Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

EGOLAR ŞELALE!

Bu hafta gökyüzünde üç gezegen yer değiştirecek ve başka bir burca geçecek. Ayrıca bu pazartesi sabah 09:41- 14:17 saatleri arasında Ay boşlukta bulunuyor. Tembel, kararsız etkiler altındayız. 14:17 sonrası Ay Koç burcuna geçecek ve birkaç gün boyunca duygusal yönden hızlı, hareketli, sakarlıklara açık birkaç gün geçirebiliriz.

Pazartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Evimize, ailemize, yuvamıza, vatanımıza, milletimize sevgiyle ve derin bağlarla yaklaşacağımız bir döneme giriyoruz. Yengeç burcu aidiyet hissiyle, bağlanmayla çok bağlantılıdır o yüzden sevdiklerimize bağlanmak isteyeceğiz, ailevi bağlantılar ön planda olacak. Deniz kenarlarından mümkün olduğunca hoşlanabilir, bolca su kenarında vakit geçirmek, ilişkilerde daha derin samimi ilişkilerin peşinden koşmak isteyebiliriz. Venüs’ün Neptün’le olumsuz açılarından sonra şimdi ilişkilerin toparlanma zamanı. Mümkün olduğunca da ekonomik hareket etmek isteyeceğiz bu dönem içerisinde. Bizi besleyen ya da bizim beslediğimiz, bizi kollayan ya da bizim kolladığımız ilişkiler hayatımızda önemli olacak ve bu tarz ilişkilerin bizi beslediğini göreceğiz. Güzellik operasyonu ya da kendinizi değiştirmek istiyorsanız Venüs’ün Yengeç burcundaki konumundan faydalanabilirsiniz.

Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ‘ben bilirim’ tavrını karşımıza getirecek. Kelimeler, fikirler hayatımızdaki her tür ifade daha ihtişamlı ve görkemli olabilir ve ‘yapıyorsam en iyisini en özelini ben yapmak istiyorum’ gibi düşünebiliriz. Yaratıcı olacağız ama bir yandan egosal taraflarımız da ön plana geçecek ve bir yandan da her şeyi organize etmek önemli olacak. Cuma günü Güneş’in de Aslan burcuna geçişiyle birlikte kendimizi ve yaptıklarımızı göstermek isteyebiliriz. Coşkulu, hevesli ve cömert yapımız öne çıkarken, eğlenmekten, aşktan, bize keyif veren konulardan, sanattan, şov dünyasından, çocuklarla ilgili girişimlerden, organizasyonel işlerden, yöneticilik ve siyasetten beslenebiliriz.  Gururdan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışalım, önemli iş birliklerimizde konuşmalarımızda ben bilirim tavrından uzak durmaya özen gösterelim. Bilmekten mutluluk duyacağız ama yaptığımız bir işte de hemen alkışı toplamak ve bunun karşılığını görmek de isteyebiliriz.

Bu hafta çok önemli çünkü 19 ve 20 Temmuz tarihlerinde, aynı zamanda 30 Nisan tutulmasını Mars tetikliyor olacak. 30 Nisan’daki Uranüsyen Güneş tutulması hızlı, ani, beklenmedik konu ve olayları hayatımıza taşımış, üzerimizde önemli açılımlar yaratmış olabilir.  O dönemde yaşadıklarımıza benzer konu ve olaylar yeniden gündemde. Tutulma noktaları Mars tarafından tetikleneceği için hareketli, inatçı, hararetli olabiliriz.  30 Nisan civarı finansal yönden yaşadıklarımıza benzer konu ve olaylar gündeme gelebilir.

Bu hafta hem Merkür’ün Plüton ile hem de Güneş’in Plüton ile bir karşıtlığı söz konusu ki bu ekonomik yönden manipülatif ve çıkarcı durumları da karşımıza getirecek. Ekonomik krizlere dünyaca açık bir dönem olabilir. Güç savaşlarının, ego çekişmelerinin arttığını görebiliriz. Bazı ilişkilerin, eşyaların, durumların bozulması söz konusu olabilir. Bazı olayları kontrol etmekte zorlanabiliriz, kontrolümüz dışında gelişen olaylara açık olabiliriz. Bu yüzden önemli anlaşmaları, görüşmeleri pazartesi ve Çarşamba günlerine denk getirmemeye çalışalım.  Yine bu ikilinin karşı karşıya gelmesi hem doğal afetleri, deprem, toprak kaymaları, terör olaylarını hem de yıkıcı sert rüzgarları ve büyük yangınları karşımıza getirebilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri borsada yatırım yapıyorsak dikkatli olalım. Petrolde fiyatlarında bu hafta düşüşler oluşabilir. Bu hafta tutulma noktaları tetikleneceği için 30 Nisan civarında altının onsunda yaşanan yükselişler, bu hafta altın endeksinin toparlanmasına neden olabilir.

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada vermiş olduğum bilgiler Finansal astroloji çalışmalarımın karşılığında benim kendi düşüncelerimi yansıtmaktadır.

Bu hafta hem tutulma noktaları tetiklendi hem de gökyüzünde böyle enerjiler devrede olduğu için biraz dikkatli olmalıyız. Perşembe günü ve tüm haftaya yayılan enerjilerle son 1.5 yıldır başlattığımız işlerin, verdiğimiz çabanın bazı noktalarda işe yarayıp yaramadığını test ettiğimiz, gözden geçirdiğimiz ve karara bağladığımız bir dönem içindeyiz. İşe yaramayan durumlarda vazgeçmenin ne kadar önemli olduğunu fark edebiliriz.  En istikrarsız ama en potansiyel taşıyan dönemlerden bir tanesi başlıyor!

Son bir uyarı; özellikle doğada vakit geçiriyorsak yangınlara karşı tetikte olalım. Bireysel, kişisel olarak elimizden gelen ve bizim yüzümüzden olabilecek olayları da engellemek için harekete geçelim.

Fırsatlarınız bol olsun…

18 – 24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar ailevi konuların ön planda olduğu bir ayı yavaştan geride bırakmaya başlıyorsunuz ama onun öncesinde ailenizle bir araya geldiğiniz, konuştuğunuz bazı fikirleriniz vardı kafanızda. Şimdi bu fikirleri ailedeki insanlarla paylaşmak, onlarla bir bütün olmak, sevginizi artırmak anlamında şanslı bir sürece giriyorsunuz. 3 hafta boyunca eviniz, aileniz, yuvanız önemli olacak. Boya, badana, tadilat, tamirat ya da evde su ile ilgili herhangi bir iş varsa bu işleri ele almanın tam zamanı. Bu dönem alışverişlerinizi daha çok aile hayatınız ya da eviniz için yapmak isteyeceksiniz. Diğer taraftan sizi çok destekleyen enerjiler devrede.

Hem Merkür hem Güneş bu hafta itibariyle Aslan burcuna geçiş yapıyor. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Aşka, keyfe, mutluluğa ya da diğer insanlarla iş birliklerine açık olacaksınız. Özel hayatınıza gereken özeni göstereceksiniz. Bu dönem aşka yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa o insanla hayatınızı güzelleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz ya da spor yapmak istiyorsunuzdur, hobileriniz vardır, işte bütün bunların hayata geçirebilirsiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde de sizi kimse tutamaz. Güneş’in Aslan’a geçişi, çocuğu olanlar için gayet güzel fırsatların, çocuklarıyla geçirilecek güzel vakitlerin de habercisi. Bu ara her noktada kendinizi göstermek isteyeceksiniz sevgili Koçlar ve birçok insanı da cazibenizle etkileyeceksiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günlerine dikkat edin çünkü aile hayatınızda bazı gerginliklere açık olabilirsiniz. İş hayatınızda bazı işlerinizin bozulması ya da istediğiniz gibi akmaması aile hayatınıza yansıyabilir. Anne babanız arasındaki güç çekişmelerinden mümkün olduğunca uzak durun. 19-20 Temmuz’da 30 Nisan’daki tutulma noktaları tetiklenecek. Bu da şu anlama geliyor, 30 Nisan civarı elinize ani bir para geçme olasılığı olduysa ya da geçtiyse bu konuda o paranın harcanması ya da o paraya benzer bazı konuların yeniden devreye girmesi söz konusu olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, sosyal çevreniz aktif olarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama Pazartesi öğleden sonra birkaç gün boyunca biraz geri planda durmak size iyi gelecek, ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Olaylar Çarşamba gecesi itibariyle sizin için gelişmeye başlıyor. Perşembe ve Cuma günleri hayatınızı yönlendirecek, daha rahat hareket edecek, fırsatlar ve şanslar bulacaksınız.

Bu hafta Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber iletişimsel işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama ya da dijital platformlar alanında herhangi bir işiniz varsa bu dönem doğru bağlantılarla kuvvetli adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Tatildeyseniz, çalışmıyorsanız akraba, kardeşlerle geçirilecek vakitler sizi çok mutlu edebilir. Önemli bir eğitim ya da kısa vadeli bir yolculuk hayatınızı daha da güzelleştirebilir.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla ilginizi kaydırıyorsunuz. Cuma günü de Güneş bu alanlarınıza geçecek. İletişiminizi aileniz üzerinden yapmaya başlayacaksınız. Ailenizdeki insanlarla konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırdığınız gibi bilgiyi daha çok ev ortamlarından sağlayabilirsiniz. Ev hayatınızda kiminle yaşıyorsanız o insanlara karşı ben bilirim tavrından uzak durmaya özen gösterin. En ufak bir şeyde gücenmeyin, gurur yapmayın sıkıntı ve problemleriniz varsa bunları düzgün bir şekilde ele alarak masaya yatırın.

Pazartesi ve Çarşamba günleri önemli toplantılarınız varsa ertelemeye çalışın ya da olay ve durumlara karşı esnekliğinizi kaybetmeyin. Araba kullanırken, uzak ortamlarda ya da yakın yerlerde iş görüşmelerinde bazı güç çekişmelerine açık olabilirsiniz, Pazartesi ve Çarşamba günleri bu anlamda sizi zorlayabilir. 19 ve 20 Temmuz’da 30 Nisan tutulması tetikleniyor, 30 Nisan civarı yaşadıklarınızı bir gözden geçirin. O dönem hayatınızda, kariyerinizde hızlı birtakım adımlar devrede olduysa şimdi bu alanlarda harekete geçmek için hayat size fırsatlar sunacak ya da bazı konuların yeniden hareketlendiğini görmek size ekstra cesaret verecek.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, kariyerinize, işinize gücünüze odaklı bir haftayı başlatıyorsunuz ama Pazartesi öğleden sonra sosyal çevre alanlarınız oldukça aktif ve Çarşamba gece saatlerine kadar arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir ya da onlarla olan işlerinizde çok daha aktif bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber maddi konularda hem kendinizi besleyeceğiniz hem de başkalarından besleneceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. Evinize, yuvanıza, ailenize yapacağınız harcamalar hızlanabilir ama para kazançlarınız yüzünüzü güldürürken aynı zamanda cebinize giren paranın iyi olduğunu da fark edebilirsiniz.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor, yakın çevre iletişiminiz hız kazanmaya başlayacak. Sosyal medya kullanıyorsanız ve yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylardan haberdar bir insansınız bu aralar bütün işleri sizin organize etmeniz gerekebilir. Eğitim fırsatları karşınıza gelirken kısa vadeli yolculuklar ya da kısa vadeli planlarınıza kendinizi kaptıracak, satış, reklam, tanıtım, pazarlama ve dijital platformlar alanında istediğiniz sonuçları alacak, önemli toplantılar görüşmeler altında olacaksınız. Bu dönem fırsatlar ve iletişim alanlarınızdan gelecek her türlü şans yakın çevrenizden gelecek o yüzden şansı uzaklarda aramayın yakın çevrenizdeki insanların fikirlerinden, düşüncelerinden mümkün olduğunca faydalanın. Kardeşiniz ya da akrabanız varsa onlar da fikirlerinizi çok önemseyebilirler, siz de fikirlerinizle onlara yol gösterebilirsiniz. Cuma günü Güneş’in de Aslan burcuna geçmesiyle hem iletişim hem de yakın çevrenizle olan bağlantılarda hızlı bir sürece merhaba diyeceksiniz. Öğrenmekten de bilmekten de mutlu olacaksınız.

Pazartesi ve Çarşamba günlerine dikkat parayla ilgili konularda manipülatif etkiler devrede. Çok kolay yönlendirilebilirsiniz, fırsatlar elinizden kaçabilir ya da birilerine güvenebilir, manipüle edilebilirsiniz, bazı güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Partneriniz ya da eşiniz varsa para çekişmelerinden uzak durun ve harcamalar ve gelirler dengesini sağlamaya çalışın.

19-20 Temmuz önemli tarihler, 30 Nisan tutulması tetiklenecek, 30 Nisan tutulması beklenmedik ve kadersel alanınızda gerçekleşmişti. O dönem hayatı istediğiniz gibi yönlendirememiş olabilirsiniz. Eğitim, seyahatle ilgili konular ya da hukuki alanda bazı konularla uğraşmış olabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri bu konular hareketlenecek. 30 Nisan civarı neler yaşadığınıza bakın, işte bu konuların hızlanması, hareketlenmesi ve sizi harekete geçirmesi söz konusu olacak.YengecYengeç Burcu
:

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler seyahatler, eğitim, yabancı insanlardan alınacak her tür bilgi ve haberlerle haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra ve Çarşamba gece saatlerine kadar mesleğinize, kariyerinize, yapacaklarınıza, koşturmalarınıza daha fazla kendinizi adayacaksınız ve bu alanlarda da çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Pazartesi Venüs sizin burcunuza geçiyor kendinize bakmanın tam zamanı. Kendinizi bir üst aşamaya geçirmek, güzelleşmek, flörtleşmek, yeni insanlarla tanışmak, sosyalleşmek bu dönem sizin için önemli olacak. 3 hafta boyunca çekiciliğiniz yüksek olacak. Gireceğiniz ortamlarda da insanlar sizden çok kolay etkilenebilirler. Sadece kendinizi düşünecek, sizi besleyecek koruyacak ve kollayacak insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günleri sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Rekabetçi etkiler devrede o yüzden tartışmaya açık olabilirsiniz, birbirinizi manipüle edebilirsiniz, küçücük bir olay aniden çok büyüyebilir.  Pazartesi ve Çarşamba günleri ilişkiler bakımından çok da destekli değilsiniz o yüzden şartları ve durumları çok zorlamayın. Salı ve Çarşamba günleri 19 ve 20 Temmuz tarihleri 30 Nisan tutulması tetikleniyor, 30 Nisan’da sosyal çevre alanlarınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylarla karşılaştıysanız, bazı arkadaşlarınızla aranızda gerilimler oluştuysa, parasal yönden sıkıştıysanız bunlarla ilgili konuların hareketlendiğini görebilirsiniz.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor, Cuma günü de Güneş Aslan burcuna geçecek, para ile ilgili konular önem kazanıyor. Bu dönem ateş enerjisini ve o rekabetçi, size cesaret verecek enerjiyi para ile ilgili alanlarda elde etmeye başlayacaksınız. O yüzden kafanız hem çözüme yönelik çalışabilir hem de neler yapılması gerektiğini çok net bir şekilde organize edebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar ödemeler dengesiyle haftanızı başlatıyorsunuz ama öğle saatlerine kadar işlerinizi hallettikten sonra Çarşamba gece saatlerine kadar dış ortamlarda daha fazla vakit geçirebilirsiniz ya da daha keyif alacağınız alanlara kendinizi yönlendirebilirsiniz. Perşembe gününe kadar önemli bir seyahat gündeme gelebilir.

Bu hafta Venüs Yengeç burcuna geçecek Venüs sizin hem kariyer hem yakın çevre alanlarınızın yöneticisi. İletişimsel işleriniz, kariyerinize yönelik adımlarınız biraz daha rahatlayabilir. Her şeyi biraz daha yavaştan ele almak isteyebilirsiniz, işlerinizi yavaşlatmak kendi halinizde olmak ve pilinizi şarj etmek isteyeceksiniz. Yurtdışına gitme olasılığınız varsa yurtdışı bağlantılı işler ve konular karşınıza gelebilir.

İşle ilgili konulara dikkat edin çünkü bu hafta iş ortamlarınızda arkanızdan dönen olaylara açık olacaksınız. Bazı işlerinizde bozulmalar gündeme gelebilir. Pazartesi ve Çarşamba günleri kimseyle takışmayın, kimseyle tartışmayın ya da durum ve olayları çok rekabetçi noktalara lütfen taşımayın.

Salı günü önce Merkür Aslan burcuna geçecek, iletişiminizi hızlandıracak. Kendinizi rahat ifade etmeye başlayacaksınız ki bu sizi çok mutlu edecek. Hayatınızla ilgili fikir ve görüşlerinizi diğer insanlara aktarmak, girişimlerde bulunmak anlamında şans sizden yana olacak. Cuma günüyse Güneş Aslan burcuna geçiyor ve sizin zamanınız başlıyor. Kendinizi güçlü ve güvenli hissedecek, sağlığınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını çok net bir şekilde göreceksiniz, sizi kimse tutamaz. Kendinizle ilgili konu ve olayları başlatmak, hayatınızla ilgili geçtiğimiz ay yaptığınız planları hareketlendirmek anlamında hayat size gülümseyecek.

Bir tek Pazartesi ve Çarşamba günleri iş ortamlarınızda dikkatli olun bazı olayların neden olduğunu çok net bir şekilde görebilirsiniz. 19-20 Temmuz Salı ve Çarşamba günleri önemli. 30 Nisan’daki tutulma noktaları devrede, 30 Nisan civarı kariyer ve meslek hayatınızda iş ortamlarınız ya da aile ortamlarınızda yaşadıklarınıza benzer konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Yine kariyerinizde, meslek hayatınızda o dönem bazı sorunlar ya da ani gelişen olaylarla karşı karşıya geldiyseniz şimdi bu olaylar karşısında tepkilerinizi ortaya net bir şekilde koyabilirsiniz. O döneme benzer olayların hızlandığını da fark edebilirsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Aslanlar önünüzde bir ayınız var bu ayı iyi kullanın.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ilişkilere odaklı bir şekilde haftanıza giriş yapıyorsunuz ama öğle saatleri itibariyle daha gizemli, mistik konular biraz daha cinsellik gerektiren alanlara ilginiz olacak. Diğer taraftan hayatı anlamlandırmayı da seveceksiniz. Çarşamba gününden sonra hayat size çeşitli fırsatlar sunacak.

Pazartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor sosyal çevrenizdeki insanlarla anlaşacağınız beraber ilerleyeceğiniz, yeni insanlar tanımaktan mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla aranızdaki bağlantıları kuvvetlendirmek, organizasyonlarda, aktivitelerde, davetlerde kendinizi göstermek ve güzel para kazançlarına sahip olmak anlamında şanslı 3 haftalık bir süreç olacak. Salı günü ise Merkür Aslan burcuna geçecek. Kariyer meslek ve kendinizle ilgili konularda elinizi ayağınızı önemli meselelerden çekmek isteyebilirsiniz. Değişik insanlar tanımaktan mutluluk duyarken bulunacağınız kalabalık ortamlar sizi yorabilir. O yüzden hemen pilinizi şarj etmek ya da kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde yurtdışıyla bağlantılı işler devreye girebilir. Spiritüel konulara ruhsal alana daha fazla ilgi duyabilir, maneviyatınızı yükseltebilir ve bu maneviyatla beraber öğrenmek istediğiniz birtakım bilgiler varsa bu bilgilerin hareketlendiğini görebilirsiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günlerine dikkat edin özel hayatınızdaki insanla arkadaşlarınız arasında bazı gerilimler yaşanabilir, anlaşmazlıklar rekabete açıklık ya da tartışmalar devreye girebilir. Yine arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza bu dönem dikkat edin kolay manipüle edilebilirsiniz. 19-20 Temmuz Salı ve Çarşamba günleri önemli, 30 Nisan tutulması tetikleniyor. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve hukuki alanda 30 Nisan civarı yaşadıklarınıza benzer konu ve olayların hızlı olaylarla karşınıza gelme olasılığı var, bu olayların bir kez daha hareketlendiğini bir kez daha tetiklediğini göreceksiniz. O yüzden seyahatlerde, yolculuklarda, gelecek planlarınızı yaparken dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, gündelik hayatınızın ritmi, koşuşturmalar, sağlıkla ilgili konular haftanızı başlatıyor. Kararsızlıklar ve belirsizlikler yüksek olabilir, Pazartesi öğle saatlerine kadar Ay da boşlukta. O yüzden kendinizi hırpalamak ya da bazı işlerinizi ertelemek yerine birkaç gün boyunca çok daha kararlı ilerlemeye özen gösterin. Pazartesi öğleden sonra ve Perşembe gününe kadarki süreçte vaktinizi daha çok ikili ilişkiler ve özel hayatınıza ayıracaksınız.

Venüs Yengeç burcuna geçiyor kariyer ve meslek alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Göz önünde parlayacaksınız, patronlarınız ve üstlerinizle olan konuşmalarınız, görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları almaya çok yakınsınız. Kendi duygusal isteklerinizi ve beklentilerinizi karşı tarafa aktarmaya özen gösterin çünkü zam, terfi ya da hayatınızda değiştirmek istediğiniz ne varsa bunları aktardığınızda karşılığını da çok net göreceksiniz ve istediğiniz sonuçları almaya da yatkın olacaksınız.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor sosyal çevre ilişkileriniz önem kazanıyor. Arkadaşlarınıza daha fazla irtibat sağlayacağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Beraber organizasyonlar yapabilirsiniz, çeşitli konuşmalar içerisine girebilirsiniz aynı zamanda işten elde edilen gelirler, bir işinizin lansmanı, kendini göstermesi anlamında (sunuculuk işleri olabilir bir yerden bir yere gitmek olabilir, ticari faaliyetler olabilir) şanslı bir süreç olacak. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden fayda göreceksiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günlerine dikkat edin aile ilişkilerinizde bazı gerginlikler oluşabilir. Ailenizden bir insanın sizi çeşitli konularda manipüle ettiğini, bazen çıkarcı davrandığını, bazı noktalarda sizi rekabete sürüklediğini ya da her söylediğinizin karşısındaymış gibi davrandığını görebilirsiniz. Bu dönem kimseyle takışmadan yolunuzda ilerleyin. Aile ortamınızda ve ev ortamınızda bir eşyanızın bozulması da söz konusu olabilir.

19-20 Temmuz Salı ve Çarşamba günleri önemli 30 Nisan’daki tutulma noktası tetikleniyor, 30 Nisan civarı elinizden bir para çıktı mı, bir ödeme yapmak durumunda kaldınız mı, partnerinizin ya da eşinizin hayatında para ile ilgili konularda hızlı gelişmeler oldu mu? Bütün bunlar olduysa Salı ve Çarşamba günleri bu noktalar Mars tarafından tetiklenecek. Bu dönem harcamalarınız yüksek olabilir, ödemeler konusunda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Partnerinizin parasal alanda bazı mücadeleleri de devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrepler ve yükselen Akrepler, keyif dolu etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Çarşamba gece saatlerine kadar oldukça rutin ve koşturmalarla dolu birkaç gün geçireceksiniz ve bu koşturmalar arasında önemli iş konuşmaları da devrede olacak.

Venüs Yengeç burcuna geçiyor Pazartesi itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca seyahat, yurtdışı bağlantılı işler aynı zamanda hukuki alanda atılacak her tür adım ticari faaliyetler ve gelecek planlarınız konusunda kendinizi göstereceksiniz. Uzak yerlere gitme seyahatler yapma isteğiniz artarken daha az samimi olduğunuz ve tanımadığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. Yeni insanlarla tanışabilir yeni kültürlerden yeni ortamlardan çok önemli, faydalı bilgiler elde edebilirsiniz. İlişkilerinizi kuvvetli tuttuğunuz müddetçe bu dönem öğrenmek gezmek, dolaşmak ve keşfetmek anlamında sizi destekleyecek.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor, kariyer ve meslek alanınızda kendinizi göstereceğiniz 2 haftalık süreç başlıyor. Bu dönem çok fazla konuşulabilirsiniz siz de göz önünde olduğunuz ortamlarda fikirleriniz ve düşüncelerinizle insanları etkileyebilirsiniz. Önemli işler içinde olacaksınız ve bütün bu işleri yaptıktan sonra da alkış bekleyeceksiniz. Bu aile işleriniz de olabilir iş hayatınız için de olabilir ama bu noktada gururunuzu, o hafif egosal ben bilirim tavrınızı iyi idare etmeniz gerekecek. Cuma günü itibarıyla Güneş de Aslan burcuna geçiyor bayağı bir konuşulacak, ön planda olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Pazartesi ve Çarşamba günlerine dikkat edin fikirsel olarak git gelleriniz yüksek olabilir. Tanımadığınız insanlarla bulunduğunuz ortamlarda çekişmeler devreye girebilir ya da yakın çevrenizdeki insanlarla, yeni geldiğiniz çevredeki insanlar arasındaki anlaşmazlıklara tanık olabilirsiniz. Bazı işlerinizde bozulmalar meydana gelebilir, tanımadığınız insanlarla tartışmaya girmemeye özen gösterin. Pazartesi Çarşamba günlerine toplantılarınızı denk getirmeyin.

19-20 Temmuz Salı ve Çarşamba günleri 30 Nisan tutulması tetikleniyor. 30 Nisan’da ilişkiler ve ortaklı işler alanında taşınma ile ilgili konular olabilir, eşinizin, partnerinizin hayatındaki, kariyeri ile ilgili hızlı gelişmeler olabilir bu alandaki konu ve olaylar Mars tarafından yeniden tetiklenecek. Demek ki ilişkiler, ortaklı işler, iş birlikleri, anlaşmalar, sözleşmeler ya da taşınma ile ilgili konu ve olaylar hayatınızda hız kazanabilir ama bu sefer bu hız kazanan konu ve olaylarla daha fazla mücadele etmek durumunda kalabilir, hırslarınızın arttığını görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ailevi konularınız ön planda olarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama aile ortamlarında tembel, kararsız etkiler de devrede olacak. Pazartesi öğleden sonra birkaç gün boyunca aşka, keyfe, mutluluğa yelken açacaksınız. Enerjiniz yüksek olacak ve karşınıza gelecek bu fırsatları da hayatınızda güzel bir şekilde değerlendireceksiniz.

Pazartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, önünüzdeki 3 hafta boyunca para alışverişleriniz önemli olacak. Ortak ödemeler, banka işlemleri, krediler konularında atılacak önemli adımlarda destekli olacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa partnerinizin parasal konularda güzel sonuçlar elde etmesi sizin hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyabilir. Bu dönem öğrenmekten aynı zamanda değişik, derin, spiritüel konuları derinlemesine ele almaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Hem para ödemeleri hem de partnerinizin parasal konularda güzel açılımları karşınızda gelebilir.

Pazartesi ve Çarşamba günleri dikkatli olun, parayla ilgili konularda manipülatif etkiler devrede olacak. Bazı işleriniz bozulabilir, parasal karşılığını alamayabilirsiniz. Para ile ilgili önemli işleriniz varsa Pazartesi ve Çarşamba günlerine denk getirmeyin.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor seyahatler, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ya da hukuki alanda kendinizi göstereceğiniz, daha az tanıdığınız insanlarla irtibatınızı kuvvetlendireceğiniz bir dönem olacak. Güneş de bu alanlarınıza geçer geçmez seyahatleriniz artabilir, yurtdışı bağlantılı işlerin devreye girdiğini görebilirsiniz. Önemli insanlarla iş birliklerine, konuşma ve görüşmelere kendinizi kaptıracaksınız. Sosyal medyayı kullanıyorsanız çeşitli fırsatlar gelebilir. Güneş’in Aslan burcunda olması, Merkür’ün Aslan burcunda olması, Jüpiter’in Koç burcunda olması her konuda sizin güneşinize çok olumlu açılar atacak, kendinizi uzun zamandan sonra çok şanslı görebilirsiniz.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri çok önemli çünkü 30 Nisan tutulma noktaları tetikleniyor. Bu tutulma noktaları sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşmişti. 30 Nisan civarı iş hayatınızda oluşan hızlı gelişmeler ya da sağlıkla ilgili hızlı konu ve olayların yeniden gündeme gelmesi, uğraşılarınızı ve mücadelelerinizi bu alana kaydırabilir. Bu yüzden Salı ve Çarşamba günleri sağlıkla ilgili konuları çok fazla zorlamayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, yakın çevrenizden gelen önemli haberlerle haftanıza giriş yapıyorsunuz ama böyle haberleri alsanız bile güne çabuk adapte olmak kolay olmayacak. Çünkü Pazartesi öğle saatlerine kadar Ay boşlukta, sonraki birkaç gün boyunca evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla vaktinizi harcayacaksınız.

Pazartesi günü ilişkiler gezegeni Venüs Yengeç burcuna geçiyor, ilişkiler hayatınızda önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağlantıyı kuvvetlendirmenin tam zamanı. Sizi besleyen, sizin beslediğiniz ya da sizi kollayan, sizin kolladığınız duygusal yönü gelişmiş ilişkiler peşinde koşacaksınız.

Pazartesi ve Çarşamba günleri dikkatli olun sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak çok da kolay olmayacak. Güç çekişmeleri, manipülatif etkiler devrede olabilir, tartışmalara açık olabilirsiniz ve hiç beklenmedik rekabet ortamında birbirinizi çok fazla dürtebilir ve zorlanabilirsiniz.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor ortak para alanlarınızda, ilişkiler ve iletişim ön plana çıkıyor. Parayla ilgili konularda sıkıntı ve problemleriniz varsa şimdi daha güvenli, daha güçlü hissedecek ve ben bilirim tavrınızı ortaya koyacaksınız. Evliyseniz partnerinizin parasal konularda önemli konuşma ve görüşmeleri bu dönem içerisinde devreye girebilir. Para ile ilgili önemli bazı adımlar atacaksınız, Cuma günü Güneş’in de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber daha ruhani daha spiritüel konu ve olaylara ilgi duyabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri çok önemli, 30 Nisan tutma noktası tetikleniyor. Siz bu tutulmayı aşk alanlarınızda almıştınız. Aşk olabilir, çocukla ilgili konular olabilir, sanatsal ve kreatif işler, hobileriniz olabilir şimdi bu konuların yeniden hareketlendiğini göreceksiniz. 30 Nisan civarında neler yaşıyorsanız o konularda daha fazla ön plana çıkartmak ve göstermek istediğinizi fark edebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, parasal işlerde kafanız biraz karmaşık ve belirsiz olabilir ama Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenizde beraber yapacağınız kısa vadeli plan ve programlar hayatınızı keyiflendirecek.

Pazartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor işle ilgili konular hayatınızda önem kazanıyor. Önünüzdeki 3 hafta boyunca iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir dönem başlarken beraber çalıştığınız insanlara karşı onları destekleyen, koruyan, kollayan, empati ile yaklaşan taraflarınız ön plana geçecek. Aynı zamanda onlar tarafından beslendiğinizi ve onlar tarafından aradığınız ilgiyi de gördüğünüzü çok net göreceksiniz. Bu dönem kilo alımına dikkat etmeniz gerekebilir. Yemeye içmeye olan düşkünlüğünüz artacak aynı zamanda sağlıkla ilgili problemleriniz varsa bu süreçte istediğiniz sonuçların çok rahat bir şekilde karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçiyor ilişkiler hayatınızda önemli olmaya başlıyor. Sevdiğiniz insanla daha fazla iletişim haline geçeceksiniz. Cuma günü Güneş de Aslan burcuna geçince ilişkiler önemli olacak. Hayatınızda bir insan yoksa bu ara hayatınıza bir insan almamız gerektiğini ya da ilişkiyle büyümek istediğinizi fark edebilirsiniz. Oldukça hareketli ve popüler bir dönem, ortaklı işler anlamında da hayatınız gayet güzel çalışacak. Danışmanlık gerektiren her tür konuda da kendinize ön plana alacaksınız. Popülerliğiniz artacak aynı zamanda ilişkilerle beslenecek, ilişkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. İlişkiniz yoksa kesin ilişki var, ilişkisi olanlar bu dönem sevdikleriyle beraber hareket edecek, onay almak da önemli olacak.

Pazartesi ve Çarşamba günleri işle ilgili konularda beklenmedik olaylara açık olacaksınız, şartları ve durumları çok zorlamayın. Salı ve Çarşamba günleri ise 30 Nisan tutulma noktası tetiklenecek. Evinizde, ailenizde, yuvanızda yaşayacağınız hızlı olaylar Salı ve Çarşamba günü Mars tarafından yeniden tetiklenecek. Bu yüzden ev ortamlarınızda gerginlikten mümkün olduğunca uzak durun, kazalara sebebiyet verecek her tür davranışı da geride bırakın. Elektrikle ilgili konu ve olaylar ailevi alanda verilmesi gereken önemli kararlar bu tutulmanın tetiklenmesi ile beraber gündeminize yerleşebilir.

 


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya kendi istek ve beklentilerinizle giriş yapıyorsunuz ama kafanız biraz karışık biraz da belirsiz olabilir. Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba akşam saatlerine kadar para ile ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşecek ama güzel şanslar da buradan gelecek.

Venüs Yengeç burcuna geçiyor aşka, keyfe, mutluluğa, çocuklara, hayatınızda keyfe dair ne varsa ona vakit harcayacağınız bir sürece giriyorsunuz. 3 hafta boyunca keyfinize diyecek olmayacak. Su kenarı yerler, deniz kenarları aynı zamanda sizi besleyen ilişkiler içerisine girmek, çocuğunuzla olan ilişkinizi kuvvetlendirmek, aidiyet, bağlanma duygusu ile hareket etmek önemli olacak.

Salı günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Çalışmaktan da öğrenmekten de mutluluk duyacaksınız. Kalp, tansiyon, sırt bölgesi sıkıntı ve problemleri, karaciğer, dalak problemleriniz varsa şimdi kontrollerinizi yaptırmanın tam zamanı. 15 gün boyunca bunu kullanabilirsiniz. Güneş’in de Cuma günü bu alanlarınıza kayması ile beraber iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda kendinizi bir ay boyunca çok net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günleri dikkat edin bulunacağınız sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın bazı noktalarda ilişkiniz ya da çocuğunuzla ilgili konularda sizi desteklememesi, bazı gerilimler, sürtüşmeler, rekabet gibi etkilerin devrede olması söz konusu.

Salı ve Çarşamba günleri 30 Nisan tutulma noktaları tetiklenecek. 30 Nisan iletişimsel işlerinizi hızlandırmış olabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar ya da yakın çevrenizdeki insanların hayatında hızlı, ani, beklenmedik olaylar tetiklenmiş olabilir. Şimdi Salı ve Çarşamba günleri Mars’ın bu alanlarınızı tetiklemesi ile bu konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Önemli işlerde rekabet gücünüzün de arttığını göreceksiniz. Bu dönem sosyal medyada olur olmadık insanlara bulaşmamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın