Semadan Haberler Yıllık Yorumlar

Oğlak Burcu 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Sevgili Oğlaklar, geçtiğimiz 2.5 yıl boyunca sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiniz. Bu dönemde hayatınıza hizmet etmeyen arkadaşlarınızla yollarınızı ayırdınız, hatta hayatınıza zararlı etki eden insanlar bir vesileyle yaşantınızdan çıkıp gitmiş olabilir. Bazı sosyal çevrelerinizle aranıza mesafe koymuş, bazı çevrelerinizin önemli sorumluluklarını üstlenmiş olabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek üzere testler ve sınavlar yaşadığınız bu sürecin tamamlanmasıyla artık hayatınızın her anını gözden geçirmeli ve büyük bir temizliğe hazır olmalısınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızı temizlemek adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.

2015 yılında olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Kontrol etmeyi seven bir burç olarak bazı şeyleri kontrol edemeyeceksiniz, etmememelisiniz de. Bu süreçte kontrolsüzlüğü deneyimleyecek, kontrol etmemenin, kendinizi akışa bırakmanın da bazen güzel olacağını yaşayacağınız çeşitli olaylarla öğreneceksiniz. Kaderinizin sizin uzun vadede hayrınız için çizdiğine razı gelmeli, bazen zorlansanız da yaşadığınız olaylardan önemli sonuçlar çıkarmalısınız. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz hissetmemelisiniz. Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız.

Önemli bir tamamlanma sürecindesiniz. 29 yıllık satürn sürecini bitirme aşamasındasınız. Bu yüzden var olan olaylar, gelişen durumlar karşısında paniğe kapılmayın, karamsarlıktan uzak durun. Tüm bu yaşayacaklarınız büyük bir bahar temizliği sevgili oğlaklar. Bu temizlik yapılmalı ve boş yerler açılmalı ki, yeni dönemde bu boş yerleri istediğiniz şekilde doldurabilesiniz.

Bu sene başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanacaksınız sevgili oğlaklar. Maddi alanda büyük problemlerle karşılaşmayacaksınız. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki güzel parasal gelişmeler sizin ortak para alanlarınıza olumlu yansıyacak. Bu yıl borç altına girmekten, kredi almaktan korkmayın. Sadece bu da değil, mistik, gizemli ve psikolojik olaylardan yararlanabilir, önemli ameliyatlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Miras, nafaka, vergi, sigorta konularında önemli gelişmeler yaşanabilir.

11 ağustostan sonra medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız yüksek olacak. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız bu tarihten sonra 1 yıl boyunca kapıların sonuna kadar açık olduğunu farkedeceksiniz.

Uranüs sizin ev ve aile hayatınızı etkilemeye devam ediyor. Özellikle 31 aralık- 09 ocak diliminde doğan Oğlaklar bu etkiyi daha fazla hissedecekler. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan kişisel sürtüşmelerinize dikkat etmelisiniz. Uranüs –plüton karelerinin etkili olacağı 12-17 mart tarihlerinde ekstradan dikkatli olun.

28 eylüldeki tam ay tutulması ailevi konu ve olaylarınızda hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarihten sonra gayrimenkul ve ev sahibi olma gibi etkileriniz devreye girebilir.

03 ocak itibarıyla parasal konularda ve maddi alanda parasal kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Parayı sevecek bir yandan da teknolojik ürünlere harcamalarınızı hızlandıracaksınız.

05 ocaktan sonra maddi konularda görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Becerilerinizi maddi konularda ortaya koyacaksınız. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

04-06-13-14 ocak parasal olarak destek alacağınız ve aile hayatınız için harcamalar yapacağınız güzel günler.

04 şubat ve civarında ortaklaşa para alanlarınızda güzel bir dolunay yaşayacaksınız. Elinize geçen bir para, bir borcunuzu veya para sorununuzu kapamanıza neden olacak. Yine de ne olursa olsun bugünlerde para dengenizi iyi oluşturun ve çok açılmayın.

19 şubattaki yeniay tam anlamıyla para işlerinizde yeni kararları ve başlangıçları uygulamanız için harika seçenekler sunacak. Merkür’de düzeldiğine göre yeni anlaşmalar, ticari kararlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

20 Şubatta artık tüm ilginizi ve alakanızı ailenize ve aile meselelerine döndüreceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem sonrasında evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon, boya, badana işlerine kalkışabilirsiniz.

Mart ayında aile hayatınızda beklenmedik heyecanlı oluşumlar sizi hareketlendirecek. Belki de beklenmedik bir misafir hayatınıza neşe katabilir.

12-17 martta parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde biraz sakin olmaya çalışın. Kendi gücünüzü aile hayatınızdaki kişiler üzerinde uygulamak isteyebilirsiniz. Bu da bu günler için uygun olmayacak.

20 marttaki tam güneş tutulması satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim sektörlerinizi harekete geçirecek. Bu konularda giderek hızlanan bir sürece girecek ve işlerinizde güzel başlangıçlara imza atacaksınız. Yine bu güneş tutulması yakın çevrenizde bulunan akraba, kardeş, komşu ve dostlarınızın hayatında önemli olaylara neden olabilir. Bu süreçte onların hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da yakından ilgilendiriyor olacak.

21 marttan sonra kimliğinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir.25 mart yine onlara karşı görev ve sorumluluklarınızı keyifle üstleneceğiniz bir gün. 31 marttan sonra emlak alım satım işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

Nisan ayında ailenizde beklenmedik, heyecanlı oluşumlara hazır olmalısınız. Anlık konuşmalar, kararlar alınabilir. 06-08-10 nisanda bir arsa, gayrimenkul işi devrede olacak.

04 nisandaki oluşan tam ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde.

11 nisandan sonra işinizi seveceğiniz ve iş ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

18 nisandaki yeniay ev aile yuva düzeninizle ilgili olarak verdiğiniz veya alacağınız kararları uygulayacağınız bir yeniay olabilir. Ev alım, satım ,yer değiştirme gibi işlerinizi bu tarihten sonra yürürlüğe koyabilirsiniz.

08 mayıstan sonra özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel bir 3 haftaya giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla aranızda romantizm rüzgârları esecek.

İş alanlarınızda 03-15-23 Mayısta bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Bir işiniz elinizde olmayan koşullar yüzünden engellenebilir.

18 Mayısta aşkta yeni bir dönem başlayabilir. Bu yeniaydan sonra yeni bir ilişkiye başlayabilir, var olan ilişkinizle ilgili kararlar alabilir, çocuğunuzun hayatıyla ilgili yenilikleri, sanatsal işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

19 mayısta Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte işlerinizdeki sorunlar ve aksiliklere karşı dikkatli olun, yeni bir işe başlamayın.

05 hazirandan sonra banka işlemlerinizi, kredi yapılandırmalarınızı, vergi düzeltmelerinizi, borç ödemelerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu alandaki güzel oluşumlar 06-10 haziran tarihinde devrede olacak.

16 hazirandaki yeniay yeni iş başvurularınızı, projelerinizin karşılığını alabileceğiniz ve özellikle iş alanınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı ortaya koyabileceğiniz bir yeniay olabilir.

22-29 Haziran ev ve aile hayatınızdaki parasal düzeninizde güzel gelişmeler içinde olacaksınız.

16 Temmuzdaki yeniayla birlikte ilişkinizdeki kararlarınıza odaklanacaksınız. Bir taşınma işiniz varsa bu yeniay sonrası gerçekleştirin. Yine evlilik, söz, nişan, birliktelik kararınız devreye girebilir.

25 temmuzdan sonra eğitim, seyahat, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda venüs gerilemesine başlıyor. Bu tarihten ay sonuna kadar bu alanlarda aksiliklere açık olacaksınız.

31 temmuzdan- 06 eylül e kadar ortak parasal alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Bu tarih aralığında önemli para işlemlerinden kaçının.

07 ağustos itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. Bu alanda parasal konularda önemli şanslar içinde olabilirsiniz.

27 ağustostan sonra kariyeriniz ve iş alanlarınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler başlıyor. Birden fazla işle uğraşabilir, yeteneklerinizi toplumsal konularda ortaya koyabilirsiniz.

06 eylülde venüsün düzelmesiyle parasal işlerinizde düzelmeler görmeye başlayacaksınız.

13 eylülde oluşan parçalı güneş tutulması, dış ilişkiler, seyahat, eğitim, medya ve yabancı ortaklı yapılacak işlerinizde hızlandırılmış konuları karşınıza getirebilir. Bu tutulmadan sonra bu alanlarınızda önemli kararlar içine girebilirsiniz.

17 eylülde merkür kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Kariyerinizde bazı yanlış anlaşılmalara, aksiliklere açık olacaksınız. Toplum önü konuşmalarınıza bu dönemde dikkat edin. Önemli iş başlangıçlarınızdan kaçınmalısınız.

28 Eylüldeki tam ay tutulması, ev ve aile hayatınızdaki kararları gündeme getirebilir. Bu tarih sonrası önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

Ekim ayında eskiden konuşulmuş ama bitirilmemiş kariyer işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bir yandan da eğitim, seyahat, medya fırsatlarınız bu ay da devrede olacak.

07-17 ekimde düşüncelerinizde net olmaya çalışın, yakın çevrenizdeki insanlar hayatınıza etki edecek olan işlerde sizi yanlış yönlendirmeye meyilli olabilirler.

08 ekimden sonra yabancılarla yapılacak işlerinizi, seyahatlerinizi, derslerinizi ve ufkunuzu genişletecek olan her şeyi seveceksiniz. Bir kurs, seminer, eğitim fırsatı ilişkileriniz sayesinde sizi bulabilir.

13 ekimden sonra kariyerinizi şekillendireceksiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler sonucunda önemli iş sonuçlarına varabilir, yeni adımlarınızı bu tarihten sonra başlatabilirsiniz.

Tam da ay sonu 27 ekimde oluşan dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Hayatınızda birisi yoksa aşk önem kazanacak.

03 kasım uzak diyarlarda, aşkı ve mutluluğu tadacağınız tarihler olabilir. 03-06 kasım da şansınız yüksek.

08 kasımdan sonra üstleriniz ve patronlarınızla olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. İş ortamlarınızdaki adil tutumlarınız iş verenlerinizin gözünden kaçmayacak. Bu da size zam, terfi olarak geri dönebilir.

11 kasımda harika bir yeniay yaşayacaksınız. İşlerinizin karşılığını büyük mükafatlarla alabilir, yeni tanıştığınız insanlarla girişeceğiniz işlerden büyük başarılar elde edebilirsiniz. Kararlarınızı bu tarihten sonra es geçmeden muhakkak hayata geçirin.

13-17 kasımda yeni işler çevrenizi genişletecek ve grupsal işlerinizi devreye koyacaksınız.

Aralık ayında kendinizi biraz yorgun, isteksiz hissetmeniz mümkün, etrafınızdaki tüm olaylardan kendinizi mesul tutacaksınız. Bir yandan da iş alanlarınızda devam eden ilişkileriniz ve projeleriniz sizi sağlık anlamında biraz zorlayabilir.

05 aralıktan sonra sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyebilirler. Siz de kafanızı onlarla daha fazla sosyalleşerek dağıtmak isteyeceksiniz.İş hayatınızda 06-09 aralıkta keyfiniz yerinde olacak.

Özel hayatınıza 25 aralıkta oluşan dolunay zamanı özen gösterin. Sevdiğinizi ihmal etmeyin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın