Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ÖNEMLİ DOLUNAY!

22 Ocak haftası Ay İkizler burcuyla başlıyor, iletişimi kuvvetli haftalardan biri olacak. Yakın çevremizde olan haberleşme, iletişim, ulaşım, ticaretle ilgili faaliyetler önem kazanacak. Kısa vadeli plan ve programlarımızın üzerine odaklanabiliriz. Pazartesi günü Güneş merkezli haritalara baktığımızda Merkür’ün Jüpiter’le karşıt açısı devrede olacak bu da fikirlerimizde, anlaşmalarda, sözleşmelerde, ticari faaliyetlerde, para piyasalarında hızlı gelişmeleri karşımıza getirecek. Bu dönem iletişimde, haberleşmede, ulaşımda problemlerle karşılaşma ihtimalimiz var. Fikir ayrılıkları, dini felsefi konularda herkesin kendi haklılığından emin olma gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Kaldı ki çarşamba günü de Heliocentric haritalarda Merkür Uranüs karşıtlığı devrede olacak. Bu da farklı beklenmedik olayları karşımıza getirebilir. 24 Ocak’a kadar Mars sınır dışı hareketinde, Mars sınır dışında harekette olduğunda taşkın olaylar, hareketler, savaş, mücadele aynı zamanda kavga, agresyon, patlamalar, yangınlar ya da her tür doğal afetlerin devrede olduğu zamanları temsil eder. Savaş enerjisi devrededir. Herkesin birbirine karşı daha anlayışsız ve öfkeyle hareket ettiği süreçler geçirdik. 24 Ocak’a kadar bu konularda dikkatli olalım. Bağışıklık sistemimizi de iyi koruyalım belki birkaç tane hastalığın birleşimiyle bir türlü başımızı bu bulaşıcı hastalıklardan kaldıramıyoruz.

Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor ilişkilerde daha oturaklı daha kalıcı adımlar devreye girebilir. İşimizi gücümüzü seveceğiz, çalışmaktan üretmekten, hedeflerimiz doğrultusunda harekete geçmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca daha garantici ve geleneksel ilişkilere doğru çekileceğimiz bir döngüye giriyoruz.

Perşembe günü saat 20:53 itibariyle 5 derece Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay 28 Ekim tutulma noktalarını tetikliyor o dönemin konularına bakmak gerekiyor. 28 Ekim’den bu yana 6 aylık süreçte bu tutulmanın konuları gündemde olacak. O dönemde İsrail ve Gazze’deki olaylar hızlanmıştı o dönem verilen kararların sonuçlarını görebiliriz. Dilan Polat olaylarını görmüştük, Seçil Erzan’ın Denizbank olayları, başka sporcular veya sanatçılarla ilgili konular skandalvari etkiler, ilişkilerle ilgili sonuçlar ve skandallar bu Dolunayın ana konularından olabilir.

Aslan burcu liderler ve güç sahibi insanlar demek. Bizi yöneten, organize etmeyi seven patronlar demek. Dolunay Aslan burcunda olacağı için bizi yönetenlerin yönetme becerilerinin sorgulandığını görebiliriz.  Tüm dünyada liderler, yönetici kesimle ilgili olaylar ortaya çıkabilir.  Bir nevi hesaplaşma dönemi olarak görebiliriz. Şov dünyasını, sanatçıları, eğlence sektörünü, tiyatrocuları konuşabiliriz. Sosyal organizasyonların da arttığı bir zaman dilimidir. Aslan deyince aklımıza şu gelecek; ego, yönetme, tanınma, kendini gösterme ve yükselme arzusu, bu dolunay egomuz öne çıkabilir, kendimizi göstermek isteyebiliriz. Bazı yöneticilerin ülke liderlerinin egosantrik hareketlerine şahitlik edebiliriz. Gözden düşme ile bağlantılıdır eğer çok stresli açılar alıyorsa ki bu Dolunay tutulmayı da tetiklediğini söylemiştik. Parlamento, meclis, yasalar, hükümetin yasama organları, teknoloji ve icatlar, çocuklar, gençler onların eğitimi ile ilgili konular, oyuncaklar, satış, pazarlama alanları, eğlenmek ve en önemlisi altını çizmek istediğim noktalardan bir tanesi spekülasyon Aslan burcunun yönetimindedir. Bu Dolunay tam da Türkiye’nin para evine düştüğü için önümüzdeki dönem 25 Ağustos ve sonrası 15 gün boyunca para ile ilgili konularda hazinemiz, gelirlerimiz ile ilgili konularda önemli olaylar, yaşanabilir.

Ankara’ya göre çıkarmış olduğumuz haritamızda Başak burcunun yükseldiğini görüyoruz. Başak burcu metot oluşturma ve aynı zamanda düzenleme anlamına gelir. Yükselende Başak burcunu gördüğümüzde işçiler, işverenler, çalışma hayatı, sağlık sektörü önem kazanacaktır. Onun yöneticisi Merkür’ün Oğlak burcunda ve 5. evde olması tiyatro, eğlence yerleri, sinema, sanatçılar, çocuklar, gençler, eğitim konuları ve spor alanlarında yeni bir düzen ya da metot oluşturma ya da burada atılacak önemli adımları karşımıza getirebilir. Üretim çalışma koşulları, çalışan hakları, ekonomi, muhasebe alanları da önem kazanacak.

Merkür’ün yükselen yöneticisi Mars’la bir kavuşumu var bu da iletişimi zorlaştırır tartışmacı ve gergin diyaloglara işaret eder. Bu dönemde davaların artacağını söyleyebiliriz. Gazeteciler, haberciler, ticaretle uğraşanlar, avukatlar zorlanabilir onlara yönelik şiddetli olayların da devrede olacağını düşünebiliriz. Yolculuklarda kazalar artabilir. 24 Ocak’ta Mars sınır dışı hareketini bitirmişken kazalara dikkat edelim, 2 hafta boyunca sert rüzgarlara dikkat edelim. Gençlerin ve halkın asabi tepkiler de vereceği bir zaman dilimi olacak.

Dolunayı Türkiye haritasına oturtacak olursak 11. evimizde gerçekleşiyor bu da parlamento, meclis ayağında hızlı kararlar, yasalar, hükümetin yasama organlarını ilgilendirecek önemli kararların devrede olacağını gösteriyor. Psikolojimiz bozuk olabilir çünkü politik krizler, finansal çalkantılar halkın biraz daha zorlanma etkisini devreye sokabilir. Topraklarla ilgili sorunlar, doğal afetler yüzünden ürünlerin zarar görmesi, doğal afetlerin ve depremlerin öne çıkması, kendi içimizde bölünmenin ve kutuplaşmanın artması, mafya ve terör örgütlerinden de zarar gelme potansiyeli karşımıza gelebilir. Bu dönemde duygusal abartılardan mümkün olduğunca kaçacağız. Yeme içme potansiyelimiz artabilir müsriflik, savurganlık artabilir. Daha fanatik hareketler, kadın haklarıyla, çalışanlarla ilgili konularda sıkıntılı durumlar karşımıza gelebilir.

Venüs’ün 4. eve yerleştiğini görüyoruz burada inşaat sektöründen para kazançlarının olacağını da gösteriyor. Önümüzdeki dönem inşaat sektörü ve tarım çiftçilik adına alınması gereken önemli kararlar ya da burada yapılacak düzenlemeler biraz daha rahat etmemizi sağlayabilir. Ekonomi, ulusal refahımız, hazinemiz ve vergi konuları, maliye ve para politikaları çok konuşulacak Şubat ayı bu anlamda çok dikkat çekiyor.  Borsa ve ticaret yine önem kazanacak bu Dolunay zamanı.

IC Mars hattının Pakistan, Hindistan, Tacikistan ve Kırgızistan hattından geçtiğini görüyoruz orada hızlı hareketlilikler devreye girebilir. Savaş etkisi, agresyon, rekabet olabilir.

Fas, Mali, Nijerya, Namibya, Cape Town buralarda hızlı olaylar beklenebilir. Mısır, Bulgaristan, Romanya, Sudan ve İzmir, Çanakkale’nin bir bölümü ve Tanzanya’da bazı olaylar, belki felaketler doğal afetler beklenme potansiyeli yüksek.

Felaketler ve zorlanma etkisi de Filipinler, Çin ve Kuzey Kore alanlarında devrede olacak. İzmir ve Çanakkale alanında Ege Denizinin oradan bir hat geliyor ve geçiyor.

Cumartesi günü Merkür’ün Mars’la kavuşumu devreye girecek. Kızgın, gergin, sert diyalogları karşımıza getirebilir. Cumartesi günü Uranüs düzeliyor, Güneşin de Jüpiter’le bir dik açısı devrede olacak.

Pazar günü ise Venüs’ün Satürn’le olumlu açısı devreye girebilir ama Pazar günü bir yerden bir yere gideceksek araba kullanacaksak sert ve gergin olmamaya özen gösterelim çünkü Pazar günü bazı durumları idare etmek çok da kolay olmayabilir.

Herkese zorluklardan uzak keyifli bir dolunay dilerim…

22 – 28 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, iletişiminizin kuvvetli olacağı haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta yakın çevrenizden hızlı haberler alacaksınız organize etmeniz gereken işleriniz varsa bu işleriniz için Pazartesi günü bu gücü üzerinizde bulacak ve bunları çok rahat bir şekilde organize edeceksiniz.

Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle Salı günü itibariyle 3 hafta boyunca kariyeriniz, amaç ve hedefleriniz görünür olacak. Bu 3 haftalık döngü içerisinde üstlerinizle yapacaklarınızı konuşmak iş hayatınızda önemli adımlar atmak doğru bağlantılar ve ilişkiler kurmak önemli olabilir. İşle ilgili konulara kafanızı takmış ve burada da bazı fırsatlar yakalamak istiyor olabilirsiniz. Bu fırsatları yakalayacaksınız ama diğer insanları düşünerek adımlar atmayı da ihmal etmeyin yoksa sadece istediğiniz sonuçları alırsınız, ama bunun tatminini dilediğiniz gibi yaşayamayabilirsiniz. İş hayatınızda sizinle uğraşan bazı insanların varlığından da haberdar olabilirsiniz ve bazı insanlarla ilişkilerinizde gerginlikler söz konusu olabilir özellikle bu etkiye hafta sonuna doğru dikkat etmekte fayda var. Cumartesi, Pazar kalabalık ortamlarda agresif tavırlardan mümkün olduğunca uzak durun. Her şey sizin kontrolünüzde olamayabilir ve kontrol etme arzunuz diğer insanlarla olan diyaloglarınızda gergin etkiler yaratabilir.

Perşembe günkü Dolunayı aşk evinizde yaşayacaksınız. Aşk hayatınız hareketlenebilir ya da sosyal çevrenizden aldığınız bazı geri bildirimlerle hayatınızda bir insan yoksa bir insanı hayatınıza kabul edebilirsiniz. Bu Dolunay zamanı parayla ilgili bir girişimde bulunacaksanız bunun sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. 28 Ekim tutulması para evinizde gerçekleşmişti ve burada yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını almak bu Dolunay sizin için önemli olacak. Bunların bazı sonuçlarının olumsuz olduğunu bazı sonuçların istediğiniz gibi hareket ettiğini göreceksiniz. Ama durum ne olursa olsun hemen sert ve ani tavırlar vermemeye özen gösterin. Çocuğunuz varsa evliyseniz bu dönem çocuğunuzun kariyeri ya da okul hayatı ile ilgili bazı konular gündeminize yerleşebilir. Sanatsal ve kreatif işlerinizde beklediğiniz bazı haberler varsa bu Dolunay zamanı bu haberlerin gelme olasılığı yüksek görünüyor.

Uranüs düzelecek Cumartesi itibariyle. Uranüs sizin para evinizde gerilemekteydi şimdi para ile ilgili işlerde daha hızlı koşullar beklenmedik sürprizlere açık olacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Pazar günü çalışmıyor olsanız bile hayatınızda yapmanız gerekenler gündeme gelebilir. Eviniz için yapmanız gereken alışverişler devreye girerken bazı durum ve olayları kontrol etmekte Pazar günü zorlanabilirsiniz. Diğer taraftan işinizle ilgili konularda bir sonraki haftaya iyi kanalize olarak başlayacaksınız.

 


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta para ile ilgili işleriniz önemli, burada ele almanız gereken bazı konular var. Birilerine bir para vermek istiyor olabilirsiniz bir tatile gidecekseniz sömestr tatili için planlarınız devreye giriyorsa burada halletmeniz gereken parasal işleriniz varsa bu hafta bu etkilerle başlayacak. Kafanız hızlı çalışabilir ve kendinizi güvene almak istiyor olabilirsiniz.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle yurt dışı bağlantılı konular, tanımadığınız insanlarla olan ilişkiler, kendinizi geleceğe yönelik adımlarda ön plana çıkarmanız, hukuki alanda atılması gereken önemli adımlar ve ticari faaliyetleriniz konusunda çok daha istikrarlı ilerleyeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Burada bazı seyahatler önem kazanacak ve bu seyahatlerde tanıştığınız insanlar işle ilgili konularda sizi yukarılara taşıyabilirler. Daha geleneksel işlerin peşinden koşacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem öğrenmek için de uygun olacak. Tatilde halletmeniz gereken ödevleriniz varsa bunları da gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz ama bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız bunun için planlar yaptıysanız bu da size mutluluk verecek.

Perşembe günkü Dolunayı ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda yaşayacaksınız. Tam da bir yerlere gitme arzusuyla doluyken ailenizden gelecek bir habere odaklanabilirsiniz. Evinizi birine bırakıyorsanız ya da bir yerlere gidecekseniz evinizle ilgili güvende olmanız gereken konularda da önleminizi iyi alın. Baba tarafı ailenizden gelecek bir haber bir anda ne yapmanız gerektiğini bilememenize neden olabilir. Tam da bu Dolunay zamanı evinize, yuvanıza, ailenize ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Kendinizle alakalı, görüntünüz, sağlığınız ya da kişisel hayatınızda adım attığınız bir iş varsa bu işler özellikle Aralık ayında hızlandıysa şimdi bu işlerin sonuçlarını alma potansiyeliniz yüksek. Bu aralar duyduklarınız karşısında çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla ilişkileriniz güzelleşecek ama bir yandan da olmayan konularda ya da işlerde çok çabuk sinirli, agresif, gergin her şeyi harekete geçiren tepkiler de vermeye meyilli olabilirsiniz bu etkiye Cumartesi günü dikkat edin.

Cumartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin alanınızda sizin burcunuzda hareket etmekteydi. Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümlere maruz kalıyorsunuz 2018 yılından bu yana. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile hayatınızda ele alınması gereken değişiklikler sürpriz konu ve olaylarla uğraşmaya başlayacaksınız. Pazar günü keyifli geçecek size keyif veren konularla ilgili olacaksınız ama bazı durumları idare etmek de kolay olmayacak. Sağlıkla ilgili konulara hafta sonu gereken önemi vermeyi unutmayın, yapılması gereken işleri hafta sonuna bırakmayın.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler hafta sizin enerjinizle başlıyor. Haftanız oldukça hareketli birçok haberler alacaksınız yakın çevrenizden ve arkadaşlarınızdan. Sosyal çevrenizde olup biten olaylar haftanızı belirleyecek ve buna göre planlar yapacaksınız. Birilerine söz vermiş olabilirsiniz birileriyle bir iş yapacak olabilirsiniz bunları hareketli kılacaksınız bu hafta genelinde.

Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor para ile ilgili konular 3 hafta boyunca önem kazanacak. Maddi konularda daha planlı daha organize ve daha disiplinli hareket etmeniz gerektiğini göreceksiniz. Doğru ilişkilerle borç almak borç vermek daha uygun görünüyor Salı gününden sonra. Hayatı sorguladığınız, değişik olaylar ve durumlarla karşılaştığınız bir süreç olabilir şimdi bütün bunları daha rahat sindirmek isteyeceksiniz ama parasal konulara vereceğiniz tepkilere bu hafta dikkat etmeniz gerekecek. Gözden kaçırdığınız bir ödeme, süregelen bir borç ya da bir fatura ile alakalı durum hafta sonuna doğru sinirlerinizi iyice gerebilir.

Perşembe günü Aslan burcunda bir Dolunay var, yakın çevre konularınıza dikkatinizi verebilirsiniz. Akrabalar, çok yakın dostlarınız, iletişim halinde olacağınız insanlar bu Dolunay zamanı önem kazanıyor. Hem buradaki ilişkilerinizi sorgulayacaksınız hem de yakın çevrenizi idare edip edemediğinizi çok net göreceksiniz. Bir yerlere gitmek ya da böyle uzun vadeli planlar yapma arzunuz varsa bu Dolunay yakın çevrenizden gelecek bir haberle iki ayağınızı bir pabuca sokabilir. Yakın çevrenizden bir insanın kariyeri ya da sağlığı ile ilgili konularda zorlanmaları devreye girebilir. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi ya da bu haberlerin istediğiniz gibi gelmemesi durumuna karşı dikkatli olmakta fayda var. Agresif ve gergin olmayın hafta sonuna doğru bu etkiler artacak gibi görünüyor.

Cumartesi Uranüs düzelecek, Uranüs sizin kadersel alanınızda gerilemekteydi hayatınızdaki değişim dönüşüm ya da bilinçaltınızdaki açılımlarda bir yavaşlama etkisi devreye girmiş olabilir yaz döneminden bu yana. Şimdi bazı konuların hızlandığını göreceksiniz. Bilinçaltınızda önemli açılımlar, uyanışlar devreye girebilir. İşiniz ve hayatınızla ilgili konuların sonuçlarıyla da hızlı ani beklenmedik sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz. Verdiğiniz sözlerde abartıdan mümkün olduğunca uzak durun. Pazar günü eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanırken sevdiklerinizle giriştiğiniz işlerde ya da parasal konularda durum ve olayları idare etmek çok da mümkün olmayabilir. Hafta sonu alışverişlere dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler bu hafta isteksiz enerjilerle başlıyor, haftaya adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Çok koşturmanız gereken bir dönemi geride bıraktıysanız ya da önünüzde bir sürü işin biriktiğini düşünüyorsanız bu hafta başında bu işlerle boğuşmak kendi halinizde olmak daha çok çalışmak Salı gününe kadar önemli olacak. Salı günü gece saatleri itibariyle hareketlenecek ve birkaç gün boyunca çok daha rahat etkiler altında olacaksınız.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle özel hayatınızda 3 hafta boyunca daha sağlam ilişkiler kurmak ya da sevdiğinizle zaman zaman tartışmalara girdiyseniz af dileme karşılıklı olarak birbirinizi daha da önemseme etkisinde olacaksınız. Önünüzdeki 3 hafta, yeni bir ilişkiye başlamak ya da ilişkinizde var olan sıkıntı ve problemleri çözmek anlamında size göz kırpabilir. Karşı taraftan beklentiniz biraz daha sevilmek, korunmak ve kollanmak ama karşı tarafın sizin duygusal yönden beslemediğini düşünme potansiyeliniz var. Klasikleşmiş ve geleneksel yöntemlerle ilişkilerde ilerlemek istiyorsunuz bunun da altını çizelim.

Perşembe günü Aslan burcundaki Dolunay maddi konulara dikkat çekecek. Tam da bu Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir ya da bu parayla ilgili birtakım planlarınız olabilir, önünüzdeki dönemi buna göre ayarlamış olabilirsiniz işte burada bir gecikme ya da burada alacağınız bazı haberler tam da bu Dolunayın konusu olacak. Agresyondan ve sinirden mümkün olduğunca uzak durun. İş birliği içerisinde olduğunuz insanlardan, hayatınızı kolaylaştıran kişilerden ya da sevdiğiniz insandan sinirinizi çıkarma potansiyeliniz yüksek görünüyor. Elinize para geçebilir aniden gelecek olan bu parayı da nasıl değerlendireceğiz konusunda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu Dolunay para ile ilgili sahip olduğunuz değerlerle, kendi değerinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirecek. Parayı, parasal ilişkilerinizi nasıl yönettiğiniz önemli olacak. Hafta sonu sevdiğiniz insanla bazı agresif konuşmalara meyilli olabilirsiniz her şey karşı tarafın ya da sizin istediğiniz gibi olmayabilir.

Uranüs düzeliyor Cumartesi günü, Uranüs sizin sosyal çevre ve arkadaşlık, gelecek evinizde gerilemekteydi burada hızlı ilerlemeler kaydetmiş olabilirsiniz ama bu ilerlemeleri sindirmek bazı olayların yavaşlaması gibi etkiler yaz döneminden bu zamana kadar karşınıza geldiyse şimdi çevre değişimleri konusunda çok daha hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz sürpriz gelişmeler altında olacağınız bir sürece ilerliyorsunuz. Durum ve olayları çok fazla abartmayın. Olaylar niye benim başıma geliyor gibi bazı soruların cevaplarını da almak isteyeceğiniz ve karşı tarafı da fazlasıyla dürteceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Pazar günü yakın çevrenizle kısa vadeli planlarınız devreye girebilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda konuştuklarınıza söylediklerinize ve yaptıklarınıza dikkat edin çünkü orta yolu bulamayabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkilerinizle haftanız başlıyor. Oralardan gelecek önemli haberler olabilir Pazartesi günü ama akşam saatleriyle beraber birkaç gün boyunca kendi halinizde olmak ya da halletmeniz gereken önemli işlere odaklanmak öne çıkacak.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle önünüzdeki 3 hafta boyunca çalışmaktan, üretmekten, diğer insanlar için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem yanınızda çalıştırdığınız hayatınızı kolaylaştıran insanlar varsa onlarla olan ilişkilerinizde daha sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Klasik ve geleneksel olan yöntemlerle çalışma koşullarınız devrede olacak İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, iş koşullarınızı oturtmak, yeni bir projenin içerisine dahil olmak ya da sağlıkla ilgili verilecek önemli kararlar da devreye girebilir. Gündelik hayatınızın akışında herhangi bir bozulma devreye girdiğinde tepkileriniz bu hafta yüksek olacak.

Perşembe günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor sizin burcunuzda olduğu için sağlığınıza vereceğiniz kararlara ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Sırt, boyun bölgesi, omurilik, kalp çarpıntıları, tansiyon iniş çıkışları, kalp rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerekiyor. 28 Ekim’deki tutulma noktası tetiklendiği için 28 Ekim civarı işiniz ve kariyerinizle ilgili vermiş olduğunuz kararlar karşınıza gelen fırsatların sonuçlarıyla da karşılaşma potansiyeliniz yüksek olabilir. Çalıştığınız ortamdaki şartlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Annenizin hayatında da önemli olaylar tam da bu Dolunay zamanı hayatınıza damgasını vurabilir. Bu Dolunay sizin için önemli. Sağlığınıza ekstra özen gösterin, özel hayatınıza dair verilecek önemli kararlar kendinizi daha fazla düşünmeniz kendinizle olan ilişkinizi idare etmeniz yine bu Dolunayın konularından. Beraber çalıştığınız insanlara karşı sinirsel gerginliklerinize dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bu konuşmalarda çok iğneleyici ve kontrolcü olabilirsiniz.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin kariyer ve meslek alanlarınızda, toplum önü duruşunuzda gerilemekteydi burada hızlı giden konu ve olayları yavaşlatmış olabilir. Şimdi önemli değişimler dönüşümler sizi değiştirecek olaylar sürpriz bazı adımlar Uranüs’ün düzelmesi ile kariyer alanlarınızda devreye girecek. Özellikle ikili ilişkiler ve özel hayatınızda abartıdan mümkün olduğunca kaçının. Bana, sevdiğime bir şey olmaz benim de kahrımı çeksin ya da benim de yapacaklarıma katlansın tarzında hareketler ilişkinizi zedeleyebilir.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar kariyer fırsatları haftanızı hareketli kılacak. Çalışmıyor olsanız bile toplumsal konularla ilgileneceksiniz. Annenizin işlerini halledebilirsiniz bir yerden bir yere koşturup kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizi iyi organize edeceksiniz. Perşembe gününe kadar arkadaşlarınızla yapacağınız planlar da gündeminize yerleşecek. Hafta sonuna doğruysa kendi halinizde olabilirsiniz.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle aşk hayatınızda doğru ve uzun soluklu ilişkiler, size güven verecek ilişkiler devreye girmeye başlıyor. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönem yeni bir insanla tanışmak ya da şimdiye kadar birileriyle çıktıysanız ama bir türlü karşı taraftan beklediğiniz o sağlam adımları görmediyseniz şimdi bu sağlam adımların devreye girmesi söz konusu olabilir. Çocuğu olanlarsa onları kontrol etme arzusuyla tartışmalar içerisine girdilerse Salı gününden sonraki dönem bu tartışmalar daha aza inecek aranızdaki problemler çok daha rahat çözülecek. Sanatsal ve kreatif işlerinizde klasik ve geleneksel yöntemlerle ilerleyeceksiniz. Hafta sonuna doğru çocuğunuzla olan tartışmalarınıza, diyaloglarınıza dikkat edin sert, gergin etkiler devreye girebilir ya da özel hayatınızdaki insanla bu dönem çok fazla inatlaşmayın.

Perşembe günü Aslan burcundaki Dolunay kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşma potansiyeliniz var şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz ama duyduklarınız sizin dışınızda gelişen olayları kapsayabilir bu olaylara vereceğiniz tepkiler bu Dolunayın ana konusu. İş hayatınızda üzerinizde bir gücün ya da bir baskının oluştuğunu hissettiğiniz bu dönemde burada olup biten konu ve olayların gerçek yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Seyahatler, eğitim fırsatları, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve sosyal medya alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşadıysanız 28 Ekim’deki tutulma burada önünüze çeşitli fırsatlar getirdiyse bu fırsatların sonuçları da önemli olacak. Bir yandan hem bazı olasılıkları kaybedebilirsiniz ama diğer taraftan hiç beklenmedik bazı olasılıklar da karşınıza gelebilir yani bu Dolunay belki sizi biraz yoracak ama onun dışında aslında neyin ne olduğunu da size çok net gösterecek. Partnerinizle, hoşlandığınız kişiyle ya da çocuğunuzla bazı agresif sert konuşmalar gergin etkilere hafta sonu dikkat etmekte fayda olabilir.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve ticari faaliyetler alanınızda düzelecek burada hızlı bazı olaylara açık olacaksınız ama bu olaylar iş ortamlarınızda da bazı fırsatları karşınıza getirecek buradaki değişim ve dönüşümler de hoşunuza gidebilir. Pazar günü Ay Başak burcunda. Rahat bir Pazar geçirme arzusunda olabilirsiniz. Para konusuna dikkat edin harcamalarınız Pazar günü yüksek olacak gibi görünüyor.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler bu hafta gündeminizde. Uzak yerlerden gelecek önemli haberler devrede olacak ve oldukça hareketli ve fırsatlı bir hafta geçireceksiniz. Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak ya da ev ortamınızda iş konuşmak önem kazanabilir. Kafanızda ev almak ya da bir yere taşınmak evle ilgili bir konuyu halletmek varsa bu konuları konuşmak üzere 3 hafta desteklisiniz. Boya badana tadilat tamirat gibi konular, evinize bir eşya alımı gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu döneme denk getirirseniz işlerin çok daha uzun soluklu ve keyifli olduğunu görebilirsiniz.

Perşembe günü Aslan burcundaki Dolunay sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar devreye girebilir ya da onlarla ilişkilerinizde yönetme becerinizi doğru kullanmak durumunda kalabilirsiniz. 28 Ekim’deki Dolunay para ile ilgili alanınızda gerçekleşmişti müşterek para alanlarınızda önemli bazı fırsatlar karşınıza gelmiş olabilir şimdi karşınıza gelmiş olan fırsatların sonuçlarını bu Dolunay zamanı görebilirsiniz. Ev, aile ve yuva alanlarınızda tartışmalardan mümkün olduğunca uzak durun evde halledilmesi gerekenler varsa bu görevleri çok hızlı bir şekilde yerine getirmek isteyebilirsiniz ama bütün bunları yaparken agresyonunuz ve gerginliğiniz çevrenizdeki insanlara da yansıyabilir.

Cumartesi günü bu etkiye dikkat edin. Cumartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin müşterek para alanlarınızda geri hareketindeydi yaklaşık 5 aydır burada bazı fırsatlar elde ettiyseniz önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız bu fırsatların yavaşlaması ya da bu fırsatları sindirmek üzere harekete geçmeniz önem kazanmıştı. Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesi ile para ile ilgili konularda çok daha hızlı sürpriz ve beklenmedik olaylar olabilir ya da eşinizin partnerinizin parasal konularda bu koşullara sahip olacağını görebilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızda, parasal konularda abartıdan uzak durun. Sevdiğinize ya da çocuğunuza yapacağınız harcamalar hafta sonu cüzdanınızı delebilir.

Hafta sonu daha çok kendi halinizde olmak, dinlenmek isterken ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda hızlı konuşmalar, vereceğiniz tepkiler söyledikleriniz yaptıklarınız hem özel hayatınızda hem de ailevi konularda sizi yorabilir üzebilir. Güzel tarafıysa aile hayatınız için yapılması gerekenleri bu dönem rahat bir şekilde ele alacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz ama ticari faaliyetleriniz varsa alacak verecek dengesi banka işlemleri bu hafta gayet hızlı akacak sonrasındaysa birkaç gün boyunca seyahatlere çıkmak uzak yerlerden haber almak önem kazanacak. Perşembe ve Cuma, Cumartesi günleri daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz.

Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor yakın çevrenizle olan iletişiminiz ve bağlantılarınız önem kazanacak. Yakın çevrenizdekilerle ilişkinizde daha oturaklı, sağlam hareket etmek isteyebilirsiniz. Biraz daha kendinizi düşünerek atacağınız adımlar daha klasik ve daha geleneksel yöntemlerle kuracağınız ilişkilerde önemli olabilir. Bu dönem öğrenmek ve keşfetmek için size gereken şansı verecek.

Perşembe günü Aslan burcunda bir Dolunay var bu Dolunay iş hayatınızda görünür olduğunuz konularda gerçekleşecek. İş ortamlarınızda önemli bir mevzu gündeme gelebilir orada yönetme becerinizin sorgulandığı zamanlar olabilir tam da bu Dolunay zamanı işinizde bir kadınla ya da belki de patronlarınızla aranızda bir mesele gündeme gelecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda 28 Ekim’den bu yana karşınıza fırsatlar geçtiyse bu fırsatların da sonuçlarını bu Dolunay zamanı alacaksınız. Bir davanızın, ortaklı bir işinizin sonucu ya da iş hayatınızda alacağınız önemli kararlar bu Dolunayda karşınıza gelebilir. Merkür Mars kavuşumuyla yakın çevrenize karşı çok çabuk tepki vereceğiniz bir dönem olarak görünüyor Cumartesi günü bu etkiye dikkat edin. Söyledikleriniz yaptıklarınız önemli olabilir Pazar gününe yansıyabilir bu etkiler bazı durum ve olayları kontrol etmenizi zorlaştıracak özellikle hafta sonu çalışanlar, beraber çalıştıkları insanlarla gergin etkilere de sahip olabilir.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerilemekteydi burada bazı konu ve olayları yavaşlatmış olabilir şimdi Uranüs’ün düzelmesiyle önünüzdeki dönemde özel hayatınızla ilgili konularda hızlı, sürpriz gelişmeler altında olacaksınız. Burada bazı önemli değişimler de devreye girecek ama bu değişimlere vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Yakın çevrenizdeki insanlardan birinden çok hoşlanabilirsiniz bir insanla sağlam bir ilişkiye başlayabilirsiniz bu etki de hafta sonuna doğru devreye girebilir. Göz önünde olacaksınız bu hafta ve Dolunayı burada yaşayacaksınız bu da söylediklerinize yaptıklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla buradan gelecek bilgilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta yalnız kalmak istemiyor olabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla bazı planları devreye sokmak isteyeceksiniz ama Pazartesi günü bu planlar olmazsa çok çabuk su kaynatabilirsiniz. Sonrası birkaç gün ise para ile ilgili işler gündeminize yerleşecek.

Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor para ile ilgili konular önem kazanıyor 3 hafta boyunca maddi konular, kazanımlarınız, cebinize girecek para önemli olacak. İş hayatınızda beklediğiniz bir para varsa daha önceden yaptığınız işlerin sonuçlarını almak istiyorsanız 3 hafta boyunca kazançlarınız yüzünüzü güldürebilir.

Perşembe günü Aslan burcunda bir Dolunay var bu Dolunay seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve medya alanlarınızda gerçekleşiyor. Uzak yerlerden önemli haberler bu Dolunay zamanı karşınıza gelebilir. Bir seyahat ortaya çıkabilir siz tam ilginizi alakanızı yakın çevrenize çevirmişken aniden ortaya çıkacak bir iş fırsatı bir seyahat gündeminize yerleşebilir ve siz de buna göre plan yapmak durumunda kalabilirsiniz. İş ortamlarınızda hızlı hareketlilikler var 28 Ekim tutulma noktasında da iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda önemli şans ve fırsatlar önünüzde açılmış olabilir. Aralık ayında özellikle bu şans ve fırsatların arttığını görmüş olabilirsiniz şimdi bu işlerin sonuçlarıyla karşılaşacağınız bir Dolunay sizi bekliyor. Bazı işlerinizde halledilmesi gereken konular gündeminizde yerleşecek ama diğer taraftan ne adım attıysanız bunların sonuçlarını da bu Dolunayda alacaksınız. Para ile ilgili konularda gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durun. Özellikle ticari bir işletmeniz varsa kendinizi güvene almak ve her şeyi kontrol etmek amacıyla daha pratik olmak daha mülayim olmak size çok daha fazla fırsat sunabilir. Yakın çevrenizden gelecek bilgilerde durum ve olayları abartmayın karşınıza önemli işler gelebilir ama bu işlerin şartlarını sağlama almayı ihmal etmeyin. Pazar günü harcamalarınız konusunda dikkatli adımlar atmayı unutmayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar çalışma koşulları, gündelik hayatın ritmi ile haftanız başlıyor ama bu hafta başında alerjiler, geniz akıntılar, kaşıntılar, solunum yolları nefes almayla ilgili konu ve olaylar gündeminize yerleşebilir. Koşturmaktan kaynaklı nefes almayı unutabilirsiniz. Salı gününden sonra çok daha rahat etkiler altında olacaksınız.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle rahatlıyorsunuz. Görüntünüze, kılığınıza, tavrınıza, tarzınıza dikkat edeceksiniz. Alışverişleriniz hızlanabilir sosyalliğiniz artabilir kendinizi daha fazla önemseyebilirsiniz ve kendinizi sevdiğiniz için de insanların dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle kariyerinizde ve iş hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız bir mevzu sizin lehinize çözülebilir. Salı gününden sonra 3 hafta boyunca güzel etkiler altında görünüyorsunuz. Hafta sonu bu anlamda çok güzel haberler devreye girecek.

Perşembe günü Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay müşterek para alanlarınızı tetikleyebilir. Para ile ilgili konular hız kazanacak. Evliyseniz eşinizin parası ile ilgili konuları konuşacaksınız. Bu Dolunay zamanı ödenmesi gereken bir borç ya da halledilmesi gereken bir mevzu ile ilgili konu ve olaylar o dönemi iyi yönetmeniz gerektiğine işaret ediyor. Sevdiğiniz insanın parasal konuları idare edememesi, idare etmesi, çok harcaması ya da paranın gelmemesi gibi olayların içerisinde de kendinizi bulabilirsiniz ona yardım edebilirsiniz ya da müşterek beklediğiniz bazı paralar varsa bu alanda da önemli hassasiyetler oluşabilir. Şanslı bir dönemdesiniz 28 Ekim’deki tutulma hem aşk eviniz hem çocukla ilgili konuları hızlandırmıştı şimdi bunların sonuçlarını alacağınız bir dönem. Hem spekülatif işlerinizin hem aşk hayatınızın hem de çocukla ilgili konuların sonucunu alacaksınız bu Dolunay zamanı önemli açılımlar devreye girebilir. Risk almaktan mümkün olduğunca kaçının. Parasal konular gündeminize yerleşiyor önümüzdeki dönemde. Sağlam adımlarla her zaman yapmış olduğunuz gibi ilerlemeye özen gösterin.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor aşk evinizde, çocuk evinizde geri hareketindeydi burası zaten sanatsal kreatif alan size keyif veren noktalar olduğu için hayatınızda bu alanda önemli değişimler yaşıyorsunuz 2018 yılından bu yana. Uranüs’ün düzelmesi ile yeniden bu değişikliğe bu farklılığa kalbinizi rahatlıkla açtığınızı göreceksiniz. Uranüs’ün bu düzelmesi size yarayan bir etki o yüzden bu alanlar gayet keyifli. Harcamalarınız konusuna dikkat edin kazançlarınız yüksek olacak ama çok çabuk harcamaya da meyilli olacaksınız. Teknolojik aletlere, cihazlara yönelebilirsiniz. Bunları bu hafta yatırım aracı olarak görmeyin çünkü gereğinden fazla alışveriş etme dürtünüz de olacak. Kızgınlıklarınızı, kaygılarınızı, anksiyetenizi aşağıya çekmeye çalışın bolca gezerek yapabilirsiniz bunu. Pazar günü uzak yerlere gitmek bir gezi planlamak ruhunuza iyi gelecek ama araba kullanırken dikkatli olmakta fayda var.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, keyifli etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bekarsanız bu dönem bir sürü insanla yazışıyor olabilirsiniz hatta bir sürü insanın sizden hoşlandığını da görebilirsiniz. Evliyseniz, hayatınızda bir insan varsa bu hafta onla geçirilecek güzel fırsatlar devreye girecek, önünüzdeki dönemi buna göre hareketlendireceksiniz. Salı gününden sonra gündelik hayatın ritmi ve çalışma koşullarınızın hızlandığı bir dönem ama hafta sonu sevdiklerinizle beraber olmak önemli olacak. Kendinize kızdığınız birçok nokta var gözden kaçırdığınız birçok şey üzerinize geliyor olabilir, yönünüzü bilemiyor, bu dönemde enerjinizi doğru kullanamıyor olabilirsiniz. Bu da kızgınlıklarınızı herkesten önce kendinize yansıtacağız anlamına geliyor. Bu kızgınlıklara dikkat edin çünkü kendinizi örseleyebilirsiniz.

Salı günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle yalnız kalmayı sevdiğiniz bir dönemdeyiz şimdi daha da seveceksiniz. Bu dönem daha platonik aşklara doğru çekilebilirsiniz bir aşkı gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz ya da biriyle tanıştıysanız bu ilişkinizi herkesten saklayabilirsiniz. Ev, aile ve yuvanızla ilgili konular, seyahatler ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde acele kararlar almayın doğru planlamayla doğru teknikle çok daha rahat ilerleyeceksiniz ama bu iki üç haftayı mümkün olduğunca kendi ruhunuzu beslemeye ayırın. Perşembe günü Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli bazı konular devreye giriyor. Bu dönem bir ilişkiye başlayabilirsiniz ama hayatınızda bir insan varsa bu dönem sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi yönetmek sandığınız kadar kolay olmayabilir hatta bu dönem sevdiğiniz kişinin kariyerinde de önemli bazı olaylar devrede olabilir ve siz de ona bu yüzden sinirlenebilirsiniz ama sakin olmakta fayda olacak çünkü özel hayatınızla ilgili konular bu Dolunayın ana konusu. Ev, yuva kurmak, evlilikle ilgili kararlar almak anlamında önünüze fırsatlar çıktıysa 28 Ekim’den sonraki dönem evle, ilişkilerle ilgili konuları hızlandırdıysa şimdi bu Dolunay zamanı bu konuların karşılığını almak önem kazanacak. Yer değiştirmeniz gerekebilir taşınma ile ilgili konular hızlanabilir önünüzdeki 15 gün boyunca. Bir anda oluşacak etkilerden kaynaklı şaşırabilirsiniz ya da abartılı bazı tepkiler verebilirsiniz. Hıncınızı kendinizden çıkarmamaya özen gösterin.

Cumartesi günü Uranüs düzelecek, Uranüs sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemekteydi burada hızlı ani gelişmeler yaşanmış olabilir ama Uranüs’ün gerilemesiyle bazı işlerinizde gecikmeler ertelenmeler de devreye girmiş olabilir. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile çok daha hızlı sürpriz ani gelişmeler altında olacaksınız. Yuva kurmak, ev, aile ve yine yuvanızı ilgilendirecek önemli kararlarda durum ve olayları çok fazla abartmayın. Abartılı yiyip içmeye yatkın olabilirsiniz. Pazar günü harcamalar gündeminize yerleşebilir. Yakın ve uzak çevrenizde olup bitenlere dikkat edeceksiniz. Yakın çevrenizin hayatında yaşanacak bir durum ya da uzak yerlerden gelecek haberler Pazar gününüzü hareketli kılabilir.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, evinizi, ailenizi, yuvanızı önemseyerek ve bu alanlara duygusal yönden vaktinizi ayırarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta ev ortamları önemli o yüzden işinizi yapıp hemen evinize dönebilirsiniz ya da evden işinizi yürütebilirsiniz. Ailenizde bakmanız gereken insanlar varsa onların sorumlulukları gündeme gelebilir.

Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor ve sosyal çevre alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. 3 hafta boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Önemli organizasyonlarınızda daha sağlam sonuçlar elde edebilirsiniz. Klasik ve daha geleneksel yöntemlerle hem iş hem de sosyal çevre ilişkilerinizi ele alacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla aranızda gergin diyaloglar da gündeme oturacak. Sinirinizi ve öfkenizi sevdiğiniz bildiğiniz insanlardan çıkarma potansiyeliniz de yüksek görünüyor.

Perşembe günü Aslan burcundaki Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşinizle ilgili bir konu gündeminize yerleşebilir bunu idare etmeniz önem kazanacak. Çalışma koşullarınız önemli olacak. Bir yerden haber bekliyorsanız Dolunay zamanı bu haberin gelme potansiyeli yüksek. Beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz önemli olacak. İletişimsel işlerinizde önemli fırsatlar yakaladıysanız 28 Ekim’den bu yana şimdi bu işlerinizin bazı sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Bu sonuçlar olumlu da olabilir olumsuz da. Gerginlik enerjisi de devrede olacak. Yakın çevrenizden bir insanın hayatında olup biten konu ve olaylarla ilgili olabilirsiniz. Bu Dolunay hem sağlığınıza hem çalışma koşullarınıza gözleri çevirecek. Kalp sağlığınıza dikkat edin, dolaşım sistemi bozuklukları, sırt ağrıları, duruş bozuklukları en çok bu Dolunay zamanı sizi ilgilendirebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla konuşurken daha mantıklı olmaya özen göstermeniz gerekecek.

Uranüs Cumartesi günü düzeliyor yakın çevre, akraba, kardeşler ve iletişim alanınızda gerilemekteydi burada bazı gecikmeler bazı değişimler devreye girmiş olabilir. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile burada çok daha hızlı ani beklenmedik olaylara açık olacaksınız ama bu olaylar aslında sizi destekleyen bazı koşulları da karşınıza getirecek. Abartıdan mümkün olduğunca uzak durun bu aralar kendi halinizde olmak ve dinlenmek istiyorsunuz o yüzden etrafınızda olup biten her tür konu sizi fazlasıyla etkiliyor bu da yeme içme düzeninizi değiştirmenize ve abartılı hareket etmenize neden olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı daha oturaklı bir tavır sergilemeyi de ihmal etmeyin. Pazar günü sevdiğiniz insanla vakit geçirmek isteyeceksiniz ama parasal konularda dikkatli olmanız gerekebilir çünkü sosyal ortamlarınız nedeniyle harcamalarınız fazla olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Scorpion
    10:24'de Ocak 23, 2024

    Değişmez ayrıcalığımız Hande Hanım. Teşekkür ederim bu değerli bilgiler için.

Bir Cevap bırakın