Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

07-13 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya venüs- uranüs olumlu açısıyla başlıyoruz. Bu haftabaşı ilişkilerimizde sıradışı, farklı konu ve olaylar bizi daha fazla heyecanlandırabilir. Esnekliğimiz yüksek olacak.

Salı günü otorite figürleriyle, bazı anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacağız. Beklenmedik elektrikli olaylara, sürtüşmelere, isyankâr davranışlara karşı tedbirli olalım.

Çarşamba günü güneş- Satürn üçgeniyle hayat, bizi zorlasa bile destekleyecek ve işlerimizde sorumluluklarımızı bileceğiz. Cumartesi günü öğleden sonra 14:24 te oğlak burcunda oluşan dolunay, 2 hafta önce başlattığımız, aile ve güvenliğe dayalı duygusal temaların somut karşılığını karşımıza çıkaracak.

Birkaç gün boyunca iş ve özel hayatımızda hassaslıklara açık olabiliriz. Pazar günü merkür yengeç burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde daha duygusal davranmaya başlayabiliriz. Alınganlıklara ve savunmalara açık bir dönem olabilir. Bir yandan da bu Pazar kadın, erkek ilişkilerinde istediğimiz denge, sevgi ve huzuru sağlayabiliriz. Karşıcinsle anlaşmak kolay olacak. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın