Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı tamamlanması gerekenlerin, yapılması gereken günlük rutin işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Gizli oluşumların veya kafanızdaki bazı düşüncelerin medya, seyahat veya eğitim alanlarınızda sizi yanlış etkilemesine izin vermemelisiniz.

Salı günü itibarıyla, kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koyacağınız gücün ve potansiyelin daha kendini göstereceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Güç takıntılarınızı ve gerçekte neyi istediğinizi gözden geçirdiniz, artık buna göre hareket etmelisiniz. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin hayatının detayları daha fazla ön planda olacak.

 Çarşamba sabahı oluşan yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz alanınızda yeni başlangıçlarınızı ayağınıza taşıyabilir. Özel ilişkilerinizde önemli kararlar devreye girebilir. Taşınmayla ilgili kararlarınızı bu tarihten sonra yapabilirsiniz. Pazar günü ilgi alanlarımızı belirleyen merkürle beraber parasal konulara daha fazla kafanızı patlatacaksınız. Ortaklaşa para konularınıza çözümler üretebilir veya daha çok bu konular üzerinde iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.

 

 


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta başı aşk dolu bir gün sizleri bekliyor. Gün içinde önemli kararlar alacaksanız yeniayı beklemekte fayda var. Arkadaşlarınızın parasal konularda sizi yanlış etkilemesine, kandırmasına izin vermeyin. Aldatıcı etkiler altındasınız. Bu hafta, medya, eğitim ve seyahat alanlarınızda bir kaç aydan beri gözden geçirdiğiniz konularda Salı günü sonrası daha gözle görülür adımlar atmanız mümkün. Etkili düşünce gücünüzü yeri geldiği zaman ortaya koymaktan çekinmeyin.

Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Bu 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız.

 Çarşamba günü ve sonrası yeni bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak. Yaptığınız işlerden bu ay fazlasıyla keyif alacaksınız. Sağlığınızla ilgili konulara da odaklanabilirsiniz. Pazar günü merkür ilgi alanınızı özel hayatınıza kaydıracak. Özel hayatınızdaki sorunlara çözümler üretmek ve olayların derinine inmek için güzel bir süreç.

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı eviniz ve aile ortamlarınızda önemli karar ve başlangıçlarınızı yapmak için yeniayı bekleyin. Kariyer oluşumlarınızın veya ailevi düşüncelerin özel hayatınız üzerine yansımaları gerçekçi olmayacak.

Ortaklaşa para değerlerinizde birkaç aydır bazı sorunlar yaşadıysanız, Salı günü ve sonrası kendinizi daha etkili bir şekilde çözüme yakın bulabilirsiniz. Kendi değişimlerinizi gözden geçirdiniz artık kriz anlarında ne yapacağınızı biliyorsunuz. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde ölçülü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Çarşamba sabahı terazi burcunda bir yeniay oluşacak. Yeniayla beraber, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, yaratıcılık isteyen işlerinizde, hobi alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca çevrenizden destekle hareket edeceksiniz. Pazar günü merkürün akrep burcuna geçmesiyle birlikte daha çok iş konularını konuşuyor olacaksınız. İş başvurusunda bulunmak, iş görüşmeleri yapmak, sağlık kontrollerinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu Pazartesi, akraba veya kardeşlerinizle beraber vakit geçirebilir, kısa vadeli planlar içinde bulunabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanların iş konularında sizi yanıltmasına izin vermeyin. Seyahatlerde, eğitim yerlerinde zehirlenmelere ve enfeksiyonlara dikkat. Özel hayatınıza etki eden insanlardan şu son bir kaç ayda çok önemli şeyler öğrendiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirdiniz. Salı günü itibarıyla, bu alanlardaki gücünüzü nasıl kontrol edeceğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Etkili anlaşmalar oluşabilir.

Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermeye başlıyorsunuz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve aileniz hayatınızın merkezine yerleşebilir.

Çarşamba günü, ev ve aile hayatınızda bir yeniay oluşuyor. 15 gün boyunca evinizle ilgili konular, aile hayatınızın detayları öne çıkacak. Ev değiştirme, satın alma gibi etkileriniz varsa bu dönem hareket etmeye özen gösterin. Pazar günü ilgi alanlarınızı aşk hayatınıza kaydırabilirsiniz. Aşkınızla paylaşım içinde olmak varsa sorunlarınızı konuşmak, hoşlandığınız insana tutkularınızdan bahsetmek için uygun bir dönem.

 


Aslan Aslan Burcu:

Maddi konularla haftaya giriş yapacaksınız. Bu haftabaşı harcamalarınız sizi kolay sinirlendirebilir. Bazı olaylar ruh halinizi olumsuz etkileyebilir. Özel hayatınızda kandırılmalara açıksınız.

İş ve hizmet alanlarınızda bir kaç aydan beri yavaşlayan dönüşümleriniz Salı günü itibarıyla düzelmeye başlıyor. Kendinizi bu alanlarda etkili bir biçimde ortaya koymanın vakti gelmiş bulunuyor. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstereceksiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

 Çarşamba günü sabahı bir yeniay oluşacak. 15 gün boyunca satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, iletişimle ilgili işlerinizde yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilir, bu alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizi ilgilendirecek olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Pazar günü merkürün burç değiştirmesiyle beraber aile hayatınızla olan paylaşımlarınız ve konuşmalarınız artabilir. Sorunlarınıza çözüm üretmek için uygun bir zaman dilimi olacak. Sevdiklerinize karşı iğneleyici konuşmalardan kaçının.

 


Basak Başak Burcu:

Hayatınızla ilgili kararların hızlandığı bir dönem içindesiniz. Önemli kararlarınızı yarından sonraki yeniayda devreye sokun.  Özel hayatınızdaki karmaşa ve kararsızlıklar en çok ev hayatınızı etkileyecek. Aşk hayatınızda veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyma isteğiniz Salı günü itibarıyla daha bir güçlenecek. Çevrenizle olan iletişiminizde öğrendiğiniz şeyleri artık tam anlamıyla ortaya koyabilirsiniz.

 Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları alım, satım sizin için önemli olacak. Para kazanma isteğiniz, birşeylere sahip olma arzunuz artabilir. Çarşamba sabahı oluşan yeniay, maddi konularda, paraya dayalı işlerinizde ve varsa ticaret hayatınızda yeni başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz için bu tarih ve sonrası harekete geçin. Pazar günü itibarıyla ilgi  alanınız yakın çevrenize kaymaya başlıyor. Daha kısa vadeli düşünecek ama sorunlarınıza çözüm bulmakta zorlanmayacaksınız.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu aralar hayatınızla ilgili birçok konuda kendinizi isteksiz ve enerjisiz hissediyorsunuz. Birkaç gün sonra yenilikler ve hayatınızla ilgili hareketlenmeler sizinle olacak . İş karmaşaları ve belirsizlikleri bu haftabaşı, iletişiminizi bozabilir. Ev ve aile hayatınızda yaşadığınız önemli dönüşümlerde, neyin ne olduğunu bu bir kaç ay boyunca çok iyi gözlemlediniz. Çözüm sizin davranışlarınızda olabilir.

Salı gününden sonra gücünüzü daha iyi çalıştıracaksınız. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hayatınızı yönlendireceğiniz bir dönem.

 Çarşamba sabahı oluşan Yeniay, hayatınıza dair önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için sizi atağa geçirebilir. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanın yaşamındaki değişimler sizin hayatınızıda etkileyecek. Vaktinizi boşa harcamayın ve önceliklerinizi iyi belirleyerek harekete geçin. Pazar günü itibarıyla artık kafanız parasal konulara çalışmaya başlayacak. Önemli görüşmeler ve konuşmalara açık bir dönem içinde olacaksınız.

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı sosyal ortamlarda ve daha çok gruplar içinde olacaksınız. Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar, harekete geçmenizi engelleyebilir. Durumlar aldatıcı, gerçekçilikten uzaklaşmayın, riskten kaçının.

Borsada yatırım yapanlar riskten ekstra uzak durmalılar. Etkili ve güçlü iletişiminizde bu bir kaç ay boyunca geri çekilmeler ve durgunluklar yaşamış olabilirsiniz. Salı günü itibarıyla yeniden etkili düşünce sisteminizi yakın çevrenizde ve işlerinizde ortaya koyabileceksiniz.

Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Güneş,1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz,  sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Çarşamba günü sabaha karşı bir yeniay oluşacak. 15 gün boyunca kadersel alanınızda değişik ve nedensel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeniay diğer burçların aksine hiçbir konuda harekete geçmemeli, yaşayacaklarınızın kadersel temalar olduğunu bilmelisiniz. Sağlığınızı güçlü tutun. Pazar günü ilgi alanlarımızı belirleyen merkür planlarınız ve düşünceleriniz için sizi harekete geçirmeye başlıyor. Daha çok kendinizi konuşmayı ve anlatmayı seveceksiniz.

 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı vaktinizin çoğunu kalabalık ortam ve yerlerde harcayabilirsiniz. Çok fazla hareketli olmanıza gerek olmayacak. Aile hayatınızdaki karmaşa ve karışıklıklar harekete geçmenizi zorlaştırabilir. Bu bir kaç ay boyunca parasal gücünüzde ve etkinliğinizde bir takım sorunlar ve geri çekilmeler yaşamış olabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla, maddi konularda kendinizi güçlü ve etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra, 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Bu ay sosyal çevrenizden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ortamlar, grupsal işler size daha fazla kazandırabilir.

 Çarşamba günü oluşan yeniay, sosyal çevrenizde, grupsal işlerinizde ve organizasyona yönelik atılımlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız gündeme getirebilir. Bu dönem fazlasıyla sosyal olabilirsiniz yalnız aşk hayatınızdaki değişimler sizi etkileyecek. Pazar günü merkür akrep burcuna geçecek ve siz daha çok geçmişi, yaptıklarınızı gözden geçirmeye başlayacaksınız. Plan ve programlarınızı oluşturmak için uygun bir dönem. Bilinçaltınızı temizlemek, hayatın anlamını sorgulamak öne çıkabilir.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu Pazartesi, yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, hafta başlamadan Gündeminizde olan bir seyahatle ilgili hazırlıklarınızı bu haftabaşı tamamlayabilirsiniz. İletişimsel konularda yaşayacağınız bazı karmaşa ve karışıklıklar kolay hareket etmenizi engelleyebilir. Yakın çevrenize dikkat edin. Kendi gücünüzü ve etkinliğinizi ortaya koymakta zorlandığınız bu bir kaç ayın ardından Salı günü itibarıyla, hayatınızdaki önemli değişim ve dönüşümler yeniden devreye girmeye başlayacak.

Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Bu, 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Mücadele ve ön plana çıkma isteği işinize yansıyabilir.

Çarşamba günü itibarıyla 2 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda yeni oluşumlar, fikir ve teklifler ve önemli olaylara açık olacaksınız. Başlangıç ve kararlarınızı bu tarihten sonra uygulayabilirsiniz. Pazar günü ilgi alanlarımızı belirleyen merkür sizin sosyal alanlarınıza geçiyor. Sosyalliğiniz artabilir. Daha çok arkadaşlarınızla yapacağınız işler, plan ve projeler devreye girmeye başlayacak.


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı iş alanlarınızda yapmanız gerekenler için kolay harekete geçeceksiniz. Ortaklaşa para harcamalarınızda bazı şeyleri gözden geçirmekten korkmayın. Parasal karmaşalar, sosyal hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bilinçaltınızda ve kadersel konularda hayatı sorguladığınız, maneviyatınızı gözden geçirdiğiniz bir kaç aydan sonra artık kendinizi bu konularda daha güçlü ve yenilenmiş hissedebilirsiniz. Eğitim, seyahat konularına yönelebilirsiniz.

Salı günü güneş terazi burcuna geçiyor. Bu,1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak. Hayatı tartacağınız bir dönem içindesiniz.

 Çarşamba günü, oluşan yeniay,  yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir. Bu alanda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Tüm kararlarınızı bu tarih ve sonrası almaya çalışın. Pazar günü itibarıyla kariyer ve iş oluşumlarınızda kendinizi anlatabilir ve göstermeye başlayabilirsiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak.

 


Balik Balık Burcu:

Bu hafta başı özel hayatınıza odaklanacaksınız. Taşınma veya özel hayatınızla ilgili konulardaki kararlarınızı Çarşamba gününe bırakın. Hayat karasızlıklarınız sizi en çok kariyerinizde etkileyecek aman dikkat.

Önemli ve güçlü çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir kaç aydan beri yaşadığınız geri çekilmeler ve sıkıntılar Salı günü itibarıyla düzelmeye başlıyor. Ortaklaşa para konuları gündeme oturmaya başlayacak. Yine bu Salı güneş terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra 1 ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacak, gizemli ve ruhani konulara ilgi duyacaksınız. Çarşamba günü itibarıyla, ortaklaşa maddi konular, eşinizin veya sevdiğiniz insanın parası ve mali giderler alanlarınızda yeni başlangıçlarınız gündeme gelebilir. Değişik ve dönüştürücü olaylar yaşayacağınız bir dönem. Pazar günü ilgi alanlarımızı belirleyen merkür burç değiştiriyor. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat veya eğitim alanlarınıza ışık tutacak ve bu alanlarda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın