Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

03 – 09 Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta kişisel ihtiyaçlar ve para getirilerine daha fazla odaklı olacaksınız sevgili koçlar. Pazartesi ve Salı günleri kişisel istekleriniz daha ön planda olabilir. Aceleci tavırlara ve duygusal iniş çıkışlara dikkat edin.

 Çarşamba , Perşembe ve Cuma günleri daha çok maddi konulara odaklanabilirsiniz. Perşembe günü itibarıyla Merkür kadersel alanınızda gerilemeye başlıyor.

 Geçmişle ilgili çözülmemiş ve tamamlanmamış konularla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ve iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluşabilir. Bu süreçte yeni başlangıçlarda bulunmamaya ve yeni adımlar atmamaya 13 şubata kadar özen gösterin.

 


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı heyecan duygunuzu arttıracak işler peşinden koşabilirsiniz sevgili boğalar. Başkalarına yardım etmek, yol göstermek sizi ruhani açıdan rahatlatacak. Haftanızın geneline bakarsak, biraz geri planda durmak ve olayları gözlemlemek bu hafta işinize yarayabilir.

 Haftanın ortasında şartları kendi lehinize döndürebileceksiniz. Perşembe günü merkür gerilemeye başlıyor. Merkür, arkadaşlık ilişkileriniz konusunda bazı aksilik ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

 Dış çevrelere karşı oldukça fedakar olabilirsiniz. Bu süreçte eski arkadaşlarınız ve dostlarınızla yeniden bir araya gelebilirsiniz. 13 marta kadar gerçekçilikten uzak hareket etmeyin ve eski konu ve olaylara çözümsel olarak odaklanın.


İkizlerİkizler Burcu:

Haftanıza bakacak olursak, arkadaşlıklar, sosyal çevreler bu hafta gündeminizde olacak sevgili ikizler, biraz dinlenmek isterseniz haftanın ikinci yarısını iyi kullanın. Pazartesi ve Salı günleri arkadaşlarınızın yanında veya sosyal çevrenizde oldukça farklı, değişken ve özgür etkiler altında olacaksınız.

 Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar gününüze eşlik edebilir. Perşembe günü itibarıyla kariyer ve iş evinizde gerilemesine başlayan merkür, bu alanlarda yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir.

 Bu süreçte patronlarınız ve üstlerinizle olan konuşma ve görüşmelerinize dikkat edin. Önemli işlere başlamaktansa, daha önce başlamış ve tamamlanmamış işlerinizin peşine düşmelisiniz.


YengecYengeç Burcu:

Haftanızın geneline bakarsak, bu hafta iş konuları, sosyal çevrenizle yapacağınız işler, organizasyonlar devrede olacak sevgili yengeçler.

Hafta başı daha fazla göz önünde olmak, dolaşmak veya varsa işlerinizin üzerine eğilmek gibi etkileriniz yüksek olacak. Yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz. Özel yaşantınızda keyfe keder alışverişleriniz ve harcamalarınız fazla olabilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sosyal ortamlarınız hızlanmaya başlıyor. Grupsal ortamlarda Çarşamba ve Perşembe günü keyfiniz daha iyi olacak.

Merkür seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda Perşembe günü gerilemesine başlayacak. Bu tarih sonrası 1 kaç hafta boyunca anlaşmalara imza atmayın, başlangıçlardan uzak durun. Tanımadığınız insanlarla fikir alışverişlerinize ve iletişiminize dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta  iş alanlarınız fazlasıyla yoğun olabilir sevgili aslanlar. Maddi konulardaki her tür işinizi 06 şubata kadar halletmeye çalışın. Hafta ortasına kadar uzak çevre alanlarınızda oldukça keyifli etkilere sahip olacaksınız.

Dış ortamlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekecek. Değişik gruplar içinde olabilir, daha az tanıdığınız insanlarla vaktinizi harcayabilirsiniz. Perşembe günü Merkür gerilemesine başlıyor.Ortaklaşa para alanlarınızda bazı sorunlar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Kredi ve borç almamaya çalışın.

Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde de 13 şubata kadar sorunlar oluşabilir. Daha çok daha önceden konuşulmuş para meselelerinin üzerine gitmelisiniz.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanızın genelinde, bu hafta para konuları ve dış ortamlarda bulunma isteğiniz yüksek olacak sevgili başaklar. Özel hayatınız veya ortaklı işlerinize dayalı her tür işlerinizi halletmek için bu haftayı kullanın zira Perşembe günü merkür gerilemeye başlayacak, bu tarihe kadar konuşma, anlaşma ve görüşmelerinizi yapmaya çalışın.

Pazartesi ve Salı günleri, ortaklaşa para alanlarınızda ani ve beklenmedik şekilde hareket etmeye meyilli olacaksınız. Size heyecan veren konulara karşı harcamalarınız fazla olabilir.Perşembe günümerkür gerilemeye başlıyor.

Evlilik evinizde gerileyen merkür, yanlış anlaşılmaları ve bazı alınganlıkları hayatınıza taşıyabilir. Eski dönem ilişkileriniz yine bu süreçte karşınıza çıkabilir. Taşınma işlerinizi 13 şubattan sonra yapmaya çalışın. Geçmişte çözülmemiş bazı konuları çözmek ve kapatmak için uygun bir dönem olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta özel hayatınızın detayları ve parasal konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir sevgili teraziler. İş alanlarınızdaki kararları Perşembe den önce halletmeye çalışın.

Haftabaşı, aşk hayatınızda oldukça farklı ve beklenmedik etkileşimler altında olduğunuzu bilin. Herhangi bir ilişkiniz yoksa, yine de kendinizi eğlenceli ortamlarda bulunacak, flörtöz tavırlar sergileyeceksiniz.

Sevdiğiniz insanla beraber güzel organizasyonlar aranızdaki buzları ve soğumaları eritmek için uygun olacak. Perşembe günü,merkür gerilemesine başlıyor.

İş alanlarınızda gerileyen merkür, iş, hizmet alanlarınızda size aksilik ve sorun çıkartabilir. Yanlış anlaşılmalara, dalgınlık ve alınganlıklara karşı dikkatli olun. Yine bu süreçte eski sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanızın genelinde, iş konuları ve ortaklaşa yapılacak her tür oluşum daha fazla gündeminizde yer alacak sevgili akrepler.

Hafta ortasına kadar  iş alanlarınızda hızlı, sıkılgan ve biraz da başkalarını düşünmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Çalışmıyorsanız,  yakın çevrenizle yapacağınız farklı planlar devreye girebilir. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız organizasyon ve geziler sizi ve gergin yapınızı rahatlatabilir ama zaman zaman onlarla da aranızda bazı gerilimler oluşabilir.

Perşembe günü itibarıyla,Merkür, aşk hayatınızda bazı aksilikleri, sorunları hayatınıza taşıyabilir. Geçmiş dönem aşklarınız bu süreç içinde yeniden gündeminizde olacak. Yine Çocuğunuz varsa, onunla olan iletişiminize 13 şubata kadar dikkat etmelisiniz.


YayYay Burcu:

Haftanızın geneline baktığımızda, eviniz ve aileniz yönelik başlangıçlar ve kararlarınızı Perşembe gününe kadar yapmaya çalışın.

Aşk ve iş hayatınız bu hafta ön planda olacak. Hafta başı, üzerinizde hissedeceğiniz  özgür, vurdum duymaz ve rahat etkileşimlerle hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Eğlenceli yönleriniz ön planda olacak ve kendiniz için para harcamaya yönelebilirsiniz.

Perşembe günüev ve aile alanlarınızda gerilemesine başlayan merkür birkaç hafta boyunca bu alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte ev alım, satımına kalkışmayın ve çok önemli kararlar almayın. Aile hayatınızda geçmiş konu ve meseleler daha çok gündeminizde olacak.

 


OglakOğlak Burcu:

Haftanızın genelindeyse bu hafta ailevi konular, çocuğunuzla ilgili olaylar, aşk hayatınız daha fazla ön planda olacak. Yakın çevre ilişkilerinize ve satışa dayalı işlerinize Perşembe gününden sonra dikkat edin.

Bu Pazartesi ve salı,  ev ve aile hayatınızda farklı ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz.  Ev hayatınızda duygusal anlamda kendinizi şanslı göreceksiniz. ama ailenize karşı davranışlarınız iniş çıkışlı olabilir.

Perşembe günü,merkür gerilemeye başlıyor. 13 şubata kadar satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınızda merkür gerileyecek. İletişiminiz karışabilir, kafanız dalgın olabilir. Bu dönem boyunca önemli anlaşmalara imza atmamalısınız. Yine elektronik bir eşyanız bozulabilir ve bazı aletlerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.


KovaKova Burcu:

Bu hafta genel olarak, iletişiminiz yüksek olacak sevgili kovalar. Ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz.

Parasal konularda konuşma ve görüşmeleriniz varsa Perşembe gününe kadar halletmeye çalışın. Bu haftabaşı yakın çevrenizle beraber planlar yapabilirsiniz. Kafanızdan geçen planları hayatınıza aktarmak kolay olacak.

Perşembe günü, merkür para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 13 şubata  kadar parasal konularda dikkatli adımlar atın, çok dağılmayın ve önemli parasal anlaşmalardan kaçının. Eski para konularınızın peşine düşebilirsiniz.


 BalikBalık Burcu:

Bu hafta genel olarak, maddi konular, satış, reklam, ticaret alanlarınız aktif olacak. Kendinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. Önemli görüşmeler varsa Perşembe gününe kadar halletmeye çalışın.

Pazartesi ve Salı günleri,  parasal konular devreye girmeye başlıyor. Beklenmedik parasal getiriler ve kazançlar bu haftabaşı söz konusu olabilir. Hayatınıza yön verirken, küçük detayları gözden kaçırmayın ve enerjinizi dikkatli ve kontrollü kullanarak, gelecek planlarınızdaki ayarlamaları yapmaya çalışın.

Perşembe günü,  Merkür sizin kişisel alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 13 şubata kadar sürecek olan bu dönemde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Önemli görüşme ve anlaşmalardan uzak durmalısınız. Bitirmek ve tamamlamak istediğiniz konular üzerine eğilmeye çalışın lütfen.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın