Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya iş, hizmet veya sağlık konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili koçlar. Bu pazartesi, gereksiz olaylara gereksiz telaşlar yapabilirsiniz. Fiziki enerjinizin düşük olması nedeniyle, açık hava yürüyüşleri, hafif egzersizler ruhunuza iyi gelebilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, Salı günü itibarıyla enerjinizde düşüşler, sağlığınızda bir takım zorlanmalara açık olacaksınız. Önemli işleriniz için bu dönem harekete geçmemeye özen gösterin.

Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Çarşamba günü sosyal ortamlardaki bazı işlerinizde bir takım zorlanmalar oluşabilir. Ortaklaşa paraya dayalı işlerinizde veya alacağınız bir para konusunda moralinizi çabuk bozabilirsiniz.

Hafta sonu geçmişi anabilir, kafanızı eski konulara takabilirsiniz. Diğer insanlara yardım etme konusunda aşırılığa kaçmamaya ve insanların sizi suistimal etmelerine izin vermemeye çalışın.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta başı sizin için oldukça keyifli ve heyecanlı geçebilir sevgili boğalar. Aşk hayatınızda kendinizi ortaya koymak ve ihtiyaçlarınızı dile getirmek, ileride çıkacak sorunları azaltabilir. Akşam saatlerinde sağlığınıza daha özen göstermeniz gerekebilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkileriniz önünüzdeki dönem önem kazanmaya başlayacak. Sosyal ortamlarda ve grupsal işlerde daha fazla kendinizi ortaya koyacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir veya işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Çevreniz ve sosyalliğiniz artacak, oturmak ve kendinize vakit ayırmak için boş vakit bulamayacağınız bir dönem olacak.

Çarşamba günü, bazı iş ortaklıklarınızda ve önemli işlerinizde bazı sorunlar ve bozulmalara açıksınız. Yine sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda ilişkinize dikkat edin. Hafta sonu, arkadaşlarınıza yardım etmek öne geçebilir. Evet onlara yardım edin ama sizi suistimal etmelerine izin vermeyin lütfen


İkizlerİkizler Burcu:

Bu Pazartesi, ailenizle olan paylaşımlarınızda maddi konular konuşulacak. Yapılması gereken işlerinizi hallettikçe manen rahatlayacaksınız. Etrafınızı takmadan kendinizi dinlemeyi öğreniyorsunuz ama hala gözünüz dışarıda olup bitenlerde. Haftanızın geneline baktığımızda, daha çok kariyer ve iş alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi başkalarına yardım ederek, işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Hırsınız çok yüksek olmasa bile, bazı mükafatları hak ettiğinizi düşünebilirsiniz sevgili ikizler. Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda başkaları için bir şeyler yapmak, yardımsever ve fedakar olmak sizin için önemli olacak. Yine de insanların sizi yanıltmasına ve size bu kadar çok yaslanmasına izin vermemeye çalışın. Bazı işlerinizde ve seyahatlerinizde aksilikler, sorunlar oluşabilir. Bakış açınızı olumsuz tutmayın ve çevrenizdeki her şeyi eleştirmeyin. Hafta sonu, Önemli iş konularında dağınık ve biraz da enerjiniz düşük hareket edebilirsiniz. Kararsızlıklardan gün içinde uzak durun ve insanlara yardım ederken abartmayın.


 YengecYengeç Burcu:

Haftaya aktif iletişiminizle başlıyorsunuz. Oldukça faal ve aktif olan iş hayatınızdan arta kalan zamanlarınızda yakın çevrenizin sorun ve işleriyle uğraşmak bu hafta başı etkili olabilir sevgili yengeçler.

Telefonunuzun fişini çekmek ve birkaç saatliğine kendinizle baş başa kalmak bu yorucu stresi atlatabilmenizin tek yolu. Akşam saatlerinde dinlenmek ve vaktinizi ailenizle harcamak isteyebilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınız öne çıkmaya başlayacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız. Yine bu alanlarda başkalarına yardım etmek, kendinizi diğer insanlar için feda etmek gibi etkiler yüksek olabilir. Çarşamba günü Ortaklaşa para konularında bazı aksiliklere ve sorunlara açık olun, riskli işlerden ve yerlerden kaçının.

Aşk hayatınızda da bazı negatiflikler görülebilir. Hafta sonu, önemli projeler, konuşmalar ve anlaşmalarınız varsa gözünüzü dört açın, hala Merkür’ün gerilediğini unutmadan harekete geçin. Hukuki davalarınızda olayların arkasında gizli kalan taraflar işleri daha da bulandırabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftaya maddi konularınızın üzerine daha fazla eğilerek giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Bu Pazartesi özel hayatınız için yapacağınız masraflar gözünüzü korkutmasın. Bir yerden ekstra bir para elinize geçebilir veya siz hesabınızı iyi yaparak yine kafanızdakileri tam da istediğiniz gibi

şekillendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın çevrenizden haberler devrede olacak. Haftanızın genelinde, ortaklaşa para konuları önem kazanmaya başlıyor.

Bu alanlarda fedakarlıklarınız öne geçebilir. Salı günü itibarıyla, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana koymaya başlayacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir.

Çarşamba günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Özel hayatınızda bazı sorumluluklarınız size ağır gelebilir ve sevdiğiniz insanla olan konuşmalarınızda kırıcı, eleştirel ve keskin davranışlar sergileyebilirsiniz.

Hafta sonu, eşinizin veya sevgilinizin para hayatında bazı sorunlar ve dağılmalar oluşabilir. Bir anlaşma veya parasal bir getiri işinde gözünüzü dört açın. Ödemelerinizi atlamamaya özen gösterin.


BasakBaşak Burcu:

Bu Pazartesi, kendi isteklerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili başaklar. Hayatla barışık olmanız ve kendinizi umutlu hissetmeniz, arkadaş ve sevdiklerinizle ortak hareket etmenize neden olabilir. Hayatınızı değiştirecek ve size yol gösterecek bir insandan fayda sağlayacaksınız.

Akşam saatlerinde para konuları konuşulabilir. Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta özel ilişkileriniz, ortaklaşa iş alanlarınız daha fazla öne çıkmaya başlayacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Çarşamba günü, iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olmalısınız. Yine yakın çevrenizin sağlık sorunları da devrede olabilir. İş alanlarınızdaki olumsuz bakış açısı, yakın çevre ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Hafta sonu, özel hayatınızda hem sizin, hem partnerinizin enerjisi düşük ve hastalıklı çalışabilir. Önemli projeler ve anlaşmalar varsa uzak durun, gözünüzü dört açın.


TeraziTerazi Burcu:

Sağlığınızla ilgili konularda ve hayat arenasında verdiğiniz kararları uygulamakta zorluk çekiyorsunuz sevgili teraziler. Bugün yalnız kalmayı isterken, bulunmanız gereken ortamlarınızda içsel gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu salı itibarıyla daha fazla iş alanlarınız ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konular bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili teraziler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Çarşamba günü aşk hayatınızda bazı sorunlar, negatif düşünceler devrede olabilir. Sahip olduklarınızı irdeleyeceksiniz. Aşk, çocuk veya eğlenceye dayalı harcamalarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Hafta sonu, iş ortamlarınızda enerjiniz istediğiniz gibi çalışmayabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız yoksa bazı hastalıklara yakalanma ihtimaliniz oluşabilir. Önemli bir iş gündeme gelirse başka bir güne ertelemeye çalışın


AkrepAkrep Burcu:

Sosyal çevreniz aktif olarak haftaya başlıyorsunuz sevgili akrepler. Bugün geleceğinize dair düşüncelerinizde sıkılganlık görülebilir. İş alanlarınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta daha çok aşk hayatınıza ve varsa çocuklarınızla ilgili konulara yöneleceksiniz. Bir ay boyunca hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, yaratıcılık isteyen işlerde, sanatsal konularda etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve flört öz davranacakları bir dönem geliyor. Kafanız aşk konusunda karışabilir.

Aile büyüklerinizle bu Çarşamba anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde bozulmalar görülebilir. Hafta sonu, aşk hayatınızda kendinizi kaybedebilirsiniz. Oldukça fedakâr ve bir yandan da anlayışlı olacaksınız. Kafanız biraz karışık olsa bile, hoşlandığınız insana bu süreçte çok anlam yüklemeyin ve kendinizi aşk içinde çok da kaybetmeyin ve gerçekçilikten uzak durmayın.


YayYay Burcu:

Bu Pazartesi, yaratıcılığınızı kullandığınız alanlarda kendinizi göstermek isteyeceksiniz sevgili yaylar. İşlerinizi tamamladığınızda rahat bir nefes alacaksınız. Akşam saatlerinde daha çok arkadaşlarınızla ve çevrenizle yapacağınız planlarınız devrede olabilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, artık bu hafta itibarıyla ilgi alanlarınızı daha çok aile ve evinize yöneltmeye başlayacaksınız. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek öne çıkabilir, yine bu alanlarda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevre iletişiminizde zorlanmalar ve sorunlar görülebilir. Negatif olmamaya ve davranmamaya özen gösterin. Hafta sonu, ev ve aile hayatınızda enerjiniz düşük çalışacak. Bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz bu yüzden önemli ailevi işlerden uzak durmanız önemli olacak.


OglakOğlak Burcu:

Geleceğe yönelik düşüncelerinizde, elinizde var olandan daha fazlasını istiyorsunuz sevgili oğlaklar. Bu duygularınızın yoğunluğundan kaynaklanıyor. Akşam saatlerinde gününüz daha da hızlanabilir.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta ilgi alanınızı yakın çevrenize ve iletişimle ilgili konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Akraba ve kardeşlerinizle daha fazla vakit geçirebilir ve yaşadıkları nedeniyle daha fazla onlara destek olmak isteyebilirsiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

Çarşamba günü ise, geleceğe yönelik işlerinizde parasal yönden zorlanmalar oluşabilir. Bakış açınızda olumsuz olmamaya çalışın. Hafta sonu, yakın çevrenizdeki insanlar her konuda size dayanmak ve her tür işi sizin omuzlarınıza yıkmak isteyebilirler, fedakârlıklarınızı abartmamaya çalışın.


KovaKova Burcu:

Haftaya ortaklaşa para alanlarınız aktif olarak merhaba diyeceksiniz sevgili kovalar. Biraz iç dengelerinizi oturtmanız gerekiyor. Bugün çevrenizdeki olaylar yüzünden içsel streslere açık olacaksınız. Para konularına çok takılmayın. Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta ilgi alanınız maddi konulara kaymaya başlayacak. Kazançlarınızı arttıracağınız bir dönem içine giriyorsunuz. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Parasal konularda biraz elinizi sıkı tutmaya çalışın.

Ayrıca bu Çarşamba iş ve kariyer hayatınızda bazı düşüncelerinizin desteklenmediğini düşünebilirsiniz. Önemli bir işiniz veya görüşmeniz varsa zorlanabilirsiniz. Hafta sonu, maddi konularda ve ticari anlaşmalarda kolay kandırılmalara açık olacaksınız. Bu dönemde para pul çok da umurunuz da olmayabilir. Siz yine de maddi alanda gözünüzü dört açarak ilerlemeye çalışın.


BalikBalık Burcu:

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket etmek isteyeceksiniz ve haftaya ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili balıklar.

Arkadaş ve çevrenizden hayatınıza dair her tür desteği ve anlayışı göreceğiniz bir dönemdesiniz. Akşam saatlerinde para durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta artık rahatlamaya başlıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak. Çarşamba günü, eğitim, seyahat ve geleceğe dayalı işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

Bu hafta olumsuz davranmamaya ve düşünmemeye özen gösterin. Hafta sonu, kişisel girişimleriniz ve atılımlarınızda kafanız karışık ve bulanık olabilir. Enerjinizi bugün düşük ve iyi hissetmeyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları yanıltmamaya ve sizde çevrenizden çok etkilenmemeye özen gösterin. Hayatınızda bu dönemde kolay yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın