Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

31 Ağustos – 6 Eylül Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya kişisel istekleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Koçlar. Ev ve aile hayatınızda, özel ilişkilerinizde bu haftabaşı bir takım iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. İç dengelerinizi sağlam tutmalı, işle kendi isteklerinizi ayırmalısınız. Bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Bazı durumların sağlığınızı yanlış etkilemesine izin vermeyin. Beklenmedik olaylar karşısında daha net durmaya çalışın.

Önemli işlerinizi haftasonuna doğru halletmeye özen gösterin. Yine bu hafta aşk hayatınızda biraz gergin, biraz da agresif etkileriniz olsa bile, ilişkilerinizde konuşmak paylaşmak önem kazanabilir. Sorunlarınızdan kaçmak yerine duygularınızı paylaşmalısınız. Eski ilişkiniz, flörtünüzle eski konuları halletmek, yakınlaşmak için de uygun bir hafta olabilir. Bu alanda önemli kararlarınızı devreye sokmak için Cumartesi ve sonrası hareket etmeye çaba sarfedin. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle beraber hayattan, aşktan alacağınız keyif artmaya başlıyor. İlişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak ve rahatlayacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya geçmiş konu ve olaylarınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Boğalar. İş ve sağlık alanlarınızdaki iletişim sorunlarına çok takılmamalısınız. En azından konuştuklarınızla yaptıklarınızın örtüşmesine özen gösterin. Bu hafta sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarını dinlerken Salı ve Çarşamba günleri dikkatli olun ve önemli görüşmelerden kaçının.

Yine bu Eylül başı aile hayatınızda eski sorunlarınızı sevdiğiniz insanla halletmek için uygun bir zamanda bulunuyor olacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinizde paylaşımlarınızı arttırmaktan korkmayın ve agresiflikten kaçının. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda yaşadığınız bazı sorunların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya arkadaş çevrenizle ilgili konular ön planda olarak başlayacaksınız sevgili ikizler. Sosyal ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz ama çok büyük bir sorun haline getirmemeye çalışın.

Eylül ayının ilk gününde iş ve kariyer hayatınızdaki karmaşanın veya belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının fikirlerine hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda çok fazla güvenmemek önemli olmalı zira gerçekçi etkiler altında değilsiniz.

     Yine yakın çevrenizdeki insanlarla, iletişim halinde olduğunuz kişilerle ilişkileriniz de önem kazanmaya başlıyor. Bazı agresyonlar, anlaşmazlıklar olsa bile paylaşımlarınızı karşı tarafla ve yakın çevrenizle arttırmalısınız. Eski ilişki sorunlarını halletmek, yakın çevrenizden bir insanla aranızda elekrik hissetmek için de uygun olacak ama karar vermeniz gereken bir noktada venüsün düzelmesini beklemelisiniz. Haftasonu venüsün düzelmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız ilişkilerinizde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya iş alanlarınızdaki koşturma ve mücadeleleriniz yoğun olarak başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Kendi hayatınıza dair aldığınız kararlarda, ailenizle veya sevdiklerinizle düşünceleriniz bir olmayabilir. Bunu çok önemsememelisiniz.

Bu eylül başı fikirlerinizde kafanız karışık olacak. Önemli kararlar almayın. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira kolay etkilenmelere ve kandırılmalara açık olacaksınız. Yine parasal konularda tutkularınızı ortaya koymaktan çekinmeyecek, eski parasal ilişkilerinizde mücadelenizi ortaya koyacaksınız. Fazla sinirli ve kibirli tepkiler vermedikçe olumlu adımlar atılabilir. Yine venüsün Cumartesi günü düzelmesiyle beraber maddi konularda, aile ve sosyal ortamlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı dış ortamlar, uzakta bulunan insanlarla olan temasınız yüksek olabilir sevgili Aslanlar. Yakın çevrenizdeki konuşmalarda ya da görüşmelerde kendi fikirlerinizi ortaya koymak kolay olmayacak. Maddi yükümlülükleriniz içsel streslere sebep olabilir.

Özellikle Eylül ün ilk günlerinde parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı gözünüzü dört açın. Yine bir banka işiniz, ödemeniz varsa, borç alacaksınız, şartların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin. Yine bu hafta ilişkilerinizde agresif, biraz sabırsız olabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız bir insanla aranızda çekim oluşabilir. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle beraber yaşadığınız ilişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularınız devrede olarak başlayacaksınız sevgili Başaklar. Banka işleriniz, ortak harcamalarınız veya parasal konuşmalar sizi meşgul edebilir. Kişisel isteklerinizi bugünlerde dengelemeye çalışmalısınız.

Bu hafta özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, aldanmalara dikkat. Onunla olan iletişiminizde mümkün olduğunca dürüst olun ve ondan da olmasını isteyin zira yanıltıcı etkileriniz yüksek, bazı sorunlar ve hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine bu eylül başında eski bir ilişkinizi düşünebilir veya eskiden tanıdığınız bir insanla eski ilişkinizi alevlendirecek ortamlar içinde olabilirsiniz. bu Cumartesi venüsün düzelmesiyle beraber yaşadığınız ilişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak.


TeraziTerazi Burcu:

: Haftaya özel ilişkileriniz veya ortaklı işleriniz devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili Teraziler. Bu haftabaşı bazı fikirleriniz, ortak payda da sevdiğiniz insan tarafından kabul görmeyebilir. Enerjinizi yüksek tutmaya özen göstermelisiniz.

Eylül ayının ilk günlerinde enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Bugünlerde iş arkadaşlarınızın veya birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Önemli iş görüşmelerinizi haftasonuna doğru yapmaya çalışın. haftasonu venüsün düzelmesiyle birlikte sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde yaşadığınız bazı sorunların geride kaldığını göreceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

 

Haftaya iş, hizmet ve sağlık alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili Akrepler. Kafanızdaki bazı fikirleri özellikle bu haftabaşı iş alanlarınızda uygulamaya kalkmayın, istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Eylül ayının ilk gününde arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın. Önemli sosyal aktivitelerde, grup organizasyonlarında yanılgılara açık olacaksınız. Ayrıca toplum önünde kadın, erkek ilişkileriniz bu hafta önem kazanacak. Eski bir ilişkinizle, bağlantınızla yeniden temas edebilir ve aranıda çekimsel bir güç hissedebilirsiniz. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

 


YayYay Burcu:

Bu haftaya aşk hayatınız, yaratıcılığa dayalı işleriniz aktif olarak giriş yapacaksınız sevgili Yaylar. İçinizdeki rekabet ve mücadele duygusu sosyal ortamlarda biraz zorlanmanıza neden olabilir. Fikirlerinizi sevdiklerinize kabul ettirmeye çalışmayın.

Bu hafta özellikle Salı günü aile ortamlarınız, iş hayatınızda sizi yanıltabilir. Anne- baba ilişkilerinizde yanılgılar ve aldanmalar söz konusu olabilir. Onların arasındaki sorunlar sizin hayatınızı da etkiliyor olacak. Yine bu hafta tatilde, seyahatte veya eğitimde daha önceden tanıdığınız bir insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Kadın, erkek ilişkilerinizde bazı agresyonlar oluşsa bile orta yolu bulmayı başarabilirsiniz. Bu Cumartesi venüsün düzelmesiyle birlikte ilişkilerinizde sıkıntı yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. rahatlayacaksınız.OglakOğlak Burcu

Haftaya eviniz veya ailevi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Oğlaklar. Aile hayatınızın detayları, bugünlerde vaktinizi ve enerjinizi onlara harcamanıza neden olabilir. Güzel iş görüşmeleri devrede olurken, kafanızda ve fikirlerinizde bazı karışık durumlar söz konusu olacak. Yakın çevrenizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

Bu hafta fazla hayalperest davranmak sizi yanıltabilir. Önemli iş göüşmelerinizi ve anlaşmalarınızı Cuma günü ve sonrasında yapmaya çalışmalısınız. Yine bu eylül başında ortaklaşa para alanlarınızda agresif ve sert etkilerden kaçınmalı, var olan ilişkilerinize daha bir anlayışla yaklaşmalısınız. Daha önceden tanıdığınız, yarım kalmış bir ilişki yeniden alevlenebilir. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle birlikte ortaklaşa parasal alanda yaşadığınız sıkıntılar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak, artık rahatlayacaksınız.


KovaKova Burcu

Haftaya yakın çevre ilişkileriniz ve iletişim alanlarınız devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili Kovalar. Bu Pazartesi bazı planlarınızı ve fikirlerinizi istediğiniz gibi uygulamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda bir sürü değişimler içinde olduğunuz bir dönemdesiniz.

Eylül ayının ilk gününde maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortaklaşa para işleriniz veya banka işleminiz varsa haftasonuna doğru yapmaya özen gösterin.

Yine bu hafta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Daha önceden tanıdığınız ve bağlantınızın olduğu bir insanla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Sinirli ve kibirli tepkilerden uzak durarak ilişkinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Bu alandaki önemli kararlarınızı Cumartesi günü venüs düzeldikten sonra vermeniz faydanıza olabilir. Evlilik ve ikili ilişkilerinizdeki sorunlar Cumartesi sonrası ortadan kalkmaya başlayacak.


BalikBalık Burcu

Haftaya parasal konular ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili Balıklar. Maddi konularda bugünlerde ortağınız veya partnerinizle aynı fikirler içinde olmanız zor gibi ama aşılalamayacak bir durum değil. Özel hayatınızdaki oluşumları geri plana çekmemelisiniz.

Bu hafta hayatınızdaki kararsızlıklar ve karmaşalar, özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde dikkatli olmalı, sorunlarınıza gerçekçi bir şekilde yaklaşmalısınız. Yine eylül ayının ilk günlerinde iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda daha önceden tabıdığınız bağlantıda olduğunuz bir insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Kavga ve agresyonlardan uzak durduğunuz müddetçe hayat size daha fazla keyif verecek. Cumartesi günü venüsün düzelmesiyle birlikte iş alanlarınızda yaşadığınız ilişkilerinizdeki sorunlarında geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın