Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Ağustos Haftası Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta hayatı keyifle, esnek ve mutlu bir şekilde algılayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek çocuklar kadar şen olmanıza neden olabilir. Yine spor faaliyetleri, aktiviteler sizi harekete geçirecek, farklı ve değişik olan herşeyi daha çok seveceksiniz. Hayatın size göz kırptığını yaşayacağınız bazı olaylardan anlayacaksınız. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi zira Perşembe günü bir parçalı ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma sosyal çevre alanlarınızı kapsıyor. Bu tarih ve civarı günlerde sosyal ortamlarınızda hareketlenmeler, bazı olaylar cereyan edebilir. Beklenmedik konu ve olaylara sosyal çevrenizde açık olacaksınız. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimlere siz de ortak olabilirsiniz. Veya aşk hayatınızdaki gelişmeleri arkadaş çevrenize sürpriz bir şekilde açıklamak durumunda kalabilirsiniz. Yine sosyal ortamlarda tanıştırılacağınız bir insanla aşk hayatınız önem kazanabilir. Yeni çevreler ve yeni isanlardan önemli şeyler öğreneceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı aile hayatınızda esnek, rahat ve farklı yapınızla kendinizi keyifli ve mutlu hissedebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Etrafınızda olup bitenlere esnek tepkiler verecek, kendinizi değiştirmek istediğiniz konuların iyi bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Perşembe günü Parçalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu Ay Tutulması sizin özel hayatınızı, aile ilişkilerinizi, güvenlikle ve yerleşimle ilgili konuları temsil ediyor. Bu yüzden bu konularla ilgili temalarda hızlı ve beklenmedik duygusal oluşumların karşınıza geldiğini göreceksiniz. İş ve kariyer hayatınızda, iş ilişkisi içinde bulunduğunuz insanlarla, otorite figürleriyle, üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir süreçte olduğunuzun da altını çizelim. Bu Ay Tutulması daha çok kariyer hayatınızda önemli sonuçları; belki yeni başlangıçları, belki sonlanmaları hayatınıza hızlı ve beklenmedik olaylarla taşıyacak sevgili Boğalar.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı iletişimsel konularda, harekete geçmek istediğiniz konularda, girişimleriniz anlamında oldukça şanslı olabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çevrenizle beraber hareket etmekten, onların farklı görüşlerine yer vermekten, heyecanlı oluşumlardan fazlasıyla keyif alacaksınız. İş yaptığınız insanlardan göreceğiniz destek de yüzünüzü fazlasıyla güldürebilir. Perşembe günü öğlen saatlerinde bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret alanlarınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber bu alanlarda beklenmedik duygusal konu ve olaylara, birtakım sonuçlara ve kararlara açıksınız. Bu konularda önemli gelişmeler yaşanabilir ya da bu alanda birtakım sıkıntı ve sorunlar varsa bu sıkıntı ve sorunların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı hayatı daha etkili algılayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler, birkaç gündür yaşadığınız olumsuzlukları bertaraf edebilir. Olaylara savunmacı değil, esnek bir gözle yaklaşmanız bu süreçte önem kazanıyor. Perşembe günü oluşan Parçalı Ay Tutulması, sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Ortak parasal konularda, eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki parasal konularda beklenmedik bazı duygusal stresler, daha fazla gündeminizde yer edebilir. Belki de ortaya çıkacak bir vergi, bir borç, bir ödeme, hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmelere sebebiyet verebilir ya da bir miras konusu gündeme gelebilir. Boşanma ve nafakayla ilgili konular da bu Parçalı Ay Tutulması ile beraber hızlandırılmış bir şekilde gündeminizde yer alacak.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı sizi geleceğe yönelik girişimleriniz anlamında destekliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Karşınıza gelecek plan ve projeler, konuştuğunuz, yapmak istediğiniz işler alanında da yenilikçi olacaksınız. Yeni, farklı, sıra dışı, sürprizli olan her şey daha fazla ilginizi çekecek. Belki de tam da böyle istediğiniz bir iş karşınıza gelebilir. Perşembe günü Parçalı Ay Tutulması yaşanacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmelere hazır olmalısınız sevgili Aslanlar. Dikkatli ve esnek olmanız gereken günlerde olacaksınız ama bir yandan da esnek olmak sizin için kolay olmayacak. Başkalarından beklenmedik tepkiler alabileceğiniz günlerdesiniz. Zaman zaman açık düşmanlıklar göreceğiniz bir tutulma olabilir bu. Aynı zamanda ilişkilerde birtakım sorunlar, güvensizlikler ortaya çıkabilir. Mevcut birlikteliklerinizde, var olan ilişkilerinizde birtakım değişimler yapma arzusu öne çıkabilir. İlişkiler adına beklenmedik durum ve koşulların ortaya çıkacağı bir tutulma yaşayacaksınız. Evlilik, söz, nişan, bir ilişkiye adım atma gibi kararlar da bu tutulmada hayatınızda cereyan edecek. Beklenmedik bir taşınma da söz konusu olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı geri plandan yürütülen işlerinizin karşılığını istediğiniz şekilde elde edebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Perşembe günü Oluşan Parçalı Ay Tutulması. Bu tutulmayla beraber sağlık, iş koşullarınız, çalışanlarınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda hızlı gelişmelere açık olacaksınız. Bakmakta olduğunuz birtakım insanlar varsa, evinizde beslediğiniz birtakım hayvanlar varsa bu tutulma civarında gözünüz onların üzerinde olsun. Onların sağlığını ve bakımını ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. İş ortamınızda yanınızda çalışan insanlar ya da beraber çalıştığınız insanlar varsa onlarla ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Günlük, rutin işlerinizde birtakım aksamalar, birtakım iniş-çıkışlar oluşabilir. Burası sağlık alanınız olduğu için sağlığınızdaki bozulmalar da sizi fazlasıyla yorabilir. Bu süreçte asabiyete karşı dikkatli olun. Tansiyon iniş-çıkışları, dolaşım sistemindeki birtakım rahatsızlıklar ve sinirsel gerginlikler bu Ay Tutulması ile birlikte devreye girebilir sevgili Başaklar.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı özellikle Salı günü bulunacağınız ortamlarda, katılacağınız davetlerde ortak hareket etmelisiniz. Bir yandan hayata esnek bakıyor olacaksınız. Farklı, sıra dışı her şey sizin ve partnerinizin daha fazla ilgisini çekebilir. Bu yüzden değişik yerlerde bulunmaya çalışın. Perşembe günü oluşan Parçalı Ay Tutulması, aşk hayatınızı tetikleyecek sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu Tutulmaya denk gelen günlerde aşk hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. Yine aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aşkı arıyorsanız bu tutulma karşınıza aşkı çıkartabilir. Çocukla ilgili oluşumlar, çocuğunuzla ilgili konular beklenmedik bir şekilde duygusal konulara bağlanabilir ve siz hayatınızda çok hızlı şekilde bu konulara yer açabilirsiniz. Sanatsal bir işle uğraşıyorsanız, kreatif birtakım işleriniz varsa yine bu Ay Tutulması ile beraber bu işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya başlarken iş alanlarınızdaki keyifli oluşumlar yaşamınızın kalitesini arttırabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İş hayatınızda farklı ve sıradışı konu ve olaylara daha fazla önem gösterebilirsiniz. Bu hafta sizin ev, aile, yuva alanlarınızda Parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumlar söz konusu olabilir. Yine aileyle ilişkiler adına koparıcı ve huzursuz etkiler altında olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde kendinizi güvende ve huzurlu hissetmekte zorlanacaksınız. Aynı zamanda geçmişle ilgili olaylar, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir. Alışılmış davranış kalıplarınız ve motivasyonlarınız değişebilir. Bu değişimler iş hayatınıza da yansıyacak, iş ve kariyer konularıyla da bir anlamda ilgili olacaksınız. Bu yüzden gergin, koparıcı, beklenmedik etkilere karşı bu Tutulma civarında dikkatli olun. İlişkilerinizi ve iletişiminizi doğru şekilde devreye sokarsanız sıkıntıları kolay aşacaksınız.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı farklı yaklaşımlarla hayattan çok keyif alabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Seyahat, tatil planları, eğitimsel planlar, gelecekle ilgili kararlar özellikle sevdiğiniz insanla enerjinizi yukarılara taşıyacak. Perşembe günü oluşan Parçalı Ay Tutulması sizin yakın çevre ve iletişim alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra iletişimsel konularda birtakım sıkıntılar, hassasiyetler, hızlı ve beklenmedik olaylar yaşamaya meyillisiniz. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatındaki konu ve olaylar da sizi etkileyecek. Bir yandan da eğer uzakta bir tatildeyseniz yakın çevrenizde olup biten olaylara uzaktan müdahale etmek veya gönlünüzün orada olması gibi etkiler sizi bu Tutulmada zorlayabilir. Satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanlarından birinde çalışıyorsanız bu konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler altında olacaksınız. Parasal takviyeler bu süreçte sizi destekleyecek, merak etmeyin.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta Salı günü ortaklaşa parasal işlerinizde pürüzleri ve sorunları rahat temizleyeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Aile hayatınıza dayalı bir ödemeniz varsa işlerinizi rahat ve esnek bir şekilde halledeceksiniz. Tutkulu yönleriniz aile hayatınızda öne çıkabilir. Perşembe günü oluşan Ay Tutulması, sizin para evinizde gerçekleşiyor. Bu Ay Tutulması’yla beraber parasal konularda beklenmedik durum ve koşullarla karşılaşabilirsiniz. Elinize bir miktar para geçebilir. Para dengenizi bu Tutulma zamanı iyi oturtmalı, ani kararlardan kaçınmalısınız. Özellikle yatırımların, maddi konuların bu Tutulma zamanı ve sonraki günlerde hızla hayatınıza yerleştiğini görüyor olacaksınız. Partnerinizin mali durumu ve kendi mali durumunuz arasındaki gitgelleri bu tutulmada iyi dengelemeye çalışın.

 


KovaKova Burcu

Bu hafta yakın çevrenizle beraber etkili, güçlü, keyifli hareket edebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Önemli bir ortaklaşa iş; bilgisayar, teknoloji, iletişim, satış, reklam ve tanıtım işlerinde karşınıza gelebilir. Bu alanlarda güzel şanslara sahipsiniz. Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Perşembe günü öğlen saatlerinde meydana gelecek olan Ay Tutulması. Bu Parçalı Ay Tutulması, özel hayatınızda önemli konu ve olayları karşınıza getirecek. Özellikle özel hayatınıza odaklandığınız bu dönemde alacağınız bir karar, kendi hayatınızı etkileyebilir. Partnerinizin, hoşlandığınız insanın ya da eşinizin hayatında alacağı kararların, sizin hayatınızı da etkilediğini göreceksiniz. Yine bu Ay Tutulması ile beraber fiziki sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı, iş hayatınızda kariyerinizle ilgili konularda bu kadar koştururken bir yandan farklı düşüncelerin, farklı parasal konuların gündeme geldiği ve bunların sizin iş konularını desteklediği bir zaman olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu yüzden esnek, daha farklı heyecan duyacağınız konularda güzel gelişmeler altındasınız. Perşembe günü oluşan Parçalı Ay Tutulması sizin bilinmeyen, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu Tutulmayla beraber beklenmedik, sürpriz kadersel olaylara açık olacaksınız. Bir konunun iç yüzü ortaya çıkabilir, beklenmedik birtakım olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu süreçte sakin olmak ve sağlığınıza özen göstermek her zamankinden önemli olacak. Bir anlamda çevrenizdeki insanlar ve arkadaşlarınız, yaşadıklarınız konusunda size desteklerini verecekler.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın