Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

20 – 26 Mayıs 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay Başak burcundayken başlıyoruz. İşlerimizi tamamlama isteğimiz yoğun olabilir. Bu hafta birçok açıdan kritik bir hafta. Bu Pazartesi Güneş İkizler burcuna geçecek ve kimliğimizde sosyal, becerikli ve meraklı yönlerimizi ön plana çıkaracak. Yine bu gün, parasal konularda iniş çıkışlar yaşanabilir. Önemli davalarda, aile hayatımızda, sosyal yaşantımızda sorunlar oluşabilir.

 Salı günü oluşan Uranüs-Plüton karesi, krizleri, değişmesi gereken konu ve olayları hayatımıza taşıyabilir. Kökten değiştirmek istediğimiz ama yapamadığımız konu ve olaylar, bu kare etkinliğiyle açığa çıkacak. Dramatik değişimler, özgürlük mücadeleleri, baskılar, kitlesel etkiler, toplumları değişikliğe zorlar. Uluslararası ilişkilerimiz, ortaklaşa atılacak konular, demokratik adımlarımızda bazı sürtüşmeler, çekişmeler, gündeme gelebilir.

Yine bu Salı, farklı düşünce kalıpları ve yapısıyla hareket edeceğiz.

 Çarşamba günü tüm gün boyunca ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılacak önemli işlerden sonuç çıkmaz. Bu yüzden bugüne denk gelen önemli karar ve başlangıçlarımız varsa başka bir güne ertelemekte fayda olabilir.

 Cumartesi sabah 07.24’te Yay burcunda parçalı ay tutulması yaşanacak. İlişkilerimiz ve duygusal hayatımız yeniden mercek altında. Türkiye haritasında, 6. eve düşecek olan bu tutulma, önümüzdeki dönemde iş, işçi, işveren ilişkileri, ticaret alanlarımızı etkileyecek. Yine polis, donanma, askerle ilgili konu ve olaylarda sorunlar oluşabilir. Belediyeler, yerel yönetimde bu tutulmadan nasibini alabilir.

Pazar günü oluşan Güneş-Neptün karesiyle, dış koşulların bizi aldatacağı, yanılgılara açık bir gün geçirebiliriz. Yine bu Pazar enerjimiz düşük olacak. Bağışıklık sistemimize, alerjilere veya enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olalım.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın