Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Nisan – 3 Mayıs 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Keyfiniz yerinde olarak haftanıza giriş yapacaksınız sevgili Koçlar. Hayata aşkla, yaratıcılıkla bakacaksınız. Özel hayatınızdaki bazı zorlanmalar sizin olumlu ve esnek yaklaşımınızla kolay halledilebilir. İletişiminizi yakın çevrenizle yüksek tutacaksınız.

Perşembe günü, beklenmedik yerlerden parasal çözümler elinize ulaşabilir. İş alanlarınızda gücünüzü etkili bir şekilde kullanabileceksiniz. Yakın çevrenizle hayatınıza dair yapacağınız planlarda şanslı etkiler altında olacaksınız.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayacak olan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev,ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak.

Pazar günü, düşünsel olarak kolay etkilenmelere açıksınız. Duyacaklarınız veya konuştuklarınız sizi çabuk aşağıya çekebilir. Geleceğinizi şekillendirirken karamsar ve negatif olmamaya çalışın.


BogaBoğa Burcu: Ailenizle vakit geçirmek bu haftabaşı öne çıkabilir sevgili Boğalar. Onlar için yapmak istediğiniz bir takım günlük işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde fedakarlıkları aşırıya kaçırmayın.

Perşembe günü, sosyal çevrenizdeki insanlar size yardımda bulunabilirler. Geleceğinizi şekillendirirken onlardan istediğiniz anlayışı ve şefkati görebilirsiniz. Parasal konularda önemli şanslarınız, konuşma ve görüşmeleriniz devreye girebilir.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan boğalar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Pazar günü hem sahip olduklarınıza, hem de hayata biraz negatif yaklaşabilirsiniz. Belki bir para ödemesi, borcu sizi böyle düşünmeye itebilir. Maddi konularda ve sahip olduğunuz şeylerde olumsuz bakış açısını yenmeye çalışın.


İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı çevrenizden göreceğiniz destekle yeni iş konuşmaları gündemde olabilir. Kolay ve etkili iletişiminiz bu alandaki işlerinizde güzel şanslar oluşturabilir. Sosyal çevrelerde ve eğlenceli ortamlarda durumlara sizin kadar kolay adapte olan birisi olamaz. 

Perşembe günü, geri planda duracağınız ve başkaları için yapacağınız işlerde kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlara yaptığınız yardımların karşılığını alabilirsiniz.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Pazar günü özel hayatınızda olumsuz düşünce tarzı öne çıkmaya başlayacak. Özel hayatınızdaki sorumluluklar size ağır gelebilir ve sevdiğiniz insanla olumsuz konuşmalar içinde olabilirsiniz. Yanınızda olan kişilerin sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Bu olumsuzluklar ortaklaşa iş alanlarınızı da kapsayabilir.


YengecYengeç Burcu: Yaptığınız işlerin karşılığını maddi anlamda kolay görebileceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeçler.  Farkındaysanız siz hayata esnek yaklaştıkça hayat size istediğiniz ve hayal ettiğiniz herşeyi veriyor. Arkadaşlarınızla bu haftabaşı bazı anlaşmazlıklarınıza dikkat edin.

Perşembe günü, beklenmedik yerlerden işiniz adına güçlü destekler alacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal veya grupsal işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturacaksınız.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alabilir.

Bu Pazar çalışıyorsanız iş alanlarınızda negatif etkilere dikkat edin. Olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Sağlığınızda da zorlanmalar oluşabilir. Olayları hafife almayı denemelisiniz.


AslanAslan Burcu:  Bu haftabaşı hayatın size birçok konuda göz kırptığını görmek sizi rahatlatabilir sevgili Aslanlar. Herşeye fikirsel olarak karar veriyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz. İş alanlarınızda hemen tepki vermeye yatkın olacaksınız.

Bu Perşembe  iş alanlarınızda başkalarından beklediğiniz desteği alabilir, önemli iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Kendinizden çok herkesin hayrını düşünmek size kazandırabilir. Şansınız açık olacak.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Bu pazar, geleceğiniz için olumsuz düşünce yapısından uzaklaşın. Biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle sosyal ortamlarda bazı konuşmalar veya görüşmeler sizi mutsuz kılabilir.


BasakBaşak Burcu: Bu haftabaşı diğer insanları daha fazla düşünmekten vazgeçin ve biraz kendinize yoğunlaşın sevgili Başaklar. Para harcamalarınızı bu haftabaşı abartmayın. Duygularınız sizi birçok olayda yönlendirecek ve sezgileriniz bazı cevaplar almanıza neden olacak.

Perşembe günü, ortaklı işlerinizde ve özel ilişkilerinizde yardımseverliğiniz ve anlayışınız ön planda olacak. Önemli paraya dayalı iş bağlantıları devrede olabilir.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız.

Bu haftasonu özellikle Pazar günü, iş ve aileniz arasında karamsar ve negatif etkilerden uzak durmalısınız. Bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda abartıdan uzak durun.


TeraziTerazi Burcu: Haftanıza sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İş alanlarınıza ve özel hayatınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Hayatınız biraz yavaşlamış gibi gelebilir ama bunun uzun vadede sizin işinize yaradığını göreceksiniz.

Perşembe günü  akşam saatlerinde kişisel istekleriniz ön planda olabilir. Gün içinde iş alanlarınızda bazı yardımlar alacaksınız. Ortaklı işlerinizde geleceğe yönelik konuşma ve görüşmeleriniz  devrede olabilir.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

Haftasonu ise, düşüncelerinizde karamsarlık ve negatiflik oluşabilir. Bazı düşüncelerinizin onaylanmadığı hissine kapılabilirsiniz. Geleceğinize yönelik planlarınız için karamsarlıktan uzak durun.


AkrepAkrep Burcu: Haftaya başlarken kariyerinize odaklı olacaksınız sevgili Akrepler. Bu haftabaşı, iş alanlarınızda önemli şanslara sahip olacaksınız. Bu aralar üzerinizde sabit etkiler, garip gerginlikler olabilir. Tüm bu enerjiyi önemli işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz.

Perşembe günü organizasyona dayalı işleriniz, çevre ilişkileriniz devrede olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana desteğiniz yüksek olabilir veya siz ondan beklediğiniz desteği görebilirsiniz. Özel hayatınızda yaratıcılığınız ve anlayışınız yüksek olacak.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayan merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, sigorta veya vergi konularınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Bir yandan da gizemli konuları araştırmak, konuşmak için uygun bir dönem olabilir.

Pazar günü, parasal konularda negatif ve olumsuz düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı konuşmalar ve alacak verecek dengesindeki bozulmalar sizi zorlayabilir. Olayları oluruna bırakmalısınız.


YayYay Burcu: Haftaya seyahat, eğitim, medya, hukuk işlerinize odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili yaylar. Dış ortamlarda bulunmak, yeni insalarla bir araya gelmek hayata oldukça yaratıcı ve olumlu yönlerden bakmanıza neden olabilir.

Perşembe günü, aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde hiç bir şey umurunuzda olmayabilir. Sevecek, sevileceksiniz. İş alanlarınızda da desteği ailenizden alacaksınız.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda.Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz.

Pazar günüyse, özel hayatınızda yapacağınız konuşmalar sizi zorlayabilir. Negatif düşüncelerden, yorumlardan uzak durun.  Ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle olan paylaşımlarınıza ve onlarla olan söylemlerinize de dikkat etmelisiniz.


OglakOğlak Burcu:  Bu hafta ortaklaşa para işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz sevgili oğlaklar. Bazı para harcamalarınız sizi kolay sinirlendirebilir. İş hayatınızdaki bazı olumsuzluklar bu haftabaşı  size avantaj olarak dönebilir. İlişkilerinizi iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Perşembe günü, hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. Sevdiğiniz kişiyle zorlandığınız konuları konuşabilir ve bir uzlaşmaya varabilirsiniz. Çocuğunuza ve yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışınız ve fedakarlıklarınız yüksek olabilir.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçiyor. Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır.

Bu pazar, sağlığınızı duyacağınız bazı şeyler karşısında zorlamayın. Sağlıkla ilgili konularda negatif ve olumsuz davranışlardan uzak durun. İş alanlarınızda da bazı konularda desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz.


KovaKova Burcu: Haftanıza özel hayatınızın ya da ortaklı işlerinizin detaylarıyla başlayabilirsiniz sevgili kovalar. Bu haftabaşı bazı konuşmalar sevdiğinizle bazı didişmeleri tetikleyebilir. Akraba ve kardeşlerinizle ilgili konularda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri seyahat, eğitim, ticaret alanlarınıza yönelik uğraşılarınız artabilir. Yine bu Perşembe parasal konularda ailenize yardım edeceksiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşma ve görüşmelerinizin artması sizi mutlu edebilir

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde dürüst, tutarlı ve  zevkli yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz kararsızlıklar yaşasalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

Bu Pazar , aşk hayatınızda olumsuzluklara dikkat edin canınız kolay sıkılabilir. Özel hayatınızdaki bazı konuşmaları gözünüzde büyütebilirsiniz. Ya da sosyal çevre sorumluluklarınız, aşkı ve keyifli anları sizden çalabilir.


BalikBalık Burcu: Haftanıza günlük rutin işleriniz üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Bazı ödeme dengelerinizi uzun vadede iyi planlamaya çalışın. İş hayatınızda yapabilecekleriniz beraber çalıştığınız insanları bu haftabaşı  fazlasıyla etkileyecek.

Perşembe günü, yakın çevrenizdeki insanlar kişisel girişimleriniz için size yardım edebilir. Aile kazançlarınıza yönelik konularda şanslı etkiler altında olacaksınız.

Cuma günü merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşaımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

Bu pazar, ailevi konularda moraliniz kolay bozulabilir. Bazı konuşmalar sizi aşağıya çekmesin, negatif düşüncelerden uzak durun. Aile büyükleriniz arasındaki zorlanmalar da canınızı kolay sıkabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın