Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Nisan Haftalık Burç Yorumları

22 - 28 Nisan Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

22 – 28 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız öğrenmeye istekli, gezmeye dolaşmaya meyilli etkilerle başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Salı günü parasal konularda hızlı, ani, ve beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Harcamalara yatkın olabilirsiniz, kolay kandırılmalara açık olabilirsiniz. İçsel gerginlikleriniz yüksek çalışabilir. Arkadaşlarınızla ve özel alanlarınızdaki insanlarla parasal konularda hızlı adımlar atabilirsiniz.

Jüpiter’den sonra Çarşamba günü itibarıyla  Plüton gerilemeye başlayacak. Daha sakin olmanız gereken bir sürece merhaba diyeceksiniz. Aksilikler, ertelenmeler, sorunlar oluşabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda elde ettiğiniz gücü nasıl kullandığınızı göreceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Maddi konuları etraflıca gözden geçirmek için de bu dönemden faydalanın.

Bu hafta yakın çevre ilişkilerinizde, girişimlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız. Kolay aldanmalara, yanılgılara açık bir dönem olabilir, enerjinizi düzgün kullanamayabilir ve erkek figürlerinden yana  hayalkırıklıklarına açık olabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi haftabaşına saklayın.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi karşılaşacağınız olaylara daha farklı gözlerle bakmasını bileceksiniz. Akşam saatlerinde parasal bir konu sizi sinirlendirebilir.

Salı günü ailevi konularda, işlerinizde hızlı ve beklenmedik etkiler karşınıza gelebilir. Değişikliklere kalbinizi açın ve hayatın karşınıza getireceği farklı oluşumları esnek karşılayın. Algınızda, olayları kavrayışınızda açılımlarınız yüksek olabilir. Ne yaşarsanız yaşayın, düşüncelerinizin ve hayata bakış açınızın değiştiğini farkedebilirsiniz.

Çarşamba günü başlayan Plüton gerilemesi asıldığınız işlerinizde ve gelecek planlarınızda yavaşlamalara neden olabilir. Şimdiye kadar gördüğünüz desteklerde, yardımlarda, gücün kullanılmasında bazı zorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda yavaşlamalı, olayları iyi gözlemlemeli ve başınıza gelen olaylardan geleceğinizi yeniden şekillendirmek adına dersler çıkarmalısınız sevgili Boğalar.

Cumartesi günü parasal konulara, sosyal çevrelerde, davetlerde veya organizasyonlarda dikkat etmelisiniz. Yine arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde yanılgılara açık olabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve net kullanamayacağınız için bu döneme denk gelen işlerinizi birkaç gün ertelemekte fayda olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız kendinizi göstereceğiniz alanlarda, aktif ve başka insanlarla yapacağınız işbirlikleri ve planlarla başlayacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Özel hayatınızda bu Pazartesi akşam saatlerinde kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Tepkilerinizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Salı günü gezerken, dolaşırken, kısa yolculuklarda ani ve beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Bilinçaltınızda önemli açılımlar oluşabilir. Fikirlerinizin önemini göreceksiniz. Yurtdışındaysanız farklı olan herşeye daha yatkın olacaksınız.

Bu hafta Çarşamba günü itibarıyla ortak parasal konularda sizi verdiği etkilerle değiştirmeye ve dönüştürmeye çalışan Plüton gerilemeye başlıyor. Yaşadıklarınızın üzerinden geçmenin, hatalarınızı farketmenin tam zamanı. Artık hayat sizi biraz da olsa yavaşlatacak ama bu yavaşlama bazı yönlerden size iyi gelecek. Borçlarınız, parasal konular, ortak adımlar ve iş alanlarınız mercek altına alınacak sevgili İkizler. Değişime, dönüşüme ve bu alanları yeniden yapılandırmaya hazır olun. Bu dönemde parasal sıkıntıların sağlığınzıa olumsuz yansımasına dikkat edin.

Cumartesi günü hayatınızla ilgili girişimlerinizde enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Bu da yanılgılara, sorunlara sebep olabilir. Enerjiniz düşük çalışacak bu yüzden bu haftasonu yapabileceğiniz işlere söz vermeli ve kendinizi çok yormamalısınız. Bazı arkadaşlarınızla iletişiminizde hayalkırıklıklarına dikkat edin.

 YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza günlük işlerinizle, sağlığınızı ve günlük düzeninizi oluşturan konularla başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu dönem enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanıyorsunuz bu yüzden Pazartesi akşam saatlerinde kolay tepkiler vermeye açık olacaksınız.

Salı günü sosyal ortamlarınızda beklenmedik, sürpriz etkilere hazır olun. Arkadaşlarınızın hayatında, çevrenizde ani, sıradışı olaylar oluşabilir. Bir ortama katılabilirsiniz veya bir etkinlikte bulunabilirsiniz. Bugünlerde tanışacağınız sizin kültürünüzden farklı ve değişik insanlar olabilir. Maddi konularda hızlı ve farklı bağlantılar kurabilirsiniz.

Çarşamba günü Plüton’un gerilemesi özel hayatınızı yeniden ele almanızı, sorunlarınızla yüzyüze gelmenizi sağlayacak. İlişkilerinizdeki güç dengesini düşüneceğiniz ve farkedeceğiniz bir dönem olabilir. Bu ay kadersel etkileriniz bu alanlarda yüksek olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Cumartesi günü enerjinize dikkat edin. Dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında sorunlara açık olabilirsiniz. Kolay yönlendirilebilir, kandırılabilirsiniz. Bugüne denk gelen önemli işleriniz ve kararlarınız varsa haftabaşına bırakmanız daha doğru olabilir. Yine bağışıklık sisteminize ekstra dikkat etmelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kendinize ve özelinize vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta hobilerinize, kreatif işlerinize, sevdiğinize ve varsa çocuğunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Pazartesi günü akşam saatlerinde sinirlenmelere açıksınız, sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde tepkilerinizi iyi kontrol edin.

Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde farklı, sıradışı, heyecanlı birgün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla algınızı ailenize, işinize ve yapacaklarınıza yönelteceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Aile büyüklerinizin hayatındaki zorlanmalar, sorunlar bu süreçte ortaya çıkabilir. İş hayatınızda ve sağlığınızı ilgilendirecek konularda gücü, değişimi ve dönüşümü nasıl kullandınız, nerelerde zorlandınız, nerelerde hatanız oldu, tüm bunları farkedeceğiniz ve bu alanlarda yavaşlayacağınız bir dönem başlıyor.

Cumartesi günü sosyal ortamlarınızda, arkadaşlarınız arasında enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Bu dönemde kimseye borç vermeyin veya borç almayın. Yanıltıcı etkiler devrede olacak. Hayalkırıklıkları parasal konulardan gelebilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta ailevi konularda oldukça rahat ve özgür olmak isteyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ailevi konular ön planda olacak yalnız Pazartesi akşam saatlerinde sinirli ve gergin etkilerden uzak durmalısınız.

Salı günü aniden ortaya çıkacak bir seyahat, gezi devreye girebilir. Siz yoldaysanız, tatildeyseniz ani olaylar, beklenmedik oluşumlar yaşayabilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan, çevrenizden alacağınız ani haberlere, sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Hayat sizi yavaşlatarak istekleriniz ve arzularınızı bu dönemde ne kadar istediğinizi görmenizi sağlayacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizin konuları ve aşk hayatınızda yaşanacaklar bu ay sizi büyütecek ve olayları çok farklı gözlerle görmenize neden olacak.

Cumartesi günü özel hayatınıza veya ortaklı atılacak adımlarınıza dikkat edin. Hayalkırıklıkları, yanlış yönlendirilmeler veya yanlış adımlar sizi zorlayacak. Hayatınızda bir insan varsa parasal konularda gerçekçi adımlar atmalısınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza iletişiminiz hızlı ve aktif bir şekilde başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Düşüncelerinizin, türlü türlü fikirlerin hayatınızda yer edeceği bu haftabaşında akşam saatlerinde sinirli ve gergin etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Kısa vadeli adımlar, işler ve girişimler anlamında bu hafta sizi destekleyecek.

Salı günü beklenmedik ani bir para oluşumu, harcaması,  eşin hanesindeki parasal durumunda hızlı değişimler karşınıza gelebilir. Maddi konuların üzerine eğilecek, ortak parasal işlerinize vakit ayıracaksınız. Beklenmedik bir para veya borç konusu hayatınızı etkileyebilir. Aniden hayatınızı etkileyen dönüştüren bir olayla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Aile hayatınızda size dayatılan konular, uğraşmanız gerekenler üzerinde hayat sizi yavaşlatabilir. Evinizde ve aile hayatınızda gücünüzü aldığınız insanların, desteklerin yavaşlaması söz konusu olabilir. Herşeyi, parasal konuları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Aile hayatınız, parasal işlerinizde önemli dersler ve kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz sevgili Teraziler.

Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde, gezilerde enerjiniz doğru çalışmayabilir, sağlığınıza gereken özeni gösterin, tanımadığınız yerlerde yemek yerken dikkatli olun, alerjilere, zehirlenmelere açık olabilirsiniz. İş alanlarınızdaki insanların sizi yanlış yönlendirmesine karşı dikkatli olun.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız parasal işlerinizin üzerine eğilerek, ticari konularda işiniz varsa bu konularda harekete geçerek başlayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi akşam saatlerinde para dengenize dikkat edin, yaşayacağınız olaylarda çabuk tepkiler verebilirsiniz.

Salı günü özel hayatınızda sürpriz ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Aile büyüklerinizin hayatındaki hızlı gelişmelere siz de şahit olacaksınız. Ortaklı işlerinizde, partnerinizin hayatında, ilişkilerinizde beklenmeyene açık olmalısınız.

Çarşamba günü yönetici gezegeniniz plüton gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkileriniz, girişimleriniz, eğitimsel konularda içe çekilmeler görülebilir, Hayat sizi biraz yavaşlamaya çağırıyor, ilk başta bu her ne kadar hoşunuza gitmese bile, yaşadıklarınızı ele aldıktan sonra bu dönemde yavaşlamanın ve işleri ağırdan almanın ne kadar işinize yaradığını göreceksiniz.

Cumartesi günü parasal konularda dikkatli olun, riskten, aşırı harcamalardan kaçının. Eğlence, aşk ve çocuk hayatınıza yapacağınız bazı harcamalarınızda sorunlar oluşabilir. Aldanmalara karşı dikkatli olun. Partnerinizin parasal konulara sizin baktığınız gibi bakmadığını görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız kendi isteklerinize ve keyfinize odaklanarak başlayacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta kendi işlerinizin peşinden gidecek, keyfinizi arttıracak insanlarla bir araya geleceksiniz. Özel ilişkilerinizde Pazartesi akşam saatlerinde tepkilerinize dikkat edin.

Salı günü günlük hayatınızın düzeninde, iş alanlarınızda, sağlığınızda hızlı, ani ve beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz. Sağlığınızda inişl çıkışlı durumlar oluşabilir veya beraber çalıştığınız insanların hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Maddi konularda güçlü olduğunuz alanlarda bazı işlerin yavaşladığını görebilir, maddi gücünüzü nasıl kullandığınızı göreceğiniz olaylarla karşılabilirsiniz. Bu dönemi bir iç gözlem dönemi olarak görmeye çalışmalısınız.

Cumartesi günü özel hayatınızda önemli adımlarınızda yanılmalar, aldanmalar oluşabilir. Herşeyden önce bu dönemde kendinize dürüst olmalı, gerçeklikten uzaklaşmamalısınız. Enerjinizi kullanırken dikkatli olun.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz ve geri planda duracağınız işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Haftaortasına kadar önemli işleriniz varsa bu işlerinizin üzerine düşmek yerine planlar yapmaya çalışın. İşinizdeki planlarda Pazartesi akşam saatlerinde bazı zorunlar oluşabilir ve siz bu sorunlara tepkiyle yaklaşabilirsiniz.

Salı günü eğlenceli konu ve olaylar artabilir. Ya da aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda ani ve beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. Maddi konularda bu aralar beklediğiniz bir artışın risk içeren işlerde kontrolsüz olayları karşınıza getirmesi söz konusu olabilir.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Size güç veren, hayatınızı değiştiren ve dönüştüren Plüton bir müddetliğine bu alanlardaki gücü nasıl kullandığınızı size hatırlatabilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni gösterin, gelecek planlarınızda yavaşlamalar oluşabilir.

Cumartesi günü yakın çevre işlerinizde yanlış adımlar atmamak için bugünün civarında önemli işlere kalkışmayın. Her tür girişiminizde aldanmalara açık olacaksınız. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz zira enerjiniz düzgün çalışmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla bazı hayalkırıklıkları karşınıza gelebilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza arkadaşlarınızla veya sosyal çevrenizle beraber yapılacak işlerinizi organize ederek başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gün içinde planlarınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz yalnız akşam saatlerinde kavgalara ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

Salı günü ev, aile ve yuva alanlarınızda ani, farklı ve sıradışı birgün sizi bekliyor. Sevdiğiniz insanla beraber evinizde misafir ağırlayabilir veya ani bir aile olayının içinde kalabilirsiniz.

Çarşamba günü  plüton gerilemeye başlayacak. Hem kariyerinizi, hem de sizi zorlayan konuları gözden geçirmeye hazır olacaksınız. Bazı işlerin, konuların yeniden yapılandırılması gerekebilir. İşleriniz yavaşlıyorsa siz de sakin olun ve bu dönem içinde şartları çok fazla zorlamayın.

Cumartesi günü eğlence hayatınızı abartmamalısınız. Risk içeren girişimlerden uzak durun. Özel hayatınızda yanılgılara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Enerjinizi doğru çalıştıramadığınız için hayalkırıklıkları oluşabilir.  Parasal harcamalardan uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta kendinizi iyi hissedecek, önemli işlerinizi Pazartesi günü halletmek için kolları sıvayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi akşam saatlerinde sinirli ve gergin yapınızı kontrol altına almalısınız. Fikirlerinizi aktarırken karşı tarafında düşüncelerine önem vermeye çalışın.

Salı günü yakın çevre ilişkilerinizde ve yakın çevrenizdeki insanların hayatında beklenmedik, farklı, sürpriz olaylar oluşabilir. Araba kullanırken dikkatli olmalı, hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak kazalara davetiye çıkarmamalısınız. Düşünceleriniz hızlı çalışacak, aklınıza yeni fikirler gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla Plüton gerilemeye başlıyor. Sosyal çevre alanlarınızda, gelecek planlarınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gücün azaldığını, gerilediğini veya yavaşladığını düşünebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

Cumartesi günü aile hayatınızda enerjinizi düzgün kullanmak kolay olmayabilir. Ailevi konularda veya evle ilgili alanlarda gerçekçi davranmakta zorlanabilirsiniz. Hayalkırıklıklarına açık bir haftasonu. Kararsızlıklarınızın hayatınızı bloke etmesine izin vermeyin. Bağışıklık sisteminizi sağlam tutun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın