Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizde olup bitene karşı meraklı ve istekli olacaksınız. İş alanlarınızda bazı iletişim sorunlarına bu Pazartesi devrede  olabilir. Çarşamba ve Perşembe günler ailevi konular, ev meselelerine odaklı olabilirsiniz. Çarşamba günü bu alanlarda sorunlara açık olurken, Perşembe günü aile hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları telafi etmeniz mümkün.

Hafta sonu aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular devreye girecek. İş temposu yüksek olanlar haftasonu ve yeni gelecek hafta için iş planlamaları yapabilir. Güzel ilişkiler ve iş arkadaşlıkları size yeni ve uzun soluklu fırsatlar sunabilir.

 


 Boga Boğa Burcu:

Haftaya parasal işleriniz ve yatırım fırsatlarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Bu pazartesi maddi konularda ve kendi sahip olduklarınız alanında kısa ve net bilgiler sizi yeteri kadar tatmin edecek.Yaptığınız işten beklediğiniz somut adımları ve tatmini yeteri kadar göreceksiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı arttırabilirsiniz. Çarşamba günü kolay tepki vermeye ve yaşayacaklarınız karşısında anlık karar değişikliklerine açıksınız. İletişimsel konularda Perşembe günü daha etkili olacaksınız.

Hafta sonuna doğru giderken ailevi konu ve olaylar öne çıkmaya başlayacak. Hafta sonu aşk hayatınızda da ciddi ve istikrarlı adımlar atabileceksiniz.

 


İkizler İkizler Burcu:

Haftaya kendi isteklerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Bu Pazartesi, iletişiminiz artacak, kalbinizi yerinden oynatacak heyecanlı haberler alabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde herşey istediğiniz gibi olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri, daha çok maddi konulara odaklanabilirsiniz.

Para işlerinizde dengeyi sağlamak Çarşamba günü sizi zorlarken, Perşembe günü bu alanlarda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aileniz için para kazançlarınız artabilir. Cuma ve haftasonu ise, iletişiminiz hızlanacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar sizi heyecanlandırabilir. Aileniz için yapacaklarınız konusunda bu Pazar olumlu etkiler altındasınız.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Haftaya diğer burçlara nazaran daha isteksiz ve geri planda durma isteğiyle başlayacaksınız. Bu pazartesi, iş hayatınızda ve duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili yapılacak konuşmalar kafanızı kurcalayabilir. Kısa planlar sizi gereksiz yere yorabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri isteksizliğiniz geride kalmaya başlayacak. Kendi isteklerinizi gerçekleştirmek ve harekete geçmek için uygun günler. Çarşamba günü sizi biraz zorlasa bile, Perşembe günü yakın çevrenizle güzel planlarınız ve görüşmelerinz devrede olabilir.

Cuma ve hafta sonu parasal konuşmalar ve konular öne çıkmaya başlayacak. Aşk hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde ciddi ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

 


Aslan Aslan Burcu:

Bu haftabaşı sosyal çevrenizde ve gruplarla yapacağınız işlerde, kendi isteklerinizi rahat ve açık bir şekilde sergileyeceğinizden, keyifli ve anlaşılır bir gün geçireceksiniz. Bazı şeylerin hesabını gözünüzde çok abartmayın. Çarşamba ve Perşembe günleri, isteksizliğiniz yoğun olabilir.

Önemli iş görüşmelerinizi bugünlere denk getirmemekte fayda var. Perşembe günü hayata karşı daha anlayışlı yaklaşımlar içine girebilirsiniz. Cuma ve haftasonunda artık kendinizi ortaya koyacak, kişisel isteklerinizi kimseyi umursamadan ön plana çıkartacaksınız. Aileniz için elde ettiğiniz kazancınızı, onlar için yine tam da yerinde harcamak önemli olabilir.

 


Basak Başak Burcu:

Haftayaiş ve kariyer hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Bu pazartesi, kendinizi ortaya koyacak, anlaşılır bilgilerle hareket edeceksiniz. Maddi konularda biraz zorlanmalarınız olsa bile üstesinden gelmesini bileceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri, sosyalliğiniz daha da artabilir.

Arkadaşlarınızla yaşadıklarınızı paylaşmak ve organizasyonlar içinde olmak önem kazanacak. Sosyal ortamlarda Çarşamba günü zorlanırken, Perşembe günü şansınızın ne kadar açık olduğunu göreceksiniz.

Cuma ve hafta sonu, dinlenme ve kendinize vakit ayırma zamanı. Bu haftasonu dinlenin ki, yeni gelecek olan haftaya hızlı bir şekilde başlayabilesiniz. Yakın çevre sorumluluklarınıza karşı istek ve dirayetle yaklaşacaksınız.


Terazi Terazi Burcu:

Haftaya seyahat, eğitimsel konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bu pazartesi, uzak çevrelerde ve daha az tanıdığınız ortamlarda kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatın bir şekilde sizi desteklediğini hissetmek, size mutluluk verecek.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş yoğunluğunuz artabilir. Çalışmayanlarsa daha fazla kalabalık ortamlarda bulunarak, kendilerini toplumsal konular içinde bulabilirler. Çarşamba günü sevdiğiniz insana karşı göz önünde olacağınız ortamlarda tepkisel olmamaya çalışın.

Perşembe günü iş konusunda güzel şanslarınız olabilir. Cuma ve haftasonu ise, adeta sosyal bir kelebek gibi bir ortamdan diğer ortama koşturabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınızın üstesinden maneviyatınızla gelmeniz kolay olacak.


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa elde edilen gelirleriniz ve harcamalarınız ön plana çıkabilir. Sizi zorlayan olayların aslında sizin işinize yaradığını görecek, daha az yakınacaksınız. Sosyal ortamlarda uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri, dış ortamlarda bulunmak, akademik konuların üzerine düşmek, uzak akrabalarınızdan haberler almak için uygun günler yalnız Çarşamba günü bir iş seyahatiniz varsa zorlanmalarınız yüksek olabilir.

Cuma günü ve haftasonu ise, kalabalıklar içinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Hem kariyer konularınız, hem de göz önünde olacağınız ortamlar daha fazla ilginizi çekebilir. Hayati sorumluluklarınızı, iyi arkadaş ilişkileriniz kolaylaştırabilir.


Yay Yay Burcu:

Bu hafta özel ilişkilerinizde meraklı ve konuşkan tavırlarınızla hereket edecek, ortağınızın veya sevdiğiniz insanın kalbini kazanmasını iyi bileceksiniz. İş alanlarınız, özel hayatınıza yetişememenize neden olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri, parasal konular, ortak ödemeler gündeminizi meşgul edebilir. Çarşamba günü çok fazla parasal işlere girmeyin ama Perşembe günü daha şanslı ve rahat etkiler altında olacaksınız. Cuma günü ve haftasonu ise, seyahat, gezme, eğlenme ve dış ortamlarda bulunma zamanı.

İş ilişkilerinizin güzelliği zorlukları atlatmanıza ve daha mütevazı davranmanıza neden olacak.


 OglakOğlak Burcu:

Bu Pazartesi, yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, hafta başlamadan bir çok işinizi halletmek derdindesiniz. Seyahatlerde zorlanmalar olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri, özel hayatınıza odaklanacaksınız.

Sevdiğiniz insanın hayatındaki oluşumlar sizin hayatınızı da etkileyebilir. Perşembe günü sevdiğiniz insanla harika birgün sizi bekliyor olacak. Cuma günü ve Cumartesi, Pazar ise, ortak para mevzularınızı ön plana çıkartacak gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bir yandan da para harcamaları, alışverişler öne çıkabilir. Daha az samimi olduğunuz insanlarla kuracağınız iyi ilişkiler sosyal ortamlarınızda kalıcı iş ve ilişkilere sebep olabilir.

 

 


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda kısmetleriniz fazla olabilir. Çifte kısmet, çifte şansa sahip olacaksınız. Yapılacak bir seyahat ve ufak bir kaçamak planı sizi mutlu edebilir. Parasal konuları ve harcamaları kafanızda dert etmeyin.

Çarşamba ve Perşembe günleri, iş yapmak, hizmet etmek önem kazanacak. Yapılması gereken işlerinizi tamamlamak ve bir yandan da sağlığınıza odaklanmak isteyebilirsiniz.

 

Perşembe günü bu alanlarda daha etkili şanslara sahip olacaksınız. Cuma günü ve haftasonu ise özel hayatınızda mutlu huzurlu, keyifli günler sizi bekliyor. Parasal bağlantılar iş hayatınızda sizi istediğiniz yere taşıyabilir.

 


Balik Balık Burcu:

Haftanıza ailevi konulara odaklanarak başlayacaksınız. Bu pazartesi, ev hayatınızda ve aile ilişkilerinizde ikili bir tutum takınabilir, hoşunuza gitmeyen şeyler olsa bile, görmezden gelebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri hızlı, aktif, yaratıcı, aşk dolu günler olabilir. Çarşamba günü harcamalarınız yoğun olurken, Perşembe günü hayata daha bir umut ve keyifle bakacaksınız.

Cuma ve hafta sonu ise, işlerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Özellikle yarım kalmış işlerinizi bu haftasonu tamamlamaya çalışın.  Gelecek sorumluluklarınız, özel hayatınızdaki güzel ilişkilerle kalıcı ve etkili bir hale dönüşebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın