün sonra Jüpiter’in bu alanlara giriyor olması ilişkilerinizde şanslı bir dönemi müjdeliyor. Bu alanlarda hem sorumlu, hem de şanslı olabilirsiniz.

Pazar günü özel hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili önemli bir mevzu yeniden ele alınabilir. Bu konularda çözüm üretebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya ev, aile, yuva alanlarınızda tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Aile hayatınızda yapılması gerekenler, ayağınıza dolanıp sizi aşağıya çekenler uzun zamandır verilmesi gereken önemli kararlar devrede olabilir. Özel hayatınızda  bazı hayal kırıklıkları yaşadıysanız sevdiğiniz insanla bir takım anlaşmazlıklar söz konusu olduysa bu tutulma zamanı, geleceğe yönelik evinize, yaşam koşullarınıza yönelik önemli adımların devreye girdiğini görebilirsiniz.

Yakın çevrenizle ilgili atacağınız adımlar bu hafta başında önem kazanırken, yakın çevrenizden bir insanla daha fazla yakınlaşabilir bu insanın arkadaşlığını dostluğunu farklı bir noktaya çekmesine izin verebilirsiniz. Yine yakın çevrenizdeki insanlardan desteğinizin yüksek olacağı bir zaman dilimindesiniz. Salı gününden sonra evinize daha çok vakit harcayacağınız bir dönem başlıyor. Evinizde misafir ağırlamak bu dönem önemli olabilir.

Perşembe günü tutulma alanınız tetiklenecek. Ev, aile, yuvanızla ilgili alanlarınızda hareketlenme yaşayabilirsiniz. Yine Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor. İki buçuk yıl boyunca işiniz ve sağlığınızla ilgili konularda önemli sorumluluklar sizi bekliyor olacak. İki gün sonra da Jüpiter’in bu alanlarınıza girmesiyle beraber işle ilgili büyüyeceğiniz ve ilerleyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu alanlarda hem sorumluluklar hem de hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Pazar günü eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili önemli bir mevzu yeniden devreye girebilir. Bu konuyu ele almak durumunda kalabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza yakın çevre alanlarınızda oluşacak tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Bu tutulma sizin seyahat, eğitim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, ulaşım, yakın çevre, iletişimi içeren alanlarınızda gerçekleşecek. Yakın çevrenizle ilgili bağlantılarınızda bazı zorlanmalarla, bırakmanız gereken konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sizi aşağıya çeken bir takım konu ve olayları çözmeye çalışmanız bu tutulmanın ana konusu olacak. Yakın çevrenizdekilerin hayatında oluşacak konu ve olaylar sizin hayatınızıda zorlayabilir.

Pazartesi ve Salı günü parasal konularda güzel gelişmeler var. Eviniz ve aileniz için yapacağınız harcamalar artarken bu harcamalar size keyif verecek. İlişkilerde bu hafta desteklendiğinizi görebilirsiniz. Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle öğrenmekten mutluluk duyacağınız, sosyal medyayı iyi kullanacağınız bir döngü içine giriyorsunuz.

Perşembe günü itibarıyla tutulma alanlarınız tetiklenecek. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılar hızlanabilir. Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçmesiyle aşk hayatınız önem kazanmaya başlıyor. Aşk ya da çoğunuzla ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Cumartesi günü Jüpiter’inde bu alanlarınıza girmesiyle aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda sorumluluklarınızı bileceğiniz, bu alanlarda şanslı olacağınız bir döngüde olacaksınız. Sanatsal, kreatif işler, hobiler, sportif faaliyetler alanlarınızda şanslarınız yüksek olacak.

Pazar günü iletişim alanlarınız çok güçlü, bazı konuları yeniden ele alabilir ve bu konuları yeniden çözüme ulaştırabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftabaşına para evinizde oluşan tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Parasal konularda ticari hareketlilikler bazı noktalarda karşılaşacağınız kadersel olaylar bu tutulmayla beraber hareketlenebilir. Elinize para geçebilir ya da parasal konularda hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir paranın gelmesi, tahsil edilmesi ya da gecikmesi, planlarınızda bazı aksamalar oluşabilir.

Pazartesi ve Salı günleri önemli iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salı gününden sonra maddi konularda biraz daha kendinizi rahat hissedeceğiniz bir döngüye giriş yapıyorsunuz.

Perşembe günü itibarıyla tutulma alanlarınız tetiklenecek. Parasal konularda hızlı bir takım konuşmalar devrede olabilir. Bu dönem harcamalarınıza dair dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Yatırım yaparken diğer insanlardan aldığınız bir takım tavsiyelere karşı gerçekçilikten uzaklaşmamaya dikkat edin. Yakın çevreniz ve onlardan gelecek güzel haberlerin de hayatınızı desteklediği bir dönem olacak. Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız 2.5 yıl boyunca en önemli konularınızı teşkil edebilir. Kendinizle ilgili alışkanlıklarınızı ya da davranışlarınızı gözden geçirmenize neden olabilir. İki gün sonra da Jüpiter’in ev, aile, yuva alanlarınıza da geçiyor olmasıyla daha rahatlatıcı, bolluk, bereket içeren girişimler içine gireceksiniz. En büyük keyfi mutluluğu ailenizden, yuvanızdan alacaksınız.  Pazar günü para ilgili önemli bir mevzuyu çözümlemeye çalışın.


YayYay Burcu:

Haftanıza sizin burcunuzda gerçekleşen tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu tutulma sizin için çok önemli. Özellikle 14 Aralık’a yakın doğduysanız artı eksi üç gün alabilirsiniz. Yani 11-12-13-14-15-16-17 aralık civarı doğduysanız bu tutulma hayatınızda önemli açılımlara neden olabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Kendinizle ilgili değiştirmeniz gereken konular varsa bunları ele almanın tam zamanı. Sizi aşağıya çeken, iş birliklerinde sizi alıkoyan davranışlarınız, fanatik düşünceleriniz ya da patavatsız hareketleriniz varsa bunları gözden geçireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Hayatınız, görüntünüz, fiziğiniz ve sağlığınızla ilgili önemli kararlar bu tutulmayla beraber devrede olacak.

Pazartesi ve Salı günleri parasal konularda güzel etkiler var. Konuşulan bir işi tatlıya bağlayabilirsiniz, parasal konularda güzel haberler alabilirsiniz. Salı günü Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle, biraz daha kendinizi önemseyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Perşembe günü Merkür tarafından bu tutulma tetiklenecek. Gezdiğiniz yerlere dikkat edin, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin. Ev, aile, yuva alanlarınızda enerjiniz bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir.

Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Yakın çevreniz, akraba, kardeşler onların sorumluluklarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi Jüpiter’in de buraya girmesiyle beraber yakın çevrenizden destekleriniz yüksek olabilir. Şansı uzaklarda aramayın yakın çevrenizdeki insanlar sizi destekleyecekler. Digital medya, eğitim, iletişim, radyo, televizyon alanlarında işleriniz varsa önünüzdeki yıl gayet güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Önemli bir mevzu bir konuyu konuşmak üzere Pazar günü hayat sizi destekleyecek. Bu konu özel hayatınızı ilgilendiriyor olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Önemli bir tutulmayla haftanıza başlıyorsunuz, sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu tutulma sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Kadersel temaların bu dönemde karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Şartları zorlamamanız gereken bir dönem olacak. Sağlığınız ve işleriniz adına kontrolünüz dışında gelişen olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa ya da yabancı bir şirkette çalışıyorsanız bu alanlarınızda bazı konuları yeniden ele alma ve gözden geçirme zamanı olabilir.

Pazartesi ve Salı günü sosyal çevrenizden alacağınız destekler yüzünüzü güldürürken, özel hayatınızda yeni insanlarla tanışabilirsiniz ya da arkadaş çevrenizden alacağınız bazı bildirimlerle hayatınıza yeni birini sokmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Bu dönem kafanızı toparlamanız gereken bir süreç olacak. Salı günü Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber kendi pilinizi şarj etmek isteyecek yalnız kalmaktan hoşlanacağınız bir döngü içinde olacaksınız. Yaratıcılık, sanat, kreatif işleriniz varsa bu dönem gayet net bir şekilde işinize yarayabilir.

Perşembe günü beklediğiniz haberin gelme olasılığı var. Merkür tutulma noktalarını tetikliyor. Beklenmedik ani olaylara da açık olacağınız bir dönem olabilir. Özellikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir. Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Parasal konularda iki buçuk yıl boyunca neler yapacağınızı nasıl adım atmanız gerektiğini gayet net bir şekilde göreceksiniz. Ayağınızı yorganına göre uzatmasını bileceksiniz. Cumartesi günü Jüpiter’inde buraya girmesiyle beraber maddi konularda bu sene güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Bu alanlarda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu kazançlarınızı doğru yatırımlara yönlendirmeyi unutmayın.

Pazar günü kafanıza takılan bir mevzu ya da sağlığınızla ilgili bir konuyu yeniden ele almak durumunda kalabilir veya bu konuyla ilgili birilerine başvurabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda oluşan tam Güneş tutulmasıyla haftanıza başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sizi aşağıya çeken bazı arkadaşlıklarınız ve iş ilişkileriniz olabilir. Bu tutulmada bunları yeniden ele alabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızın sıkıntı ve sorunu devrede olabilir.

Bu hafta göz önünde bulunacağınız ortamlarda önemli insanlardan destekleriniz yüksek olacak. Patronlarınızdan, üstlerinizden, anne ve anne tarafınızdan onaylandığınızı göreceksiniz. Ailenizdeki insanlar sizi fazlasıyla destekliyor olacaklar. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızla ilgili bir takım kararları da bu hafta devreye koyabilirsiniz.

Perşembe günü Merkür’ün bu alanlarınızı tetiklemesiyle hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini göreceksiniz. Arkadaşınızla ilgili bir konuşma ya da onun hayatıyla ilgili önemli bir olay, sosyal çevrenizde bir değişim bu tutulmayla beraber karşınıza gelecek. Bu dönem değişimler için destekleniyor olacaksınız. Perşembe günü Satürn sizin burcunuza geçiyor.  Hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bir dönem başlıyor. Her şeyi yeni baştan ele alacağınız önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceğiniz, aynı zamanda Cumartesi günü itibarıyla jüpiter’den aldığınız etkilerle yeni ufukların olasılıkların yeni şansların karşınıza açılacağı bir dönem başlıyor. Bu sene sizin için önemli olacak sevgili Kovalar.

Pazar günü arkadaşlarınızla yapacağınız bir takım konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Bir arkadaşınızın sorununa çözüm üretebilirsiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınızda yaşacağınız tam Güneş tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu tutulma kariyer ve iş konularında ne istediğiniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda önemli ipuçları gösterecek. İş hayatınızda sizi aşağıya çeken insanlar, sizi zorlayan bazı fanatik davranışlarınız devrede olabilir. Bütün bunları ele alacağınız bu tutulmayla beraber hayatınıza önemli çözümler getirebilir ve önemli adımlar atabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günü sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili önemli destekler karşınıza gelebilir.  İş ilişkilerinizi kalıcı sonuçlara çevirme olasılığınız var. Salı günü itibarıyla Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizde iş fırsatlarınızın daha artacağı bir sürece merhaba diyorsunuz. Bu dönem zam, terfi, patronlarınızla konuşup isteklerinizi dile getirmek için uygun bir zaman olacak. Ancak çok fazla abartmadan hareket etmeye özen göstermelisiniz. Göz önünden bulunacağınız ortamlarda salgın hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeniz gerekebilir.

Perşembe günü bu tutulmanın etkilerini daha fazla hissediyor olacaksınız. Çalışmıyorsanız eşinizin ailesi, anne ve anne tarafınızın konu ve olayları önemli olacak. Perşembe günü Satürn Kova burcuna geçiyor. Önünüzdeki iki buçuk yıl boyunca hayatınızı gözden geçirecek ve size faydası olmayan insanların yaşamınızdan çıktığını fark edeceksiniz. Bu temizlik döneminde ne kadar çok insanı, olayı, durumu hayatınızdan çıkarırsanız o kadar fazla maneviyatla ilerlemenin huzurunu yaşarsınız. Cumartesi günü devreye giren Jüpiter’inde desteği ile yurt dışı bağlantılı konularda şansınız artabilir. Maneviyatınızın artabilir. Jüpiter her türlü sorun karşısında sizi koruyacak.

Pazar günü annenizle ya da aile hayatınızdaki insanlarla bazı konuları yeniden ele almak ve konuşmak anlamında uygun bir gün olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın