Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

20 – 26 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğa burcunda sağlam enerjilerle ve kararlarla başlayabiliriz. Ay boğa burcundayken parasal işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Biraz tembellik, keyif, sanatsal enerjiler yine ay boğanın enerjileridir. Yemeye ve içmeye olan düşkünlüğümüz artabilir. Yine bu Pazartesi günü güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kişiliğimizde daha istikrarlı ve kararlı olmaya başlayacağız. İnatçılık ve dikbaşlılık öne çıkabilir. Pazar gününden devrede olan venüs- neptün olumsuz açısıyla halen ilişkilerimizde sorunlara açık olacağımızı unutmayalım. Yine de bu hafta kolay toparlanmalar, iyileşmeler, hayatı yüksek oktavdan yaşamalar etkili olacak.

 

Salı günü büyük düşünceler, konuşmalar ve görüşmeler devrede olabilir. Hayata iyimser duygularla yaklaşacağımızdan abartılı kararlardan ve sözlerden mümkün olduğunca kaçınalım yoksa tutamayacağımız sözler altına girebiliriz. Marsın- plütondan alacağı olumlu açılarla harekete geçmek ve zor, ağır işlerimizi kolaylıkla halletmek öne çıkabilir. Bir işimizi yaparken sadece kendimizi değil, grubun yararına olan şekilde hareket edebiliriz.

 

Çarşamba günü en keyifli günlerden bir tanesi. İlişkilerimiz bizi destekleyecek ve karşımıza güzel şanslar ve fırsatlar çıkacak. Aynı zamanda ilişkilerimizden güzel sonuçlar elde etmemiz, tekliflerle karşılaşmamız söz konusu. İki olumlu gezegenle hayatın tadını çıkartmaya hazır olalım. Bir yandan da güçlü kararlar, açıklamalar, kalıcı anlaşmalar, düşüncelerimizi destekleyen ve onaylayan konular devrede.

 

Perşembe günü 23 nisan ve tatil günü. Bu tatil gününde ağzımızdan çıkanı kulaklarımız duymalı. Aceleci kararlar, savunma mekanizmasının çok çalışması, anlık tepkiler sert konuşmaları ve ara ara ilişkilerimizde sert dışa vurumları karşımıza getirebilir. Başağrılarına ve boğaz sorunlarına karşı dikkatli olalım.

 

 

Pazar günü ise değişik ve farklı ilişkiler ya da ilişkimizdeki değişiklikler bizi fazlasıyla esnek ve mutlu kılabilir. Sorunlarımıza yeni ve akılcı bir yönden bakmak için harika birgün.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın