Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

19 – 25 Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay oğlak burcundayken işlerimize odaklı bir şekilde başlıyoruz. Bir gün sonra yani Salı günü bir yeniay olacağından bu Pazartesi ay kapanan devrede olacak. Bu yüzden biraz kadersel etkiler altında olabiliriz.

Bu haftabaşı devreye giren venüs- jüpiter karşıtlığıyla ilişkilerimizde çoşkulu, heyecanlı ve biraz da abartılı davranma isteğimiz yoğun olacak.

Salı günü güneş kova burcuna geçecek. Önümüzdeki dönem idealler, dostluklar, arkadaşlıklarımız, grupsal enerjiler, koalisyonlar, grup birleşmeleri, ileri düşünceler, teknolojik konu ve olaylar, evcil hayvanlarla olan bağlantılarımız önem kazanmaya başlıyor.

Yine bu Salı günü  öğleden sonra kova burcunda yani bu alanlarda bir yeniay oluşuyor. Yeniay zamanı başlatılan işler, atılan adımlar uzun soluklu olur ve başlangıçlar yapmak için idealdir.

Yalnız bu yeniay zamanı marsla birleşen neptün yaratıcılığımızı tetiklerken bir yandan da aksiyonlarımızda bizi yanıltabilir. Enerjimiz düşük çalışabilir. Hastalıklara (ilaç, gıda zehirlenmeleri, ilaç dozu aşımı, enfeksiyonel hastalıklar, alerjilere dikkat), zorlanmalara, netsizliğe, önümüzü görememeye dikkat etmeliyiz.

Bu dönemde ne başkasının kurbanı olalım, ne de gereksiz konu ve olaylarla başkaları için kendimizi kurban edelim. Bir de üzerine  Çarşamba günü gerilemesine başlayan merkürle beraber iletişimimizde sorunlara ve aksiliklere açık bir 3 hafta içine giriyor olacağız. Gruplarla, arkadaşlarımızla iletişimimize dikkat edelim.

Yeni fikirlerin uygulanmasından, başlangıçlardan uzak duralım. Yani özetle bu yeniay zamanı yenilikler ve başlangıçlar için harekete geçmek yerine, daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış işlerimizi bitirmek, sonlandırmak ve bir sonuca oturtmak için uğraşalım. Merkür gerilemesi yazımı Salı günü okuyabilirsiniz. Cuma günü kalıcı işlerimize odaklanabilir, otorite sahibi insanlardan güzel destekler görebiliriz. Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın