Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Şubat Haftalık Burç Yorumları

18 - 24 Şubat Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

18 – 24 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Düşüncelerinizi ve planlarınızı uygulamak adına uğraşlarınızın ve emeğinizin artacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş alanlarınızda parasal bir işinizin sorumluluğu, ortak atılacak adımların önemi bu Pazartesi daha fazla ön planda olacak. Başka insanlara yardım etmek istediğiniz bunun için de para harcamalarınızın yüksek olacağı bir hafta olabilir, kolay kandırılabilir ve bunun farkında olmayabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay, yeni bir işe, düzene, hizmete, günlük hayatınızda verilecek bir karara odaklanmanızı sağlayacak. Yenilikler bu Dolunayda hoşunuza gidebilir ama daha fazla plan yapmanız gerektiğini, daha organize bir şekilde yolunuzda ilerlemeniz gerektiğini de eklemeliyim. Fazla hayalgücü kullandığınmız bu dönemde gerçekçi ve somut adımlar bu dolunayda daha fazla işinize yarayabilir. Abartmadan geri planda durarak karşınız gelecek olan seçenekleri bu hafta değerlendirmelisiniz. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri bu anlamda size göz kırpıyor.

Salı gününden sonra hayatınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dinlenmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç olabilir. Bu döngüde arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Dedikodunuz yapılabilir, önemli girişimlerinizi başlatmak için uygun bir dönem olmayacak. Sağlığınıza da ekstra özen göstermelisiniz. Mide, bağırsak sıkıntıları, ayaklarınızı üşütmekten kaynaklı olarak sizi zorlayabilir. Birkaç hafta boyunca bağışıklığınızı sağlam tutun, vitamin takviyelerinizi ihmal etmeyin.


BogaBoğa Burcu:

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız için yapacağınız fedakarlıklar, onlarla girişeceğiniz işlerinizdeki sanatsal gelişmelerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Eviniz, aileniz ve yuvanız bu Pazartesi daha önemli olabilir. Önemli bir işin, seyahatin veya eğitimin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay aşk hayatınızı ilgilendirecek. Sosyal çevre ilişkileriniz sonucunda hayatınızda bir insan yoksa yeni biriyle tanıştırılabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde aşk karşınıza gelebilir. Yine çocuğunuz varsa onunla ilgili konular bu dolunayda önem kazanabilir. Bir bebek haberi alabilirsiniz.

Salı günü ve sonrasında kimliğinizi takım işlerinde, arkadaşlarınızla yapılacak olan işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi, deneyimlerinizi yeni alanlara ve değişik iş fırsatlarına aktarmanın zamanı gelmiş olacak. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler hızlanabilir veya siz takım çalışmalarından, organizasyon işlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Sosyal çevrenizle beraber girişilecek işlerinizde, gelecek adımlarınızda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerini kullanabilirsiniz. Kalıcı işlerde bulunacaksınız. Parasal konuları çok abartmayın, tutamayacağınız sözler vermeyin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza iletişiminizi kuvvetli tutarak, yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda fedakar, anlayışlı ve yumuşak yüzünüz ön planda olabilir. Karasızlıklarınız yüksek olurken, sanatsal ve kreatif yönlerinizi konuşturabilirsiniz. Ortak parasal işlerinizde önemli sorumluluklar devrede olabilir, gerek özel hayatınızda, eğlenceye dayalı işlerinizde, gerekse çocuğunuz için yapmanız gereken harcamalarınızda ekonomik davranabilirsiniz.

Salı günü gerçekleşen Dolunay, ev, aile ve yuva alanlarınızda hassas ve duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. Önemli bir aile işine odaklanabilir, bir meseleyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yine bu dolunay, kendi aileniz veya eşinizin ailesi arasındaki konular önem kazanabilir.

Salı günü itibarıyla kendinizi işinizde göstermeye başlayacaksınız. Kariyer ve iş adımlarınız hızlanabilir. Toplum önü işlerinizde fedakarlıklarla, başkaları için yapacaklarınızla daha görünür hale geleceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Bu dönemde yapacaklarınızı etkili bir şekilde sunabilir, birden fazla işle uğraşabilirsiniz.

 

Yine bu Salı  kariyerinizde önemli fedakarlıklar öne çıkarken, tüm hafta boyunca iş alanlarınızda başka insanlardan alacağınız onay ve destekler işlerinizin hızlanmasına, parasal kazançlarınızın artmasına neden olacak. Olayları çok abartmayın daha gerçekçi olmaya çalışın. Bu anlamda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerini kullanabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Maddi konular, keyifle yapmanız gereken işleriniz önem kazanıyor. Pazartesi seyahat, ticaret, medya alanlarında önemli açılımlar, farklı işler karşınıza gelebilir. Yüksek eğitim alanlarınızda güzel açılımlar elde edilebilir. Öğrenmekten mutluluk duyabilir, derslerinize daha kolay adapte olabilirsiniz. Yurtdışında okuyorsanız bu süreçte şanslı bir döngüde olduğunuzu bilmelisiniz. Bu alanlardaki koşturmalarınız ve uğraşılarınız için sorumlu ve disiplinli yaklaşımlarınızın karşılığını bu hafta alabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunayda yakın çevrenize algınıza çevireceksiniz. Uzun ve geniş vadeli konularla ilgilenirken daha kısa vadeli ve yakın çevrenizde dönen olaylarla ilgileneceksiniz. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki olaylar bu dolunayda karşınıza gelebilir. Yine Dolunay, kısa vadeli eğitim konularına, eğitim gezilerine ilginizi arttırabilir. Derslerinizde istediğiniz sonuçları almaya çok yakın olacaksınız. Bu dolunayda öğretmenleriniz ve diğer öğrenci arkadaşlarınızla aranızda dengeyi iyi sağlamalısınız, hassaslıklar oluşabilir.

Salı günü ve sonrasında kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Aynı zamanda bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Önemli kurslar, seminerler hızlanabilir. Derslerinizin üzerine düşmek, yeni konulara ilgi duymak önem kazanıyor. Yurtdışında okuyorsanız bu süreçte şanslı bir döngüde olduğunuzu bilmelisiniz.

Özel ilişkilerinizde veya ortaklaşa atılacak adımlarda kalıcı sağlam soluklu adımlar atacaksınız. İş düzeninize yaklaşımızı daha gerçekçi temeller üzerine oturtmaya çalışmalısınız. Bu anlamda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri sizi destekliyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza şartlar ve koşullar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftabaşı sizi heyecanlandıracak haberler alabilir, duygu iniş çıkışlarınıza göre kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda, günlük hayatınızın düzenininde önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu sorumluluklar yakın çevrenizin konularını da kapsayabilir.

Salı günü oluşan  Dolunay, maddi konularda duygusal ve hassas kararları tetikleyecek. Bu dolunayda elinize bir para geçebilir veya parayla ilgili yeni bir gelişme karşınıza gelebilir. Maddi konularda fedakarlıklarınızı abartmadan ilerleyin, kafanız karmaşık olacağı için banka işlemlerinizde, internet ödemelerinizde bazı  aldanmalara açık olabilirsiniz. İnsanlara yardım etme isteğiniz bazı gerçekleri görmek istememenize neden olabilir.

Salı günü itibarıyla ortak parasal konular önem kazanacak. Aile hayatınızda ortak birikimleriniz, harcamalarınızın, ödemelerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bu alanlarda yapmanız gerekenlerle ilgileneceksiniz. Vergi, banka, kredi, faiz gibi işlerinizde sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Ruhsal konulara ilginiz artabilir.

 

Bu hafta ortasında hem iş hayatınızda, hem de parasal konularda güzel ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Risk içeren işlerinizde iyimserlikten ve abartılı davranışlardan kaçının. Bu anlamda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerini parasal konularda değerlendirebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız geri plandan yürüteceğiniz ve duygusal olarak kendinizle uğraşmaya yatkın oluşunuzla başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Eğitim, çocuklarla ilgili konularda, sanatsal, kreatif işlerinizde önemli sorumluluklara açık olacaksınız. Bu hafta sizin için önemli çünkü Salı günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Sevdiğiniz insanı anlayan, onun için çözüm üreten yönlerinizle fedakarlıklarınız öne çıkabilir. Yine ortaklaşa işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler hızlanabilir. Salı günü oluşan Dolunayda hayatınızı ilgilendirecek önemli gelişmeler altındasınız. Yeni oluşumlar, özel hayatınızda alacağınız yeni kararların sonuçları bu dolunayda önem kazanıyor. Fiziki görüntünüzle ilgili konularda da önemli kararlar alabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ayrıca ortak atılacak adımlar ve işleriniz önem kazanıyor. Bu tarih ve sonrasında hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Onun aldığı kararları uygulamaya yatkın olacaksınız.

 

Özel ilişkilerinizi ve aşk alanlarınızı destekleyen günler Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri. Bu tarihlerde kalıcı adımlar atabileceğiniz gibi, aile ortamlarınızda abartılı çoşkulu durumlara da açık olabilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin, sadece anın ve yaşayacaklarınızın tadını çıkartın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkilerinizde organize olmanız gereken konularla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta aile hayatınızın ilişkileri önemli olacak, bu alanda almanız gereken ilişki sorumluluklarınızdan kaçamayacak, yapmanız gerekenleri halledeceksiniz.

Salı günü ailevi konularda fedakarlıklarınız yüksek olurken, bazı işlerinizde kolay organize olacak, istediğiniz sonuçları sağlayacaksınız. Yine aile hayatınızda önemli bir sorumluluk Pazartesi günü  sizi eve bağlayabilir.

Salı günü oluşan Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Tamamen kontrolünüz dışında gelişen olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Hassas oluşumlar yurtdışı bağlantılı konuları da içerebilir. Bu dolunayla beraber sağlığınıza ve kendinize gereken özeni göstermelisiniz. Karşınıza gelecek olaylar midenize, bağırsaklarınıza vurabilir, bu dönemde bu alanlarınızda hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla; iş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göztermek öne çıkabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler içine girebilirsiniz. Yine sağlığınızı önemseyeceğiniz ve burada bir takım düzenlemelerde bulunacağınız bir döneme gireceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı ve diyetinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem.

 

İşinizle ilgili konularda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olumlu etkiler altında olacaksınız. Diğer taraftan önemli girişimlerinizde Cuma günü fazla açılmayın ve güzel şansları ve durumları çok abartmayın. Ayaklarınızın yere basması önemli olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta iş ve kariyerinizde kendinizi öne çıkartmak sizin için önemli olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Organize olmanız gereken konularda hızlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bir kadının sorumlulukları devrede olabilir. Özel hayatınızda da parasal işlerinizde daha ekonomik davranacaksınız.

Salı günü oluşacak Dolunay, davetleri, organizasyonları, etkinlikleri arttırabilir. Özel hayatınıza daha geniş vakit ayırmak isterken bu etkinlikler içinde yer alabilir, arkadaşlarınızın hayatındaki olaylara eğilebilirsiniz. Özel hayatınızda anlayışınız ve fadkarlıklarınız artarken, kreatif yönleriniz yaptığınız işlerde çok konuşulabilir.

Salı günü itibarıyla, aşk hayatınız, kreatif işleriniz, çocuğunuz veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Bu alanlarda iletişiminiz karşı tarafı düşünerek gerçekleşecek. Fedakar ve anlayışlı yapınızla aşkta aradığınızı bulabilir ve kendinizi kreatif ve sanatsal işlerinizde gösterebilirsiniz.

Aşk hayatınızda fedakarlıklarınız artarken yakın çevrenizdeki insanların hem işlerinizde, hem de özel ilişkilerinizde sizi desteklediğini göreceksiniz. Güzel sonuçlar alacaksınız. Bu anlamda Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerinden faydalanın.


YayYay Burcu:

Haftanıza gezerek, paylaşarak, dışarıda ve başka insanların yanında bulunarak başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta  parasal konularda ekonomik ve olması gerektiği gibi davranacaksınız. Ailenizdeki insanlarla olan iletişiminizde kafanız karışık olabilirsiniz, onlara karşı karnınız yumuşak olabilir.

Salı günü oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda hızlı, duygusal gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yeni adımlar atabilir ve hassas birkaç günden sonra bu alanlarda kararlarınızı uygulayabilirsiniz.

Salı günü ve sonrasında aile hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz. Ev alım, satım işleriniz için de oldukça güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.

Aileniz ve yuvanızla ilgili konuşmalarınızı, planlarınızı kalıcı bir zemine oturtacağınız, sorumlulukla adım atacağınız zamanlar Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri. Bugünleri keyif ve mutlulukla kullanabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız halledilmesi gereken parasal işlerinizle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Banka işlemleriniz, para beklediğiniz yerlerden gelecek haberler bu haftabaşı önem kazanıyor. Hem kariyerinizde, hem de keyif aldığınız konularda daha temkinli, sorumlu ve dikkatli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aile hayatınızı ilgilendiren parasal işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay zamanında bir seyahat, iş fırsatı, tatil imkanı ortaya çıkabilir. Ya da büyük işlerle uğraşabilir, daha az samimi olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla işlerinizde sonuçlar alabilirsiniz.

Yine bu dolunayla beraber ilginizi ve kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. Etrafınızda olup bitenlere karşı meraklı yapınızla hareket edebilir, sizi aşan büyük olayları geri plana itebilirsiniz. Kendi çevreniz bu dönemde size yetebilir.

Salı günü itibarıyla, ilginizi ve kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. Etrafınızda olup bitenlere karşı meraklı yapınızla hareket edebilir, sizi aşan büyük olayları geri plana itebilirsiniz. Kendi çevreniz bu dönemde size yetebilir. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, bilişim işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.

Çarşamba günü iletişime dayalı işlerinizde kalıcı sonuçlar elde edebilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Girişimlerinizde kalıcı adımlar atılacak. Cuma ve Cumartesi günlerini de bu anlamda kullanmalısınız.


KovaKova Burcu

Haftanız kendinizi ön plana çıkartmak istediğiniz konularla ve diğer insanlarla iletişim halinde bulunacağınız işlerle başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Özel hayatınızın detaylarına birkaç gün boyunca daha fazla önem verebilirsiniz. Aile ve eğitim hayatınızın sorumlulukları sizi yorabilir.

Salı günü oluşan Dolunay, ortak para alanlarınızda gerçekleşiyor. Eşinizin veya partnerinizin hayatındaki maddi değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Bir miras, borç, ödeme, sigorta veya vergi işleriyle uğraşabilir veya kredi ödemeniz varsa onunla ilgili konuların öne çıktığını görebilirsiniz. Bu tarihlerde yardımseverliğiniz ön planda olabilir. Başkalarına yardım edecek, parasal işlerinizde kolay aldanmalara açık olacaksınız.

Salı günü itibarıyla tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız bu alanda yaratıcı ama biraz kararsız çalışabilir. Yine de satış, ticaret alanlarınız aydınlanıyor. Güzel işler becereceksiniz.

 

 

Çarşamba günü sosyal çevre işlerinizde sizi destekliyor. Kalıcı adımlar atılabilir. Bağlantılarınızı arttıracaksınız. Cuma günü ise tutamayacağınız sözler altına girmeyin, karşınıza değişik bir fırsat gelebilir. Aşırı iyimserlikle düşünmeden adımlar atmamaya çalışın. Bu hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri güzel adımlar atabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza günlük rutin işlerinizle veya halledilmesi gereken konularla başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sosyal çevrenize verdiğiniz sözler, arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde  sorumluluklarınız devrede olabilir. Maddi konulara daha sorumlu gözlerle bakabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay, özel hayatınızı etkileyecek. Birkaç gün boyunca özel ilişkilerinizin, ortaklı işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Ya da partnerinizin hayatındaki hassas oluşumlar yüzünden ilginizi sevdiğinize kaydıracaksınız.İlişkinize bu dolunayda gereken özeni göstermelisiniz. Taşınmaya dayalı bir karar alınabilir.

Salı günü itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor. Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz ve göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.

Bu hafta Çarşamba günü keyfiniz gayet yerinde olacak. İşleriniz tıkır tıkır ilerlerken önemli insanlardan destek alacaksınız. Kalıcı adımlar, imzalar ve girişimler anlamında bu haftayı iyi değerlendirin. Cuma günü kariyerinizde farklı ve değişik bir fırsat yakalayabilirsiniz. Durumları çok abartmadan yolunuzda ilerleyin. Cumartesi günü de bu anlamda çok güzel.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Gulhan
    17:05'de Şubat 18, 2019

    Hande hn koc burcuyum ve yukselenim 0 derece Başak .acaba bu dolunay mâx. Hangi alanda beni etkiler

Bir Cevap bırakın