Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ÖZGÜRLEŞME ZAMANI!

Ay Akrep burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Parasal birtakım dengeler, ödemeler, vergi, kredi, faiz konuları hayatımızda önemli olacak. Güneş Plüton dik açısıyla aslında manipülasyondan, güç çekişmelerinden kaçınmamız gerekecek. Ego savaşlarını mümkün olduğunca aşağıya çekmeye çalışalım. Bir eşyamız, iş anlaşmamız bozulabilir, bazı noktalarda zorlanmalar oluşabilir. Ama bu haftanın geneline baktığımda gökyüzünde bize güzel sinyaller veren etkiler de devrede olacak.

Pazartesi Güneş ve Plüton dik açısı devrede. Dolunayın etkilerini hayatımızda hissediyoruz, ilişkiler, özel hayatımız ve işlerimiz konusunda denge kurmaya çalışıyoruz.

Bu hafta başında Venüs’ün Uranüs’le olumlu açısı var. İlişkilerimiz artık biraz özgürleşebilir, daha esnek olabilir, farklı, değişik, eğlenceli ve bizi yukarıya taşıyacak ne varsa bunlarla ilgili konularla ilgilenmek isteyebiliriz. İlişkilerimizden yana kazançlarımızın da yüksek olacağı bir dönem olabilir.

Merkür Uranüs kavuşumuyla bilincimiz çok hızlı çalışacak. Hızlı çözümler üretmeye meyilli olacağız, farklı, değişik olanın peşinden gideceğiz. Aynı zamanda neyin niçin olduğunu net bir şekilde göreceğiz. Bilinçaltımızda bazı sonuçların karşımıza da geleceği bir dönem. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları için de birkaç günü kullanmak doğru olabilir.  Sürpriz olaylara açık olabiliriz. Merkür ve Venüs arasındaki olumlu açı da bu Pazartesi gününü oldukça hareketli kılacak. Hafta başını hareketli enerjilerle kutlayacağız. Merkür ve Venüs arasındaki bu olumlu açı sevdiğimiz insanla sıkıntı, sorunlarımızı konuşmak aynı zamanda doğru zamanda doğru şeyleri söyleyerek işlerimizde de istediğimiz sonuçları yaratmak anlamında bize göz kırpacak.

Çarşamba günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Boğaların zamanı başlıyor. Hepimiz kimliğimizde daha oturaklı, pratik, temkinli, işleri sağlam alan taraflarımızla hareket etmeye başlayacağız. Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber Koç burcu zamanı aklımıza gelen fikirleri pratiğe dökme zamanı olacak. Bu yüzden toprak enerjisini üzerimizde hissedeceğiz. Tüm toprak elementi olan burçlar, Boğa ve yükselen Boğalar, Başak ve yükselen Başaklar, Oğlak ve yükselen Oğlaklar diğer burçlara göre bu enerjiyi daha olumlu bir şekilde hayatlarına alabilirler.

Pazar günü Merkür’ün Satürn’le dik açısı var, birkaç gün öncesinden etkisini görebiliriz. Elimizi attığımız işler havada kalabilir. Olumsuz enerjilerden mümkün olduğunca uzak duralım, bardağın boş tarafını görmeye meyilli olabiliriz. Bu dönem hem ruh sağlığımıza dikkat edelim hem de hafta sonuna doğru her şeyde olumsuzluk aradığımız ve bunları gördüğümüz için gözlerimize, kulaklarımıza dikkat edelim. Göz problemleri görmeyi istememekle bağlantılıdır, kulak problemleri ise duymak istemediklerimizle bağlantılıdır. Etrafımızda olup biten ama bir türlü duymak istemediğimiz konu ve olaylarla bağlantılıdır. Merkür ve Satürn’ün olumsuz açılarında bu etkileri çok net görüyoruz. Olumsuzluktan mümkün olduğunca uzak duralım, her şeyi durduk yere kritize etmemeye özen gösterelim. O zaman enerjiler daha da istediğimiz şekilde çalışabilir.

18 – 24 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, olayları kafanızda  büyüteceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Daha önceden yaptığınız bazı ödemeler ya da borçlarınızla ilgili konularda işin içerisinden çıkamadığınız durumları gözünüzde çok büyütebilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda güç çekişmelerinden ve anlaşmazlıklardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Etrafınızda olup biten konu ve olaylara çok farklı gözlerle bakacağınız, parasal konularda güzel, esnek sonuçlarla ilerleyeceğiniz de bir dönem olacak. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerin yüksek olacak. Para ile ilgili aklınıza gelen ne varsa bunları harekete geçirmeye özen gösterin. Kafanızda aniden bir fikir yanabilir, aniden aslında ne yapmanız gerektiğini çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber bir ay boyunca kimliğinizi daha çok parasal konularda ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Para alacak verecek dengesi, cebinize giren para, kazanımlarınız aynı zamanda para ile ilgili konularda neler yapabileceğinizi çok net göreceğiniz, bu alanlarda daha temkinli, daha dikkatli enerjilerle hareket edeceğiniz bir dönem olacak.

Hafta sonu özellikle para alışverişleriniz varsa bu noktalarda bardağın boş tarafını görme olasılığınız da yüksek olacak. Ama siz bu haftanın güzel enerjisini hayatınıza geçirmeye özen gösterin. Dolunaydan aldığınız etkilerle ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dair verilecek önemli kararlar da devrede olacak. Belki sevdiğinizin bu dönem size ilgi göstermediğini, çok çalıştığını ya da kendi sağlığına daha fazla vaktini ayırdığını düşünüyor olabilirsiniz ama bunları çok fazla gözünüzde büyütmeyin.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, ikili ilişkiler, özel hayatınızın detayları bu hafta önemli ama ilişkilerinizde bir noktada sizi aşağıya çeken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Demek ki halletmeniz gereken duygusal konular olabilir ya da duyguları gözünüzde çok fazla büyütüyor olabilirsiniz. Bu duygulara vereceğiniz tepkileri iyi kontrol edin.

Çalıştığınız kurumda  bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir, fikir ayrılıkları devreye girebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönem güç çekişmelerine açık olabilirsiniz ya da çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Diğer taraftan bu dönem, her yönden destekleniyorsunuz. Merkür Uranüs kavuşumuyla adeta hayatınızdaki hızlı açılımları ki bu hızlı açılımlar parasal konuları, aşk hayatınızı, gelecekle ilgili mevzuları içerebilir, bunlarla ilgili neyin, niçin olduğunu çok net göreceksiniz. Aynı zamanda hızlı gelişmelerle iş hayatınızda önemli atılımlar da yapabileceksiniz. Hayata esnek gözlerle baktığınız gibi çevrenizdeki insanlardan da gereken desteği alacaksınız. Hafta başında bir arkadaşınıza iş konusunda önemli bir yardım devreye girebilir. Bu arkadaşınızın sıkıntı çektiği konularda onu doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu da size önünüzdeki dönemde çok güzel bir şans olarak geri dönebilir.

Çarşamba günü itibariyle, rahatlayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Kendi halinizde olabilirsiniz, geçtiğimiz dönemlerde kendinize çok yüklenmiş olabilirsiniz ama şimdi Güneş sizin için parlamaya başlayacak. Kendinizi parlatacağınız bir dönem ve önemli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler, koşturmalar hayatınızda önem kazanacak. Bir kere sağlığınızın iyi olduğunu göreceksiniz ve geleceğe yapacağınız yatırımlarla yolunuzda hızlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Pazar günü oluşacak olayları, aldığınız haberleri gözünüzde büyütmeyin. Bir işin sorumluluğu üzerinize çok fazla binerse hafta başına olumsuz etkilerle başlamayın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, gündelik koşturmalar, yapılması gereken, angarya işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Günlük rutininize eklenecek işler üzerinize yük bindirebilir. Hafta başında parasal konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bir arkadaşınıza vereceğiniz ya da ondan almanız, ödemeniz gereken bir para ile ilgili konu ve olaylarda zaman zaman güç çekişmeleri, aksilikler ya da birtakım travmatik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İnsanlara yardım etmek çok güzel ama bu dönem borç vermeyin, kimseden borç almayın, para ile ilgili mevzularda önemli kararlar vermeyin. Pazartesi günü önemli işleriniz devreye girerken beklenmedik yerlerden destek görebilirsiniz. Olumlu açılar altındasınız, bu ilişkilerinize de olumlu yansıyacak. Hayata esnek baktığınız, toplum önü işlerinizde ilişkilerinizle kendinizi göstereceğiniz bir dönem. Aynı zamanda rüyalarınızla ya da bilinçaltınızla, açılımlarla çok önemli mevzuları da kavrayacağınız bir dönem olabilir. Yurtdışından haber bekliyorsanız, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanlardan yana açılımlarınız yüksek olacak.

Çarşamba günü Güneş Boğa burcuna geçiyor, biraz dinlenmeye vakit ayıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların işi ve kariyeriyle uğraşacağınız bu süreçte zaman zaman kendi halinizde olmak ve maneviyatınıza daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz bir ay boyunca hayatınızda etkin olacak. Bu dönem içerisinde plan yapabilirsiniz. Yataktan isteksiz kalksanız bile bu dönemi kendi içinizde gözlemleyerek, önemli planlarınızı oluşturarak geçirmeye özen gösterin. Pazar günü bazı konulara bakış açınızın çok karamsar olduğunu fark edebilirsiniz. Bardağın boş tarafını görmeyin, hemen herkesi her konuda eleştirmeyin. En fazla da kendinizi eleştireceğiniz bu dönem içerisinde kendinize fazla haksızlık yapmayın.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, aşka, keyfe, çocuklarınızla ilgili konulara vakit ayırarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bütün bunları yaparken bu alanlarda sizi aşağıya çeken bazı duygusal travmalarla karşılaşabilirsiniz. Ama bu duygu değişimlerinin hayatınızda çok büyük kaoslar yaratmasına izin vermeyin. İsterseniz bu değişimleri çok rahat kontrol altına alabilirsiniz.

Kariyer fırsatlarınızın yüksek olacağı bir hafta ama aynı zamanda hem aile hayatınızda hem de kariyerinizde önemli çekişmelerin de devrede olacağı bir hafta. Ego ve güç çekişmelerine açık olacaksınız. Sevdiğiniz insanın, eşinizin, partnerinizin ailesiyle ya da ortağınızın bazı hareketlerine karşı vereceğiniz tepkiler hafta başında iyice görünür hale gelebilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağları koparmamaya özen gösterin. Diğer taraftan arkadaşlarınızla olan işlerinizde önemli iş birlikleri ve görüşmeler devreye girebilir. Mesela bir organizasyon, bir aktivite yapacaksanız ya da bir davete katılacaksanız, bakış açınızla, fikirlerinizle etrafınızdaki birçok insana ilham verebilirsiniz. Bu dönem işten güzel gelirler elde edebilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda kurduğunuz doğru bağlantıların hayatınızda ne kadar etkili olduğunu çok net bir şekilde göreceksiniz.

Çarşamba günü Güneş Boğa burcuna geçiyor önünüzdeki bir ay boyunca sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Tam da bu ay kendinizi çok fazla mesleki konulara vermiştiniz şimdi işlerinizin karşılığını alacaksınız. Aynı zamanda ihmal ettiğiniz, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni ortamlara girmek anlamında da hayat sizi destekleyecek. Pazar günü olumsuz bakış açısından mümkün olduğunca uzak durun. Bir para mevzusuyla ilgili bu yaklaşımı sergileyebilirsiniz. Siz hayata esnek ve güzel gözlerle baktığınız müddetçe bunun sonuçlarını da çok güzel bir şekilde alacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, aile hayatınız, eviniz, yuvanız ve burada yapılması gereken önemli işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra ailenizdeki insanlarla konuşma ve görüşmelerinizde sizi aşağıya çeken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygu durumunuzu korumaya çalışın.

Pazartesi Güneş’in Plüton’la devreye giren dik açısı yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında oluşacak bazı olaylarla bağlantılı olabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa iş hayatınızda güç çekişmelerine, ego savaşlarına aynı zamanda bazı anlaşmazlıklara da açık olabilirsiniz. Çok uzun zamandır üzerinde uğraştığınız bir işiniz varsa bu işinizde bazı bozulmalar ya da istenmedik durumlar da devreye girebilir. Neyse ki bunların telafisi yüksek olacak. Merkür’ün Uranüs’le kavuşumu kariyer ve iş konularında, meslek hayatınızda çok önemli açılımları karşınıza getirecek. Hızlı gelişmeler karşısında önemli adımlar atacaksınız. Önemli anlaşmalar, imzalar, birtakım fırsatların karşınıza gelmesi ya da sevdiğiniz insanın ailesiyle olan bağlantılarda esnek ve rahat hareket etmeniz keyifli etkileşimleri karşınıza getirebilir. Diğer taraftan parasal mevzularda ya da bir insanın yaşadığı zorlayıcı etkilerde neyin ne zaman söylenmesi gerektiğini çok net bir şekilde görecek ve insanlara yardım edeceksiniz.

Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber Çarşamba gününden sonra kariyer ve meslek hayatınızda sizi kimse tutamaz. Önünüzdeki bir ay boyunca mesleğinizde, işinizde, kariyerinizde kendinizi çok net bir şekilde ortaya koyacak, tuttuğunuzu koparacak ve önemli adımlar atacaksınız. Hafta sonu mümkün olduğunca olumsuzluktan uzak durun. Ailevi ilişkilerde toplum önü hareketlerinizde bardağın boş tarafını görme olasılığınız yüksek. Herkesi eleştirmeden önce bir kendinize bakın. Onun dışında bu hafta sizin için güzel enerjiler barındırıyor.

 


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, iletişimsel işleriniz yakın çevrenizle beraber yapacağınız önemli planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Ama yakın çevrenizden alacağınız haberler, onların bir mevzusu aynı zamanda parasal konulara bakış açısı sizi çok çabuk aşağıya çekebilir ve duygu yoğunluklarınızı çok fazla yaşayabilirsiniz. Güneş Plüton karesiyle beraber büyük yatırımlardan, risk içeren işlerden uzak durmanız gereken bir hafta olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın bazı davranışları bir konuyu inada bindirmenize ya da güç çekişmelerine neden olabilir. Çocuğunuz varsa bu dönem onun bazı konuları ele alışında farklılıklar hissedebilirsiniz. Çocuğunuzda, özel hayatınızda ve parasal konularda hem spekülatif etkilerden hem de çekişmelerden kaçının. Öğrenmeye çok açık bir dönemdesiniz. Diğer insanlarla yapacağınız işlerde, eğitimde, seyahatte, gelecek planlarınızda hızlı açılımlar gündeme gelebilir ve bu hızlı açılımları çok doğru bir şekilde okuyabilirsiniz. Farklı, sıra dışı her şey daha fazla ilginizi çekebilir. O yüzden işin içinde insanın olduğu eğitimleri almak konusunda hayat size göz kırpacak. İş bağlantıları kurmak anlamında da şanslı bir dönem. Sevdiğiniz insanla bir araya geldiğinizde öyle güzel kelimeler kullanacaksınız ki ona karşı hem sevginizi güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz hem de yakın çevresiyle yaşadığı sıkıntı ve problemler sizin sayenizde rahata kavuşacak ve doğru sözlerinizle sevdiğiniz insanı teskin etmesini de bileceksiniz. Bu aralar aranızdaki her şeyi konuşmak, paylaşımınızı artırmak için harekete geçmeniz gerekiyor.

Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber hayatı daha geniş bir alandan göreceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dönem başlıyor. Toprak enerjisi size çok yarayacak o yüzden hızlı gitmeniz gereken noktalarda hayatın sizin tarafınızda olduğunu çok net bir şekilde göreceksiniz. Hafta sonu olumsuz enerjilerden mümkün olduğunca uzak durun. Bu dönem hayatı biraz boş tarafından görmeye ya da hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Bunlar geçici etkiler, hayatı lütfen olumsuz gözlerle görmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, parasal işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Yapmanız gereken işler gözünüzde büyüyebilir, para ile ilgili bir meselede istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Ama bu etkiler öyle çok da uzun sürmeyecek Pazartesi günü öğlen ve öğleden sonra bu etkiye biraz daha açık görünüyorsunuz. İkili ilişkilerinizde güç çekişmelerinden, ego sürtüşmelerinden, anlaşmazlıklardan uzak durmaya çalışın. Bu dönem hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanın, partnerinizin kariyerinde bir mücadele devreye girebilir ya da işinde yaşayacağı birtakım sıkıntıları size anlatabilir. Siz de yapıcı sözlerle sevdiğiniz insanı teskin etmeye özen gösterin. Merkür’ün Uranüs’le kavuşumu gerek para ile ilgili konularda gerek genel olarak hayatı farklı gözlerle görmenize neden olacak. Bilinçaltınızın hızlı değiştiğini fark edeceksiniz. Hayatınızda belki şimdiye kadar paraya öncelik verdiniz ama paradan daha önemli şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Spiritüel, ruhsal alana daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Önemli ruhsal çalışmalar sizi bu dönem güzel bir şekilde destekleyecek. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanların problemlerine karşı duyarsız kalmayacaksınız. Söyleyeceğiniz doğru sözcüklerle o insanların hayatını aydınlatabilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber biraz daha ketum olacaksınız. Bu dönem hayatı olduğu gibi değil çok farklı bir noktadan görmeye başlayabilirsiniz. Daha ruhani konulara kendinizi kaptırabilirsiniz. Olayların arkasında olup biten konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Burası para alanı olduğu için parasal konularda mücadeleniz, kendinizi ortaya koyuş şeklinizde önemli olmaya başlayacak. Bu dönem önemli bir insanla tanışabilirsiniz ve bu insan hayatınızda önemli açılımları size sunabilir. Hafta sonu parasal konularda dikkatli adımlar atın çünkü harcamalarınızı kafanıza göre yapabilir sonrasında ise bunu niye yaptım diye hayıflanabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftanıza kendinize vakit ayırarak, kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız ama karşı taraftan beklediğiniz haberler ya da bir arada olmak istediğiniz insanlardan gelecek haberler doğrultusunda aslında bunu yaparken bir yandan suçluluk duyabilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizdeki insanlarla, iletişim halinde olduğunuz ve iş yaptığınız insanlarla güç çekişmelerinden, ego savaşlarından uzak durmaya çalışın. Özellikle bir işiniz iptal olursa, anlaşmazlıklar yaşanırsa söylediğiniz sözler ve bunu dile getiriş şekliniz çok önemli olacak. Diğer taraftan ikili ilişkiler ve özel hayatınızda hızlı açılımlarınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insanın kariyerinde hızlı ilerlemeler kaydettiğini görebilirsiniz. Onun tarafında yaşanacak güzel hızlı bir haber, birlikte kutlayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda olayları olduğu gibi görecek, farklı ve sıra dışı olanın peşinden koşmak isteyeceksiniz. Özel hayatınız, çocuğunuzla olan ilişkiler, ikili ilişkilerden yana şans ve fırsatlarınızın da yüksek akacağı haftalardan bir tanesi. Doğru sözcüklerle sevdiğiniz insana sevginizi ima etmek anlamında da şanslısınız.

Çarşamba günü Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber vaktinizi daha fazla ikili ilişkiler ve özel hayatınıza ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre gününüzü düzenlemek ya da onunla daha fazla vakit geçirmek önemli olabilir. Hayatınızda bir insan yoksa artık bir insanı hayatınıza almanın ne kadar önemli olduğunu çok net bir şekilde görecek ve adımlar atmak isteyeceksiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bazı söylenilenler ve yaşananları çok fazla ciddiye almayın. Unutmayın ki her şey sizle alakalı olamaz, bardağın boş tarafını görmeyin.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, haftanıza geri planda duracağınız enerjilerle, daha önceden halledilmesi gereken konularla uğraşarak giriş yapıyorsunuz. Bir yerde çalışıyorsanız Pazartesi günü orada yapılması gerekenler, size söylenilenler sizi biraz aşağıya çekebilir. Olay ve durumları kafanızda çok fazla büyütmeyin. Hafta başında eskide yaşanmış bir mevzunun gündeme gelmesi söz konusu olacak. Güneş ve Plüton dik açısı parasal işlerinizde güç çekişmelerine açık olacağınızı gösteriyor. Maddi yönden kendinizi güvene alma ihtiyacınız çok kuvvetli. Ama bazı noktalarda işleri son dakikaya bırakmanız oluşacak aksiliklerde de çok çabuk tepkiler vermenize neden olacak. Merkür ve Uranüs kavuşumu iş hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik iş fırsatlarını karşınıza getirecek, bu hafta önemli iş fırsatlarıyla karşı karşıya geleceksiniz. Yeni projeler hayatınızı hareketlendirecek. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelirken farklı işlerden hoşlanabilir ve bu işlerde ilhamınızın çok yüksek olduğunu da görebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan şansınızın da kuvvetli olacağı haftalardan bir tanesi ve elde ettiğiniz bu güzellikleri aile hayatınıza olumlu bir şekilde aktarmasını bileceksiniz. Ailenize söz verdiyseniz, eviniz için yapılması gereken birtakım işler varsa işte bütün bunlar da paralel bir şekilde hayatınızda yer edecek. Hem işinizde koşturacak hem de ev için yapılması gerekenleri ayarlayacaksınız.

Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber Çarşamba gününden sonraki bir ay boyunca iş hayatınız, gündelik hayatınız, sağlığınız çok önem kazanıyor. Başkalarına hizmet etmekten, çalışmaktan mutluluk duyacağınız, kendinizi işinize, gücünüze vereceğiniz bir dönem. İşte bu dönem mümkün olduğunca kendinizi işinizde göstermeye çalışın. Pazar günü devreye girebilecek olumsuzluklardan uzak durun. Bir işinizde yaşanacak ufak bir aksilik, bu işin ertelenmesi olabilir ama moralinizi bozmayın, işinize odaklanın.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, sosyal çevrenizden arkadaşlarınızdan alacağınız önemli haberlerle haftanızı başlatacaksınız. Farklı bir iş olabilir, işten elde edilen gelirlerle ilgili olabilir bu alanda sizi aşağıya çeken konular olduğunda duygu durumunuzu iyi ayarlayın, olayları çok fazla büyütmeyin. Ev, aile ve yuvanızda güç çekişmelerinden mümkün olduğunca uzak durun. Sevdiğiniz insanla anlaşamadıysanız konuları çok fazla uzatmayın. Plüton sizin alanınızda olduğu için duygularınızı kontrol etmekte iyi olacak ama bir yandan da durum ve olayları uzatacaksınız. Ailenizdeki insanlarla takışmayın. Diğer taraftan hem aşk hayatınız hem özel yaşantınız hem de hobileriniz alanında hızlı, ani gelişmeler yaşanabilir. Sizden daha farklı olan, sizden daha farklı düşünen insanların fikirleri ve görüşleri sizin için çok önemli olabilir. Bu dönem gençlerden daha fazla hoşlanıyor ve onların fikir ve düşüncelerine daha fazla önem veriyor olabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızda önemli açılımlar devreye girebilir. Eğitim hayatınızda, hobilerinizde ve aşk hayatınızda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Yakın çevrenizden bir insanla tanışma ve aşkın içerisine girme olasılığınız çok yüksek. Yakın çevrenizdeki insanlarla, özel hayatınızdaki insanla bir araya gelerek güzel planlar yapabilirsiniz.. Bu aralar herkese çevrenizi tanıştırmak, çevrenizle yapılacak işleri sunmaya da meyilli olacaksınız.

Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber hayatı daha keyifli algılayacaksınız. Bir ay boyunca aşka, keyfe, mutluluğa, eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz, hobileriniz daha fazla ön plana çıkacak. Hayatla mücadele ettiyseniz ve yorulduysanız bu dönem kendinize, sporunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde de ön planda olacak ve insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat edin çünkü parasal konularda her şey gözünüzde çok fazla büyüyebilir. O yüzden harcamalarınızda dikkatli ve temkinli adımlar atmaya özen gösterin.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, kariyerinizde ve meslek hayatınızda sizi aşağıya çeken durumlarla uğraşacağınız bir hafta başlıyor. İş hayatınızda alacağınız bir haber duygusal olarak çabuk tepki vermenize her şeyi krize çevirmenize neden olabilir. Anne tarafınızla bağlantılı konu ve olaylar bu hafta başına damgasını vuracak. Diğer taraftan Güneş ve Plüton dik açısı yakın çevrenizdeki olaylarla bağlantılı. İş yaptığınız, iletişim halinde olduğunuz insanlarla güç çekişmelerinden, kavgalardan, ego sürtüşmelerinden uzak durmaya çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlar da böyle bir durumla karşı karşıya kalabilir ve size bundan bahsedebilirler. Bu ara eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili konularda hızlı fikir akışları devrede olacak. Aniden kendinizi bir emlak alımı ya da bir satımı, bir arazi alma ya da bir yeri kiralama gibi konular altında bulacaksınız. Para ile ilgili meselelerde önemli anlaşmalar da gündeme gelebilir. Evinizden çalışıyorsanız bu hafta içerisinde para ile ilgili konularda şanslı birtakım haberler alma olasılığınız da var. Pazartesi, Salı, Çarşamba günü bu etkiler devrede olacak.

Çarşamba günü Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız, evinizde yapılması gereken bir işle daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönem emlak, gayrimenkul, arazilerle ilgili konu ve olaylar da hayatınızda yer edebilir. Ayrıca partnerinizin kariyeriyle ilgili konu ve olaylar bu dönem daha da hız kazanabilir. Pazar günü evle ilgili bir mevzu ya da aile hayatınızda söylenecek bir konu ya da bir düşünce hayata olumsuz bakmanıza neden olacak. Bu etkiye dikkat edin olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, uzaklardan alınacak önemli haberler ve bu haberler sonucunda duygu durumunuzun değişkenliklerinin yüksek olacağı bir hafta başlıyor. Pazartesi gününden sonra işlerinize rahatlıkla kanalize olacak ve hareketleneceksiniz. Güneş ve Plüton kareleri arkadaş ortamlarınızda parasal meselelerde ortaya çıkacak anlaşmazlıkları tetikleyebilir. Bu dönem para ile ilgili bir işiniz varsa ve bu işinizden beklentiniz hala karşılanmadıysa, bazı insanlarla, firmalarla, şirketlerle güç çekişmelerinden uzak durmaya özen gösterin. Bu ara söyledikleriniz yakın çevreniz üzerinde inanılmaz bir etki bırakabilir. Kalbinizden geçen bir eğitim fırsatını tamamlamak istiyor ya da bu eğitimle ilgili harekete geçmekte istiyor olabilirsiniz.  Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, internet üzerinden yapılacak herhangi bir işte hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanlardan yana şansınız da yüksek olacak. Yakın çevrenizdeki insanları fikirlerinizle, konuşmalarınızla, bilginizle etkileyecek, doğru zamanda doğru şeyleri söyleyerek hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda hem de yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda kendinizi iyi hissedecek, insanlara da yardım edeceksiniz.

Çarşamba günü Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber iletişimsel konularda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız bu dönem kuvvetlenebilir. Akrabalar, kardeşler, komşular yakın çevrenizde kim varsa onlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyacağınız da bir aylık döngü içerisinde olacaksınız. Pazar günü olumsuzluklardan uzak durmaya özen gösterin. Alacağınız haberler karşısında her şeyi çok çabuk eleştirebilir, her şeyin olumsuz tarafını görmeye meyilli olabilirsiniz. Bunu yapmayın, hayatın akışına kendinizi bırakın çünkü şanslı etkileriniz çok yüksek. Bu şanslı etkilerin hayatınıza yansımalarını da göreceksiniz.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın